Kaip zodiako ženklai elgiasi po sekso

Kaip zodiako ženklai elgiasi po sekso

Sužinokite, kaip zodiako ženklai elgiasi po sekso. Net ir lovoje kiekvienas zodiako ženklo atstovas turi savitus išskirtinumus. Štai Avinas vienu raundu neapsiribos, Liūtas po sekso lauks pagyrų, o Ožiaragis širdyje krykštaus kaip mažas vaikas, nors išorėje atrodys šaltas ir racionalus. Taigi susirask savo antrosios pusės zodiako ženklą ir sužinok kaip ji elgiasi po sekso.

Avinas, Jautis, Dvyniai

Avinas (gimęs kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Avinas po sekso niekaip nepajėgs suprasti, kad tu jau pavargai nuo vieno karto ir pasistengs įkalbinti tave dar vienam karteliui. Jei nesutiksi, šio zodiako ženklo atstovas gali ir įsižeisti.

Jautis (gimęs balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Jautis po sekso bus ne prieš dar kartą užsiimti seksu. Tačiau tik tada, kai atliks svarbesnius darbus – ką nors užkrims ir pažiūrės savo mėgstamiausio serialo seriją.

Dvyniai (gimęs gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvyniai po sekso tai jau tikrai lengvai neužmigs. Tačiau tave savo kalbomis apie gyvenimą gali perkelti į miego karalystės šalį.

Vėžys, Liūtas, Mergelė

Vėžys (gimęs birželio 22 d. – liepos 22 d.).

Vėžys po sekso greičiausiai subtiliai papasakos apie ateities planus, kuriuose tavo vaidmuo jau aiškiai numatytas ir suplanuotas iki menkiausių smulkmenų.

Liūtas (gimęs liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Liūtas po sekso bus labai patenkintas savimi ir savo surengtu pasirodymu. Liūtas po sekso gali nieko nesakyti ir nedaryti, tiesiog laukti tavo atsidėkojimo ir pagyrimų.

Mergelė (gimęs rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelė po sekso kažin ar sugebės ilgai užsibūti lovoje. Greičiausiai suras priežastį išvilioti tave iš lovos vien tam, kad galėtų pakloti sujauktą lovą.

Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys

Svarstyklės (gimęs rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Svarstyklės po sekso gali būti šiek tiek susimąsčiusios, nelinkusios bendrauti ir pasimetusios savo jausmuose. Arba anaiptol labai švelnios ir prieraišios. Nes čia juk Svarstyklės…

Skorpionas (gimęs spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Skorpionas po sekso greičiausiai tylės, nieko nesakys ir nerodys jokių savo emocijų. Tačiau mintyse jau kurs sekančios nakties scenarijų ir grandiozinius planus kaip tave dar labiau patenkinti.

Šaulys (gimęs lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Šaulys po sekso ilgais pokalbiais lovoje tikrai nebus sužavėtas. Šio zodiako ženklo atstovas mėgsta laisvę, tad nereikėtų stebėtis, jei po aistringo sekso maratono Šaulys atsikels ir be jokios sąžinės graužaties nueis žiūrėti televizoriaus. Vienas.

Ožiaragis, Vandenis, Žuvys

Ožiaragis (gimęs gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Ožiaragis po sekso greičiausiai viduje krykštaus kaip mažas vaikas. Tačiau išorėje išliks šaltas ir racionalus.

Vandenis (gimęs sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Vandenis po sekso į tave žiūrės paslaptingai ir su šelmiška šypsena veide, o mintyse jau kurs naujas erotines fantazijas, kurias norėtų su tavimi įgyvendinti.

Žuvys (gimęs vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Žuvys po sekso norės kuo ilgiau ir ramiau pasiilsėti. Juk tokį darbą atliko! Svarbu nepamiršti Žuvims pažerti komplimentų ir įkvėpti šio zodiako ženklo atstovą naujiems aistros žygiams.