Meilės horoskopas Šauliui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Šauliui vyrui

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šaulys vyras yra nuostabus mylimasis. Šaulys vyras – dosnus, nuoširdžiai rūpestingas, švelnus ir meilus. Taip pat šis vyras yra tikras idealistas jis yra linkęs idealizuoti viską ką mato savo gyvenime. Jis linksmas ir narsus, taip pat azartiškas. Visos šios Šaulio vyro savybės atsiskleidžia ir meilėje. Šaulys mėgsta rizikuoti siekdamas savo mylimosios širdies, jis narsai siekia to ko nori ir dosniai apdovanoja savo mylimąją rūpesčiu, švelnumu ir meile.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šaulys vyras yra nuostabus draugas. Draugams jis visada išlieka ištikimas ir atsidavęs. Todėl jei mylimoji bus ne tik jo aistrų objektas bet ir draugė, kuri gali jį išklausyti ir suprasti, jis visada jai išliks ištikimas ir atsidavęs.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šauliai vyrai meilėje yra idealūs pašnekovai, su kuriais galima šnekėtis ne tik kasdieninėmis temomis, bet praktiškai apie viską. Pradedant nuo politikos, baigiant filosofija, mokslu ar religija. Šie vyrai intelektualūs pašnekovai, su kuriais bendrauti labai įdomu.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šauliai vyrai yra labai romantiški ir aistringi mylimieji. Šaulio zodiako ženklo vyro jausmai ir ketinimai visada dori ir atviri. Tačiau dažnu atveju moterys Šaulio vyro poelgius, ketinimus bei atvirumą vertina kaip jo tuštybę ir bandymą apsimestinai įsiteikti. Tačiau išties Šaulys vyras visada stengiasi elgtis kilniai ir dorai. Dažnu atveju Šaulys vyras netgi būna labai religingas.

Šauliai vyrai yra dviejų tipų

Meilės horoskopas Šauliui vyrui nurodo, kad Šauliai vyrai dažniausiai būna dviejų tipų. Pirmasis Šaulių vyrų tipas būna vyrai, kurie yra be galo ištikimi, romantiški ir totalūs idealistai. Šie vyrai retai iškrypsta iš dorybės kelio. Šie Šauliai vyrai yra be galo aistringi. Savo mylimąją jie apdovanoja nesibaigiančia aistra, o likusį seksualinės energijos perteklių nukreipia į kūrybinę veiklą. Meilužių šie vyrai paprastai neieško, jie būna visiškai patenkinti savo išrinktąją.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad įsimylėjęs pirmojo tipo Šaulys vyras savo meilę idealizuoja iki kraštutinumų. Jo meilė būna tokia tyra, dora, stipri ir romantiška, kad net pats geriausias seksualinis gyvenimas nepadarys šios meilės dar stipresne. Šie vyrai sugeba pamilti moterį nepradėję su ja seksualinių meilės ryšių. Jau iki jų šie vyrai myli be galo nuoširdžiai ir giliai. Tokios meilės kaip pirmojo tipo Šaulio vyro nebeįmanoma dar nors kiek patobulinti, nes ji jau ir taip yra pati tyriausia ir stipriausia visame pasaulyje.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad tuo tarpu antrasis Šaulių tipas ieško tobulybės ir blaškosi nuo moters prie moters, kol aplamai užmiršta ko išvis ieškojo. Šis Šaulys tai niekada nenuilstantis mergišius. Skaičiuojantis kiekvieną savo seksualinę pergalę ir besidžiaugiantis užkariauta moterimi, kaip tikras Šaulys pataikyta į taikinį strėle. Šis vyras mintyse tarsi žymisi savo užkariautų aukų katalogą, kuriame grupuoją ir analizuoja buvusias partneres ir jų privalumus bei trūkumus. Šis vyras vienu metu dažniausiai susitikinėja su dvejomis ar net trejomis moterimis. Jis viską puikiai suplanuoja, vienoms savo simpatijoms jis skiria vienas dienas, kitoms kitas ir taip žaidžia su visomis iškart.

Šis Šaulys vyras dažnai būna linkęs važiuoti į komandiruotes ar uždarbiauti į užsienį. Tokios sąlygos jam būna labai palankios regzti po keletą meilės romanų vienu metu, kur jo kiekviename mieste ar šalyje laukia išsiilgusi mylimoji pasiruošusi apdovanoti jį visais kūniškais malonumais.

Tinkamiausi mylimieji Šauliui

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šaulys vyras iki 30-ųjų metų vertina ne ypač glaudžius santykius. Šiuose santykiuose labai svarbi visiška nepriklausomybė. Šauliai yra ugnies ženklas, kuris siekia būti nepriklausomas ir galėti daryti tai ką nori. Todėl iki 30 metų tinkamiausi partneriai Šauliams būtų kiti du ugnies ženklai (Avinas ir Liūtas), nes jie kaip ir Šaulys nori nepriklausomybės. Dar Šauliai puikiai sutartų su Jaučiais ir Žuvimis.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad po 30-ųjų metų Šaulys vyras pradedą bręsti ir suvokia tikrąją savo asmenybę ir tikrąsias vertybes. Šaulys vyras palaipsniui tampa labai protingas ir energingas. Tuo metu tinkamiausi partneriai Šauliu vyrui būtų ypač intelektualieji Dvyniai ir Mergelės. Didelis intelektualumas Šaulį vyrą labai žavi ir tiesiog veda iš proto.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad po 42-ųjų metų Šaulys vyras bus jau subrendusi asmenybė. Tuo metu Šaulys sugebės puikiai save kontroliuoti bei atlikti visų savo norų ir poelgių analizę. Taip pat sulaukus šio amžiaus Šaulys tampa nepriklausomas, valdingas ir kartais net agresyvus. Tada jis puikiai dera poroje su Svarstyklėmis ir Jaučiais. Abu šie zodiako ženklai moka puikiai sutarti su valdingais žmonėmis.

Vyras Šaulys mėgsta laisvę

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad senovėje buvo juokaujama, kad vyras Šaulys labai panašus į jūreivį, kuris vertina laisvę ir gali keliauti kur nori, o kiekviename uoste jis turi vis kitą mylimąją, kuriai jis būna ištikimas iki tol, kol jo laivas stovi išmetęs inkarą tame uoste.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šauliai vyrai meilėje nori būti nepriklausomi, jie stengiasi kuo ilgiau išlikti nesusaistyti. Šauliai vyrai netgi šiek tiek bijo tvirtų ir pastovių meilės santykių. Jie bijo tapti priklausomi nuo kitų, nes mano kad taip gali netekti dalelės savęs. Būtent Šaulio zodiako ženklas garsėja tuo, kad daug vyrų Šaulių lieka senberniais. Yra posakių, kad Šaulys Lieka senberniu net ir tuomet kai besigėdydamas nešiojasi savo vestuvinį žiedą kelnių kišenėje.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys savo laisvę labai brangina, taigi prieš nusivesdamas moterį prie altorius ilgai delsia. Paprastai ankstyvų ar skubotų santuokų Šaulys vyras nesudarinėja. Tačiau pasitaiko atvejų, kai Šaulys vyras sudaro gana skubią santuoką norėdamas atlikti savo džentelmeno pareigą ir prisiimdamas atkeliaujančio kūdikio tėvo vaidmenį. Taip pat Šauliai vyrai sudaro ankstyvas santuokas, kurios reikalingos tolimesnei Šaulio karjerai. Šio tipo santuoka būna sudaroma Šauliui vyrui norint pakliūti į aukštesnio lygio sluoksnius.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys tiki, kad meilė priklauso nuo sėkmės. Kas keisčiausia, kad būtent taip ir randa savo meilę vyras Šaulys. Vyras šaulys visada pasiekia savo tikslą, kad ir koks jis būtų. Šis vyras nepataisomas optimistas, todėl gyventi kartu su juo tikrai neliūdna.

Kokios moterys patinka Šauliui vyrui

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad prie Šaulio vyro rikiuojasi visa eilė moterų siekiančių jo dėmesio. Moteris, kuri nusižiūrėjo vyrą Šaulį turėtų gerai pagalvoti apie visą eilę kitų gražuolių, kurios taip pat nori Šaulio vyro dėmesio ir meilės. Šaulys vyras mėgsta moteris, kurios būna prabangiai ir stilingai apsirengusios bei dvelkia elegancija. Skanūs kvepalai, gražūs drabužiai ir dailus kūnas tikrai atkreips vyro Šaulio dėmesį. Einant pro šalį gražiai moteriai Šaulio vyro akys kaip mat ją užfiksuos. Taip pat Šauliui patinka seksualios koketės. Tačiau vien išorės jam nepakanka.

Šaulys vyras mėgsta bendrauti su moterimis, kurios bando geriau pažini Šaulį vyrą. Moteris, kuri paklausinės jo apie jam svarbius dalykus, jo hobius, norus, planus ir bandys jį suprasti, Šauliui tikrai patiks. Šauliui svarbu, kad moteris mokėtų klausytis ką sako Šaulys vyras, o paskui sugebėtų duoti atsaką, kuris parodytų, kad ji klausėsi vyro Šaulio ir buvo įsigilinusi į jo pasakojamus dalykus.

Vyras Šaulys įvertins ir moteris, kurios rūpinasi savo sveikata. Moterys, kurios nuolatos sportuoja turės didelį pliusą Šaulio akyse. Šios moterys galėtų Šaulį vyrą pasikviesti nukeliauti drauge į žygį arba kartu pabėgioti ar pasivaikščioti.

Vyras Šaulys mėgsta protingas, nuovokias, linksmas ir mokančias pajuokauti moteris. Taip pat Šaulys vyras ypač vertina laisvę ir moteris, kurios nebando stipriai apriboti jo laisvės. Šiam vyrui neina greitai įsipareigoti, jis tai daro lėtai ir atsargiai. Šis vyras gali būti įsipareigojęs vienai moteriai ir išlikti jai ištikimas iki gyvenimo pabaigos, tik jam reikia duoti laiko. Nors Šauliui ir sunku įsipareigoti, tačiau jis labai vertina, kai jo partnerė pasako jam kad ji yra įsipareigojusi jam ir nori būti tik su juo. Šis vyras vertina gražius mylimosios žodžius. Svarbu nedaryti Šauliui vyrui spaudimo. Geriau parodyti Šauliui savo meilę, atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu ir būti kantriai. Šaulys vyras vertina sąžiningumą ir tiesmukumą, tačiau kalbant apie įsipareigojimą kitam žmogui, jis yra atsargus ir lėtas.

Vyrams Šauliams patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys mėgsta moteris, kurios yra gražios savo vidumi. Šaulys vyras turi milžinišką širdį ir visada stengiasi padėti nuskriaustiesiems. Todėl jam patinka moterys, kurios taip pat, kaip ir jis bando padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Moteris, kuri atlieka savanorišką darbą gyvūnų globos organizacijose, vaikų namuose ar senelių pensionuose tikrai sulauks Šaulio vyro susižavėjimo. Jis pats yra geros širdies žmogus todėl ir geraširdės moterys jam labai patinka.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys yra atviras ir linkęs viską sakyti tiesiai šviesiai. Todėl jis vertina moteris, kurios viską sako taip kaip yra. Moterys, kurios žaidžia užuominų žaidimus ir vengia sunkių temų, nelabai patinka vyrams Šauliams. Šauliui patinka atviros moterys nebijančios visko sakyti taip kaip yra ir nevyniojančios žodžio į vatą.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys yra labai dėmesingas ir rūpestingas. Toks jis yra ir intymiame gyvenime. Vyras Šaulys mėgsta glamones ir kuo ilgesnę įžangą į meilės aktą. Jam svarbu patenkinti ir pamaloninti savo partnerę. Jei partnerė nori jam atsilyginti tuo pačių, turėtų žinoti, kad vyro Šaulio jauriausia vieta yra šlaunys. Moteris glamonėdama vyro Šaulio šlaunis praktiškai išvarys jį iš proto ir jo širdį įžiebs ugninga aistra.

Vyrai Šauliai šeimoje

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys yra tikras romantikas. Šaulys moka mėgautis romantiškais meilės malonumais. Taip pat jis yra ir labai jausmingas. Šaulio vyro žmona turėtų pasiruošti būti išlepinta. Nes šis vyras yra labai dėmesingas savo mylimajai. Kiekvieną savo žmonos norą ar poreikį Vyras Šaulys bus pasiruošęs noriai patenkinti.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad šeimos gyvenime vyras Šaulys į buitį įtrauks daugybę romantiškų smulkmenų, kuriomis jis nuolat stebins ir pamalonins savo mylimąją. Savo žmonai jis netikėtai parneš puokštę gėlių, kurias važiuodamas namo panoro nupirkti savo meilei. Arba būdamas išvykęs parašys jai meilės laišką. O gal tiesiog paruoš romantišką vakarienę žvakių šviesoje. Jis gali sugalvoti ir įgyvendinti daugybę romantiškų idėjų, kuriomis stengsis pamaloninti savo mylimąją.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyrai Šauliai savo sutuoktines, labai vertina ir saugo. Jie žino, kad savo mylimąsias reikia branginti ir nešioti ant rankų. Šie vyrai su savo moterimis labai drąsus ir nuoširdūs. Savo išrinktąsias jie gali labai ilgai merginti, kol pagaliau ji įsižiūrės vyrą Šaulį ir šis nusives ją prie altoriaus. Šaulys vyras šeimoje yra labai sumanus, seksualus ir romantiškas. Šis vyras tarsi tikras „Romeo”, kuris nori romantiškai mėgautis meile. Kadangi Šaulys vyras yra ugnies ženklas, kuriam nestinga energijos, drąsos ir aistros, tai santuokoje su šiuo vyru niekada nebus nuobodu.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad tie Šauliai vyrai, kurie yra labai intelektualūs ir išsilavinę šeimoje būna ypač ištikimi. Kiti Šauliai vyrai būna nelabai ištikimi jaunystėje, vidutiniškai ištikimi santuokoje, o ištikimesni tampa sulaukę 35 metų. Tačiau Šaulio vyro ištikimybė priklauso ir nuo planetų išsidėstymo jo gimimo metu. Bei Šaulio poreikių patenkinimo. Šis vyras gali būti be galo ištikimas jei tik bus pasirūpinta visais jo meilės ir intymumo poreikiais. Meilėje jis tikras idealistas išaukštinantis požiūrį į meilę, romantiką ir lovos žaidimus.

Kokie Vyrai Šauliai tėčiai

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šauliai vyrai yra puikūs tėčiai ir savo vaikus bei šeimą gerai aprūpina materialiai. Tėčiai Šauliai yra optimistai ir turi puikų humoro jausmą, jų vaikai gyvens linksmą ir optimizmo pilną gyvenimą. Šauliai tėvai savo vaikams bando perteikti gyvenimo grožį ir neriboja jų laisvės, bei leidžia jiems tyrinėti pasaulį, kuris juos supa. Tėtis Šaulys yra nuotykių ieškotojas, todėl ir savo vaikus jis skatina atrasti vidinę motyvacija domėtis tuu kas jiems patinka ir nebijoti nuotykių.

Šauliui tėčiui laisvė reikalinga kaip oras, todėl savo vaikams jis stengsis ją suteikti. Tėtis Šaulys stengsis per daug neriboti savo vaikų laisvės ir nubrėžti tik tas ribas, kurios yra būtinos jo vaikams. Šis vyras linkęs mąstyti, kad vaikai mokosi ne tik mokykloje bet daug labiau jie mokosi iš pačio gyvenimo. Todėl Tėtis Šaulys skatina savo vaikus žaisti, tyrinėti, ieškoti ir klysti gyvenime ir iš to darytis išvadas bei mokytis iš savo atradimų ir patirties.

Tėčiai Šauliai mano, kad kelionės labai praturtina Šaulio vaikus. Šauliai tėčiai linkę vežtis savo vaikus į keliones ir parodyti jiems, kad kitur viskas gali būti kitaip. Tiek vietiniai papročiai, tiek maistas, tiek patys žmonės. Šie tėčiai skatina savo vaikus užduoti iškilusius klausimus ir drąsiai bendrauti jiems aktualiomis temomis. Šauliai tėčiai visada stengiasi atsakyti į vaikų jiems užduodamus klausimus ir noriai dalinasi savo sukauptomis žiniomis, idėjomis bei išgyvenimais.

Vyrams Šauliams nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyras Šaulys su savo mylima moterimi skiriasi gana retai ir dažniausiai skyrybos įvyksta ne dėl Šaulio vyro iniciatyvos. Tačiau didelių pastangų išsiskyrimui su vyru Šauliu įdėti nereikia. Šaulys vyras nebus ilgai įsikibęs, jį bandančios palikti partnerės. Tad jei nenorite skirtis su vyru Šauliu geriau nedarykite dalykų, kurie gali jus privesti prie skyrybų.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad vyrai Šauliai labai nemėgsta, kai jų mylimoji bendrauja su žmonėmis, kurie Šauliui vyrui nepatinka. Šį vyrą tai varo iš proto ir tai sukelia konfliktus Šaulio ir jo mylimosios poroje. Jeigu yra galimybė išvengti bendravimo su žmonėmis, kurie nepatinka Šauliui vyrui, tai būtų idealu, kad jo mylimoji tai ir padarytų.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šaulį vyrą ypatingai įžeis mylimoji, kuri suabejos jo seksualiniu pajėgumu. Jei moteris jį įžeis ar pažemins, Šauliui vyrui taip padarys didelę psichologinę žaizdą, kuri tikrai pakenks jų asmeniniams santykiams.

Meilės horoskopas Šauliui vyrui teigia, kad Šaulio mylimajai nereikėtų per daug smalsauti ir bandyti lysti ten kur Šaulys laiko savo slaptus daiktus ir paslaptis. Per daug smalsaudama moteris gali pamatyti tai kas jai labai nepatiks ir meilės santykių tai tikrai nepagerins.

Taigi mielos moterys, neabejokite savo vyrų Šaulių lytiniu pajėgumu, nebendraukite su žmonėmis, kurie nepatinka jūsų vyrui Šauliui ir nebandykite atskleisti visų vyro Šaulio paslapčių. Geriau dažniau pagirkite savo vyrą Šaulį, daugiau laiko praleiskite kartu ir pasitikėkite juo. Taip Jūsų santykiai sužydės naujomis spalvomis.

Kitų zodiako ženklų meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams.