Jautis

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

Jautis – jis santūrus, jo pasitikėjimas savimi padeda įveikti visas audringas problemas. Jie vertina patogumą ir mėgsta gerai pavalgyti, taip pat vertina ir dvasinį peną. Jie nori gyventi taikiai. Bet kas juos supykins, pažins jų naktinės sielos nesklandumus: jie gali užsipulti, atakuoti, nepaisydami padarinių, kiekvieną, kuris, jų manymu, pasielgė neteisingai. Kas tai pajunta ar išgyvena, turi staigiai ieškoti tinkamesnių argumentų santykiams pagerinti.

Žmogus – Jautis mėgsta tvarką, netvarką gali pakęsti tik, kai tai suteikia laisvumo ar nesuvaržymo. Jie stengiasi visuomet rengtis tvarkingai, nėra išlepinti verksniai.

Stiprios, tvirtos natūros Jaučius sunku sugniuždyti ar sužlugdyti. Ligos gresia pirmiausiai kaklo, gerklės srityse ir pečiuose. Kartais gali sukelti rūpesčių inkstai, medžiagų apykaita ir figūra.

Sąmoningi ir išlaikyti žmonės yra gimę po pavasariniu Jaučio ženklu

Šį zodiako ženklą valdo Venera. Jo spalva yra šviesiai žalia, o laimingas metalas – varis. Laimingi akmenys: vandens šviesumo safyras, kuris pagal seną astrologinę išmintį byloja apie gerą pasiturimą gyvenimą. Jei gimimo metu saulė stovi Jaučio ženkle, tai žmogus turi įgimtų gabumų. Jis mąsto ne per daug greitai, bet giliai. Ne taip lengva jį išvesti iš ramybės būsenos. Žmogus – Jautis turi kantrybės kiekvieną pradėtą darbą padaryti gerai iki galo. Kiek laiko tai užtruks, neturi jokios reikšmės. Jis yra draugiškas ir pasiruošęs padėti, bet taip pat ir kupinas emocijų, jei reikia apginti savo ar kitų reikalą. Pavydas ir įžeista savigarba kartais suteikia jam rūpesčių.

Jautis – ištvermingiausias zodiake

Jis neskraido padebesiais: Jautis tvirtai stovi ant žemės abiem kojomis. Jam geriau žvirblis rankoje negu briedis girioje. Jautis vertina tvirtą poziciją. Lemiamu momentu tai praverčia. Profesijoje jis mieliau nori būti pavyzdžiu, jam nereikia įžūliai skintis kelio.

Jautis tvirtai įsitikinęs, kad kada nors jis atsidurs viršūnėje. Mielai prisiima atsakomybę. Jautis yra tam tikra prasme ištvermingiausias, pastoviausias kitų zodiako ženklų tarpe. O tai žino ir vertina viršininkai. Darbo vietoje žmogus – Jautis mėgsta taikią egzistenciją. Jei jam netinka kolegos, o viršininkas yra autoritetas, tai vienas vienintelis dviprasmiškas žodis gali paversti šį žmogų „bėgiku“. Kai kurie šių Veneros skatinamų žmonių tol keičia darbo vietą, kol pagaliau suranda tinkamą ir dirba ten ištikimai iki pensijos.

Viršininkai, gimę po Jaučio ženklu – moterys – Jaučiai jais būna gana retai – yra draugiški ir kantrūs, kol darbuotojai stropiai dirba firmos labui. Jie taip pat gali kartais nepastebėti trumpam sumažėjusio darbingumo. Dykaduoniautojai turėtų apsidrausti: viršininkas pastebės šį žaidimą, neišsiduodamas pokalbyje su jais ir net neprarasdamas draugiškumo, kol galų gale netikėtai ateis paštu žinia, apie atleidimą iš darbo.

Žmonės – Jaučiai – visada galvoja apie savo turimo turto padidėjimą, bet tuoj pat atsitraukia atgal, jei tai tampa per daug rizikinga. Jiems mielesnis atliekamo darbo tikrumas, negu gražios mintys apie pelną po klaustuku. Kaip tikri viršininkai, jie nori, kad jų žodis būtų lemiamas. Užsispyrę jie laikosi žmonių, kurie juos priima į darbą. Šio kantraus plaukuočio dėka žmogus – Jautis vertas meilės ne tik viršininko krėsle.

Jautis – geriausios profesijos

Geriausia profesija moteriai – Jaučiui yra namų šeimininkė. Apie tai nereikia jai sakyti garsiai, nes ji irgi mėgsta prieštarauti. Ji nori įrodyti savo sugebėjimus, dirbdama rimtą darbą. Ramioje virtuvėlėje ji tyliai savo kritikuoja ir guodžiasi senais žodžiais: „Aš žinau, kad nieko nežinau“, tačiau labai rimtai ji neima šių žodžių į širdį.

Ideali namų šeimininkė? Moteris – Jautis tai neigia

Jų kruopštumas ir smulkmeniškumas padaro jas garsiomis mokslininkėmis. Jos žinomos kaip tyrinėtojos. Taip pat tai pačios geriausios mokytojos, nes jos perpranta savo mokiniu pažangių auklėjimo metodų pagalba. Būdamos finansininkėmis jos puikiai išmano savo reikalą, todėl jas giria mokesčių mokėtojai ir klientai.

Ir mados srityje Veneros duktė gali šį bei tą nuveikti. Meniškas pirštų miklumas padeda jai kitose menui artimose profesijose. Taip pat ryškus jos muzikinis talentas.

Vyras – Jautis po šiuo ženklu, dažnai pasirenka profesiją, susijusią su žeme. Jie dirba sodininkais, daržininkais, ūkininko sodyboje arba verčiasi statybos amatu. Čia jie atsiskleidžia, nes gali dirbti gryname ore, kuris jiems yra gyvybiškai svarbus. Jie yra labai kantrūs amatininkai, namudininkai, be to, jų tikslumas tinka klientams. Jie turi polinkį į mokslą, kas netrukdo jiems turėti neblogų pajamų iš mažiau tiksliųjų mokslų. Kadangi jų gimimo horoskope akcentuojama Venera, tai žmogų – Jautį, nepaisant kokios giminės, traukia prie meno. Daugelis aktorių, dainininkų, muzikantų ir tapytojų gimę po šiuo ženklu.

Jie žinomi ir kaip finansų genijai, nors savo nuosavus, privačius finansus jie gali laikas nuo laiko paleisti vėjais, nepaisant jų didelio noro taupyti. Be to, manipuliavimą pinigais ir vertybėmis jie supranta paprastai kai vieną dalyką. Jais galima pasitikėti. Dėl to bankai ir draudimo kompanijos vertina šiuos Veneros vaikus kaip gerus diplomatinių tarnybų užsienyje ir vidaus tarnybų darbuotojus. Jie rūpinasi ne tik savo nuosavu materialiniu saugumu, bet taip pat ir kitų žmonių.

Jautis visada pasiruošęs padėti ir dalykiškai kvalifikuotai patarti

Tai priklauso ir nuo asmeninio horoskopo, kaip vystosi žmogus – Jautis. Kuo vienareikšmiškiau jį formuoja jo ženklas, tuo ankščiau pasitvirtins mūsų charakterio studija jo tolimesniame gyvenimo kelyje. Nepaisant jo prisirišimo prie žemės, žmogus – Jautis priskiriamas prie tipų, kurie paveikiami ankščiau už kitus. Griežtesnis įvykis ar kreivai stovinti planeta gali radikaliai jį pakeisti.

Jautis – rožių kavalierius

Draugystė su vyru – Jaučiu tęsiasi tiek ilgai, kol jis turi iš to naudos. Meilėje yra kitaip: jie ieško ilgai, tol, kol suranda savo išsvajotąją. Dažnai ji net nenutuokia apie savo laimę. Vyras – Jautis ją išsirinko – jis jai pasipirš. Jei ji ir pyktų dėl jo įkyrumo, jis maldaus ant kelių tol, kol bus išklausytas.

Saulėtos Veneros tipas po Jaučio ženklu turi ne per mažiausiai šansų moterų tarpe, nors mergišius iš jo nekoks. Jis tikrai nėra audringas, veržlus ar smarkus. Jeigu jis rėžia sparną aplink moterį, tai nebus iš karto žvaliai, gyvai, greitai ir elegantiškai. Iš pradžių jis pabando užmegzti gilų pokalbį, norėdamas išmatuoti jos dvasines gelmes. Flirtas, kuris leidžia pažinti pakankamai vienareikšmiškus ketinimus – ne jo sfera.

Jeigu jį apima jausmas, kad moteris yra jo išrinktoji, tai įprastai taupiam Jaučiui ši savybė išgaruoja. Jis kasdien siųs jai nesiskelbdamas gėlių, kad ji spėliotų, kas gi tas rožių kavalierius. Vieną dieną jis pasikvies smalsuolę į gerą restoraną ir prie omaro kokteilio ir sauso vyno taurės išpažins, ką norėjo jai pasakyti gėlėmis. Ir tuomet – kaip jis tikisi – jai atsivers akys ir ji supras, kad tik jam, ir niekam kitam, priklauso jos širdis. Suprantama, kad taip elgiantis, su laiku įsimaišo ir šiek tiek kartaus patyrimo, nes kiekviena viltis yra apgaulinga. O anoniminės gėlės visgi kainuoja pinigus.

Meilė ir lėtas startas

Vyras – Jautis yra lėto starto meilėje šalininkas. Bet, jeigu jo pasirinktoji moteris atitinka jo stilių, ne taip jau ilgai jis lauks, kol sutaps jų nuomonės. Jis visada sutiks pabandyti pagyventi kartu, nes jis žino savo silpnybes. Tačiau tai nėra patartina: tuomet jis pažins ir savo partnerės silpnybes, kurias jis iki šiol, galbūt iš meilės, praleisdavo nepastebėjęs. Geriausia išeitis: tuoj pat nutempti jį į civilinės metrikacijos biurą. Jis mielai leisis suviliojamas, nes visai nenori likti vienas. Tik viena, ką reikėtų įsidėmėti: nuo to momento moteris tampa jo neatimama nuosavybe, kurią jis pavydžiai saugos.

Seksas yra Jaučio arkliukas

Šis vyras, kuris atrodo iš išorės toks nuobodus, sausas, santūrus ir rimtas, turi arkliuką, kuriuo mielai jodinėja visą savo gyvenimą: meilės žaidimai yra geriausias jo laisvalaikio leidimo būdas! Tačiau reiktų įsidėmėti porą šio žaidimo taisyklių. Įžangai, pavyzdžiui, priklauso šventiškai padengtas stalas su sidabrinėmis žvakidėmis ir tauriuoju porcelianu.

Jautis, pradedant stalu ir baigiant lova, mėgaujasi sąmoningai lėtai, o tai išvargina daugelį moterų. Venera davė savo globotiniui, gimusiam po Jaučio ženklu, aistrą, bet kartu ir apdairumą bei atsargumą, kurie dar padidina malonumą. Būtent tokie šalti tipai kaip moteris – Mergelė ar moteris – Ožiaragis nuteka pro šalį.

Moteris – Jautis Venera

Venera savo moteriškos giminės globotinei suteikė tai, ko trokšta vyrai: moteriškas formas, grakščią laikyseną, gundantį žvilgsnį ir dar kažką tokio, kas išjudina ir labiausiai pavargusį vyrą. Kas ją pamato pirmą kartą, gali lengvai supainioti su laisvo elgesio mergina, kurios demonstruoja save, kad būtų mylimos, arba su vyrus žudančiu vampyru.

Apgaulinga išvaizda: jaudinanti moteris – Jautis tikrovėje yra visai solidi. Po jos, be abejo, pastebėjimo vertomis krūtimis plaka širdis, skirta tam vieninteliam išrinktajam jos gyvenimo vyrui. Ji nepameta širdies bet kur, bet vienąkart ją padovanoja. Kadangi ši širdinga moterėlė melagingai tvirtina, turintį storą vidinį šarvą, toks įspūdis aiškiai klaidingas, nes iš tikrųjų moteris – Jautis yra lengvai pažeidžiama būtybė. Kas ją apgauna, patiria jos pavydą, kuris smarkiai sumažina namų inventorių, nes įsiutusi moteris – Jautis svaido viską, ką pasiekia ranka. Nenorėtume būti žmonos – Jaučio užtikto vyro kailyje! Iš meilios ir lipšnios katės ji virsta laukine.

Ji labai mėgsta meną. Todėl labai dažnai galima sutikti temperamentingą moterį – Jautį literatūros būreliuose ir grupėse, planuojančiose revoliucijas. Čia ji taria svarų žodį, primeta savo nuomonę ir flirtuoja čia su vienu, čia su kitu. Ji iškelia savo jausmų anteną ir testuoja, kuris geriausiai galėtų jai tikti. Čia yra tinkamas atsparos taškas vyrams, kurie norėtų užkariauti moterį – Jautį.

Ją reiktų pasikviesti į spektaklį ir po to padiskutuoti tikrai gerame restorane apie tai, kas matyta. Kaip ir jos žvaigždės brolis, ji yra smaližė. Tokiu būdu galima labiau priartėti vienam prie kito ir pasigirti, o netrukus ir paragauti jos pačios pagamintų mėgiamų patiekalų. Reikia pagirti jos valgių gaminimo meną, bet protingai nutylėti, jei ji priauga kelis kilogramus virš svorio.

Kodėl moteris – Jautis pabėga…

Nėra nieko lengviau, kaip atsikratyti moters – Jaučio. Sukelk jos pavydą, jai esant flirtuok su kita ir garsiai pasvajok ar susižavėk kita moterimi. Moteris – Jautis arba puola, atakuoja savo nepakenčiamą varžovę, arba padaro išvadas ir strimgalviais pabėga.

Kas dar jai nepatinka: jei ištisomis dienomis nesikalbėsite su tokia diskutuoti mėgstančia moterimi tarsi jos nematytumėte (tarsi jo būtų oras). Moteris – Jautis yra ištikima, bet nori būti pastebėta. Kiekvienas vyras, kuris to nesuvoks, bus paliktas likimo valiai.