Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams

Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams tai tarsi kelrodė žvaigždė padėsianti geriau suvokti ne tik save bet ir savo partnerį. Sužinokite, koks meilėje būna kiekvienas iš zodiako ženklų. Šias žinias panaudokite tobulesniems santykiams su savo antrąją puse. Tobulos zodiako poros nėra mitas, beveik kiekviena zodiako pora gali būti tobula, jei tik sugebės pasinaudoti savo stiprybėmis ir pažaboti savo silpnybes. Sėkmingi santykiai, kaip ir ugnis. Kad jie liepsnotų juos reikia prižiūrėti ir puoselėti. O atėjus reikiamam laikui įdėti dar malkų, kad ugnis neužgestų.

Meilės horoskopas Jums suteiks žinių apie kiekvieną zodiako ženklą. Kas jiems patinka ir ko jie pakęsti negali. Meilės horoskopas išskirs ir kiekvieno zodiako ženklo subtilybes pagal lytį. Žemiau rasite detalius meilės horoskopus kiekvienam iš zodiako ženklų atstovų.

Aistringasis Avinas vyras

Meilės horoskopas Avinui vyrui (kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Vyrai Avinai tikri užkariautojai, kadangi jie valdomi Marso, kova yra jų esminis instinktas. Kovoje dėl mylimos moters širdies, Avinai vyrai būna prilyginami medžiotojams. Tačiau ši medžioklė būna kiek kitokia nei mes įsivaizduojame. Avino meilės medžioklė paremta, drąsa, atsidavimu, atvirumu, grakštumu, gundymu ir aistra. Moterys pakliuvusios į Avino vyro taikiklį, neišvengs meilės Avinui. Nors Avinai yra valdomi Marso ir dėl to žinomi kaip karštakošiai, tačiau dar jie yra ir jautrūs, atsidavę bei tikri romantikai. Moterys juos lengvai įsimyli, bet sunkiai sugeba pamiršti.

Ilgalaikiuose ir rimtuose santykiuose Avinai vyrai yra jautrūs, nuoširdūs, atsidavę, rūpestingi, ištikimi ir mylintys. Avinai yra be galo puikūs vyrai savo moterims ir ne mažiau puikūs tėvai savo vaikams. Su vaikais jie nebijo pakvailioti ir nuoširdžiai įsitraukia į vaiko žaidimus ir jo pasaulį. Kai būna su vaikais jie leidžia sau patiems tapti vaikais, o vaikams tai be galo patinka. Todėl paprastai Avinai vyrai turi puikų ryšį su savo vaikais. Taigi, Avinai yra nuostabūs tėvai, bet ne mažiau nuostabūs jie ir vyrai savo mylimosioms. Savo moteris Avinai be galo vertina ir gerbia. Su jomis jie būna nuoširdūs, atviri ir pasiaukojantys. Savo moterims Avinai negaili nieko, nei brangių dovanų nei meilės. Avinams patinka kai jų moteris būna graži ir kai jaučiasi laiminga. Todėl Avinai būna pasiruošę savo moterį padaryti laimingą, net jei dėl to reikėtų paaukoti ir dalį savos laimės.

Aistringoji viliotoja moteris Avinas

Meilės horoskopas Avinui moteriai (kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Moterys Avinai yra jautrios ir švelnios tarsi katinėliai. Jos nori būti mylimos ir branginamos. Tačiau ir jos pačios yra pasiruošusios atiduoti visą savo meilę jų širdį užkariavusiam vyrui. Moteris Avinas yra be galo išranki ir ne kiekvienas jos gerbėjas gali būti vyru, kuriam priklausys moters Avino širdis. Moteris Avinas yra pasitikinti savimi, mėgstanti dėmesį, karšta ir aistringa viliotoja. Moteris Avinas tiesiog dievina, kai jos vyras eina iš proto dėl jos. Tuomet ji užsidega aistringa ugnimi ir atsiskleidžia visu savo grožiu.

Moteris Avinas nebijo kovoti dėl jai svarbių dalykų, ši moteris santykiuose vertina lygias galimybes tarp vyro ir moters ir negali pakęsti neteisybės. Moteris Avinas yra linksma, kūrybinga, nuoširdi ir impulsyvi. Ši moteris nebijo suklysti ar pasielgti kvailai. Moteris Avinas moka džiaugtis gyvenimu ir sugeba įžiūrėti laimę visiškai paprastuose dalykuose. Moteris Avinas ypatingai vertina laisvę. Ši moteris mėgsta kai gali jaustis laisva ir nepriklausoma. Moteris Avinas yra labai kūrybinga ir dėl to jai reikia suteikti daug laisvės daryti tai ką nori. Ją mylintis vyras jokiais būdais neturėtų riboti jos norų kurti, piešti, dainuoti, šokti ar kitaip jai bandyti atrasti save ir savo talentus. Vyras kuris moterį Aviną norės uždaryti į auksinį narvelį, ir bandys priverti ją daryti tik tai ką nori jis, greičiausiai ilgai jos vyru nebus, nes šiai moteriai laisvės reikia kaip oro.

Džentelmeniškasis Jautis vyras

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Vyrai Jaučiai yra tikrų tikriausi džentelmenai. Jie yra labai mandagūs, paslaugūs, santūrūs ir geraširdžiai. Būdami su moterimis vyrai Jaučiai jaučia šventą pareigą ypatingai gerbti silpnąją lytį – moteris ir su jomis elgtis kaip įmanoma gražiau ir maloniau. Šie vyrai tarsi tikri Romeo, jie jautrūs, švelnūs, aistringi ir kupini meilės bei romantikos. Šie vyrai dėl savo siekiamos moters yra pasiruošę nueiti ilgą ir sunkų kelią. Kliūtys jų negąsdina, kai yra kalbama apie meilę.

Kai vyrai Jaučiai įsimyli, tai savo moteriai negaili nieko. Jie būna pasiruošę jai padovanoti daugybę dovanų, brangenybių, gėlių ir nusivesti į gausybę restoranų. Paprastai jai jau Jautis vyras rimtai įsimylėjo tai ši meilė trunka labai ilgai. Šis vyras pasižymi savo ištikimybe ir kai jau išsirenka moterį, kuri jam tinka ir patinka, tai su šia moterimi nugyvena visą gyvenimą.

Moterys siekiančios pavergti vyro Jaučio širdį turėtų pasistengti jam pagaminti nuostabiai skanią vakarienę. Šis vyras mėgsta patogumą, gražiai padengtą stalą ir skanų maistą. Vyras Jautis turi rafinuotą skonį maistui. Kelias į Jaučio vyro širdį eina per jo skrandį. Moterys sugebančios skaniai gaminti yra tikra palaima vyro Jaučio širdžiai.

Ištikimoji gundytoja moteris Jautis

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Romantikai, medžiotojai, vienišiai

Jaučio zodiako ženklo moterys atrodo be galo gundančios ir viliojančios, tačiau iš tiesų jos labai paprastos ir solidžios.

Dvynių meilės horoskopas (gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvynių zodiako ženklo vyrai vos pamatę gražią moterį iškart prisimena savo medžiotoje instinktus ir net sulaukę visiškos senatvės šių instinktų niekada nepraranda. Moterys jiems tarsi magnetas, pro kurį jiems išties sunku praeiti.

Tuo tarpu Dvynių moterys tarsi magnetas traukia vyrus ir jie tiesiog negali jai atsilaikyti. Šios moters neįsimylėti yra išties didelis iššūkis.

Vėžio meilės horoskopas (birželio 22 d. – liepos 22 d.).

Vyrai Vėžiai meilėje dažnai būna vienišiai, nes jų reikalavimai savo antrajai pusei tokie dideli, kad dažnu atvejų ją rasti yra gana sudėtinga.

Tuo tarpu Vėžio zodiako ženklo moterys yra be galo jausmingos, jautrios ir kerinčios jos visa savo širdimi stengiasi padaryti savo vyrą laimingą ir suteikti jam visą savo meilę.

Karališki, prašmatnūs, sąmojingi ir viliojantys

Liūto meilės horoskopas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Meilės horoskopas numato, kad Liūtai vyrai tiesiogine šia žodžio prasme yra karališki mylimieji. Jie tikri džentelmenai, ir aplink juos rikiuojasi visa eilė meilės išsiilgusių moterų.

Moterys Liūtės tikros karalienės nuo kojų pirštų iki plaukų galiukų. Karališka eisena, laikysena, kalbėsena, pasitikėjimas savimi ir net žvilgsnis. Ji pasiruošusi užvaldyti, kiekvieno vyro, kuris tik jai kris į akį širdį.

Mergelės meilės horoskopas (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelės zodiako ženklo vyrai yra išties prašmatnūs vyrukai, jie išsipusto nuo galvos iki kojų, jų manieros puikios, o automobilis traukiantis akį, tačiau šie vyrai meilės reikaluose nėra lengvai suviliojami.

Moterys Mergelės kaip ir vyrai Mergelės nėra lengvai suviliojamos. Jos pačios vilioja vyrus, kurie atitinką jų išsikeltus kriterijus ir išlaiko jų meilės egzaminą.

Svarstyklių meilės horoskopas (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Svarstyklių zodiako ženklo vyrams yra labai svarbūs komplimentai. Jiems labai patinka, kai juos giria, ir jiems tikrai labai svarbu, kad jų partnerė jais žavėtųsi ir pastebėtų jų privalumus.

Svarstyklių zodiako ženklo moterys yra tarsi iš pieno plaukusios Veneros. Jos be galo patrauklios ir sąmojingos. Jos taip apsuka galva vyrams, kad apie jas tiesiog neįmanoma negalvoti.

Skorpiono meilės horoskopas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Vyrai Skorpionai išsiskiria, savo draugiškumu ir linksmumu, taip pat su jais leisti laiką labai įdomu ir malonu.

Tuo tarpu Moteris Skorpiones galima priskirti tikroms kolekcionierėms, tik jos kolekcionuoja ne monetas ar pašto ženklus, o vyrus. Tačiau nors gerbėjų jos ir turi daugybę, bet jos visada būna ištikimos tam vyrui, kuriam šiuo metu priklauso jų širdis.

Atsipalaidavę, ryžtingi, tyrinėtojai ir romantikai

Šaulio meilės horoskopas (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Šaulio zodiako ženklo vyrai labai nemėgsta įsipareigojimų ir visomis pastangomis siekia jų išvengti.

Moterys Šaulės paprastesnės už vyrus, į meilės reikalus jos žiūri paprasčiau ir per daug nesuka dėl to galvos.

Ožiaragio meilės horoskopas (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Vyrai Ožiaragiai nėra lengvai suvystomi kūdikėliai, jie ilgai, nuosekliai ir detaliai tikrins ar jų partnerė yra verta būti jų žmona. Jie pavydūs ir savo gerojo grobio neatiduos jokiam kitam varžovui. Ožiaragiui pastoti kelio nevalia, nes savo varžovus jis gali gerai apstumdyti ragais.

Moterys Ožiaragės yra laikomos ledinėmis ir lyginamos su ledkalniais, šių moterų širdis slypi ledynų centre ir iki jos gali prasibrauti tik išrinktasis, kuris ištirpdys ledus ir pamatys pačią nuostabiausią ir šilčiausią moterį.

Vandenio meilės horoskopas (sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Vandenių zodiako ženklo vyrai tyrinėtojai, jie nori pamatyti ir patirti, kuo daugiau, todėl meilės reikaluose dažnai turi ne kokią reputaciją.

Moterys Vandenes labai įdomios, jos mėgsta pokyčius ir yra labai kontraversiškos asmenybės, todėl vyrams jos atrodo intriguojančios ir viliojančios.

Žuvų meilės horoskopas (vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Vyrai Žuvys yra tikri Romeo, jie tikrų tikriausi romantikai ir svajotojai. Tai labai mieli vyrukai, kurie moteris priverčia pasijusti ypatingomis.

Žuvų zodiako ženklo moteris tarsi jauna ir trapi gėlelė. Jai reikia meilės ir paramos, ji be galo jautri ir dvasinga.