Žuvys

Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Žuvys – žmonės, gimę šiuo metų laiku, yra stiprios psichikos. Jie mielai slepiasi nuo jos supančio aplinkinio pasaulio. Jos dažnai yra baikščios, nes bailumo kartais pačios užmaskuotai ieško. Gyvenimas joms atrodo nusiteikęs priešiškai jų atžvilgiu. Kaip gi atsitinka, kad jų giliausius jausmus sužeidžia negailestingi, nejautrūs bendraamžiai?

Nesavanaudiškos, kuklios ir, šiek tiek atitrūkusios nuo gyvenimo, plaukia Žuvys

Žmonės – Žuvys yra pasinėrę į sapnų, svajonių, godų, iliuzijų pasaulį, ir visuomet sugrįžta į jį ieškodami paguodos, kai gyvenimas juos skriaudžia. Juos valdanti planeta Neptūnas suteikia sparnus jų fantazijai, o sėkmės planeta Jupiteris prideda jiems dar truputį laimės.

Perdėtas garbės troškimas ar godumas, gležno kūno sudėjimo, kuris keičiasi vėlesniais metais, gresiant svorio padidėjimui.

Jų nervų sistema yra neatspari ligoms. Dažnai, ypač šio ženklo moterys serga mažakraujyste. Alkoholis, kurį kai kurie žmonės – Žuvys vartoja kaip paguodos įrankį, gali joms pakenkti.

Cinkas – jų laimingas metalas.Chrizolitas kaip talismanas turėtų atnešti jiems turto. Ypatingą laimę intymioje sferoje joms atneša koralai.

Iš visų zodiako ženklų Žuvų žmogus yra pats kukliausias. Jis yra nesavanaudis, visuomet pasirengęs padėti kitiems. Jam reikia palikti jo ramybę ir svajones, iliuzijas. Dažnai jis pasitiki sėkme, bet, jei mato prieš akis tikslą, gali sukaupti milžiniškas jėgas. Todėl, kad yra toks simpatiškas, jis turi daug globėjų, rėmėjų, užtarėjų, kurie jam padeda.

Žuvys – teisybės ieškotojos

Žuvų žmogus nėra visiškai pavaldus. Savo profesiniame darbe jis visuomet suranda žmonių, kurie jam toliau tiesia kelią. Jam trūksta talento skintis kelią alkūnėmis.

Sunkios užduotys negąsdina Žuvų

Jis nuolat ieško tiesos. Jam nebūdinga išankstinė neigiama nuomonė. Jis norės išlaisvinti blogiausią nusikaltėlį, jei tik šis pasirodys turįs žmogiškų bruožų. Dėl savo draugų jis gali eiti per ugnį. Stengiasi juos suprasti net tada, kai anie jam krečia šunybes.

Kaip bendradarbis jis niekuomet neapvils pasitikėjimo juo. Darbe jis visuomet įvykdys savo įsipareigojimus.

Jis nebūtinai yra greitas mąstytojas, todėl jam pavyksta nuodugniau viską suprasti. Kolegų vertinamas kaip uždaras žmogus, nes nėra plepus. Griežtai saugo firmos paslaptis. Žuvys – vyras nesivaiko titulų, nėra išlaidus.

Jis svajoja apie sėkmę loterijoje ir ką tuomet veiktų su pinigais, bet labai nesielvartauja, kai jų neturi. Paprastai Žuvys būna patenkintos tuo, ką turi.

Šio žmogaus vieta ligoninėse ar rūpybos namuose. Dauguma medikų, dvasininkų ir prieglaudų vadovų yra gimę po šiuo ženklu. Profesijose, susijusiose su menu, jam sekasi puikiai. Visų pirma Žuvys labai tinka būti mokytojais, nes jos gali teisingai paaiškinti sunkiausius dalykus.

Žuvys turi šeštą jausmą

Kai kurie Žuvų žmonės turi garsųjį šeštąjį jausmą, kurio pagalba gali dirbti kriminalistais, ateities pranašais arba rimtais mistinių teorijų aiškintojais. Fantazija, kurią sukuria jų sapnai ir svajonės, leidžia jiems būti rašytojais ar sąmojingos, protingos literatūros leidėjais.

Dauguma Žuvų pasižymi literatūriniais sugebėjimais

Nors jie patys neturi jokių tinkamų santykių su pinigais, jie puikiai orientuojasi piniginiuose reikaluose, netgi geriau už tuos, kurių horoskope tai nulemta. Tai tik į naudą, nes jie duoda protingus patarimus bankininkams ar konsultantams mokesčių klausimais. Ir, žinoma, jiems tai praverčia prekybinėje sferoje.

Žuvų moteris, visų pirma, gali daug pasiekti tose profesijose, kur reikia didelio pasiaukojimo. Sunkūs vyriški darbai – ne jos trapiai sielai. Kaip ir Žuvų vyras, ji yra diskretiška asmenybė, bet jos kruopštumas dažniausiai būna paviršutiniškas. Žuvų moterys nudaigoja tai, ko joms būtinai reikia. Dažnai jos būna šiek tiek užuomaršos, nes dirbdamos vieną darbą, jos galvoja apie kitus dalykus.

Nepaisant to, jas myli kolegos ir ypač jų viršininkai. Jos gali prisitaikyti ir lemiamu momentu atsitraukti. Ginčą tarp Žuvų mergaitės ir jos kolegos viršininkas greičiausiai išspręs mergaitės naudai. Kas norės nuskriausti tokį „bejėgį“ sutvėrimą?

Iš šio pavyzdžio matyti, kad Žuvų moterys gali puikiai pasiekti savo, panaudodamos būdus ir priemones, kurie nėra įprasti.

Žuvų žmogus nebūtinai yra griežtas vadovas. Ir būdamas viršininku jis stengsis išsaugoti žmogiškumą. Dažniausiai į viršininko kėdę jis atsisėda, turėdamas nemažą patirtį, ir nekaraliauja joje, o bendradarbiauja. Dėl savo nuotaikų jis atrodo kartais griežtas, piktas, šiurkštus, bet tai tik šarvai, kuriuos kartais užsideda Žuvys, kad apsisaugotų nuo gyvenimo neteisybių, skriaudų ir įžeidimų.

Žuvų vyrai yra romantikai

Žuvys, tai vyras, kuris ir musės nenuskriaus, o aplinkinį pasaulį padarys džiugesnį. Ant Žuvų vyro niekas negali pykti. Jis yra romantikas – svajotojas ir, visų pirma, asmeniniame gyvenime. Kartais jis pritrūksta drąsos greitiems sprendimams, kuomet jis mano, kad surado kažką labai artimą savo idealui. Marga peteliškė nuskrenda šalin, nors jis ją jau buvo beveik pagavęs. Žuvų vyras dažnai būna nuviltas.

Žuvų vyras vertas meilės, bet jį lengva nuvilti

Suprantama, kodėl jie išgyvenę tai, slepia savo romantinius jausmus po šaltumo šarvais. Savo netvirtumą kovoje už būvį jie maskuoja netaktu, grubumu ar negailestingumu. Šios savybės padeda pašalinti iš kelio žymiai stipresnius vyrus. Jie oponuoja, nes tai vienintelė galimybė pasiekti savo. Dėl to jie yra patys taikiausi žmonės po Saule.

Jie ir musės nenuskriaus. Juos reikia priimti tokius, kokie yra, juos reikia mylėti.

Kaip atrodo Žuvų vyro žmona, kurią jis suranda dažnai iš pirmo žvilgsnio? Ji turi būti truputį panaši į jo mamą, su kuria jį sieja vidinis ryšys. Gerai, jei ji dar bent kiek bus panaši į kino gražuolę, kuri jam patinka.

Žuvų vyras yra labai mandagus, pagarbus mylimasis, meilužis. Sužeistas Amūro strėlės, jis nebekalba apie meilę, bet pilsto iš tuščio į kiaurą. Jis grožisi, gėrisi jūros rožėmis, pražydusiomis visu savo grožiu.

Žuvų vyras yra didelis smaguris. Taip pat jis yra baikštus, neryžtingas meilužis ir apskritai geras paukštis (suktas žmogus).

Kaip galima jį įvilioti į tinklą

Apie Žuvų, vyrą nuolat sukasi daug gerbėjų, nes jis yra kitoks, negu kiti vyrai. Bet kuriuo atveju tai nėra taip beviltiška. Jo svajonėse visuomet favorite būna jo esama draugė, kol ją pakeičia kita, artimesnė jo idealui. Taip gali susidaryti eilė, tarsi prie sveikatos patikrinimo, kuriuo metu kiekvienas „objektas“ ištiriamas lyg per mikroskopą.

Kiekvienas vyras – Žuvis turi tvirtą nuostatą, savo esamai draugei paruošti dangų žemėje.

Tik noras – didelis, o išgalės – ne kokios. Yra pakankamai merginų, žvejojančių drumstame vandenyje. Susidomėjusias Žuvų vyru reikia įspėti, kad jis gali būti neištikimas.

Žuvys vyras – erotinės svajonės

Moteris, norinti būti jo svajonių moterimi, turi būti pasiruošusi, kada jį apims aistra. Jis nėra nei sekso genijus, nei pradedantysis, kuris gali tenkintis trupučiu. Žuvys – vyras reikalauja iš savo partnerės tik tiek, kiek pats yra pajėgus, bet tai dažnai viršija jos jėgas.

Tam tikromis savo gyvenimo valandomis Žuvų vyras labai išvysto fantaziją, kuria žavisi kiekviena moteris. Jis mėgaujasi pats, bet norėtų, kad ir jo partnerė būtų patenkinta. Žuvų vyrai yra puikūs meilužiai, jie vertina įvairumą. Jiems norisi viską išbandyti. Monotonija intymiame gyvenime kelia siaubą.

Žuvų vyras nėra tas, kuris lovoje norėtų, kad viskas priklausytų tik nuo jo. Jis priima partnerės erotinį susijaudinimą ir mėgaujasi juo. Jei ji suteikia malonumą, jis neklausia, ir kur ji moka vieną ar kitą žaidimą.

Jis nėra pavydus, juo labiau mylimosios paliktiems draugams. Jis labai jautriai reaguoja į nešvankybes, bet leidžia jai tai, jei pastarieji didina jo ir jo partnerės aistrą.

Jį erotizuoja, kai moteris glosto jo padus. Kojos yra jo jautriausia kūno vieta.

Jautri, švelni Žuvų moteris

Žuvų moteris yra patikima, mokanti prisitaikyti, tiesiog žavi ir švelni dama, turinti porą problemėlių, kurias mielai norėtų padėti išspręsti vyrai.

Žuvų moteris turi jautrią sielą

Ši jautri moteris turi gausybę paslapčių. Ji baikščiai stengiasi nuo kiekvieno paslėpti savo dvasinį pasaulį.

Ji žino, kad įdeda visuomet daug jausmo ir todėl yra silpna moteris, bet tai daro kaip tikra aktorė. Būtent dėl to daugelis ją laiko paviršutiniška.

Išoriškai ji apsimeta realybę suprantančia moterimi, tačiau ji yra tokia bejėgė, kaip nė viena kita moteris. Vyrams tai patinka ir jie bando atskleisti jos paslaptis. O verksmu ji taip moka suminkštinti širdį ir taip nekaltai viską parodyti, kaip nė viena kita. Jie apsimeta globėjais, o patys tenori nuskinti trapią gėlelę. Žuvų moteris pasisemia nemažai patirties ir tampa atsargia.

Ji ieško laisvesnių ryšių. Viduje tikisi, kad jos pastovusis palydovas atsiskleis kaip pasakų princas ir atvers naują gyvenimą. Ji atiduos jam viską, jei tik nebus paliesta jo psichika. Ji sąmoningai vaidina trapią būtybę. Tokias vyrai myli. Vyrui, vedusiam Žuvį, visą gyvenimą lieka mįsle. Ji, kaip ir jos žvaigždės brolis, gyvena svajonėse. Jos visas gyvenimas vyksta viduje – gali būti, kad toks charakterio bruožas yra tiesiog egoizmas. Ji reaguoja labai jautriai, jei tik įžeidžiami jos jausmai. Tuomet pademonstruoja tokias savo nuotaikas, kurios gali atstumti kiekvieną.

Žuvys moterys myli su fantazija

Turi praeiti kiek laiko, kol su Žuvimi galima pasilikti dviese. Parke – taip, ten viską stebi žvaigždės. Bet namuose? Tik tuo atveju, jei vyras sukrovė kalnus saldumynų ir labai jai patiko. Nepaisant savo trapumo, Žuvų moteris nėra labai lengvai paimama tvirtovė, nors ji, bendrai paėmus, įsimyli greitai.

Jai patinka seksas, bet ji nenori per greitai pasiduoti. Dėl to ji atsargi, ir, nepaisant to, gan dažnai atsiduria keblioje padėtyje. Žuvų merginų, skaitančių savo ateitį iš rankos ir žinančių, kad žvaigždės yra joms palankios, nuojauta apie save dažnai nepasitvirtina.

Žuvų moteris atsiduoda vyrui visuomet, jei tik myli. Jau pačioje pradžioje į santykius ji įdeda daug fantazijos ir temperamento. Ji puikiausia aktorė. Nori įtikinti vyrą, jog ji pati geriausia mylimoji, geresnė už visas kitas, prieš ją buvusias.

Nimfa, prisidengusi nėriniais

Vyras pripranta prie jos mėgstamos raudonos šviesos. Jis turi ją matyti susigėdusią tarsi šaltinių nimfą, apie kurią svajojo senovės graikai.

Žuvų moteris taip pedantiškai, rūpestingai paisanti padorumo, savo silpnybės valandėlėmis pasiryžusi viskam, kas ją greitina, spartina aistringo žaidimo su partneriu metu. Jis galėtų atsitūpti priešais ją ir švelniai glamonėti, glostyti jos kojas. Tai ją erotizuoja ypatingai.

Ji atsakys sodriais bučiniais ir aistringai žaisdama liežuviu arba mėgins kojomis, savo jautriausiomis kūno dalimis, užčiuopti vyro erogenines zonas.

Teigiami Žuvų bruožai

Žmonės – Žuvys yra geraširdžiai ir pasirengę padėti. Jų nesavanaudiškumas įtikina net priešus. Pasiekia savo, nepaleisdami į darbą alkūnių. Vertinami kaip patrauklūs bičiuliai, draugai, kolegos ne tik savo draugų rate.

Profesinė sėkmė grindžiama tuo, kad jie turi sugebėjimą įsijausti į sudėtingiausias reikalo aplinkybes ir esmę.

Myli taiką ir vertina prižiūrėtus, puoselėjamus namus. Harmonija jiems labai svarbu. Jie laimingi savo svajonėse. Meilė jiems yra kažkas, ką reikia jausti be žodžių.

Neigiami Žuvų bruožai

Žmonės – Žuvys mieliau eina pačiu tolimiausiu keliu, negu kovoja. Dažnai Žuvys būna silpnavaliai, bet labai rafinuotai vertina savo bejėgiškumą kaip kapitalą. Jie palieka viską likimo valiai ir pasitiki savo laime.

Žmonės – Žuvys mėgsta patogumus. Jei vyksta žūtbūtinė kova, jie pabėga į savo svajonių pasaulį. Jie yra uždari, bet gali būti ir labai kalbūs. Žuvys vengia rizikos ir pasiduoda net tuomet, kai jaučiasi esą teisūs.