Liūtas

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.)

Liūtas – žmonės, gimę po šiuo horoskopo ženklu, turi retos energijos. Jie priima gyvenimo iššūkį. Niekas nepalauš jų pasitikėjimo savimi. Jie yra labai temperamentingi, tačiau geraširdžiai ir pasirengę padėti. Draugai, bičiuliai turėtų jais žavėtis, nes karališkas ženklas suteikia atspalvį charakteriui, kuris gali būti labai dosnus ir kilnios širdies, bet taip pat ir labai egoistiškas.

Liūtai energingi ir labai pasitiki savimi

Po šiuo Ugnies ženklu gimę žmonės yra stiprios ir tvirtos natūros. Tačiau jie dažnai neapskaičiuoja savo jėgų prieš trokšdami veikti. Ir todėl dažniausiai Liūtas kenčia nuo taip vadinamos „direktorių ligos“, širdies ir kraujotakos sutrikimų arba raiščių patempimų. Kaip ir visus tikrus pasipūtėlius į lovą juos gali paguldyti menkiausias persišaldymas.

Ženklo regentas yra Saulė, kurioje atsispindi Liūtai. Laimingas metalas – auksas. Rubinas, kaip talismanas suteikia jiems, pasak senovės padavimų, aistros ir pergalingos jėgos, o kaip amuletas saugo nuo nuodų ir blogų dvasių.

Saulės globotiniais negalima nesižavėti. Paprastai jie nuo mažens jau yra asmenybės. Jų visoje laikysenoje, elgesyje yra kažkas karališko. Liūtas išsiskiria kiekvienoje draugijoje. O jei tai nėra, jie stengiasi atkreipti į save dėmesį.

Liūtas planuoja savo karjerą

Joks žmogus negali pradėti dirbti iš karto generaliniu direktoriumi. Taip pat ir Liūtas, nors ir labai to norėtų. Bet jis, kaip niekas kitas, gali suplanuoti savo karjerą. Jis pranoksta draugus ir bičiulius tuo, kad savo planus įgyvendina bet kuria kaina. Pirmiausia jis įrodo savo pareigingumą, viršininkai gali įsitikinti, jog jis rimtai dirba. Tuomet jis pasirodo esąs labai stropus ir darbštus. Tokiu būdu Liūtas pilnai atsiskleidžia. Žinoma, jis įgyja kolegų tarpe pavyduolių. Žmogus – Liūtas visados yra kilniaširdis ir dosnus. Todėl jis įsigyja daugiau draugų, negu priešų, o tuo pačiu užsitikrina sau kilimą aukštyn.

Retai sutiksi žmogų – Liūtą, kuris nedarytų karjeros. Vienetai, kurie darbe reiškiasi kaip „pelenės“, namuose dažniausiai būna tironais. Patys jie niekuo nekalti dėl tokio likimo, tai nulemia jų gimimo minutę pasitaikiusios tokios painios, keblios aplinkybės.

Šiaip jau, jei Liūtai yra ir ne patys inteligentiškiausi, jie pasistūmės žymiai toliau, negu dauguma jų kolegų gimę po kitais zodiako ženklais.

Jų tipas yra populiarus. Liūtas gali – perkeltine prasme, daug ką sutvarkyti, kas kitiems atrodo beviltiška ir žlugę. Be to, jie savo manieringumui, maivymuisi suteikia intuicijos, nuovokos, kurios taip trokšta šio pasaulio didieji. Jie būna skatinami ir labai giriami, kol patys nutupia ant viršininko kėdės.

Jie gieda galingojo giesmę

Tiesą sakant, žmogus – Liūtas yra apsigimęs revoliucionierius, nes jis žino, kaip mažomis dovanėlėmis ir draugiškumu, dėmesiu patraukti mase į savo pusę. O kai vyresnybė paskiria jį atsakingą postą, jis užtraukia galingojo giesmę. Taip keičiasi laikai…

Jis puikus komersantas įvairiose pramonės ir prekybos šakose. Taip pat jis uždirba pinigus kaip puikus namų gydytojas, nes gali nukrypti nuo medicinos mokslo ir taikyti būdus, kuriais tiki jo pacientai. O tikėjimas, ypač sergant, gali nuversti kalnus!

Madingi gydytojai, kuriais žavisi turtingieji, dažnai yra gimę po Liūto ženklu

Šie linksmi tipai dažnai sutinkami ir kaip savarankiški verslininkai. Liūtai – karingi politikai – sėdi parlamentuose ir vyriausybėse. Visai apačioje nelieka nė vienas. Liūtas – viršininkas gali vaidinti oratorių. Garsūs jo monologai prieš susirinkusią komandą. Šis bosas įneša gyvumo. Pagaliau jis gali leisti plėšytis, plūktis kitiems darbštuoliams, o pats apsiriboja organizavimu.

Jis mėgsta kolektyvinį darbą ir skatina talentus, kurie galų gale didina jo šlovę. Niekas negali jam prieštarauti. Tačiau jei kuris pradės nuo pagiriamosios kalbos vieninteliam, ypatingam ir nepakartojamam tarp viršininkų, to šis savimeilis atidžiai išklausys.

Liūdniausia šioje istorijoje yra tai, kad pas tokį viršininką geriau gyvena meilikautojai, padlaižiai, saldžialiežuviai, negu tie, kurie taip nesielgia. Taip yra todėl, kad Liūtas blogai pažįsta žmones būtent dėl liaupsinimo ir pataikavimo. Bet nereikia per anksti džiaugtis, galų gale vis tiek laimi sveikas protas. Tik tai užtrunka daugiau laiko, kol Liūtas sužino, kuris naudingiau jam dirba.

Dama – Liūtas labai pasitiki savimi

Moteris – Liūtas turi tokias pačias ambicijas kaip ir vyrai. Jos labai pasitiki savimi ir būdamos gana jauno amžiaus daug nuveikia savo narsumo dėka. Visiškai ne nuo jų priklauso, kad jos dažnai keičia darbo vietą. Paprasčiausiai jos neturėtų jokių šansų iškilti. Moteriai – Liūtui visai nepatinka būti nepastebima panele didelėje įstaigoje.

Sekretorė – Liūtė sutvarko reikalus ir be viršininko

Viršininkas, turintis sekretorę – Liūtę, žino, kad ši gali ir be jo sutvarkyti reikalus. Jis turėtų dažniau jai įteikti kokią mažą dovanėlę (įskaitant pagyrimą), tuomet ji tikrai neišeis. Tai tik vienas iš pavyzdžių, kaip reikėtų elgtis su moterimi – Liūte, kad ji galėtų visiškai atsiskleisti.

Visuomet ši moteris susikurs sau turimoje padėtyje geriausias sąlygas, kurios dėl jos darbštumo ir stropumo suteiks jai kai kurių lengvatų, netoleruotinų kitoms. Ji savo laikysena atkreips visų dėmesį į save.

Dažniausiai ji nesiekia aukštesnių postų tik dėl to, kad išteka ir atsisako karjeros. Daugelyje profesijų moteris – Liūtas gerai išmano darbą, kitaip tariant, tvirtai sėdi balne. Ji lengvai gali užimti aukštus postus. Ji primygtinai reikalauja atsakomybės. Būdama viršininke, ji yra savo vietoje. Griežta savo pavaldiniams, bet teisinga. Ji nieko nepraleis pro pirštus, kas galėtų pakenkti firmai.

Tiesą sakant, šis saulės vaikas turėtų gimti turtingas, nes vargas, skurdas ją veikia liguistai. Gerai yra tai, kad moteris – Liūtė visuomet susiras vietelę po saule savo puikia išmone ir sugebėjimu prasimušti.

Liūtas – karališkas meilužis (mylimasis)

Reikia pripažinti, kad vyrai – Liūtai elgiasi kaip tikri džentelmenai. Ir todėl šį laiką karališką mylimąjį, meilužį, tarsi drugeliai šviesą, supa meilės ištroškusios moteriškės. Patarsime joms teisingai, jei pasakysime, kad jos jam niekada ir niekur neprieštarautų ir nepaprastai juo žavėtųsi.

Prieštaravimas erzina Liūtą, versdamas pamiršti savo įgimtą riteriškumą, ir pasitelkia sunkiąją artileriją prieš kiekvieną, kas jam oponuoja. Moterims patinka jo beribis optimizmas. Jos gali žiūrėti į jį patikliai ir saugiai jaustis jo stipriose rankose. Nenuostabu, kad jauni vyrai – Liūtai apsupti gražių mergaičių – garbintojų būrio. Jis jas tarsi kiek palepina.

Dažnai jis turi gyventi iš paskolų, kad išlaikytų globėjo, užtarėjo, rėmėjo, mecenato statusą. Kažkur visada jau laukia kitas mecenatas, skubantis į pagalbą, kada jo kasa ištuštėja. Tai gali būti turtinga našlė, kuri priims jį į savo namus ir motiniškai juo rūpinsis. Vyrai – Liūtai turi jėgos, kuri leidžia jiems patiems išsikapstyti iš liūno. Jie, kaip ir katės, jei krenta, tai ant kojų. Liūtų tarpe nėra tylenių. Jis turi būti matomas, jo turi būti klausomasi. Pasitikėjimo savimi niekuomet nepraras.

Liūto geraširdiškumas gali pridaryti jam rūpesčių

Liūtas yra labai nuoširdus. Jei jis kartais įsimyli, žiūri į savo išrinktąją truputį iš aukšto, nereikia jo kaltinti arogancija. Tai – karaliaus nuoširdumas, draugiškumas. Liūtas yra sutvertas tarnauti savo tautai. Liūtas – puikus, mandagus ir pagarbus. O tai patinka moterims. Deja, merginoms, retai kviečiamoms šokti, jis neturi laiko. Jis skina rožes, bet tuo pačiu metu nevengia pažinčių ir su erškėtrožėmis.

Jei jis iš karto nepatenka į civilinės metrikacijos biurą ir po to nesimėgauja triumfo kelione, tai jis, kaip tikras Liūtas kažką apdovanos savo malonėmis. Toks daug gerbėjų turintis vyras negali nieko kito, kaip tik nuskinti tai, kas prieš jį visu grožiu išsiskleidžia iš trapių pumpurų. Todėl kai kurie Liūtai tampa vėjavaikiais.

Moterims patinka vikrus, sumanus, apsukrus Liūto būdas, pasireiškiantis draugijoje. Ir jos neužsigauna, jei jam prireikia jų grožio kaip puošiančio aksesuaro akivaizdžiam Liūto žavesiui papildyti. Kadangi vyras Liūtas noriai vaidina suvedžiotoją, dažnai jis pats būna suviliojamas moterų, kurios apsimeta įsimylėjusia kate, ir kai jis su viskuo sutinka, pavirsta tikrais drakonais.

Moteris – Liūtas yra seksuali

Sulaukusi aštuoniolikos metų Liūto moteris jau yra dama nuo galvos iki kojų: karališka laikysena, pasitikinti savimi ir be jokios sąžinės graužimo pasiruošusi užvaldyti kiekvieną. Ji neina, ji žingsniuoja. Ji su niekuo nekalba, bet suteikia audienciją! Su Liūto moterimi reikia laikytis kitokių reikalavimų, negu su kitomis Ievos dukterimis. Ji yra seksuali, bet ne per daug. Ji graži visiems suprantama prasme, bet jos grožis nėra tapatinamas su žavia mergaite. Jos grožis spinduliuoja iš vidaus.

Be abejo, ji yra protinga, bet kartais lieka nuošalyje, kai diskutuojama apie dalykus, kurių ji neišmano. Senos mokyklos (gerai išauklėtas) bernas elgiasi su ja kaip su dama ir keičia temą. Ji jam slapta atsidėkos. Jei kas ją sukompromituoja ar sugėdina, neliks užmirštas. Kada nors jam tai atsirūgs.

Liūtė yra patraukti ir meili. Ji kryptingai panaudoja seksą, kai eina medžioti jai patinkančio vyro. Ji neapskaičiuoja visko iš anksto. Meilė visada yra žaidimas, kada Liūtė pasiruošusi šokti į nežinomybę. Ar tai jos kaltė, kad siekiančių jos palankumo tarpe dauguma aristokratų ir akademikų yra žmonės iš liaudies?

Jos laikysena neturi nieko bendro su arogancija

Vieni ją laiko pasipūtusia, kiti arogantiška. Atrodo, kad šie kritikai turi tam pagrindo: ji puošiasi brangiais papuošalais su brangakmeniais ir visiems pažįstamiems žmonėms rodo morališkai smukusį draugiškumą. Kas tai painioja su išpuikimu ar arogancija, užmiršta, kad Liūtė kilusi iš karališkos giminės. Iš ten auksas ir blizgantys briliantai, taip pat ir laikysena…

Mėgavimasis seksu lovoje

Jei Liūto moteris pasikviečia pas save į namus, jau yra nemažas pasiekimas, bet vyras turi išlikti kavalieriumi ir nė neužsiminti apie miegamąjį. Ji jaučia malonumą, apsukdama vyrui galvą. Moteris – Liūtas nori, kad su ja būtų elgiamasi kaip su dama, net tada, kai nuvelkate jos kvapnų rytinį drabužį. Tas, kuris apsimes laukiniu, į rankas tuoj pat gaus skrybėlę bei paltą ir jam bus parodytos durys.

Žinoma, moteris – Liūtas reaguoja į švelnumą. Kaip katinas ji gali murkti, kai yra glostoma. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti jos nugarai, nes ji yra jautriausia vieta. Tai jos jautrumo zona, kuri reaguoja į lengviausią prisilietimą.

Bet ji prisigalvoja įvairiausių kliūčių. Ji pati nori būti viliotoja, bet pradžioje visai neprisideda prie to, kad abiejų norai išsipildytų. Toks elgesys jai atstoja meilės žaidimo dalį. Ji nori matyti augančią aistrą, kol tampa savo aistrų verge. Vyrai, pažįstantys Liūtes, žino, kad susijaudinus, jos oda lengvai parausta nuo pilvo link kaklo aukštyn. Jeigu meilės akto metu ja gėrimasi, žavimasi, jai tai reiškia daugiau nei labai greitas žaidimas, kurio metu galima išsisukti sąnarį.

Ji mėgaujasi seksu, kaip savaime suprantamu dalyku, nors taip pat puikiai gali būti ir nuosaiki: seksas nėra privalomas. Kai ją apima aistra, turi būti kaip ir visur, ką ji daro, atitinkama aplinka. Labiausiai tiktų lova su baldakimu.

Liūtas – teigiami bruožai

Liūtas yra malonus, žavingas, dosnus ir kilnios širdies. Jis praleidžia pro pirštus kitų klaidas, kai jų nepastebi patys klystantys. Jis yra ryžtingas ir plėšosi kaip laukinis, kuomet mato prieš akis tikslą. Jis neslepia savo žinių, nuopelnų, talentų, kitaip tariant, nemiršta iš kuklumo, bet jis leidžia ir kitiems gyventi po saule kartu su juo.

Liūtas turi daug gerų savybių

Žmonės – Liūtai yra patys geriausi draugai ir kolegos. Jie niekada neužmirš to, kuris jiems padarė paslaugą. Tai yra asmenybės, vertos pagarbos. Jų energijos negalima palaužti. Aukštesnį lygį gyvenime jie pasiekia savo energijos, aktyvumo ir ištvermės dėka. Pasitikėjimas savimi ir drąsa padeda jiems susigaudyti sudėtingose situacijose. Jų draugišką būdą mėgsta visi.

Neigiami Liūto bruožai

Niekada nereikia jam net užsiminti, kad jis turi silpnybių, jis nesitvers pykčiu ir norės melagį sulyginti su žeme. Žmogus – Liūtas dažnai nusiteikęs sau labai palankiai ir gali sureaguoti arogantiškai. „Aš“ jam yra viskas, tik suaugę patyrę Liūtai moka pasakyti „Mes“.

Jie yra išlaidus, nes nori visuomet būti aukštumoje. Jų tuštybė pralenkia jų laikiną išdidumą. Jie gali būti tikri cinikai, jei mato, kad juos puola. Perdėm dažnai jie neleidžia atverti burnos kitam, nes labiausiai mėgsta klausytis savęs.