Meilės horoskopas Vėžiui moteriai: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys yra labai globėjiška ir rūpestinga savo mylimiems žmonėms. Ši moteris idealiai tinka ramiam šeimyniniam gyvenimui, nes ji sugeba mėgautis tokiu gyvenimu ir jai nieko jame netrūksta. Moteris Vėžys turi sugebėjimą būti lydere atsakinguose ir rizikinguose reikaluose, ji pasižymi didžiuliu atkaklumu ir užsispyrimu pasiekti to ko nori. Taip pat ši moteris labai kantri. Moterys Vėžiai yra labai protingos, darbščios ir taupios. Todėl jos puikiai tvarkosi šeimyniniame gyvenime.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys yra geraširdė ir visada pasiruošusi padėti. Ši moteris yra pasiruošusi pereiti ugnį ir ledą už tuos žmones, kurie vertiną jos švelnią prigimtį ir apdovanoja ją meile. Moteris Vėžys turi sugebėjimą išklausyti, tačiau jai labai svarbu, kad ir jos mylimasis mokėtų išklausyti. Ši moteris linksma, mėgsta juoktis ir sugeba įsijausti į savo mylimojo problemas. Vyras kuris ieško paguodos, tikrai ją suras moters Vėžio glėbyje. Moteris Vėžys neturi daug draugų, jos nuomone geriau turėti mažiau bet tikresnių draugų, negu daug, bet netikrų draugų.

Moteris Vėžys jautri ir protinga, ji sukurta mylėti. Vyras – norintis ja pasinaudoti gali greitai nusivilti, nes paprastai moteris Vėžys greitai suuodžia tuos niekšelius, kurie tik nori su ja pažaisti. Moteris Vėžys nors ir atrodo romantiška svajotoja, tačiau meilėje ji sugeba suprasti kai ja bandoma pasinaudoti. Ši moteris yra be galo šilta ir jausminga, savo mylimąjį ji globoja, lepina ir juo rūpinasi. Net vyrai mergišiai sutikę moterį Vėžį tampa meilūs ir jaukūs it naminiai katinėliai, kuriems nieko nebereikia ieškoti svetur. Jie jau rado savo moterį ir nieko jiems netrūksta.

Kokios moterys Vėžiai būna meilėje?

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys nėra ta moteris su kuria reikėtų ištisai kalbėti. Jai nereikia daugybės žodžių. Ši moteris mėgsta tylius ir romantiškus pasivaikščiojimus gamtoje, mėnesienoje ar kitose gražiose vietose. Ši moteris puikiai moka bendrauti ir be žodžių. Kai yra meilė, žodžiai tampa nebereikalingi.

Moteris Vėžys nėra materialistė, ji ieško gero ir jautraus žmogaus, kuris ją suprastų, gerbtų ir mylėtų, o ji jam galėtų dovanoti vaikus ir kurti jų namus bei kurenti jų šeimos židinį. Įprastai moterys Vėžiai dėl šeimos atsisako karjeros ir būna nuostabiomis mamomis ir žmonomis. Tai viena geriausių mamų iš visų zodiako ženklų.

Moterų Vėžių mylimieji turėtų žinoti, kad moterį Vėžį labai stipriai veikia mėnulio pilnatis, jaunatis, įvairūs atmosferos pokyčiai ir oro kaita. Tuo metu jį būna tarsi ne savimi. Jos nuotaika būna subjurusi, didžiąja dalį laiko ji būna užsidariusi savo vidiniame pasaulyje, ją puola depresija ir jai kliūna viskas. Jos mylimasis tuo metu gali sulaukti daug ir įvairios kritikos. Tačiau gerai yra tai, kad šis laikas greitai praeina, o ji pati žiūrėdama į save, nesupranta kas čia jai buvo užėję.

Moteris Vėžys meilėje yra labai jautri ir švelni. Ji pasiruošusi savo mylimąjį padaryti laimingą. Ji suteikia jam viską apie ką tik jis gali pasvajoti. Tai moteris, kuri dėl savo mylimojo laimės yra pasiruošusi padaryti labai daug. Ji nuoširdžiai stengiasi pamaloninti ir palepinti savo mylimąjį, jo mėgstamais dalykais. Tik svarbiausia, su ja negalima elgtis grubiai ir šiurkščiai. Taip elgdamiesi, galite prarasti ją amžiams.

Moterų Vėžių meilė maistui

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys yra tikra gurmanė ne tik lovoje bet ir virtuvėje. Su moterimi Vėžiu kalbėdami apie maistą pastebėsite, kad jos nuotaika bematant kyla aukštyn. Kalbos apie maistą ją nuteikia optimistiškai. Ši moteris moka mėgautis maistu ir jai išmetamas maistas ar jo likučiai gali atrodyti, kaip pati didžiausia nuodėmė. Jei įmanoma niekada jos akyse neišmeskite maisto, nes tai gali pabloginti jos nuotaiką ir sukelti nusivylimą jumis.

Moteris Vėžys yra labai jautri išmetamo maisto, alkio, dietos ir bado temomis. Vien mintys apie alkį, jai gali sukelti depresiją. Moteris Vėžys visada nuoširdžiai užjaučia alkanus žmones ir jai labai nepatinka mintys, kad dėl kokių nors priežasčių jei tektų būti alkanai ar badauti. Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad nors moteris Vėžys ir yra neabejinga skaniam maistui, tačiau įprastai net ir bėgant metams sugeba išlaikyti puikią figūrą. O jeigu joms tenka pasistengti dėl savo figūros, tai joms kainuoja be galo daug valios pastangų.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys mėgsta namuose ruošta maistą, o ypatingai mėgsta tokį, kuris yra paruoštas pagal senelės ar mamos senovinį receptą ir pakerėjęs ne vienos kartos atstovus. Moteris Vėžys yra linkusi persivalgyti. Taip pat jai yra labai sunku savo lėkštėje palikti nesuvalgytą maistą, todėl dažniausiai ji valgo, nors jau ir būna soti. Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys nemėgsta dalintis savo maistu, todėl jos mylimasis verčiau tegu nesiūlo valgyti iš vienos lėkštės ar dalintis patiekalu, nes taip gali sugadinti moteriai Vėžiui nuotaiką. Ši moteris mėgsta turėti savo lėkštę iš kurios valgo. Ji mėgsta mėgautis valgymo procesu neskubant ir nebandant prisitaikyti prie kito žmogaus valgymo greičio bei poreikių. Jei jau tenka dalintis maistu tai verčiau pasidalinti patiekalą ir kiekvienam valgyti savo dalį taip kaip jam malonu.

Kokie vyrai patinka moterims Vėžiams

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys mėgsta džentelmeniškus, taktiškus, švelnius, blogų ketinimų neturinčius vyrus. Ji nemėgsta, kai vyrai keikiasi ir elgiasi iššaukiančiai. Vyras siekiantis moters Vėžio širdies, neturėtų persistengti girdamasis ar būti išpuikęs. Ši moteris tokių vyrų nemėgsta.

Meilės horoskopas Vėžiui įspėja, kad su moterimi Vėžiu reikėtų būti atsargiems sakant komplimentus. Vyras pasakęs moteriai Vėžiui, kad ji šiandien labai gražiai atrodo, gali sulaukti, jos pykčio ir grubaus atsako, kad taip nėra. Tiesą sakant šiai moteriai reikėtų išmokti priimti komplimentus ir pasidžiaugti tuo ką sako kitas žmogus bei maloniai padėkoti.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys yra tikra romantikė, todėl ji dievina romantikus vyrus. Vyras kuris dovanos jai gėles ir šokoladinius saldainius, vakarieniaus su ja žvakių šviesoje, vaikščios mėnesienoje, rašys meilės žinutes, deklamuos eilėraščius ar dainuos jai meilės dainas, privers jos širdį virpėti iš meilės.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys mėgsta vyrus, kurie sugeba jos išklausyti, jai pritarti ir priimti jos nuotaikų kaitas. Taip pat moteriai Vėžiui patinka vyrai mokantys juokauti. Ši moteris mėgsta juoktis, todėl vyras turintis gerą humoro jausmą, turės didelį pranašumą jos akyse. Moteris Vėžys vertina abipusį pasitikėjimą ir pagarbą vienas kitam. Taigi geri, malonūs ir mandagūs vyrai tikrai atkreips jos dėmesį. O ypatingai jos dėmesį patrauks tie vyrai, kurie bus geri ne tik su ja, bet ir su kitais žmonėmis, gyvūnais ar vaikais. Vaikai ir šeima moteriai Vėžiui yra labai svarbi vertybė, todėl ji pasąmoningai renkasi vyrą, kuris galėtu būti puikiu šeimos žmogumi.

Moterims Vėžiams patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys mėgsta stiprius ir nenugalimus vyrus, kurie yra pasiruošę apsaugoti moteris bei kitus silpnesnius už save. Vyrai, kurie yra stiprūs savo širdimi ir tuo pačiu malonūs kitiems, tikrai sužavės Vėžio zodiako ženklo moterį.

Šioms moterims taip pat patinka vyrai – džentelmenai, kurie moteris pirmas praleidžia pro duris, kai šalta paskolina joms savo apsiausta, prieš atsisėdant patraukia joms kėdė ar prieš išlipant iš automobilio atidaro joms dureles. Moteris Vėžys mėgsta kai su ja elgiamasi lyg su karaliene, nors ji labai paprasta ir drovi bei jautri būtybė, tačiau galantiško vyro draugija jai tikrai suteikia didžiulę palaimą.

Moteris Vėžys dievina atvirus meilės prisipažinimus. Jei Jūs mylite moterį Vėžį, tada pasakykite jai tai garsiai ir sakykite jai tai kuo dažniau.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moterys Vėžiai meilėje mėgsta bučiuotis. Šioms moterims patinka ilgi ir aistringi bučiniai. Taip pat joms patinka kai yra glostoma ir glamonėjama jų krūtinė. Vėžio zodiako ženklas valdo krūtinę, tad būtent ši kūno dalis yra pati jautriausia pas moteris Vėžius. Tik jokiu būdų nesugalvokite jos krūtinės pradėti glostyti jau pirmojo pasimatymo metu, nes moteris Vėžys įprastai vyrų lengvai neprisileidžia. Jai reikia laiko kad galėtų pažinti, suprasti ir pasitikėti savo partneriu. Tad būkite kantrūs ir galantiški, jei norite užkariauti šios moters širdį.

Ar ištikimos moterys Vėžiai

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moterys Vėžiai savo mylimiesiems ir sutuoktiniams, visada stengiasi būti ištikimos ir būna puikiomis žmonomis.

Tačiau Jaunystėje, kol dar nesutiko savo išrinktojo, nėra labai ištikimos. Iki 30 metų moterys Vėžiai mėgsta intymius, aistringus ir labai emocionalius tarpusavio santykius. Tad aistra ir meilės šauksmas gali nugalėti proto balsą. Išimtys gali būti tais atvejais, kai moterys Vėžiai gauna daug dėmesio iš savo tėvų ar kitų jas auklėjančių žmonių. Moterų Vėžių tėvų ir jas auklėjančių žmonių zodiako ženklas, diegiamos vertybės ir auklėjimo stilius gali turėti didelę įtaką moters vėžio ištikimybei.

Sulaukusios 30 metų moterys Vėžiai tampa kur kas labiau tolerantiškesnės ir nuolaidesnės, taip pat jos jau būna įgavusios patirties santykiuose, tad santuokoje jos būna gana ištikimos. O jei dar moteris Vėžys su savo sutuoktiniu turi bendrų interesų darbo, laisvalaikio, ar bet kokioje kitoje srityje, tuomet jiems nebelieka galimybių būti neištikimiems. Kuo daugiau laiko sutuoktiniai praleidžia kartu mėgaudamiesi bendrais interesais, tuo ištikimesnė būna moteris Vėžys.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys pati ištikimiausia būna ankstyvoje jaunystėje, tada kai ji dar būna pernelyg jauna ir nepatyrusi. Taip pat savo brandos amžiuje (apie trisdešimt penktuosius metus ir vėliau) kai jau būna pilnai subrendusi, įgavusi patirties meilės reikaluose ir sugeba visiškai save kontroliuoti. Aplamai moterys Vėžiai yra gana ištikimos, tačiau pasitaiko ir atvejų, kai ištikimybė nėra šių moterų stiprioji pusė. Jei norite, kad jūsų moteris Vėžys Jums būtų ištikima, stenkitės su ja turėti kuo daugiau jus jungiančių bendrų interesų ir veiklų.

Moterys Vėžiai šeimoje

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys šeimoje yra švelni, rūpestinga, kantri, ištikima ir įvairiapusė žmona. Ji be galo vertina savo vyrą ir tai ką jis duoda šeimai tiek finansine, tiek moraline prasme. Moteriai Vėžiui su savo vyru yra svarbu palaikyti tvirtus santykius, todėl ji stengiasi visada išklausyti ir palaikyti savo vyrą. Jos vyras turėtų įsidėmėti tai, kad šios moters idėjų nereikėtų atmesti ar kritikuoti, gerai jų neišklausius. Moteris Vėžys to labai nemėgsta ir niekada taip stengiasi nesielgti su savo vyro idėjomis. Moteris Vėžys namams, šeimai ir vaikams suteikia didžiulę reikšmę, todėl ji stengiasi, kad jos vyras namuose būtų laimingas. Ši moteris nenuilsdama dirba, tvarko namus, prižiūri vaikus ir savo vyrą lepina skania, šilta vakariene. Ji siekia, kad jos vyras grįžęs iš darbo mėgautusi savo gyvenimu ir laiku šeimoje. Ši moteris yra labai šeimyniška ir tiesiog dievina savo namus ir šeimą.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad kol moteris Vėžys neturi vietos, kurią galėtų vadinti namais tol ji nesijaučia pakankamai saugi. Tik namuose moteris Vėžys jaučiasi ramiai ir patogiai, čia ji atsigauna ir atstato savo jėgas. Moteris Vėžys jaučia didžiulį pasitenkinimą ir pilnatvę, kai turi kampelį, kurį gali vadinti savo namais. Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys savo gyvenime dievina 3 dalykus: tai maistą šeimą ir vaikus. Moteris Vėžys mėgsta savo vyrą ir vaikus apgaubti savo motiniška globa ir šiluma. Ji nestokoja jiems savo laiko, meilės ir globos kad ir kas nutiktų.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys pasižymi labai stipriu motinystės instinktu. Moteris Vėžys yra be galo rūpestinga žmona ir mama. Ji atsidavusiai ir mylinčiai auklėja savo vaikus. Moteris Vėžys yra tikras motinystės įsikūnijimas. Šiai moteriai nėra didesnio džiaugsmo nei vaiko nešiojimas ir gimdymas. Šeima moteriai Vėžiui reiškia viską ir ji yra pasiruošusi juos padaryti laimingais kad ir ko prireiktų.

Kokios mamos yra Moterys Vėžiai

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad Meilė, kurią moteris Vėžys jaučia savo vaikams yra amžina ir ji stengsis, kad jos vaikai tai žinotų 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Moters Vėžio dienotvarkė būna gana įtempta, todėl jos gyvenimą galima būtu apibūdinti dviems žodžiais: meilė ir darbas. Moteris Vėžys natūraliai nori būti reikalinga savo vaikams ir šeimai, todėl ji stengiasi padaryti maksimaliai daug savo šeimos labui. Didžiausia šios moters baimė, kad vieną dieną jos vaikai užaugs ir jiems nebereikės kad mama paskaitytų pasaką, juos užmigdytų ar nuvestų į mokyklą. Todėl moteris Vėžys dėl savo vaikų yra pasiruošusi padaryti viską, kol dar jos vaikai neužaugo ir nepaliko savo namų.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys dažnai savo vaikams padaro meškos paslaugą, nes norėdama jiems padėti už juos padaro daug įvairių darbų, tokių kaip: kambario susitvarkymas, apsirengimas, batų raištelių užsirišimas, pavalgymas pačiam ar kiti smulkūs, bet svarbūs darbeliai. Nors tai ką moteris Vėžys daro dėl savo vaikų yra be galo šaunu, tačiau, svarbu yra suvokti, kad vaikams reikia leisti tuos darbus daryti patiems, nes taip jie įgaus pasitikėjimo savo jėgomis ir išmoks gerų naujų dalykų. Tai yra būtinas ir natūralus procesas, kiekvieno žmogaus gyvenime.

Moteris Vėžys turi stulbinamą sugebėjimą suprasti savo vaikų emocijas ir norus. Ji be galo rūpinasi ir saugo savo vaikus, tai jiems suteikią stiprų saugumo jausmą. Moteris Vėžys niekada nesusimaus, kai jai reikės apsaugoti savo vaiką nuo pavojingų sveikatai situacijų, nuo širdies skausmo, kai įžeidžia draugas, ar tiesiog tada, kai jos vaikas norės skanėsto. Ši mama tobulai patenkina savo vaikų poreikius. Ir jos vaikai auga tarsi tikri karalaičiai, tačiau dėl to jie kartais gali užaugti pernelyg išlepinti ir neįvertinti to ką gauna. Todėl svarbu savo vaiką lepinti saikingai ir mokyti vertinti tai ką gauna.

Moterims Vėžiams nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys nemėgsta pavydžių vyrų. O dar labiau už pavydžius vyrus ji nemėgsta stipruolių, kuriems testosteronas veržiasi per kraštus, kurių kūnas stiprus ir galingas, o pagarba moteriai nulinė. Šie vyrai pirmai progai pasitaikius sutrypią šios jautrios moters jausmus ir apie tai net nesupranta.

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai teigia, kad moteris Vėžys nemėgsta, kai yra paminami jos jausmai. Ji yra labai jautri, ir vyras, kuris negerbia moters Vėžio ir jos jausmų, labai greitai gali visam laikui atsisveikinti su šia moterimi, nes ji nepakęs nepagarbos.

Moteris Vėžys taip pat negali pakęsti kritikos, nors pati yra linkusi pakritikuoti kitus. Tačiau jos mylimajam būtina žinoti, kad šios moters geriau nekritikuoti, o pastabas reikėtų išsakyti gana atsargiai, kad tai jos neįžeistų ir nesukeltų bereikalingų pykčių.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.