Meilės horoskopas Vėžiui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys yra labai protingas ir įžvalgus. Šis vyras gana drovus, apdairus, atsargus ir rūpestingas su moterimis. Jis nėra tas vyras, kuriuo būtų galima manipuliuoti. Moterys, siekiančios vyro Vėžio dėmesio turės labai pasistengti vien tam, kad atkreiptų jo dėmesį, nes šis vyras ieško tobulybės. Jis kaip tikras menininkas, kuris stovi prieš paveikslus ir kuriam nėra įdomi paprasta klastotė, jis ieško originalaus meno kūrinio, dėl kurio jis galėtų išsižioti iš susižavėjimo ir nuostabos.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys yra labai nuoširdus, jautrus, supratingas ir sugebantis įsijausti į moterų jausmus. Šis vyras yra labai jausmingas ir drąsiai gali būti vadinamas daugelio moterų svajone. Vyras Vėžys yra be galo meilus, švelnus ir kantrus vyras. Jei vyras Vėžys įsimylėjo tai savo moterį jis tiesiogine ta žodžio prasme nešios ant rankų, net ir po daugelio metų praleistų kartu.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad jeigu jau vyras Vėžys nutarė savo mylimąją nusivesti prie altoriaus, tai su šia moterimi jis bus pasiruošęs nugyventi visą savo gyvenimą. Vyrai Vėžiai labai jausmingi, aistringi ir karšti. Savo moteriai jie stengiasi suteikti maksimalų pasitenkinimą ir komfortą. Dauguma moterų ilgai draugavusių su vyrais Vėžiais teigia, kad šie vyrai yra tiesiog nuostabūs.

Kokios moterys patinka Vėžiams

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys meilėje dažnai vertina moters savybes pagal savo mamą. Dažnu atveju moteryje, vyras Vėžys nori matyti gerąsias savo mamos savybes. Todėl kiekvienu individualiu atveju jos gali šiek tiek skirtis. Tačiau kalbant bendrai galima išskirti tam tikrus bruožus, kurie tinka daugumai Vėžių vyrų.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad Jauno amžiaus vyrai Vėžiai jaučia didelį potraukį vyresnėms moterims, kurios sugeba būti motiniškai rūpestingos. Tačiau su laiku Vėžiui vyrui pradeda patikti ir jaunesnės moterys nes šios jau būna pakankamai subrendusios. Aplamai vyrai Vėžiai vertina moters rūpestingumą ir jiems patinka ši moterų savybė. Žinoma tik jeigu tas rūpestingumas netampa noru Vėžį vyrą valdyti ir jam įsakinėti. Jei Vėžiui patinkančios moters rūpestingumas geranoriškas ir nuoširdus, tai labai greitu metu gali įsiplieksti meilės kibirkštis. Kadangi abiems partneriams bus malonu būti kartu ir abudu stengsis vienas dėl kito.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys įvertina moters grožį ir figūrą, paprastai vyrų Vėžių moterys būna be galo gražios ir mergaitiškai dorovingos. Vyrai Vėžiai moteryje labai vertina moters globa, užuojautą, jautrumą, paguodą, nuoširdžius pokalbius, palaikymą ir tylą tada kai jam reikia pagalvoti ir susidėlioti savo mintis.

Vyrams Vėžiams patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys yra be galo puikus meilužis ir kaip niekas kitas rūpinasi savo moterimi. Jis ypač gerai supranta moteris ir perpranta jas net iš žvilgsnio, kadangi jis tas zodiako ženklas kuris bando studijuoti moterų elgsena ir suprasti jų vidinį pasaulį. Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys mėgsta dorovingas moteris, kurios elgiasi taip tarsi dar būtų mergaitės ir vis dar būtų išlaikiusios tą žavų mergaitišką nekaltumą. Tai jiems labai patinka. Kalbant apie nekaltybę Vėžiai vyrai nėra tie, kuriems nekaltybė turėtu labai didelę reikšmę. Labiau svarbu pats merginos elgesys.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai labai mėgsta prisilietimus, jiems patinka, kai gali visa savo krūtine ir kūnų prisiliesti prie jiems patinkančios moters. Vėžius vyrus tai be galo jaudina. Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys yra tas džentelmenas, kuris mėgsta gėrėtis moters kūnų, žavėtis, tylėti bei mėgautis tuo ką mato. Nešvankybių jis per daug nemėgsta, na bent pats jų paprastai nekalba. Tačiau moteris, kurioms patinka nešvankybės jis toleruoja, jai žinoma šios nešvankybės skirtos tik jam vienam. Vyrui Vėžiui labiau prie širdies lovoje išbandyti vis naujas pozas.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad Vyras Vėžys mėgsta dominuoti intymių žaidimų metu ir jo partnerė neturėtų bandyti perimti valdžios iš jo. Protinga moteris turėtų atsipalaiduoti, prisijungti prie žaidimo ir įnešti į jį savo ugnies, bet dominuoti leisti vyrui Vėžiui.

Kalbant apie jautriausią vyro Vėžio vietą, būtina paminėti jo krūtinę. Jam patinka ir jį labai jaudina, kai yra bučiuojama, glostoma ar glamonėjama jo krūtinė. Kiekviena moteris, kurios vyras yra Vėžys turėtų tai žinoti. Net siekiant padėti Vyrui Vėžiui atsipalaiduoti ir nusiraminti galima švelniai prie jo prisiglausti ir paglostyti jam krūtinę. Lygiai taip pat stipriai jį jaudina ir moters krūtinė.

Vėžiams ne visada pavyksta rasti savo meilę

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui numato, kad vyras Vėžys meilėje dažnai lieka viengungiu. Jis susikuria savo svajonių moters idealą paremtą jo mamos gerosiomis vertybėmis ir ieško jo idealus atitinkančios moters. Deja bet idealią moterį rasti nebūną taip paprasta. Todėl neradus savo idealo, vyras Vėžys keičia savo idealios moters portretą ir bando ieškoti moters labiausiai atitinkančios idealą. Jei jam pavyksta jis gyvena nuostabų meilės kupiną gyvenimą.

Tačiau, tiems Vėžiams, kuriems deja, bet nepavyksta rasti savo idealios moters, dažnu atveju tenka vienišiaus dalia. Kai kurie iš jų nuolat susirandą, kokia nors moterį su kuria trumpokai padraugauja, nes ši moteris niekaip nesugeba atitikti jo idealios moters portreto, arba galbūt iš dalies ir sugeba, bet nenori prisitaikyti prie vyro Vėžio charakterio subtilybių.

Kiti vyrai vėžiai pasirenka vienišiaus kelią ir moterų neieško, jie savo energiją nukreipia kitur. Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vieniši vyrai Vėžiai dažnai auginą katę ar šunį ir iki senatvės bendrauja su savo vaikystės draugais. Deja, bet vienišių neradusių savo idealios moters tarp vyrų Vėžių pasitaiko išties pakankamai daug lyginant su kitas zodiako ženklais.

Vyras Vėžys ir jo ypatybės

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui numato, kad kalbant apie Vėžio vyro trūkumus, reikėtų paminėti, kad vyras Vėžys yra tas zodiako ženklas, kuriam labai didelę įtaką daro mėnulio fazės. Įprastai vyrai Vėžiai būna malonūs, smagūs ir linksmi, tačiau su besikeičiančiomis mėnulio fazėmis keičiasi ir jų nuotaikos. Nuo besikeičiančių mėnulio fazių vyrai Vėžiai pasidaro kaprizingi, įnoringi, aikštingi užgaidūs ir permainingi tarsi pats mėnulis. Jaunatis ir pilnatis juos tarsi paverčia į visiškai nepažįstamus žmones. Todėl juos mylinčioms moterims, nėra lengva perprasti jų nuotaikas ir nesipykti be reikalo su tuo metu mėnulio paveiktu Vėžiu vyru. Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad moteris, kuri įnori užkariauti vyro Vėžio širdį, turėtų būti gera psichologė ir gerai suprasti vyro Vėžio amžiną nuotaikų kaitą. Vyro Vėžio nuotaikos tarsi potvyniai ir atoslūgiai tai artėja, tai traukiasi.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad Moterys mylinčius vyrą Vėžį privalo atkreipti dėmesį ir į tai, kad Vėžiai mėgsta tarsi užsidaryti savo kiaute. Laikas nuo laiko jiems reikia atsiriboti nuo visų ir pagalvoti apie įvairius juos jaudinančius dalykus. Tuo metu jie užsidaro savo vidiniame pasaulyje ir atsiriboja nuo visų. Tada jie paskęsta savo mintyse, kartais valandų valandas ar net dienų dienas. Tuo metu jie būna nekalbūs, susimąstę ir tarsi gyvena savo vidiniame pasaulyje.

Moterys to dažnai nesupranta ir lenda prie vyro Vėžio klausinėdamos kas yra ir kodėl jis nekalba, o šis tuo metu būna užsidaręs savo pasaulyje ir sprendžia jam aktualius klausimus. Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad šis lindimas gali labai jam nepatikti. Todėl protinga ir vyrą Vėžį mylinti moteris, tuo metu su juo turėtu elgtis ypatingai meiliai ir švelniai ir jokiu būdų nekritikuoti tokio vyro Vėžio elgesio. Bei nesikišti į jo vidinį pasaulį ir nebandyti sužinoti jo paslapčių, nes tai vyrui Vėžiui greičiausiai labai nepatiks. Geriau tuo metu suteikite jam erdvės ir palaikykite jį.

Vyrai Vėžiai šeimoje

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai yra dosnūs, geraširdžiai ir visada pasiruošę padėti. Šis vyras šeimoje puikiai moka išklausyti savo žmoną, bet to paties jis nori sulauksi ir iš savo žmonos. Vyras Vėžys linksmas, daug juokiasi, nors dažnai ir būna užsidaręs savo vidiniame pasaulyje. Vėžys vyras visada bando įsiklausyti į savo artimų žmonių problemas. Šis vyras visada pasiruošęs suteikti paguodą ir meilę savo mylimajai. O žmonai patempus lūpa ir susigraudinus jis visada pasiruošęs nusileisti dėl mylimosios laimės.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad Vėžys vyras dėl mėnulio įtakos kartais būna šiek tiek keistas, nepastovaus būdo ir aštrialiežuvis. šis vyras nemoka priimti kritikos, bet pas kritikuoti nevengia, todėl šeimoje dėl to kartais gali kilti pykčių.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys šeimoje yra labai romantiškas ir aistringas. Taip pat jis visada palaiko savo žmoną kai jai to reikia. Vėžys labai jautrus žmogus, todėl jo šeimos santykiai yra jautrūs ir emocingi gerąją prasme.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys nors ir gana taupus, bet kai įsimyli, dėl savo mylimosios negaili nieko. Jis stengiasi ją pradžiuginti dovanomis ir puikiu maistu. Skanų maistą jis labai mėgsta todėl ir savo žmoną nori juo palepinti. Savo žmonai vyras Vėžys yra labai dosnus. Jis lepina ją dovanomis ir negaili pinigų žmonos grožiui ir užgaidoms. Jis nuoširdžiai myli savo išrinktąją ir stengiasi padaryti ją laimingą.

Vyras Vėžys rūpestingasis tėtis

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyras Vėžys yra be galo rūpestingas, tėtis jis rūpinasi savo žmonos ir vaikų gerovę ir siekia jiems visko kas geriausia. Taip pat jis labai saugo savo vaikus. Jis stengiasi apsaugoti savo vaikus nuo bet kokio galimo skausmo. Jis nenori kad jo vaikams tektų kentėti ir kad jiems nutiktų kažkas blogo. Nors iš tiesų būtent skausmas žmones augina emociškai.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad dažniausiai Vėžių namai būna pilni vaikų. Kadangi Vėžiai leidžia savo vaikams į namus pasikviesti draugus. Jie tai daro, ne dėl to, kad labai to norėtų, bet jiems patinka mintis, kad geriau jų namuose bus vaikai su draugais, nei kieno nors kito namuose. Taip jie gali viską matyti, girdėti ir neatitolti nuo savo vaikų, bei apsaugoti juos jei kažkas atsitiktų nenumatyto.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai būna pasiruošę dėl savo vaikų padaryti viską. Vėžiai vaikus be galo lepina ir myli nuo pačių pirmųjų vaiko gyvenimo dienų. Tačiau dėl per didelio lepinimo, kartais Vėžiai gali tapti vaikų įgeidžių įkaitais. Bet su laiku tai įprastai išsisprendžia. Svarbu suprasti: tam kad vaikas būtų laimingas nėra būtina jį apipilti įvairiais daiktais. Vadovaukitės paprasta taisykle: Laimingi tėvai – laimingi vaikai. Jei jūs būsite laimingi, tai ir jūsų vaikai bus laimingi ir neprireiks pirkti įvairių daiktų, kad suteiktumėte jiems laimę. Prisiminkite, kad daiktai suteikia tik trumpalaikę laimę.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai nuoširdžiai stengiasi suprati ir pažinti savo vaikus, jie domisi jų interesais, užsiima bendra veikla, nevengia jų paklausinėti apie dienos įvykius. Todėl dažniausiai sukuria gerą ryšį su savo atžalomis. Užauginus vaikus ar išleidžiant juos į darželius bei mokyklas įprastai Vėžiams vyrams būna sunku atsiskirti nuo savo vaikų.

Vyrams Vėžiams nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai negali pakęsti plepių moterų. Ypatingai juos nervina kai moterys nesugeba nutilti tuo metu, kai jiems labiausiai reikia susikaupti ir susidėlioti mintis savo galvoje. Su tokiomis moterimis Vėžiai vyrai įprastai ilgai ištverti negali.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai nemėgsta ir moterų kurios kišą nosį ne į savo reikalus. Šis vyras turi daug paslapčių, kuriomis su nieko nesidalina. Iš Vėžio vyro išpešti jo asmeninę paslaptį praktiškai „misija neįmanoma“. Taigi moteris, kuri labai nori sužinoti jo paslaptis ir kamantinėją apie Vėžio „Tabu“ temas greičiausiai ilgai su juo neišbus. Vėžys vyras yra toks zodiako ženklas, kuris pats sprendžia ką nori pasakyti, ir ko nenori, todėl jei jis norės savo išrinktajai atskleisti savo paslaptis ir išgyvenimus tai ir atskleis, kai tam bus tinkamas metas.

Lygiai taip pat Vyras Vėžys nemėgsta ir smalsių moterų, kurios paslapčia skaito jo telefono žinutes, tikrina kontaktus, darbo dokumentus ar kitaip smalsauja apie tai ko jei nėra būtina žinoti.

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui teigia, kad vyrai Vėžiai labai jausmingi ir jautrūs todėl jie nemėgsta, kai yra paminami jų jausmai. Jei moteris nuolat stipriai pamins vyro Vėžio jausmus tai greičiausiai ilgai tokia pora kartu neišbus.

Tad jei norite nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą su vyru Vėžiu nepaminkite jo jausmų, gerbkite jo ramybės ir apmąstymų laiką ir netrukdykite jam tuo metu. Nebandykite išpešti Vėžio vyro paslapčių ir nesmalsaukite per daug.

Kitų zodiako ženklų meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.