Vyras lovoje pagal zodiako ženklą

Vyras lovoje pagal zodiako ženklą

Sužinokite, ko galite tikėtis lovoje iš įvairių zodiako ženklų. Supraskite, kas užveda skirtingus zodiako ženklų vyrus ir į savo miegamąjį įsineškite naujos ugnies, nes galbūt šiame straipsnyje sužinosite, tai ko dar nežinojote apie savo partnerį. Štai, žuvų horoskopo ženklo vyras lovoje pagal zodiako ženklą gali būti prilyginamas narkotikams. Avino horoskopo ženklo vyras lovoje ypatingą dėmesį skiria pėdoms, o skorpionas  – ausims. Jautis, Šaulys ir Ožiaragis lovoje mėgsta dominuoti, o svarstyklės paklusti. Tad perskaitykite koks jūsų vyras yra lovoje pagal zodiako ženklą.

Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys

Avinas (vyras gimęs kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Avino horoskopo ženklo vyrui svarbu psichologinis kontaktas – meilė ar bent jau stipri simpatija. Moters noras užsiimti tiesiog seksu su bet kuriuo galimu pretendentu atšaldo Avino aistrą. Aviną jaudina, kai jam patinkančią moterį jis iškovoja ir kai ši moteris nori tik jo. Avinui patinka kai sekso metu moteris būna viršuje. Taip pat avinas skiria ypatingą dėmesį pėdoms, įskaitant ir savąsias.

Jautis (vyras gimęs balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Jaučio horoskopo ženklo vyrai dažnai būna apibūdinami kaip kankintojai. Jaučiams sekso metu patinka valdyti, kontroliuoti, pliaukštelėti per užpakaliuką ir dominuoti – naudojant fizinę jėgą, bei įtaigą.

Dvyniai (vyras gimęs gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvynio horoskopo ženklo vyrai mėgsta pakalbėti. Dvyniams sekso metu patinka nešvankūs žodeliai, aptarimas kas ką daro, kas ką ruošiasi daryti, kas ko nori. Tinkamą nusiteikimą ir nuotaiką jiems sukuria komplimentai ir aiškiai demonstruojamas jaučiamas malonumas. Dvyniai lovoje netgi sutiktų aptarti kokią nors temą, kuri tuo metu būtų visiškai ne į temą.

Vėžys (vyras gimęs birželio 22 d. – liepos 22 d.).

Vėžio horoskopo ženklo vyrai mėgsta užsimiršti prisiglaudus prie moters krūtinės ir taip pat kaip kūdikystei žaisti su moters speneliais. Tačiau dėl to vėžio ženklo vyrai tikrai netampa mažiau vyriški. Dažnas vyras vėžys mėgsta oralinį seksą (tiek abipusį, tiek individualų). Kaip ir kitiems vandens ženklams, Vėžiams patinka kai seksą lydi pokalbis. Vėžiams reikia nenuleidžiant akių švelniai vadinti daiktus jų tikraisiais vardais. Iš grubesnio sekso elementų, vėžiai išskiria surištas rankas.

Liūtas, Mergelė, Svarstyklės, Skorpionas

Liūtas (vyras gimęs liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Liūto horoskopo ženklo vyrai yra labai priklausomi nuo pagyrų ir palankios aplinkinių nuomonės. Liūtai spinduliuoja iš pasitenkinimo, kai partnerė negaili komplimentų jų išvaizdai. Moters energinga reakcija į Liūto sugebėjimus lovoje įkvėps ir jį – jis pasistengs padaryti viską, kad pelnytų sekso dievo titulą.

Mergelė (vyras gimęs rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelės horoskopo ženklo vyrai – ne patys patogiausi vyrukai. Tačiau Mergelės tikrai pasistengs lovoje, be to šie vyrai moka mėgautis procesu. Ypač didelį malonumą vyrai mergelės jaučia, kai yra tenkinami ranka. Taip pat, mergelės ne prieš užsiimti seksu nestandartinėse vietose.

Svarstyklės (vyras gimęs rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Svarstyklių horoskopo ženklo vyrams, kiek labiau nei kitų ženklų atstovams patinka paklusti. Tai siejama su noru gauti patvirtinimą, kad šių vyrų moterys geidžia. Svarstyklės galvoja, kad jei partnerė jį verčia ką nors daryti, tai tikrų tikriausiai jo geidžia. Taip pat Svarstyklės linkę į ilgą, neskubų, vis tokios pat eigos seksą.

Skorpionas (vyras gimęs spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Skorpionų horoskopo ženklo vyrai iš prigimties yra gana uždari. Slapčiausia Skorpionų paslaptis: daugelis šio horoskopo ženklo vyrų tiesiog dievina bučinius ir kai kurie iš jų mėgsta laižyti, bei čiulpti partnerės ausų spenelius ir pačias ausis.

 Šaulys, Ožiaragis, Vandenis, Žuvys

Šaulys (vyras gimęs lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Šaulio horoskopo ženklo vyrai išsiskiria tuo, kad labai mėgsta seksualinį dominavimą. Seksualinis dominavimas yra tas aspektas, kur Šauliai yra jei ne lyderiai, tai tikrai vieni iš pirmojo trejetuko. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad Šaulio moteris visada turės būti paklusni avelė. Šio horoskopo ženklo vyrai yra labai geraširdiški ir permainingi, tad nenori vien agresyvaus sekso, jei ta nesuteikia malonumo ir jo partnerei.

Ožiaragis (vyras gimęs gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Ožiaragio horoskopo ženklo vyrai turi ne itin ryškų, bet tikrai juntamą potraukį į pornografiją ir BDSM (tai angliškas sutrumpinimas reiškiantis surišimą, discipliną, dominavimą, nuolankumą, sadizmą ir mazochizmą). Aplamai Ožiaragiai dažnai atrodo palyginus šiurkštūs žmonės, tačiau vėliau arba nustebina emocionalumu lovoje, arba skiria seksui labai mažai dėmesio ir nustumia seksą į priešpaskutinę vietą.

Vandenis (vyras gimęs sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Vandenio horoskopo ženklo vyrai lovoje daug labiau nei kiti zodiako ženklai mėgsta vartoti necenzūrinius ir šiurkščius žodžius. Tačiau iš esmės didžiosios dalies Vandenių savybės yra gana švelnios ir šiurkštumu nepasižymi. Tačiau gimimo momentas turi daug įtakos ir vandeniai gimę skirtingais laikotarpiais gali labai skirtis vieni nuo kitų. Tad iš esmės jei surinksime kelis ypač originalius vandenius, jų savybes sudėsime su įprastiniais vandeniais ir padalinsime iš bendro kiekio, išeis kažkas per vidurį.

Žuvys (vyras gimęs vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Žuvų horoskopo ženklo vyrus lovoje galima palyginti su kvaišalais, kurie sukelia priklausomybę. Žuvys savo moterims lovoje yra ypač dėmesingi ir emocionalūs meilužiai. Per seksą juos ypač užveda žodinis paskatinimas, tiek švelnus tiek šiurkštus. O tuo tarpu vaizdas juos jaudina labai menkai.