Meilės horoskopas Mergelei vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Mergelei vyrui

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad Mergelės vyrai yra labai stilingi, dailiai apsikirpę, madingai apsirengę ir visada pasipuošę bei susitvarkę. Vyrai Mergelės prisižiūri savo figūrą ir dažniausiai atrodo nuostabiai net ir vyresniame amžiuje. Įprastai vyras Mergelė vairuoja prabangų automobilį, o nuo jo dvelkia malonus kvepalų kvapas. Mergelė vyras yra malonus ir mandagus. Šis vyras labai darbštus, tvarkingas, punktualus ir be galo intelektualus. Moteris sutikusi vyrą Mergelę gal palaikyti jį mergišiumi, kuris stengiasi pritraukti moterų dėmesį, tačiau išties jis stengiasi dėl savęs pačio. Jis nori patikti sau pačiam ir viską daro ne dėl kitų nuomonės, o dėl to kad būtų toks kokį save įsivaizduoja savo svajonėse. Gražus, turtingas ir protingas.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė neįdėdamas jokių pastangų turi didelį pasisekimą moterų tarpe. Tačiau jis pats kvailų mergaičių neieško. Dažniausiai pačios moterys prie jo prieina ir jį užkalbina bei pradeda su juo flirtuoti. O tos kurios nedrįsta prie jo prieiti ir užkalbinti tai taip ir lieka nesusipažinusios su vyru Mergele. Šis vyras laukia kol prie jo prieis patinkanti moteris. O tuo tarpu kol laukia, stebi šią moterį ir pastebi kiekvieną net ir pačią mažiausią smulkmeną. Vyras Mergelė labai išrankus ir jei jam kažkas nepatinka jis negaišta laiko su šia moterimi.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė meile iš pirmo žvilgsnio netiki, jis labai ilgai galvoja ir viską gerai pasveria kol ryžtasi savo mylimą moterį nusivesti prie altoriaus. Šio vyro priaugintais nagais, blakstienomis ir kitais blizgučiais nesuviliosi. Vienintelis dalykas kas jį gali suvilioti tai moters protas. Vyras Mergelė mėgsta sąmojinga ir protinga flirtą, kvailų šnekų ir vulgarybių jis nepakenčia. Protinga moteris jį taip jaudina, kad jis net būna pasiruošęs laikinai pakeisi savo finansinius planus, kad savo simpatija galėtų palepinti dovanomis ir nusivesti į prabangų restoraną.

Darbštusis Mergelė vyras

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė yra labai darbštus žmogus, kuris visą savo laiką atiduoda darbui, darbui ir dar kartą darbui. Labai dažnai Mergelės vyrai būna pasiturintys ir užimantys reikšmingas pareigas. Todėl jų mylimosioms reikėtų susitaikyti su tuo, kad jų vyrai sieks karjeros ir didelę savo laiko dalį atiduos darbui. Šie vyrai savo šeimą aprūpins finansine gerovę, tačiau didžiąją laiko dalį praleis dirbdami. Jie nori pasiekti karjeros aukštumų, siekia tobulybės visame kame ir dėl to jie pasiruošę daug dirbti.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė gali sulaukti pasisekimo bet kuriame darbe, kuris reikalauja aštraus proto ir tikslumo. Šis vyras būna vienas geriausių įmonės darbuotojų, o jei jau jis pradėjo kokį darbą tai mėgsta jį pabaigti iki galo. Šiems vyrams valios siekti savo tikslų tikrai netrūksta. Dažnai Mergelės vyrai būna verslininkai ir dėl savo aštraus proto sugeba sukurti klestintį verslą.

Labai dažnai Mergelės vyrai susiranda ir žmonas karjeristes, kurios kaip ir jis siekia savo karjeros aukštumų. Iš esmės tokia pora būna gana sėkminga. Ši pora daug dirba, siekia pasisekimo darbo sferoje ir finansinio saugumo. Tačiau dėl didelio darbo krūvio į šalį atideda šeimos planavimą. Paprastai tokia pora tik po trisdešimties, ar net netoli keturiasdešimties metų susilaukia pirmo vaiko. Iš esmės jie ir ilgiau galėtų dirbti ir šeimos pagausėjimo neplanuotų, tačiau supranta, kad vėliau vaikų susilauki gali ir nepavykti. Todėl ryžtasi sumažinti savo darbo krūvį ir dalį savo brangaus laiko skirti savo atžalos auginimui.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad įprastai vyras Mergelė yra labai taupus ir siekia finansinės gerovės, dėl kurios būna pasiruošęs paaukoti dalį savo pajamų šiandien, tačiau tam kad susikurtų geresnį rytojų. Tad ir moteris esanti šalia turės būti pakankamai taupi, kad galėtų drauge su vyru Mergele siekti finansinės gerovės.

Išrankusis Mergelė vyras

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad Mergelės vyrai meilėje yra labai išrankūs ir net mažiausia smulkmena juos gali atbaidyti nuo meilės nuostabiai gražuolei. Susipažinęs su patinkančia moterimi vyras Mergelė ypač įdėmiai stebi kiekvieną jos žingsnį ir bando perprasti kokia ji. Meile iš pirmo žvilgsnio šis vyras netiki. Vyras Mergelė meilėje turi viską gerai išanalizuoti, pasverti, patikrinti ir tik po ilgo laiko jei mylimoji įveikė visus Mergelės išbandymus, šis vyras bus pasiruošęs jai padovanoti savo širdį.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad net moteris, kuri iš esmės gali atitikti visus mergelės vyro mylimajai keliamus reikalavimus šio vyro meilės gali netekti vien dėl to, kad ji buvo nemandagi kavinėje su aptarnaujančia padavėja, kad vėluoja atvykti sutartu laiku į pasimatymą ar dar dėl kokios kitos nereikšmingos smulkmenos. Tačiau tik kitiems zodiako ženklams šios smulkmenos gali atrodyti nereikšmingos, nes tvarkingajam ir viską suplanavusiam Mergelei vyrui šios smulkmenos net labai reikšmingos.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad Mergelės vyrai meilėje ieško tobulos moters. Kurios dvasinis pasaulis ir išvaizda būtų darniai susiję tarpusavyje. Todėl dažnu atveju vyrai Mergelės yra vadinami pernelyg išrankiais ir nežinančiais ko nori. Tačiau jie puikiai žino ko nori. Savo galvoje jie susidaro tobulos moters portretą. Ir į šį portretą jie sudeda tas savybes, kurias norėtų matyti savo mylimojoje. Radę net pakankamai puikią moterį, vyrai Mergelės kartais vis dar ieško tos kurios tiksliai norėtų. Nes supranta, kad pasitenkinimas ne visiškai jo norus atitinkančia moterimi gali jam neatnešti tokios laimės ir džiaugsmo, kaip tas pasitenkinimas būnant su tiksliai jo išsikeltus reikalavimus atitinkančia moterimi.

Vyras Mergelė myli stipriai

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad Mergelės vyrai radę moterį iš dalies atitinkančią jų tobulos moters portretą yra pasiruošę pakeisti savo mylimosios blogąsias vietas. Šie vyrai negaili jėgų ir pastangų tam, kad išmokytų savo moterį elgtis taip kaip jiems patinka. Moteris, kuri nenori keistis būdama poroje su vyru Mergele paprastai dar draugystės pradžioje būna paliekama Mergelės vyro. O tos moterys, kurios pasiryžusios keistis bus apdovanotos vyro Mergelės meilę ir atsidavimu.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad jei jau šie vyrai įsimyli, tai jie myli labai stipriai. Kai vyras Mergelė randa savo išrinktąją, jai atiduoda savo širdį, o su savo širdimi atiduoda ir viską ką turi. Vyras Mergelė meilėje vadovaujasi posakiu: „kas yra mano, tas yra ir tavo“. Vyras Mergelė santykius labai brangina ir tokią partnerystę iškelia į pirmą vietą. Vyras Mergelė santykiuose nori pasitikėti savo partnere, todėl jis tikisi absoliutaus sąžiningumo ir atvirumo bei pats būna absoliučiai atviras ir sąžiningas su savo mylimąją. Šis vyras tiki viso gyvenimo meilę, todėl išsiskyrimas ar išdavystė šį vyrą gali ypač stipriai palaužti ir sugniuždyti.

Kokios moterys patinka Mergelei vyrui

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė susižavi ne išoriniu moters grožiu, o dvasiniu. Mergelė vyras mėgsta intelektualias moteris. Jam labai svarbu, kad moteris būtų protinga ir intelektuali. Pats Mergelė vyras yra be galo aštraus proto, todėl jam reikia ne mažiau protingos moters šalia.

Vyras Mergelė labai vertina moters gerumą. Jam patinka, maloni, švelni ir gera moteris, sugebanti jį nukelti į ramybės bei džiaugsmo oazę. Net jei moteris su juo ir bus labai gera, švelni ir maloni, tačiau jis detaliai ją stebės ir jei pamatys grubumą, pyktį ar kitas negatyvias savybes, kad ir nukreiptas į kitus žmones. Vyras Mergelė gerai pagalvos ar jam tai priimtina.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad Mergelei vyrui patinka, kai moteris santykiuose su juo yra pasiryžusi keistis ir tobulėti. Mergelė vyras labai vertina tobulėjimą ir pats bando nuolat tobulėti bei keistis, todėl šalia savęs jis norėtų matyti moterį, kuri drauge su juo galėtų tobulėti ir nebijotų pokyčių.

Vyrui Mergelei patinka kai moteris moka atsiskleisti ir papasakoti kuo ji domisi, ką mėgsta ir kodėl domisi būtent tuo dalykų, bei kaip daug ji išmano šioje srityje. Mergelė vyras labai vertina moteris, kurios stengiasi tobulėti ir kurios tobulinasi tam tikrose savo gyvenimo srityse. Tad moterys drąsiai papasakokite Mergelei vyrui apie savo hobius, darbus, mėgstamas vietas, patiekalus arba apie bet ką kitą, ką puikiai išmanote. Vyras Mergelė mėgsta mokytis iš kitų žmonių, o jūs savo pokalbiais praturtinsite vyro Mergelės suvokimą. Kuo daugiau vyras Mergelė mokosi iš šalia esančios moters tuo labiau jis ją įsimyli.

Vyras Mergelė vertina kai jo išrinktoji žino šių dienų naujienas vietinėje aplinkoje bei pasaulyje. Jam patinka su savo mylimąja diskutuoti apie vietines naujienas, bei pasaulio aktualijas. Vyras Mergelė įvertina tai, kad jo moteris domisi tuo kas vyksta aplink.

Vyrams Mergelėms patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyrai Mergelės yra labai jausmingi ir nekeliantys dramų. Šie vyrai viešumoje gali atrodyti šiek tiek užsidarę, viešai savo meilės paprastai jie nėra linkę demonstruoti, tačiau juos be galo jaudina, kai moteris viešoje vietoje nebijo viešai demonstruoti savo meilės jam. Moters apkabinimas ar bučinys viešoje vietoje išveda Mergelę vyrą iš proto.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė mėgsta gerą maistą, puikų vyną ir daugybę pokalbių. Tai viena mėgstamiausių Mergelės vyro vakaro dalių. Vyrai Mergelės dažnai lankosi įvairiose kavinėse, baruose ir restoranuose. Taip pat vyrai Mergelės mėgsta lankytis vietose, kuriose galėtų išmokti kažko naujo. Jiems patinka muziejai ar renginiai juos dominančia tema. Šiems vyrams patinka nuolat tobulėti, o jei jie gali tobulėti kartu su savo mylimąją, jiems tai būna tarsi tikra dovana. Tačiau labiau už visą kitą Mergelės vyrai mėgsta po puikiai praleisto laiko grįžti namo, nusiauti batus ir patogiai įsitaisyti ant sofos su puodeliu kavos ar taure vyno ir pratęsti pokalbius giliomis temomis jaukioje namų aplinkoje.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyro Mergelės jautriausia vieta yra pilvas. Todėl moteris gali jį švelniai paglostyti , pamasažuoti ar paglamonėti, vyrui Mergelei tai turėtų tikrai patikti. Taip pat vyrai Mergelės mėgsta kartu su partnere maudytis vonioje. Jie yra tikri švaruoliai, tad su mylimąją maudymasis vonioje juos be galo įaudrina ir suteikia jiems daug malonumo.

Vyrai Mergelės šeimoje

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė yra perfekcionistas. Todėl savo partnerei jis būna labai reiklus. Visas neįtikusias moteris jis atstumia jau draugystės pradžioje. O ta kuri atitinka visus jo lūkesčius keliauja su juo prie altoriaus. Ir jei jau jūs esate su vyru Mergele, turėtumėte suprasti, kad jis rado geriausią moterį žemėje, nes jis yra su jumis. Šis vyras būna labai ištikimas santuokoje. Dėl nereikšmingo romano jis nėra pasiruošęs sukti į kairę ir rizikuoti prarasti savo nuostabiąją žmoną. Jis puikiai supranta, kad surasti kitą moterį atitinkančią visus jo poreikius nebūtų taip paprasta.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė šeimoje meilę rodo ne dovanomis, restoranais ar kitais prašmatniais gestais. Savo meilę jis rodys savo kasdieniais veiksmais. Jis aprūpins savo žmoną finansais, paruoš skanią vakarienę, sutvarkys namus ar išklausys ją kai jai to reikės. Šis vyras paprastas bet nuoširdus.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė šeimoje yra labai tvarkingas, organizuotas, taupus ir puikiai valdo šeimos finansus. Šis vyras moka išrinkti kokybiškus ir ilgaamžius daiktus, kurie būna labai praktiški ir ekonomiški. Vyras Mergelė yra linkęs atsisakyti išlaidų nereikalingai prabangai ir taip sutaupyti. Ekstravagantiškoms ir madingoms moterims ta gali būti gana didelė problema, nes tai kas joms atrodys būtina, Mergelei vyrui atrodys nereikalinga. Tačiau paprastai tokiuose šeimose būna randamas kompromisas tinkantis abiems sutuoktiniams.

Mergelės tėčiai moko savo vaikus

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė yra protingas ir racionalus tėtis. Šis vyras yra perfekcionistas, todėl ir savo vaikus jis moko viską daryti tobulai. Tačiau dėl to jam kartais kyla sunkumų bendraujant su vaikais, kuriuos jie paprastai gana lengvai išsprendžia supratę kad vaikui reikia leisti būti savimi ir palikti erdvės būti jam tuo kuo nori būti. Tada vyras Mergelė šiek tiek atsitraukia ir leidžia vaikui tapti tuo žmogumi, kuriuo jis nori būti, net jei tai ir nelabai patinka vyrui Mergelei.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyras Mergelė su savo vaikais mėgsta bendrauti mokindamas juos. Kai vaikai dar maži jis moko juos kokios nors sporto šakos ar žaidimo, kuris patiktų ir tėčiui ir vaikams. Kai vaikas paauga tėtis Mergelė stengiasi vaiką pamokyti tų dalykų, kurie vėliau vaikui praverstų gyvenime. Vyrai Mergelės visur ir visada mato galimas gyvenimo pamokas ir stengiasi jomis pasinaudoti būdami drauge su savo vaikais. Vyrai Mergelės mėgsta su vaikais užsiimti kasdieniais darbais, tokiais kaip maisto gamyba ar namų tvarkymas, jie tai daro mokymosi tikslais, net jei šie darbai užtrunka 5 kartus ilgiau nei įprastai. Vyrai Mergelės nevengia vaikų mokyti ir apie pinigus. Pinigai Mergelių vyrų gyvenime užima labai reikšmingą dalį, todėl šias pamokas yra būtina perduoti ir savo vaikams.

Kalbant apie Mergelės vaikų mokymąsi mokykloje, Tai tėtis Mergelė savo vaikams gali būti reiklesnis nei mokytojas. Jis siekia savo vaikus užauginti protingais žmonėmis. Todėl rūpinsis, kad vaikas netinginiautų ir padarytų net daugiau nei reikia. Tačiau tėtis Mergelė niekada nebus piktas ir rūstus savo vaikams, jis juos palaikys emociškai ir pagirs už įdėtas pastangas, bei visada bus didžiausias jų gynėjas ir saugotojas.

Vyrams Mergelėms nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyrai Mergelės nemėgsta netvarkingų moterų. Moteris turi būti susitvarkiusi, susišukavusi, pasidažiusi, skaniai kvepėti ir būti švariais drabužiais. Vyrai Mergelės nuo nevalyvų moterų bėga kaip nuo maro. Šiam vyrui labai svarbu, kad moteris rūpintųsi savo higiena ir prižiūrėtų savo kūną. Vyrai Mergelės mėgsta tvarkingas moteris.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad vyrai Mergelės negali pakęsti netvarkos namuose. Matydami nešvarius ir netvarkingus namus jie tampa nervingi, suirzę ir pikti. Netvarka juos tiesiog varo iš proto, tokiuose namuose jiems neina normaliai gyventi. Tad jei norite taikiai gyventi su vyru Mergele, turėsite pasistengti, kad namai visada būtų švarūs ir tvarkingi. Jeigu iš prigimties esate netvarkingos, pats laikas įgyti naujų tvarkymosi įpročių.

Meilės horoskopas Mergelei vyrui teigia, kad Mergelės vyrai nemėgsta kai jų moterys nepriima jų kritikos. Šie vyrai yra labai reiklūs, todėl turi daugybę įvairiausių reikalavimų savo mylimosioms. Jiems yra labai svarbu, kad jų moterys išgirstų ko jie prašo ir bandytų tai įvykdyti. Kad ir kokie keisti būtų vyro Mergelės reikalavimai, tačiau jam jie yra be galo svarbūs. Mylinti moteris Vyrui Mergelei turi padėti, laikydamasi jo nurodymų ir suteikdama jam ramybę ir supratimą.

Tad mylimos moterys, neerzinkite savo Mergelių vyrų palikdamos netvarka namuose, rūpinkitės savo išvaizda ir klausykitės ką sako jūsų vyrai Mergelės. Taip savo santykiuose sukursite malonią ir meilės kupiną atmosferą.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams.