2024 metų Žiurkės Kinų horoskopas

Žiurkės metai: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032, 2044

2024 metų Žiurkės Kinų horoskopas teigia, kad 2024 metai Žiurkės zodiako ženklo atstovams žada daug puikių permainų. Šiemet galite sulaukti džiugių naujienų, kurios pastūmės Jus į priekį savo svajonių link.

2024 metų Žiurkės Kinų horoskopas teigia, kad 2024 metais meilėje Žiurkėms yra numatytas pasisekimas. Tad vienišos Žiurkės 2024 metais gali susirasti antrą pusę. 2024 metais būkite pastabūs ir atkreipkite dėmesį į aplink esančius žmones, gali būti, kad pamatysite tai ko anksčiau nepastebėjote. Galbūt koksai bendradarbis jau seniai Jums rodo dėmesį, o jūs to net nepastebite.

Tuo tarpu ištekėjusios Žiurkės 2024 metais gali susidurti su šeimyninių santykių problemomis. Nors Žiurkės šiais metais ir bus labai darbingos, tačiau joms siūloma daugiau laiko praleisti su šeima. Žiurkės vakarieniaudamos ar keliaudamos su savo šeima jausis labai jaukiai, patogiai ir maloniai.

2024 metų Žiurkės Kinų horoskopas numato, kad karjeros srityje Žiurkės turėtų būti daug labiau užimtos nei praėjusiais metais. 2024 metais Žiurkių laukia sėkmė karjeros srityje ir tai gali būti labai naudinga verslo bendradarbiavimui ir įvairių projektų eigai. Jei jau kurį laiką svarstote apie darbo keitimą, tai informuojame, kad 2024 metai yra labai palankūs darbo keitimui. Labai tikėtina, kad ieškodami darbo, galite sulaukti labai naudingų darbo pasiūlymų, kurie Jums suteiks puikias darbo sąlygas, didesnį atlyginimą ir galimybę įgyvendinti savo idėjas. Tiesa 2024 metais turėtumėte atkreipt dėmesį į savo sveikatą ir nepersitempti dirbdami, leisti sau pailsėti kai esate pavargę. Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog 2024 metais yra didesnė traumų tikimybė, tad pasistenkite būti atsargesni tiek darbe, tiek namuose.

Žiurkėms reikia pasikliauti savimi

2024 metų Žiurkės Kinų horoskopas numato, kad kalbant apie finansinę sritį žiurkės šiais metais turi nedidelę tikimybę sulaukti pagalbos iš gerbiamų ir kitiems asmenims didelę įtaką darančių žmonių, kurie padėtų joms pagerinti savo finansus. Tačiau 2024 metais Žiurkėms naudingiausia būtų pasikliauti savimi ir į kitus nedėti pernelyg didelių vilčių.

2024 metais Žiurkėms būtų naudinga apsvarstyti galimybę investuoti pinigus į ilgalaikį nekilnojamąjį turtą, akcijas ar įsigyti aukso. Tai gali Žiurkėms atnešti daugiau pinigų. Tos Žiurkės, kurios turi savo verslą, 2024 metais turėtų pagalvoti kaip efektyviau reguliuoti darbo jėgą, didinti našumą ir galbūt dalį mažiausiai pelningų darbų su didelėmis darbo laiko sąnaudomis perleisti kitoms įmonėms, kurios gali dirbti už pigiau ir įmonei padėti sutaupyti ne tik pinigus bet ir darbo jėgą.

2024 metų Žiurkės Kinų horoskopas numato, kad 2024 metais Žiurkėms laimingos spalvos bus raudona ir mėlyna. Žmonėms gimusiems Žiurkės metais raudonos arba mėlynos spalvos drabužiai ir papuošalai 2024 metais atneš sėkmę karjeroje ir padės apsisaugoti nuo nesėkmės. Raudona spalva yra laikoma labai sėkminga Kinų kultūroje, todėl švenčiant Kinų naujuosius metus šios spalvos tikrai netrūksta. Tuo metu galima pamatyti žmones pasipuošusius raudona spalva, raudonus vokus, raudonus žibintus ir įvairius papuošimus iš raudonos spalvos.

Mėlyna spalva Kinų kultūroje reiškia – sveikatą, klestėjimą, harmoniją. Tai simbolis reiškiantis atgimimą, pabudimą, naują pradžią, augimą, kūrybą ir palankias aplinkybes.


Daugiau Kinų horoskopų Jums