Meilės horoskopas Jaučiui moteriai: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra be galo moteriška. Moteris Jautis turi visas savybes, kurios gali apsukti, bet kuriam vyrui galvą. Ji yra apdovanota gražia figūra ir puikia laikysena. Jaučio zodiako ženklo moteris turi nuostabiai gundantį balsą ir žvilgsnį, kuris nokautuoja bet kurį vyrą. Be to moteris Jautis yra labai jautri, švelni, draugiška, maloni ir aistringa asmenybė. Šios moterys puikiai žino ko nori iš gyvenimo, jos yra užsispyrusios ir atkaklios, bei visuomet siekia savo užsibrėžtų tikslų. Moteris Jautis turi kažką tokio, kas priverčia ja žavėtis. Ši Moteris nėra pilka pelytė, ji atkreipia į save aplinkinių dėmesį, o eidama gatve priverčia praeivius atsisukti. Tai išties išskirtinė asmenybė, kurioje persipina grožis, aistra ir švelnumas.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad nors moteris Jautis yra be galo viliojanti, tačiau ji ir pati jautriausia iš visų zodiako ženklų. Moteris Jautis ne tik graži, bet ir solidi, protinga, atsakinga, jautri ir geraširdė. Moteris Jautis savo širdies bet kam neatiduoda, ji laukia to vienintelio kuriam padovanoja savo širdį.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad paprastai savo išrinktąjį moteris Jautis sutinka ne iškarto, prieš tai ji savo kelyje turi sutikti nemažai vyrų, kurie pasirodo, kad visiškai neatitinka moters Jaučio vyro idealo. Šie vyrai jos kelyje atsiduria tam, kad padėtų moteriai Jaučiui suprasti, kas jai išties patinka, o kas nepatinka. Taip ji mokosi ir tarsi atskiria grūdus nuo pelų. Galiausiai iš savo nesėkmių ji susikuria visiškai kitokį tobulo vyro idealą, nei buvo susikūrusi ankstyvoje jaunystėje ir pagaliau ji randą savo tobuląjį vyrą, kuriam ilgai nelaukusi padovanoją savo širdį. O jei jau moteris Jautis padovanojo savo širdį, tai ją padovanojo iki žilos senatvės. Moteris Jautis yra žinoma kaip viena patikimiausių zodiako ženklų. Santykiuose ji ištikima ir pasiruošusi padėti galvą už savo mylimąjį. Taigi jei jau moteris Jautis pasirinko vyrą, tai šį vyrą ji pasirinko ilgam.

Kokie vyrai patinka moteriai Jaučiui

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis mėgsta saugumą, taigi viena iš svarbiausių jos mylimojo savybių turi būti susijusi su saugumu. Moteris Jautis mėgsta romantiškus, geraširdžius ir patikimus vyrus. Vėjavaikiai  jos nedomina. Moteris Jaustis taip pat įvertina ir vyro finansines galimybes bei jo potencialą užtikrint šeimai gerą gyvenimą. Ši moteris pati savo sunkiu darbu siekia prabangos ir gero gyvenimo, todėl ir vyro ieško už save neprastesnio, o jei šis vyras būtų ir ne toks pasiturintis tai ji bandytų įžvelgti šio vyro potencialą.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis pasižymi gurmanišku skoniu ir prabanga. Ji mėgsta brangius daiktus, brangius skonius ir brangias vietas. Todėl paprastai moteriai Jaučiui patinka vyrai, kurie gali tiek sau tiek jai tai suteikti. Paprastai moterų jaučių vyrai būna gana pasiturintys arba net labai turtingi.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis mėgsta savimi pasitikinčius, ramybe ir jėga spinduliuojančius vyrus. Šiai moteriai labai svarbu, kad jos vyras visada būtų protingas, prisižiūrėjęs ir nebijantis prisiimti atsakomybės. Moteris Jautis mėgsta sveikata spinduliuojančius vyrus. Paprastai jų vyrai būna gero sudėjimo, sveiki, gražūs ir dažnai netgi sportuojantys.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis vertina rūpestingus, meilius ir taupius vyrus. Jai labai svarbu kad jos vyras visada būtų pasiruošęs su ja aptarti viską dėl ko jaudinasi ar rūpinasi. Moteris Jautis visada bus pasiruošusi išklausyti, bet to paties ji tikisi ir iš savo mylimojo.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra be galo jausminga ir romantiška moteris. Ji mėgsta kai vyras yra nuolaidus, nuoširdus, romantiškas bei be galo dosnus. Jei vyras yra pasiruošęs moterį Jautį apipilti gėlėmis, gurmaniškais šokoladais, aukščiausios klasės dovanomis, puikiais vynais ir nusivesti šią moterį į gurmaniškus restoranus. Tai moteris Jautis savo širdį bus pasiruošusi padovanoti šiam princui ant balto žirgo.

Moteriai Jaučiui patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis tiki meile iš pirmo žvilgsnio ir jeigu tokia meilė ją aplankė, ji dėl tos meilės bus pasiruošusi viskam. Dėl meilės ji nebijotų keltis gyventi į kitą miestą, šalį ar net žemyną. Moteris Jautis nebijotų keisti savo gyvenimo, tam kad galėtų būti kartu su savo meile.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis mėgsta meną. Jai patinka gera literatūra, muziejai, muzika ir teatras. Jai patinka visokiausių rūšių meno sritys. Moteris Jautis moka mėgautis ir grožėtis menu. Taigi jos gerbėjas norėdamas ją palepinti, gali pasikviesti moterį Jautį kartu nueiti į teatrą, baletą ar į dailės galerija. O žinoma po įdomaus vakaro grožintis menu, būtina ją nusivesti į gerą restoraną ir visus įspūdžius aptarti prie puikios vakarienės. Ši moteris yra smaližė todėl ir desertas po vakarienės čia puikia tiktų. Tokiu būdu galite labiau priartėti prie moters Jaučio, o netrukus būtumėte ir pakviesti paragauti moters Jaučio ruoštos vakarienės.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra apdovanota ypatingu grožiu ir aistra. Ši moteris yra be galo gundanti ir viliojanti. Moteris Jautis mėgsta būti glostoma ir glamonėjama. O jautriausia jos vieta yra kaklas ir sprandas. Šiai moteriai ypač patinka kai yra glostomas ar bučiuojamas jos kaklas. Moteris Jautis yra be galo kūrybinga lygiai tokia pat ji ir meilėje. Ji mėgsta neskubėdama mėgautis partnerio prisilietimais, bučiniais ir glamonėmis, būnant su mylimuoju laikas jai tarsi sustoja ir pasaulyje lieka tik jie du, galintys mėgautis vienas kitu.

Moteris Jautis tikra gurmanė

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra tikra gurmanė. Ši moteris mėgsta gerą ir kokybišką maistą. Moteris Jautis mėgsta skanų maistą. Mėgavimasis maistu jai yra didžiulis malonumas. Šios moters nesužavėsite pikniku ant šaltos žemės. Ir kebabas suvalgytas parke jos širdies tikrai nepavergs. Anaiptol taip turbūt greičiau atbaidysite ją, nei pritrauksite. Ši moteris mėgstą patogumą ir prabangą. Moteris Jautis ypač vertina gražiai padengtą stalą, gražias lėkštes, taures ir stalo įrankius. Ji mėgsta, kai patiekalas ir stalo padengimas derinasi drauge, kaip puiki šokėjų trupė.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis turi subtilų skonį maistui. Ji mėgsta puikios kokybės vyną, sūrį, saldumynus ir nevengia išbandyti gurmaniškų ar netradicinių patiekalų. Ši moteris labai vertina vyrus kurie taip pat kaip ir ji moka mėgautis maistu.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad paprastai moteris Jautis yra tikra smaližė. Ši moteris ypač mėgsta paskanauti įvairiais desertais. Taigi kava su saldainiu šiai moteriai yra tikrų tikriausias tobulas derinys. Norėdami palepinti savo moterį Jautį, iš ryto į lovą atneškite jai puodelį karštos kavos su jos mėgstamu tortuko gabalėliu. Ši moteris to tikrai nepamirš ir jūsų pastangos bus įvertintos. Tik svarbiausia tortukų į lovą neneškite kai ši moteris laikosi dietos, nes kitaip liksite nesuprastas.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad paprastai moteris Jautis moka puikiai gaminti ir nevengia savo vyro lepinti skaniu maistu garuojančiu ant puikiai padengto stalo. Jei vyras kuriam ji gamina įvertina jos pastangas, tai ši moteris savo išrinktajam abejinga neliks. Norėdami užkariauti moters Jaučio širdį turėtumėte atsižvelgti į prabangų ir gurmanišką šios moters skonį ir pasistengti palepinti moterį Jautį be galo skaniu maistu.

Moteris Jautis mėgsta komfortą

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad įprastai moteris Jautis savo namuose turi visus galimus komfortą suteikiančius ir buitį palengvinančius prietaisus. Jos namuose galite pamatyti išties įdomių prietaisų, kurie turi daugiau įvairių funkcijų ir sugeba padaryti tai ko kiti panašūs prietaisai nesugeba. Ši moteris ne tik renkasi kokybiškesnius daiktus, bet ir negaili pinigų naujovėms, kurios kitų žmonių namuose pasirodys gal tik po kokių 5 ar 10 metų. Moteris Jautis daiktus renkasi remdamasi komfortiškumo ir prabangumo koeficientu. Jai moteriai Jaučiui atrodo, kad tam tikras daiktas palengvins jos buitį ir suteiks jai daugiau komforto bei jo kaina bus verta išleistų pinigų, tai ji nedvejodama įsigis tokį daiktą. Moters Jaučio vyras tam tikrais atvejais gali nesuprasti, kodėl šių daiktų reikia jo moteriai. Tačiau svarbu su moterimi Jaučiu yra pasikalbėti apie tai ir ji tikrai savo vyrui sugebės įrodyti, kodėl jai reikia būtent to daikto, o ne kito.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad nors moteris Jautis ir mėgsta komfortą bei prabangą, tačiau ji yra ir gana taupi. Ši moteris nemėgsta švaistyti pinigų veltui, ji stengiasi gerai įvertinti daikto vertės ir kokybės santykį ir įsigyja tik tą daiktą, kuris jai atrodo vertas išleidžiamų pinigų.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra Veneros duktė, todėl šiai moteriai yra ypač svarbus grožis. Moteris Jautis mėgsta kai ja yra žavimasi. Ši moteris mėgsta save lepinti įvairiais prabangos dalykais. Prabangiais drabužiais, kosmetika, kvepalais, papuošalais ir netgi automobiliais. Moteris Jautis užima pirmą vietą pačių prabangiausių ir brangiausių moterų sąraše iš visų zodiako ženklų. Taigi jos iš savo mylimųjų paprastai gauna išties prabangias dovanas, jų net neprašydamos. Vyrai pažinodami moterį Jautį ir žinodami, kad jai patinka kokybė ir prabanga, būtent tokiomis dovanomis stengsis ją nudžiuginti. O moteris Jautis žinoma bus išties laiminga gavusi būtent tokią dovaną, kuri jai patinka.

Moteris Jautis šeimoje

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad Jaučio zodiako ženklo moteris yra ypač nuoširdi, atvira ir mylinti žmona bei mama. Moteris Jautis sugeba savo namuose sukurti be galo jaukią ir harmoningą aplinką. Moteris Jautis sukurdama ypač darnią aplinką savo namuose, ja apsupa ir savo vyrą bei vaikus. Šioje aplinkoje visa šeima atsipalaiduoja ir kaip niekus kitur pailsi, o tai paprastai atsispindi puikiuose Jaučio šeimos darbo rezultatuose.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra stipri ir kilni žmona, kuri pasižymi ypač didele ištikimybe ir lojalumu. Moteris Jautis savo vyrui stengiasi padėti praktiškais patarimais ir besąlygiška meile. Ši moteris mėgsta prisidėti prie šeimos finansinio plano vykdymo ir nevengia pati imtis iniciatyvos planuojant šeimos finansus.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis nuėjusi prie altoriaus, retai kada skiriasi. Paprastai ši moteris savo sutuoktiniui lieka ištikima iki gyvenimo galo. Jei jau ne fiziškai tai bent jau dvasiškai. Ši moteris nėra vėjavaikė, į šeimą ji žiūri labai rimtai ir ją be galo vertina bei brangina. Būdama pastoviu zodiako ženklu, moteris Jautis nemėgsta didelių pokyčių, ji vertina pastovumą ir šeimyninę laimę bei namų jaukumą.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad Jaučio zodiako ženklo moteris pasižymi savo ištikimybę, ši moteris netik neapvils savo vyro, bet ir vaikų. Moteris Jautis nepraleis nei vieno savo vaikų mokyklos koncerto, vaidinimo ar futbolo varžybų. Jai labai svarbūs vaikų pasiekimai ir jų laimė. Moteris Jautis savo vaikams būna stipri atrama ir puiki gyvenimo mokytoja. Ji moka puikiai suderinti vaikų rėžimą, priverčia juos pasistengti dėl norimų dalykų ir apdovanoja juos besąlygiška meile. Jausmingoji Veneros dukra pripildo savo vaikų širdis meilės ir yra pasiruošusi atiduoti savo gyvybę dėl jų laimės.

Moteriai Jaučiui nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad Jaučio zodiako ženklo moteris nemėgsta lengvabūdžių ir nepatikimų vyrų. Jei moteris Jautis negali pasitikėti savo mylimuoju ir su juo jaučiasi nesaugiai, greičiausiai tokie santykiai ilgai nesitęs.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis yra labai pavydi. Todėl jei nenorite prarasti savo mylimosios jokiu būdų neflirtuokite su kitomis moterimis, nebūkite joms neištikimi ir kitaip nekelkite joms pavydo. Net garsiai pagirdami kitą moterį galite sulaukti moters Jaučio pavydo bangos. Jei nuolat priversite moterį Jautį pavyduliauti ji arba pradės kovą su varžove dėl kurios kyla pavydas arba pasidarys išvadas ir išeis pasiieškoti geresnio mylimojo. Ši moteris mėgsta saugumą ir ištikimybę, jei su savo mylimuoju ji nesijaučia saugi ir jaučiasi išduota, tai jai nieko kito nelieka kaip tik susirasti kažko geresnio.

Meilės horoskopas Jaučiui moteriai teigia, kad moteris Jautis taip pat labai nemėgsta kai su ja nėra kalbamasi dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Šiai moteriai pokalbiai ir diskusijos su mylimuoju yra būtinos kaip oras. Jei nerandate laiko ar noro pokalbiams su moterimi Jaučiu ar jums būna nuobodu kai ji jums pasakoja tai kas jai svarbu. Ji dėl to labai įsižeis ir jausis be galo nelaiminga. Geriems santykiams palaikyti jos mylimasis turi nuolat kalbėtis su moterimi Jaučiu, noriai klausytis jos įtraukiančių pokalbių ir stengtis ją suprasti. Tada ši moteris jausis laiminga ir mylima. Tad neverskite moters Jaučio pavyduliauti, nuolat su ja bendraukite, lepinkite ją skaniu maistu, suteikite jai saugumo jausmą ir jūsų meilė niekada nesibaigs.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.