Svarstyklės

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Svarstyklės – po Svarstyklių ženklu gimę žmonės turi daug iš gamtos vyksmo, formavimosi ir praėjimo, praslinkimo ritmo: jie nori išlaikyti pusiausvyrą bet kokia kaina, net jei kartais jie pakrypsta labiau į vieną ar į kitą pusę. Jie gali kurti, dirbti, bet taip pat vienodai ir tinginiauti. Svarstyklės tarsi jaunas vynas visą laiką bręsta, o tas procesas gali juos vesti per kalvas ir bedugnes. Jie turi linksmumo ir geros nuotaikos, ir vėl tai galima susieti su vynu.

Jų ženklas yra Svarstyklės, kurių lėkštelės nusvyra tai į vieną tai į kitą pusę. Retai jos būna pusiausvyroje, taip galima apibūdinti ir žmonių, gimusių po šiuo ženklu, charakterį.

Svarstyklių žmonėms visų pirma reikia harmonijos jų gerai savijautai palaikyti. Pyktis skatina akmenų susidarymą inkstuose ir šlapimo takuose.

Svarstyklių regentas yra Venera. Svarstyklės radę varinį pinigėlį gatvėje, jie turėtų pasiimti ir nešiotis kaip talismaną, nes varis yra šio ženklo laimingas metalas.

Varis neša laimę Svarstyklėms

Svarstyklių žmonės yra nepataisomi optimistai. Jų lengvai neišmuši iš pusiausvyros. Labai trokšdami būti nepriklausomais, jie lengvai prisitaiko. Taip pat Svarstyklės vengia konfliktų, nes priskiriami prie taikių žmonių. Gerai žinomas jų noras padėti. Jei kas paklaus jų patarimo, visada sulauks išsamaus atsakymo.

Svarstyklės bijo sunkaus darbo

Žmonės – Svarstyklės ilgai dvejoja, kol pasiryžta. Jie atideda sprendimą ilgesniam laikui, tikėdamiesi, jog viskas susitvarkys savaime. Svarstyklės yra nepastovaus charakterio simbolis. Nors jie visuomet nori, kad viskas būtų kuo geriausiai, bet dažnai pralekia pro savo tikslą, arba jo nepasiekia. Kai kada už juos nusprendžia kiti, tuomet jie stebisi, kad juos aplenkė.

Svarstyklės – meniškos natūros žmonės, sunkus darbas – ne jiems. Nepaisant to, jie dirba geriau negu vidutiniškai įvairiose srityse. Jei jau imasi kokio darbo, tai dirba tol, kol sėkmingai neužbaigia.

Šiame zodiako ženkle pastoviai vyksta svyravimas tai aukštyn, tai žemyn. Žinoma tai kainuoja nervų. Tačiau Svarstyklių žmonėms tai netrukdo.

Išsekus jėgoms, jie daro pauzes ir tikisi kito palankaus laiko, kuomet jie vėl galės būti aktyvūs. Dykinėdami jie semiasi jėgų, kurių jiems reikia, kad, nepaisant įvairių svyravimų, galėtų sėkmingai išsilaikyti gyvenime.

Joks Svarstyklių žmogus nedirba pagal programą. Jei darbas stovi, tegul stovi – ateis diena ir darbas bus baigtas. Jei šito padaryti nepavyksta, visuomet yra išeitis – tai, kas nebaigta, galima išmesti į šiukšlių dėžę. Nepaisant to, jie prasimuša profesijoje, nes jų diplomatiniai sugebėjimai, o taip pat ir sugebėjimas įsijausti į kitus charakterius kompensuoja tai, kas tariamai blokuoja jų sugebėjimą pasiekti savo. Ir dar kai kas leidžia jiems sutikti sėkmę: jiems reikia pripažinimo, kad galėtų taikiai gyventi patys savimi. Jų uolumas tampa pavyzdžiu kolegoms.

Teisininkų ir menininkų karjera

Jų teisingumo suvokimas nekelia jokių abejonių. Todėl teisėjų ir advokatų tarpe nemažai žmonių – Svarstyklių, smarkiai ir veržliai ginančių savo įgaliojimus. Kita dalis Svarstyklių žmonių – tai dailininkai, rašytojai, šokėjai, aktoriai. Tačiau ir taikomojoje dailėje, ir madoje jie pasiekia žymių rezultatų.

Prekybos srityje jie taip pat gali sėkmingai reikštis. Per savo geraširdiškumą gali turėti nemalonumų, jei nesukliudys jų ambicijos. Patartina geriau užsiimti amatininkų verslais.

Svarstyklių vyras, priešingai negu Svarstyklių moteris labiau mėgsta tvarką, bet jam sunkiai sekasi ją palaikyti. Sekretorės, turinčios viršininkus – Svarstykles, žino, kiek makulatūros galima rasti ant jų stalo. O tame chaose, galimas daiktas, slepiasi koks nors svarbus laiškas, į kurį reikia atsakyti!

Nepaisant viso to, Svarstyklių viršininkas yra labai aktyvus. Tik jis nelabai skuba ką nors spręsti. Jam reikalingi žmonės, kurių nuomonės jis galėtų atsiklausti ir tuo pačiu suversti kaltę, jei kas nors atsitinka ne taip, kaip turėtų būti. Tai nėra labai geras bruožas. Iš kitos pusės, jis skatina kiekvieną, kuris jam padeda. Ir tai yra geriausia Svarstyklių viršininko ypatybė. Lanksčiau sprendžia Svarstyklių moteris. Ji tai daro žymiai lengviau, nes susiranda kompanioną, kuris sprendžia už ją. Jos šypsena biznyje verta aukso. Klientai krinta jai po kojomis, o savo žavesiu ji priverčia pasitraukti varžovus.

Jis negali pasakyti „ne“

Svarstyklių vyras galėtų apkabinti visą pasaulį ir rūpintis amžina taika ir harmoninga egzistencija. Kadangi taip nėra, jis ieško sau tokios moters, su kuria galėtų gyventi meilėje ir nuolat padėti vienas kitam. Maži ginčai kiltų tik dėl to, kad dar geriau vienas kitą suprastų. Deja, lemiamais savo gyvenimo momentais Svarstyklės – vyras būna labai neryžtingas. Tai pasireiškia ir intymiuose santykiuose. Svarstyklės vyras susižavi kiekviena drauge, kuri jam parodo simpatiją. Jis myli ją karštai savo vidumi, bet tai lyg kokia paini, sudėtinga, kebli ir nemaloni proga, pažinti save…

Svarstyklės ilgisi harmonijos gyvenime

Svarstyklių vyras bandys iki galo atstatyti harmoniją, bet kiekvieną kartą teks įsitikinti, kad gerus, šiltus santykius grąžinti sunku.

Ir meilės dalykuose svarstyklių lėkštelės svyruoja. Svarstyklių vyras sunkiai pasako „ne“. Todėl Veneros globotiniai dažnai veda per anksti ir tą, kuri pirma pasitaikė jų kelyje. Kajau turi, tai turi!

Turbūt Svarstyklės vyrai per vėlai pastebi, jog jų žavesio ir draugiškumo užtektų ne vienai draugei. Svarstyklių vyrai yra ištikimi, tik nereikia jų gundyti. Statistika beveik nepateikia duomenų apie Svarstyklių skyrybas. Tai priklauso nuo to, kad Veneros ženklo vyrai vengia nemalonių skyrybų.

Svarstyklės vyras – glamonių meistras

Žinoma, kad Veneros globotinis nesuvokia meilės be sekso. Jei jis siekia kontakto, tai visuomet sieks ir kuo greičiau su savo gražuole intymiai bendrauti. Ji turėtų leistis jo glamonėjama, kad sužinotų, kodėl ir kitos moterys varsto jį akimis.

Svarstyklės vyras yra glamonių meistras, kuris pradeda nuo klasikos.

Moterys, kurios smagiai linksminasi su tokiu vyru, visų pirma giria jo fantaziją, jo rūpestingą būdą, sugebantį orientuotis į visus kito žmogaus norus. Lovoje Svarstyklių vyras išlieka džentelmenu, prisiderinantis prie savo partnerės ir suprantantis, kad ji ne visuomet nori to paties kaip ir jis. Jis nekenčia vulgarybių, bet jei jo draugei tai patinka, jis daro viską. Svarstyklių vyras yra ištvermingumo įsikūnijimas ne tik jaunystėje. Jis dažniausiai nėra atletiškai sudėtas Adonis, bet gali uždegti net ir labai drovią moterį. Jis nėra nutrūktgalvis, siekiantis patenkinti vien save. Jis kantriai laukia, kol jo širdies partnerė priartės prie kulminacijos, o tuomet atsiduoda aistrai. Nors jis mėgsta ilgesnes glamones, bet visai nieko prieš, jei atsitiks kad nors greito, šaunaus ir elegantiško. Jis yra dėkingas savo partnerei, kuri turėtų su laiku atrasti jo jautrią zoną nugaroje po klubais…

Šis vyras norėtų viską užglaistyti

Siekdamas tikros harmonijos, Svarstyklių vyras bando užglaistyti atsirandančius plyšius. Kas nori jo atsikratyti, turi išdėstyti sunkiąją artileriją ugnies pozicijoje. Jautriausiai jis reaguoja į kritišką savo gerų savybių nagrinėjimą, kuomet gerosios savybės pateikiamos kaip trūkumai.

Jei daugiau jo negirsi ar iš viso nepastebėsi, jis taps nervingu. Jis pats nutrauks santykius, nes namuose neišvengiamas žlugimas. Jis nori ramybės ir mieliau pasiieškos kitos, su kuria galės įgyvendinti savo harmonijos idealą.

Svarstyklės moteris: Venera šilkuose

Svarstyklių moterys žavios ir sąmojingos. Jos taip sugeba apžavėti vyrus, jog jie vien apie jas tesvajoja. Tik ji ir jokia kita! Tokios svajonės brangiai kainuoja. Jas reikia prabangiai rengti, nors joms džinsai tinka taip kaip ir vakarinė suknelė. Gražuolė žino savo gerąsias savybes. Tai daro ją išrankia: jis turi būti kažkas, kam ji pasakys „taip“. Gal akademikas, gal biznierius, bet kuriuo atveju turintis pinigų. Ir tuomet ši žavinga mergaitė pasirenka tokį, kuris visiškai negali sau leisti tokios brangios būtybės. Svarstyklių moterys pamiršta apie savo minkštą širdį, kuri gali tariamai įsimylėti netikrus objektus. Svarstyklės moterys įsivaizduoja, kad pasaulio vyrai turėtų išsirikiuoti į eilę prie jų. Neturinčius pinigų galima paguosti: Svarstyklių moteris nuostabi, aprengta net paprasčiausiu rūbu. Tai vis Veneros globotinės laikysena, žavesys ir poveikis.

Svarstyklėms erotika – jų egzistencijos, gyvavimo varomoji jėga

Svarstyklių moterys kiekvienoje situacijoje randa tai, kas geriausias. Maža trobelė virsta jaukiais namais. Svarstyklės moteris ne tik pakeri savo vyrą, bet gali iš nieko kažką sukurti.

Kiekvienai gimusiai po Veneros ženklu, nesvarbu – turtingai ar ne – meilė yra būdas savo asmenybei įtvirtinti, iškelti. Be meilės ją užgriūtų rūpesčiai ir ji pirma laiko pasentų.

„Lobis“ reiškia savo pretenzijas

Susižavėjimas turi nenutrūkti ir miegamajame, nes romantiniais savo gyvenimo momentais Svarstyklių moteris turi paruošusi staigmeną: švelnius, plonus moteriškus baltinius, pro kuriuos matosi jos švelni kaip persikas oda.

Tas, kuris neištars nevieno susižavėjimo šūksnio arba suabejos lovoje, yra nereikalingas, sugadinęs viską. Šalia jo atsiranda moteris be aistros, nebejaučiami jokio malonumo ar pasitenkinimo.

Taigi nesupratingi, nenuovokūs, neišmanėliai, žiopli, išvėpę vyrai, kurie tik viską sugadina. Prieš ją gi ji tuomet stengėsi atrodyti graži!?

Ji gali būti tikras lobis, krizenantis zuikelis ir tikra dama, kad tik patiktų mylimajam. Bet ji nori, kad ją už vaidybą pagirtų. Vyras, kuris tuoj pat užmiega, dar kartą nesusižavėjęs jos kūnu, jai yra tarsi ledo varveklis, slapta įlindęs į lovą.

Svarstyklių bruožai

Svarstyklių žmonės yra dvasingi ir inteligentiški. Jie bando užgniaužti kiekvieną ginčą pačioje pradžioje. Esant skirtingoms nuomonėms, jie stengiasi išklausyti abi puses.

Teisingą protą dažniausiai pranoksta jų žavesys ir draugiškumas. Nuotaikomis, tiesą sakant, jie reaguoja tik kartais. Svarstyklės žmogus tik tuomet kovoja, kuomet yra visiškai įsitikinęs savo pergale. Jis niekuomet nesilaikys fanatiškai savo požiūrio, jei jį įtikinsi, kad kitas yra geresnis. Jo optimizmas užkrečia kitus. Jo linksmumas eina iš vidaus. Vertinamas jo elgesys, pakilus entuziastingas būdas, jautrumas, imlumas įspūdžiams, padorumas, geras tonas, manieros.

Geras ir blogas savybes Svarstyklės išlygina, sustoja pusiausvyroje

Svarstyklių žmonės yra išdidūs, pasipūtę, paviršutiniški ir lengvabūdžiai. Jie reaguoja perdėm jautriai ir žino tik savąjį „Aš“.

Kai trūksta žinių, jie tuščiažodžiauja. Jiems labai patinka kalbėti ir klausyti savęs. Jie stengiasi visur, kur tik galima, tarsi paskutinį žodį. Klausytis jie nemoka.

Jų gašlumas, geidulingumas, aistringumas, kūniškumas kartais atrodo amoraliai. Jie vengia atsakomybės ir išsisukinėja nuo sprendimų. Savo netikrumą jie bando paslėpti po šaunumu, ryžtu ir energija. Jie bando pasinaudoti kitų darbu, o po to viską pateikti taip, lyg tai būtų jų pačių darbo rezultatas.