Meilės horoskopas Skorpionui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas yra energingas, linksmas, draugiškas, pasitikintis savimi ir nepriklausomybę vertinantis kovotojas. Vyras Skorpionas yra malonaus būdo ir be galo įdomus žmogus. Šis vyras turi net hipnotizuojančios energetikos. Moterys su Skorpionu vyru tampa paklusnios ir nuolankios, kaip avelės. Vyrui Skorpionui, kaip gyvenime taip ir meilėje patinka nuotykiai. Skorpionas nevengia pavojaus ir rizikos. Skorpionas vyras yra įsitikinęs, kad tik jis pats yra savo likimo kalvis, todėl tiek gyvenime tiek meilės srityje jis nebijo rizikuoti ir keistis.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas galėtų būti prilyginamas tikram sultonui, turinčiam visą haremą moterų. Šio vyro energijos ir potencijos užtektų patenkinti jas visas. Vyras Skorpionas būna nuolat pasiruošęs moterų draugijai. Skorpionas nėra labai išrankus, jam gali patikti bet kuri moteris parodžiusi jam dėmesį ir susidomėjimą. Šis vyras neatmeta ir trumpalaikių santykių. Jei jis žino, kad šie santykiai į nieką ir neišaugs, Skorpionas vis tiek juos išbandytų vien dėl įdomumo. Tačiau iš tiesų jis trumpalaikių ir vienadienių santykių nesiekia. Jis nėra vyras keičiantis merginas kaip kojines. Vyro Skorpiono tikslas kiek kitoks. Skorpionas vyras ieško savo išrinktosios, kuri visą gyvenimą galėtų būti jo širdies dama.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas, kovodamas dėl moters širdies būna labai ryžtingas. Jei jam į akį krito kokia gražuolė, jis būtinai gaus šią moterį. Jei tik ji parodys nors truputį silpnumo ir bejėgiškumo, visi keliai į šios moters širdį bus atviri Skorpionui vyrui. Skorpiono vyriškam žavesiui ir charizmai neatsispirs nei viena moteris, dėl kurios jis bus pasiruošęs kovoti.

Kovotojas Skorpionas vyras

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas išoriškai atrodo ramus ir šaltų nervų, tačiau Skorpiono viduje slepiasi intensyviai kunkuliuojantis vulkanas. Vyras Skorpionas yra pasitikintis savimi ir visuomet susitvardęs. Tačiau kai iš Skorpiono vidaus prasiveržia vulkanas, jis gali viską, kas trukdo jo kelyje, paversti pelenais ir sulyginti su žeme. Taip pat Skorpionas vyras kovoja ir kitais būdais. Skorpionas turi nuodinga geluonį, su kuriuo gali įveikti bet kurį savo priešą. Vyras Skorpionas be kovos nepasiduos ir meilėje. Jis arba kovos dėl savo simpatijos intensyviai jos siekdamas nors ji ir sakys jam ne. Arba pats atstums jam dėmesį rodančia moterį. Jis tai darys vien tam, kad pamatytų ar ji rimtai nusiteikusi dėl jo kovoti. Lengvai jis nepasiduos. Iš pradžių vyras Skorpionas įsitikins savo simpatijos gerais norais ir leis jai dėl jo pakovoti, o paskui jau nusimes savo apsauginį šarvą ir leis jai artimiau jį pažinti.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyrai Skorpionai yra greito, karšo, ūmaus ir aistringo būdo. Tokie jie būna ir santykiuose. Su vyru Skorpionu niekada nebus nuobodu.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyrai Skorpionai yra labai atkaklūs ir užsispyrę. Skorpionai vyrai yra abejingi kitų žmonių nuomonei. Jie bando eiti savo gyvenimo keliu ir gyventi pagal tuos gyvenimo dėsnius, kurie jiems atrodo teisingi. Nesvarbu kad ir ką sakytų kiti, Skorpionai išlieka ištikimi savo įsitikinimams. Jie tiki kad tai geriausias pasirinkimas ir eina to pasirinkimo link. Dėl to jie žinoma kartais padaro daug daugiau klaidų, nei kiti žmonės, tačiau gauna puikią progą iš klaidų pasimokyti. Santykiuose su moterimis viskas vyksta lygiai taip pat.

Kokios moterys patinka Skorpionui vyrui

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionai vyrai ieško moters, kurią galėtų užvaldyti nuo galvos iki kojos pirštų galiukų. Skorpionui vyrui patinka švelnios ir trapios moteriškosios giminės atstovės. Skorpiono mylima moteris turėtų būti klusni kaip avelė ir visada jo klausyti arba bent jau paklusniai prisiderinti prie vyro Skorpiono keliamų reikalavimų. Skorpiono manymu ši moteris po vestuvių neturėtų turėti jokių savo norų ir turėtų nuolat paklusti Skorpionui. Skorpionas vyras lygias teises santykiuose leidžia tol, kol moteris jo klauso jam atsiduoda ir paklūsta jo reikalavimams.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad nors Skorpionas vyras ir ieško paklusnios moters, tačiau jis mėgsta nuotykius, išbandymus ir riziką, todėl realybėje gana dažnai Skorpionai sukuria šeimas su Ugnies ženklais (Avinu, Liūtu, Šauliu). Šie ženklai jam tikras iššūkis. Jie Skorpioną be galo traukia savo temperamentu ir ugningu charakteriu. Jie verčia jį rizikuoti ir perlipti savo ribas. Taip pat siekiant užkariauti šių moterų širdį, Skorpionui reikia įdėti nemažai pastangų. O santykiai su šiomis moterimis amžinas išbandymas ir nuotykis.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionui vyrui patinka moterys, kurias sunku užkariauti, kurios temperamentingo charakterio ir su kuriomis Skorpionui būti poroje yra įdomus ir malonus iššūkis. Skorpionus vyrus traukia moterys, dėl kurių jie rizikuoja būti atstumti. Moterys, kurios santykių pradžioje buvo aikštingos, užsispyrusios ir kaprizingos, turi labai didelius šansus nusivesti vyrą Skorpioną prie altoriaus.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad norint sukurti sėkmingus santykius su Skorpionu vyru, protinga moteris turėtų paklusti Skorpiono norams. O laikui einant po truputėlį jį perauklėti taip kaip jai reikia.

Kova dėl moters širdies

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpiono mylimoji jokiu būdu neturėtų jam kelti pavydo. Nes pavyduliaudamas jis tampa įniršęs kaip bulius. Nors iš išorės jis atrodo susitvardęs ir orus. Tačiau nuskriaustas, įžeistas ar pasijutęs puolamas jis kaip mat išsitraukia savo nuodingą geluonį. Tačiau Skorpiono vyro gerbėjų tai neatbaido. Moterys trokšta Skorpiono meilės. O Skorpionas vyras jas apdovanoja savo dėmesiu. Tačiau ilgalaikius santykius Skorpionas vyras sukuria su ta moterimi, kuri jam nepasiduoda be kovos. Jis kaip karys, kuriam nepatinka laimėti karo, kai priešininkas pats pasiduoda. Jis trokšta tikros kovos. Skorpionas vyras siekia iškovoti pergalę išliedamas savo kraują ir prakaitą. Moteris, kuri be kovos Skorpionui vyrui padovanoja savo širdį ilgai su juo nebūna. Skorpionui vyrui tai pernelyg neįdomu ir nerizikinga.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionas vyras yra tarsi angelas ir velniukas viename kūne. Jis švelnus, jautrus, geras, bet tuo pačiu ir galintis būti piktu, pagiežingu, kerštingu. Jis ieško nuotykių ir rizikos. Todėl vyrai Skorpionai žavisi geromis mergaitėmis, kurios spinduliuoja švelnumu, meile ir Skorpioną vyrą gali nukelti į rojų apgaubdamos jį meilės šydu. Tačiau yra vienas bet. Šios moterys turi turėti nesuvaldomą, nesutramdomą ir nepalaužiamą valią. Kurią taip norėtų sutramdyti ir palaužti Skorpionas vyras. Skorpionas vyras stengsis iš visų jėgų prisijaukinti šią moterį. Nesvarbu, kiek jam tai kainuos laiko, nervų ir pinigų. Dėl tokios moters Skorpionas vyras keliaus nors į pasaulio kraštą.

Vyrams Skorpionams patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionas vyras mėgsta romantiką. Prigesinta šviesa ir maloni muzika jį teigiamai veikia. Tokioje aplinkoje Skorpionas vyras atsipalaiduoja ir tampa drąsesnis. Skorpionui patinka švarios ir tvarkingos moterys. Ilgalaikiuose santykiuose Skorpiono mylimoji turi būti tvarkinga. Tačiau vienadienių nuotykių jis gali turėti ir su apsileidusia moterimi.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpiono vyro jautriausia vieta yra lytiniai organai. Taigi Skorpionai vyrai būna labai aistringi ir karšti. Žaidimai lovoje Skorpionams labai patinka.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad jei siekiate suvilioti Skorpioną vyrą, tai turėtumėte būti pasiruošusi jį atstumti ir pasirodyti neprieinama. Arba gali būti, kad jūs pati būsite atstumta, nes Skorpionas vyras norės įsitikinti, kaip stipriai jis jums rūpi.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionams patinka linksmos ir nepriklausomos moterys. Šie vyrai mėgsta moteris, kurios moka pajuokauti ir jiems svarbu, kad moteris būtų užsiėmusi savomis veiklomis ir turėtų gyvenimą, kuriam nieko netruktų. Jis neieško moters, kuri prie jo priliptų kaip lapas, vien dėl to, kad neturi nieko įdomaus savo gyvenime. Skorpionui vyrui reikia moters kuri, kaip ir jis gyventų savo gyvenimą ir siektų savų tikslų.

Skorpionas labai vertina moters protą. Šiam vyrui patinka, kai moteris parodo savo proto galimybes. Skorpionams vyrams patinka, kai moteris pasakoja apie neseniai perskaitytas knygas ar pasaulio naujienas. Skorpionai labai vertina moteris, kurios kasdien stengiasi tobulėti ir mokytis. Mylimosios intelektas jiems labai svarbus.

Vyrai Skorpionai šeimoje

Vyrai Skorpionai šeimoje yra linkę nusukti į kairę. Dėl savo rizikos troškimo jie nori uždraustų seksualinių ryšių. Juos tai ypač jaudina. Šie vyrai puikiai moka žaisti dviem frontais. O šis žaidimas labai paglosto vyro Skorpiono savimeilę. Nors fiziškai Skorpionai ir būna neištikimi, tačiau psichologiškai jie visada išlieka ištikimi savo sutuoktiniui. Svarbiausia Skorpionai nei už ką neleidžia, kad nesantuokiniai ryšiai keltų pavojų jo vedybiniam gyvenimui. Jei tik pamato, kad atsiranda rizika jo vedybiniam gyvenimui, Skorpionas greitai sutvarko viską taip, kad šie ryšiai nebekeltų pavojaus.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionai yra labai jautrūs vyrai. Skorpionams labai svarbus šeimos emocinis pasaulis. Skorpionas stengiasi, kad jo ir žmonos emociniai pasauliai darniai derėtų tarpusavyje. Skorpionai trokšta maloniai gyventi drauge su savo mylimąją. Tik savo išrinktajai Skorpionas vyras atveria savo giliausius ir seniausius prisiminimus ir prieš ją nusimeta savo šarvus.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas yra vienas geriausių meilužių iš visų zodiako ženklų. Tad savo žmoną jis visada bus pasiruošęs nustebinti ir pamaloninti lovoje.

Vyras Skorpionas yra labai rūpestingas, jis gali valandų valandas kalbėtis santykių klausymais su savo mylimąją. Jei šis vyras kalbasi spręsdamas iškilusius sunkumus, reiškia jam rūpi kaip pagerinti šeimos gyvenimą.

Tiesa kilus nesutarimams šeimoje Skorpionams yra labai sunku atsiprašyti. Atsiprašymas jiems yra didžiulis iššūkis. Tik ypatingai mylintys Skorpionai atsiprašo savo sutuoktinių už peržengtas ribas. Skorpiono atsiprašymą galima prilyginti meilės prisipažinimui. Jis atsiprašo tik tų žmonių, kuriuos labai myli ir kurie jam labai svarbūs.

Kokie Vyrai Skorpionai tėčiai

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionai vyrai įprastai turi užmezgę tvirtą ryšį su savo vaikais. Kol vaikai būna maži, vyras Skorpionas juos labai saugo ir moko gerbti kitus žmones. Vyras Skorpionas su savo vaikais sugeba sukurti nematomą ir nepertraukiamą ryšį paremtą abipuse meile. Tačiau vyrai Skorpionai turėtų būti atsargūs, nes gali pažeisti šį ryšį dėl savo netolerantiško požiūrio į vaiko trūkumus ir pernelyg didelio griežtumo.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionas vyras savo vaikams kelia didelius reikalavimus. Skorpionas reiklus tėvas, jis nori, kad viskas būtų taip kaip jis pasakė. Panašiai kaip armijoje, jei pasakė keltis – reikia keltis, jei pasakė valgyti – reikia valgyti, jei pasakė paruošti pamokas – reikia paruošti pamokas. Tačiau, su vaikais taip paprasta nebūna, nes jie dar tik augančios asmenybės, o ne subrendę kareiviai. Skorpionas tėvas yra griežtas savo vaikams. Iš vienos pusės tai yra gerai, nes Skorpionas vyras nori, kad jo vaikai neužaugtu tinginiai ir nevykėliai, iš kitos pusės, Skorpionas dažnai gali peržengti ribą ir vaiką sužeisti emociškai. Todėl Skorpionui vyrui reikėtų švelniau reaguoti į vaikų elgesį, ir nekaltinti jų, jei jiems kas nors nepavyko.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas savo vaikams sėdėti be užsiėmimo neleis. Jis būtinai suras užsiėmimą savo vaikams ir nukreips juos ta linkme, kuri patiktų jo vaikams arba suras jiems darbo, kad nedykinėtų. Vyrai Skorpionai mėgsta nustatyti savo taisykles šeimoje, kurių visi šeimos nariai turi laikytis.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas pajutęs jo vaikui kilusį pavojų, visada nieko nelaukdamas bando padėti savo vaikui. Skorpionas vyras labai rūpestingas, jam svarbu jo vaikų gerovė, todėl jis pasiruošęs padaryti viską, kad jo vaikai jaustųsi gerai.

Vyrams Skorpionams nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas labai nemėgsta, kai jo mylimoji verčia jį pavyduliauti. Jei ši pavydo priežastis nepagrįsta, tai nieko tokio santykiams neatsitinka. Tačiau jei pavydo priežastis bus pagrįsta ir dar stipri, tai geriau jau daugiau nebesirodyti Skorpiono vyro akyse, nes jūsų gali laukti žiaurus Skorpiono vyro kerštas. Skorpionai tiek gerų, tiek blogų dalykų nepamiršta. Be to jie labai kerštingi, ir už blogą yra linkę atsilyginti blogu.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad vyras Skorpionas nemėgsta negražių ir skaudžių žodžių apie save. Jei jo mylimoji jį įskaudina, jis labai ilgai to nepamiršta. Skorpionai vyrai ilgai laiko nuoskaudas ir lengvai jų nepaleidžia iš savo širdies.

Kalbant apie Skorpionui nepatinkančius dalykus, svarbu paminėti ir tai kaip Skorpionas tvarkosi su tuo kas jam nepatinka. Jei Skorpionui nepatinka tam tikri jo gyvenime esantys dalykai, jis nedvejodamas gali pašalinti juos iš savo gyvenimo. Nepatinkantis darbas, automobilis, mergina ar butas, gali būti greitai pašalinti iš jo gyvenimo, jei tik jam tai ims labai nepatikti. Šis žmogus pastovumo per daug nevertina ir neprisiriša prie daiktų ar žmonių.

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui teigia, kad Skorpionas vyras santykiuose ypatingai ilgalaikiuose ar santuokoje mėgsta būti šeimos galva. Šeimoje Skorpionas vyras sprendžia kas gerai šeimai, pradedant nuo maisto, kuris puikuojasi ant šeimos stalo, baigiant visa namų buitimi. Šis vyras nemėgsta, kai jo mylimoji neleidžia jam vadovauti šeimoje.

Taigi mielos moterys branginkite ir vertinkite savo Skorpionus vyrus. Neįžeidinėkite ir neskaudinkite jų, nes šias nuoskaudas jie ilgai nešiosis savo širdyje. Neverskite vyro Skorpiono pavyduliauti. Jei jau esate jo moteris, tai meile ir švelnumu apsupkite savo Skorpioną vyrą. Ir būtinai leiskite savo Skorpionui būti šefu namuose.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams.