Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams tai tarsi kelrodė žvaigždė padėsianti geriau suvokti ne tik save bet ir savo partnerį. Sužinokite, koks meilėje būna kiekvienas iš zodiako ženklų. Šias žinias panaudokite tobulesniems santykiams su savo antrąją puse. Tobulos zodiako poros nėra mitas, beveik kiekviena zodiako pora gali būti tobula, jei tik sugebės pasinaudoti savo stiprybėmis ir pažaboti savo silpnybes. Sėkmingi santykiai, kaip ir ugnis. Kad jie liepsnotų juos reikia prižiūrėti ir puoselėti. O atėjus reikiamam laikui įdėti dar malkų, kad ugnis neužgestų.

Meilės horoskopas Jums suteiks žinių apie kiekvieną zodiako ženklą. Kas jiems patinka ir ko jie pakęsti negali. Meilės horoskopas išskirs ir kiekvieno zodiako ženklo subtilybes pagal lytį. Žemiau paspaudę ant paveikslėlio rasite detalius meilės horoskopus kiekvienam iš zodiako ženklų atstovų. O jei šiuo metu neturite daug laiko skaitymui, tai dar žemiau po paveikslėliais rasite trumpučius meilės horoskopus kiekvienam iš zodiako ženklų.

Pateikiame vyrų meilės horoskopus ir linkime Jums malonaus skaitymo. Pasirinkite Jus dominantį zodiako ženklą.

Avinas vyras. Meilės horoskopas.
Avinas vyras
03.21 – 04.20
Jautis vyras. Meilės horoskopas.
Jautis vyras
04.21 – 05.20
Dvynys vyras. Meilės horoskopas.
Dvynys vyras
05.21 – 06.21
Vėžys vyras. Meilės horoskopas.
Vėžys vyras
06.22 – 07.22
Liūtas vyras. Meilės horoskopas.
Liūtas vyras
07.23 – 08.23
Mergelė vyras. Meilės horoskopas.
Mergelė vyras
08.24 – 09.23
Svarstyklės vyras. Meilės horoskopas.
Svarstyklės vyras
09.24 – 10.23
Skorpionas vyras. Meilės horoskopas.
Skorpionas vyras
10.24 – 11.22
Šaulys vyras. Meilės horoskopas.
Šaulys vyras
11.23 – 12.21
Ožiaragis vyras. Meilės horoskopas.
Ožiaragis vyras
12.22 – 01.20
Vandenis vyras. Meilės horoskopas.
Vandenis vyras
01.21 – 02.19
Žuvys vyras. Meilės horoskopas.
Žuvys vyras
02.20 – 03.20

Pateikiame moterų meilės horoskopus. Didelė dalis moterų horoskopų dar rengiami ir pasirodys greitu metu.

Avinas moteris. Meilės horoskopas.
Avinas moteris 03.21 – 04.20
Jautis moteris. Meilės horoskopas.
Jautis moteris
04.21 – 05.20
Dvynys moteris. Meilės horoskopas.
Dvynys moteris 05.21 – 06.21
Vėžys moteris. Meilės horoskopas.
Vėžys moteris
06.22 – 07.22

Aistringasis Avinas vyras

Meilės horoskopas Avinui vyrui (kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Vyrai Avinai tikri užkariautojai, kadangi jie valdomi Marso, kova yra jų esminis instinktas. Kovoje dėl mylimos moters širdies, Avinai vyrai būna prilyginami medžiotojams. Tačiau ši medžioklė būna kiek kitokia nei mes įsivaizduojame. Avino meilės medžioklė paremta, drąsa, atsidavimu, atvirumu, grakštumu, gundymu ir aistra. Moterys pakliuvusios į Avino vyro taikiklį, neišvengs meilės Avinui. Nors Avinai yra valdomi Marso ir dėl to žinomi kaip karštakošiai, tačiau dar jie yra ir jautrūs, atsidavę bei tikri romantikai. Moterys juos lengvai įsimyli, bet sunkiai sugeba pamiršti.

Ilgalaikiuose ir rimtuose santykiuose Avinai vyrai yra jautrūs, nuoširdūs, atsidavę, rūpestingi, ištikimi ir mylintys. Avinai yra be galo puikūs vyrai savo moterims ir ne mažiau puikūs tėvai savo vaikams. Su vaikais jie nebijo pakvailioti ir nuoširdžiai įsitraukia į vaiko žaidimus ir jo pasaulį. Kai būna su vaikais jie leidžia sau patiems tapti vaikais, o vaikams tai be galo patinka. Todėl paprastai Avinai vyrai turi puikų ryšį su savo vaikais. Taigi, Avinai yra nuostabūs tėvai, bet ne mažiau nuostabūs jie ir vyrai savo mylimosioms. Savo moteris Avinai be galo vertina ir gerbia. Su jomis jie būna nuoširdūs, atviri ir pasiaukojantys. Savo moterims Avinai negaili nieko, nei brangių dovanų nei meilės. Avinams patinka kai jų moteris būna graži ir kai jaučiasi laiminga. Todėl Avinai būna pasiruošę savo moterį padaryti laimingą, net jei dėl to reikėtų paaukoti ir dalį savos laimės.

Aistringoji viliotoja moteris Avinas

Meilės horoskopas Avinui moteriai (kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Moterys Avinai yra jautrios ir švelnios tarsi katinėliai. Jos nori būti mylimos ir branginamos. Tačiau ir jos pačios yra pasiruošusios atiduoti visą savo meilę jų širdį užkariavusiam vyrui. Moteris Avinas yra be galo išranki ir ne kiekvienas jos gerbėjas gali būti vyru, kuriam priklausys moters Avino širdis. Moteris Avinas yra pasitikinti savimi, mėgstanti dėmesį, karšta ir aistringa viliotoja. Moteris Avinas tiesiog dievina, kai jos vyras eina iš proto dėl jos. Tuomet ji užsidega aistringa ugnimi ir atsiskleidžia visu savo grožiu.

Moteris Avinas nebijo kovoti dėl jai svarbių dalykų, ši moteris santykiuose vertina lygias galimybes tarp vyro ir moters ir negali pakęsti neteisybės. Moteris Avinas yra linksma, kūrybinga, nuoširdi ir impulsyvi. Ši moteris nebijo suklysti ar pasielgti kvailai. Moteris Avinas moka džiaugtis gyvenimu ir sugeba įžiūrėti laimę visiškai paprastuose dalykuose. Moteris Avinas ypatingai vertina laisvę. Ši moteris mėgsta kai gali jaustis laisva ir nepriklausoma. Moteris Avinas yra labai kūrybinga ir dėl to jai reikia suteikti daug laisvės daryti tai ką nori. Ją mylintis vyras jokiais būdais neturėtų riboti jos norų kurti, piešti, dainuoti, šokti ar kitaip jai bandyti atrasti save ir savo talentus. Vyras kuris moterį Aviną norės uždaryti į auksinį narvelį, ir bandys priverti ją daryti tik tai ką nori jis, greičiausiai ilgai jos vyru nebus, nes šiai moteriai laisvės reikia kaip oro.

Džentelmeniškasis Jautis vyras

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Vyrai Jaučiai yra tikrų tikriausi džentelmenai. Jie yra labai mandagūs, paslaugūs, santūrūs ir geraširdžiai. Būdami su moterimis vyrai Jaučiai jaučia šventą pareigą ypatingai gerbti silpnąją lytį – moteris ir su jomis elgtis kaip įmanoma gražiau ir maloniau. Šie vyrai tarsi tikri Romeo, jie jautrūs, švelnūs, aistringi ir kupini meilės bei romantikos. Šie vyrai dėl savo siekiamos moters yra pasiruošę nueiti ilgą ir sunkų kelią. Kliūtys jų negąsdina, kai yra kalbama apie meilę.

Kai vyrai Jaučiai įsimyli, tai savo moteriai negaili nieko. Jie būna pasiruošę jai padovanoti daugybę dovanų, brangenybių, gėlių ir nusivesti į gausybę restoranų. Paprastai jai jau Jautis vyras rimtai įsimylėjo tai ši meilė trunka labai ilgai. Šis vyras pasižymi savo ištikimybe ir kai jau išsirenka moterį, kuri jam tinka ir patinka, tai su šia moterimi nugyvena visą gyvenimą.

Moterys siekiančios pavergti vyro Jaučio širdį turėtų pasistengti jam pagaminti nuostabiai skanią vakarienę. Šis vyras mėgsta patogumą, gražiai padengtą stalą ir skanų maistą. Vyras Jautis turi rafinuotą skonį maistui. Kelias į Jaučio vyro širdį eina per jo skrandį. Moterys sugebančios skaniai gaminti yra tikra palaima vyro Jaučio širdžiai.

Ištikimoji gundytoja moteris Jautis

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Jaučio zodiako ženklo moterys atrodo be galo gundančios ir viliojančios, tačiau iš tiesų jos labai paprastos ir solidžios. šios moterys gali apsukti galvą bet kuriam vyrui. Jos pasižymi savo atkaklumu ir sunkiu darbu siekdamos geresnio gyvenimo.

Moteris Jautis ypatingai mėgsta prabangą. Ši moteris stengiasi užsidirbti viskam ko ji nori. Jos namuose puikuojasi naujausi buities pagalbininkai ir įvairios prabangos prekės. Moterys Jaučiai negaili pinigų prabangiems papuošalams, kosmetikai ir kvepalams. Tačiau jos visa tai sugeba užsidirbti pačios.

Šios moterys tikrai patraukia aplinkinių dėmesį eidamos gatve. išraiškingos kūno formos ir net prabanga alsuojanti eisena. Tai tikrų tikriausia Zodiako ženklų kilmingoji.

Moteris Jautis pasižymi ir ypatinga ištikimybe, ši moteris viena ištikimiausių iš visų zodiako ženklų, jei tik mylėsite ir gerbsite moterį Jautį ir neversite jos pavyduliauti, tai ji atsidėkos jums ištikimybe ir meile.

Medžiotojas vyras Dvynys

Meilės horoskopas Dvyniui vyrui (gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvynių zodiako ženklo vyrai vos pamatę gražią moterį iškart prisimena savo medžiotojo instinktus ir net sulaukę visiškos senatvės šių instinktų niekada nepraranda. Moterys jiems tarsi magnetas, pro kurį jiems išties sunku praeiti. Bet tuo pačiu ir jie patys yra tikrų tikriausi moterų magnetai. Moterų dėmesio vyras Dvyniams paprastai netrūksta. Šie vyrai turi pakankamai daug visokiausių santykių su moterimis tačiau dažniausiai jie būna neilgalaikiai. Tik su patirtimi Dvyniai vyrai pradeda kurti gilesnius ir ilgalaikius santykius, kurie jiems suteikia pilnatvę ir laimę.

Dvyniai tėčiai yra labai pašėlę ir linksmi. Vaikams dažniausiai jie labai patinka, nes Dvyniai vyrai nuoširdžiai nori žaisti ir linksmintis su savo vaikais. Vyrai Dvyniai yra be galo intelektualūs, todėl labai vertina išsilavinimą ir protą. Savo vaikams jie stengiasi suteikti puikų išsilavinimą ir skatina juos lavinti savo protą net atostogų metu.

Vyrai Dvyniai mėgsta protingas ir šarmingas moteris. Jie sugeba nuoširdžiais įsimylėti ir mylėti iš visos širdies. Šie vyrai ypatingi ir moterims susitikinėjusioms su vyrais Dvyniais net po daugybės metų sunku juos išmesti iš savo galvos.

Viliojanti Moteris Dvynys

Meilės horoskopas Dvyniui moteriai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvynių moteris tarsi magnetas traukia vyrus ir jie tiesiog negali jai atsilaikyti. Šios moters neįsimylėti yra išties didelis iššūkis. Ši moteris be galo inteligentiška ir intelektuali, taip pat jos asmenybė labai spalvinga ir įvairiapusiška todėl vyrams yra įdomu būti tokios moters kompanijoje. Moteris Dvynys taip pat yra labai dvasinga, nuoširdi ir miela, todėl su ja malonu bendrauti. Moteris Dvynys mėgsta juoktis, todėl jai patinka vyrai turintys puikų humoro jausmą.

Moterys Dvyniai yra labai išvaizdžios ir moka nuostabiai flirtuoti. Tai vyrus tiesiog veda iš proto. Paprastai jos būna apdovanotos tobula išvaizda ir be visa ko, jos linkusios prisižiūrėti. Atsisakyti kaloringesnio maisto, pasportuoti, palepinti savo kūną kosmetika. Jos taip pat turi puikų stilių. Tad Moterys Dvyniai tikrai nelieka nepastebėtos stipriosios lyties atstovų.

Moteriai Dvyniui yra labai svarbus bendravimas su savo mylimuoju. Jei santykiuose nebus puikaus bendravimo, tai Dvynių meilė gali greitai išblėsti. Jei moteris Dvynys kalba, tai kalba tiesą. Ši moteris nėra pagyrūnė ir linkusi kalbėti niekų. Moteris Dvynys mėgsta kai vyras dėl jos stengiasi ir rodo jai dėmesį. Jei vyras galvoja, kad jau pasiekė moterį Dvynį ir dėl jos stengtis nebereikia, tai gali greitai nusivilti supratęs, kad jų santykiai baigia iširti. Moteris Dvynys yra ta moteris, dėl kurios stengtis reikės visą gyvenimą, tuomet santykiuose ji jaučiasi mylima ir laiminga.

Moteris Dvynys yra tikra nuotykių ieškotoja, ne išimtis ir meilėje. Ši moteris nemėgsta monotonijos, jai santykiuose reikia įspūdžių. Todėl jos mylimasis turėtų būti supratingas ir santykius pagyvinti įdomiomis išvykomis, romantiškomis vakarienėmis ar kita įdomia veikla. Sėdėjimas tarp 4 sienų – nėra skirtas šiai moteriai. Moteris Dvynys labai energinga ir norinti pajusti gyvenimo skonį, tad monotonija ją tiesiog žudo.

Rūpestingasis vyras Vėžys

Meilės horoskopas Vėžiui vyrui (birželio 22 d. – liepos 22 d.).

Vyrai Vėžiai yra rūpestingi jautrūs ir geraširdžiai. Dėl savo moters jie pasiruošę padaryti viską ko reikės, kad tik ši būtų laiminga. Vyrai Vėžiai visada pasiruošę palaikyti ir išklausyti savo moterį. Taip pat jie labai dosnūs ir savo mylimajai negaili nei dovanų, nei pinigų.

Tai labai jautrūs ir gero būdo vyrai, kurie ieško tobulos moters. Vyrai Vėžiai tobulos moters portretą susikuria pagal savo mamos geriausias savybes. O tada bando surasti savo idealią moterį ar tą kuri labiausiai atitiktų idealą.

Tačiau Vyrai Vėžiai meilėje dažnai būna vienišiai, nes jų reikalavimai savo antrajai pusei tokie dideli, kad dažnu atvejų ją rasti yra gana sudėtinga.

Vyrai Vėžiai yra nuostabūs tėčiai, kurie rūpinasi vaikų gerove, domisi savo vaikais ir bando su jais sukurti ypatinga ryšį. Jie labai lepina savo vaikus ir stengiasi juos apsaugoti nuo visų galimų blogybių. Nuo pirmų vaiko gimimo dienų jie jaučia ypatinga meilę savo vaikams.

Rūpestingoji moteris Vėžys

Meilės horoskopas Vėžiui moteriai (birželio 22 d. – liepos 22 d.).

Vėžio zodiako ženklo moterys yra be galo rūpestingos, jausmingos, jautrios ir kerinčios. Jos visa savo širdimi stengiasi padaryti savo vyrą laimingą ir suteikti jam visą savo meilę. Tai moteris idealiai tinkanti ramiam šeimyniniam gyvenimui. Moterys Vėžiai yra labai darbščios, protingos ir taupios, todėl jos puikiai moka valdyti šeimos ūkį.

Moteris Vėžys yra geraširdė ir visada pasiruošusi padėti. Ji puikiai moka išklausyti, tačiau to paties ji tikisi ir iš savo mylimojo. Moteris Vėžys yra linksma ir mėgsta juoktis, o už savo mylimų žmonių laimę ji yra pasiruošusi pereiti ugnį ir ledą. Vyras ieškantis paguodos, ją tikrai atras moters vėžio glėbyje. Net vyrai mergišiai, moters Vėžio glėbyje iš laukinio liūto pavirstą į prijaukintą ir mielą katinėlį.

Moteris Vėžys nėra ta moteris, su kuria reikėtų daug kalbėtis. Ji mėgsta tylius ir romantiškus pasivaikščiojimus gamtoje, mėnesienoje ar kitose vietose. Žodžiai jai nėra būtini. Ši moteris ieško gero vyro, kuris ją mylėtų ir gerbtų, o ji jam galėtų dovanoti vaikus ir kurti šeimos namus.

Moteris Vėžys vertina abipusį pasitikėjimą ir pagarbą santykiuose. Todėl mandagūs, geri ir malonūs vyrai, tikrai atkreips jos dėmesį. O jei dar šie vyrai ir yra geri su vaikais ar gyvūnais, tai tikrai sulauks jų susižavėjimo, nes moteriai vėžiui vaikai ir šeima yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime.

Karališkasis vyras Liūtas

Meilės horoskopas Liūtui vyrui (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Meilės horoskopas numato, kad Liūtai vyrai tiesiogine šia žodžio prasme yra karališki mylimieji. Jie tikri džentelmenai, ir aplink juos rikiuojasi visa eilė meilės išsiilgusių moterų. Šie vyrai turi daug gerbėjų ir yra linkę su visomis jomis padraugauti, tačiau jų širdis ieško tos vienintelės ir tikrosios karalienės, kuri idealiai tiktų karališkam vyrui Liūtui.

Vyrai Liūtai yra labai protingi, nuoširdūs, geraširdžiai, dosnūs ir mylintys. kiekviena moteris būdama su Liūtu vyru gali jaustis tarsi tikra karalienė. Šis vyras labai galantiškas ir niekada nesielgs taip kaip moteris nenorėtų.

Vyras Liūtas yra labai valdingas, jis mėgsta būti šeimos galva ir priiminėti sprendimus darbe, asmeniniame gyvenime, santykiuose ir šeimoje. Taip pat šis vyras mėgsta moteris saldžialiežuves. Jam patinka kai moteris jį giria ir liaupsina. Nuo gražių moters žodžių jis tarsi ištirpsta iš pasitenkinimo.

Išrankusis vyras Mergelė

Meilės horoskopas Mergelei vyrui (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelės zodiako ženklo vyrai yra išties prašmatnūs vyrukai, jie išsipusto nuo galvos iki kojų, jų manieros puikios, o automobilis traukiantis akį, tačiau šie vyrai meilės reikaluose nėra lengvai suviliojami. Šiems vyrams galvos neapsuks moterys su priaugintomis blakstienomis, plaukais, nagais ir išsipusčiusios visokiais blizgučiais. Šie vyrai vertina dvasinį grožį ir tik jis gali juos suvilioti.

Vyrai Mergelės yra tikri darbštuoliai, todėl nuo vieno moters sijono prie kito jie nelaksto. Šie vyrai nėra mergišiai. Jie ieško savo išrinktosios moters. Tačiau yra labai išrankūs, todėl svajonių moterį rasti nebūna taip lengva. Vyrams Mergelėms tenka susipažinti su daugybe moterų kol pagaliau randa tą vienintelę. Tačiau kai šie vyrai pagaliau randą savo moterį ir ją įsimyli, jie vedasi šią moterį prie altoriaus, o tada jau būna be galo ištikimi ir atsidavę savo žmonai ir vaikams.

Geraširdis vyras Svarstyklės

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Vyrai Svarstyklės yra geraširdžiai ir dori žmonės. Svarstyklės yra inteligentiški, draugiški ir tikri optimistai, sugebantys net pačioje juodžiausioje tamsoje įžiūrėti šviesą. Vyrai Svarstyklės nemėgsta negatyvių minčių ir konfliktų. Su savo mylimosiomis jie stengiasi kuo mažiau konfliktuoti.

Svarstyklių zodiako ženklo vyrams yra labai svarbūs komplimentai. Jiems labai patinka, kai juos giria, ir jiems tikrai labai svarbu, kad jų partnerė jais žavėtųsi ir pastebėtų jų privalumus. Kritikuodami Svarstykles nužudysite visą jo meilę skirtą Jums. Šis zodiako ženklas neatsparus asmeninei kritikai. Jam reikia palaikymo ir supratimo iš savo mylimosios, o ne kritikos.

vyrai Svarstyklės yra geraširdžiai tėvai. Jie stengiasi palepinti savo vaikus ir dažnai jiems nuolaidžiauja. Svarstyklės yra puikūs vyrai. jei jau jie išsirinko sav moterį tai paprastai jie su ja nugyvena visą gyvenimą. Savo žmonai jie nieko negaili ir yra visada pasiruošę jai padėti. Jie noriai dalina patarimus savo žmonai ir visada išklauso jos problemas.

Kovotojas vyras Skorpionas

Meilės horoskopas Skorpionui vyrui (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Meilės horoskopas teigia, kad Vyrai Skorpionai išsiskiria, savo draugiškumu ir linksmumu, taip pat su jais leisti laiką labai įdomu ir malonu. Vyrai Skorpionai meilėje tikri kovotojai. Tiek gyvenime tiek meilėje Skorpionai mėgsta rizika. Moterys gautos be kovos jiems ilgai nebus įdomios. Skorpiono moteris turi būti iškovota. Jei moteris Skorpioną atstūmė, jei jos neina palaužti, jei ji aikštinga ir užsispyrusi tai labai tikėtina, kad būtent ši moteris nusives Skorpioną vyrą prie altoriaus. Tik svarbu, kad ši moteris būtų dar ir švelni, mylinti, emocinga, jautri ir gera. Skorpionui patinka švelnios moterys su kovotojų dvasia.

Vyrai Skorpionai meilėje yra labai pavydus. Skorpiono vyro geriau neversti pavyduliauti. Nes nuo pavydo jis tampa piktas kaip bulius.

Skorpionas vyras šeimoje yra labai rūpestingas, jis nebijo valandų valandas kalbėti apie šeimoje iškilusias problemas. Skorpionai vyrai yra labai jautrūs jiems labai svarbu, kad jų šeimoje darniai derėtų jo ir jo šeimos emociniai pasauliai. Šis vyras mėgsta gyventi ramybėje ir taikoje drauge su savo šeima, taigi to jis ir siekia.

Vyrai Skorpionai su savo vaikais sugeba sukurti ypatinga ryšį paremtą abipuse meile. Nors šie tėvai gana reiklūs, tačiau jie yra mylintys ir rūpestingi. Skorpionai saugo savo vaikus ir moko juos gerbti kitus žmones. Jie rūpinasi savo vaikų gerovę ir stengiasi užtikrinti, kad jų vaikų gyvenime viskas vyktų sklandžiai. O vaikai augtų sveiki ir laimingi.

Vertinantis laisvę vyras Šaulys

Meilės horoskopas Šauliui vyrui (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Šaulio zodiako ženklo vyrai labai nemėgsta įsipareigojimų ir visomis pastangomis siekia jų išvengti. Šie vyrai vertina laisvę ir santykiuose su moterimis nėra linkę greitai įsipareigoti. Vyro Šaulio moteriai prireiks nemažai laiko ir kantrybės, kol šaulys bus visiškai apsisprendęs įsipareigoti savo mylimajai. Tačiau jei jau Šaulys savo mylimąją nusives prie altoriaus tai jis ją labai brangins ir lepins. Šauliai vyrai savo mylimąją tiesiogine ta žodžio prasme yra linkę nešioti ant rankų, jie labai brangina ir vertina savo moteris. Be to vyrai Šauliai yra labai romantiški ir savo moteris jie nuolat džiugina mažomis romantiškomis dovanėlėmis ir romantiškais nuotykiais.

Vyrai Šauliai yra puikūs tėčiai, kurie savo vaikams nori suteikti kuo daugiau laisvės ir leisti jiems patiems pažinti ir atrasti pasaulį esantį aplink juos. Šie vyrai savo vaikus puikiai aprūpina materialiai ir yra visada pasiruošę jiems padėti savo patarimais.

Vyrai Šauliai vertina moterų grožį, tačiau vien grožio jiems neužtenka. Vyrui Šauliui svarbus moters vidinis pasaulis. Jam patinka geraširdės, atviros ir nuoširdžios moterys. Jam svarbu kad su moterimi galėtu nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti, kad ja galėtų pasitikėti ir kad ji nesikėsintų į vyro Šaulio laisvę.

Ištikimasis vyras Ožiaragis

Meilės horoskopas Ožiaragiui vyrui (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Vyrai Ožiaragiai nėra lengvai suvystomi kūdikėliai, jie ilgai, nuosekliai ir detaliai tikrins ar jų partnerė yra verta būti jų žmona. Vyras Ožiaragis savo mylimajai duos išlaikyti ne vieną meilės egzaminą, kad įsitikintų jog su šia moterimi verta būti drauge. Ožiaragis vyras detaliai ir kruopščiai stebės kiekvieną smulkmeną ir tik po daugybės laiko praleisto kartu, savo mylimąją nusives prie altoriaus. Šis vyras labai vertina moterį, kurią išsirenka paaukojęs daugybę laiko ir pastangų, todėl ją labai saugo, pavydėdamas jos ir pats jai būdamas ištikimas. Ožiaragis vyras supranta, kad būdamas neištikimas, gali prarasti savo meilę, todėl dėl vienadienių linksmybių nėra linkęs prarasti savo mylimosios, kurią tikrino, mokė ir testavo ne vienerius metus.

Vyras Ožiaragis yra pavydus ir savo gerojo grobio neatiduos jokiam kitam varžovui. Ožiaragiui pastoti kelio nevalia, nes savo varžovus jis gali gerai apstumdyti ragais.

Vyras Ožiaragis meilėje yra labai aistringas ir kūrybingas. Šis vyras – nuostabus meilužis, pasiruošęs išpildyti kiekvieną mylimosios norą. Nors Ožiaragis vyras iš išorės gali atrodyti šaltas ir uždaras, tačiau viduje jis yra pilnas kunkuliuojančių aistrų.

Vyras Ožiaragis vertina saugumą, o saugumo jam suteikia puiki finansinė padėtis. Taigi meilėje Ožiaragis savo mylimąją ir judviejų vaikus puikiai aprūpina finansiškai.

Tyrinėtojas vyras Vandenis

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui (sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Vandenių zodiako ženklo vyrai tyrinėtojai, jie nori pamatyti ir patirti, kuo daugiau, todėl meilės reikaluose dažnai turi ne kokią reputaciją. Vandeniai – moteris gerbia ir nėra linkę jomis pasinaudoti. Šie vyrai moteris laiko savo tyrimo objektu ir nori jas pažinti bei perprasti. Tik bėda, kad moterų taip lengvai pažinti ir perprasti neišeina, todėl Vandenio gyvenime pasitaiko ne viena moteris kurią jis nori ištyrinėti.

Vandeniai yra tie vyrai, kurie labai vertina savo laisvę ir galimybę patiems daryti sprendimus, tada kada jie nori ir tokius kokius nori. Vyrai vandeniai nemėgsta, kai moterys juos labai stipriai riboja. Kuo labiau moteris varžo Vandenio vyro laisvę tuo jis labiau nori pabėgi iš jos kontrolės gniaužtų. Vyrui vandeniui reikia suteikti laisvės, kurios jis taip trokšta, o jis už šią laisvę jums atsidėkos savo ištikimybe.

Moteris, kuriai teks džiaugsmas su Vandeniu vyru sukurti šeimą. gyvens tarsi amžiname meilės romane, kuriame netruks juoko ir laimės. Vandeniai šaunūs vyrai, kurie brangina ir lepina savo žmonas, Taip pat jie ir nuostabūs tėčiai, kuriems netrūksta fantazijos ir jėgų žaidimams su savo vaikais.

Romantiškasis vyras Žuvis

Meilės horoskopas Žuvims vyrui (vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Vyrai Žuvys yra tikri Romeo, jie tikrų tikriausi romantikai ir svajotojai. Tai labai mieli vyrukai, kurie moteris priverčia pasijusti ypatingomis. Tačiau šie vyri yra linkę greitai susižavėti moterimis. Todėl gražuolių jų gyvenime netrūksta. Žuvų zodiako ženklo vyrai gauna daug moterų dėmesio ir vienu metu yra linkę bendraut su visomis iš karto, neatstumiant nei vienos gražuolės.

Vyrai Žuvys yra ne savanaudžiai, visada pasiruošę padėti ir labai jautrūs. Šeimoje jie yra labai romantiški ir net po daugybės metų praleistų drauge su savo žmona jie nuolat ją džiugina romantiškomis smulkmenomis.

Karališkos, prašmatnios, sąmojingos ir viliojančios

Kitų zodiako ženklų didieji meilės horoskopai šiuo metu rengiami ir greitu metu pasirodys internetinėje svetainėje.

Liūto meilės horoskopas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Meilės horoskopas numato, kad moterys Liūtės tikros karalienės nuo kojų pirštų iki plaukų galiukų. Karališka eisena, laikysena, kalbėsena, pasitikėjimas savimi ir net žvilgsnis. Ji pasiruošusi užvaldyti, kiekvieno vyro, kuris tik jai kris į akį širdį.

Mergelės meilės horoskopas (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Moterys Mergelės kaip ir vyrai Mergelės nėra lengvai suviliojamos. Jos pačios vilioja vyrus, kurie atitinką jų išsikeltus kriterijus ir išlaiko jų meilės egzaminą.

Svarstyklių meilės horoskopas (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Svarstyklių zodiako ženklo moterys yra tarsi iš pieno plaukusios Veneros. Jos be galo patrauklios ir sąmojingos. Jos taip apsuka galva vyrams, kad apie jas tiesiog neįmanoma negalvoti.

Skorpiono meilės horoskopas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Moteris Skorpiones galima priskirti tikroms kolekcionierėms, tik jos kolekcionuoja ne monetas ar pašto ženklus, o vyrus. Tačiau nors gerbėjų jos ir turi daugybę, bet jos visada būna ištikimos tam vyrui, kuriam šiuo metu priklauso jų širdis.

Atsipalaidavę, ryžtingi, tyrinėtojai ir romantikai

Šaulio meilės horoskopas (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Moterys Šaulės paprastesnės už vyrus, į meilės reikalus jos žiūri paprasčiau ir per daug nesuka dėl to galvos.

Ožiaragio meilės horoskopas (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Moterys Ožiaragės yra laikomos ledinėmis ir lyginamos su ledkalniais, šių moterų širdis slypi ledynų centre ir iki jos gali prasibrauti tik išrinktasis, kuris ištirpdys ledus ir pamatys pačią nuostabiausią ir šilčiausią moterį.

Vandenio meilės horoskopas (sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Moterys Vandenes labai įdomios, jos mėgsta pokyčius ir yra labai kontraversiškos asmenybės, todėl vyrams jos atrodo intriguojančios ir viliojančios.

Žuvų meilės horoskopas (vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Žuvų zodiako ženklo moteris tarsi jauna ir trapi gėlelė. Jai reikia meilės ir paramos, ji be galo jautri ir dvasinga.