Meilės horoskopas Jaučiui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad meilėje Jautis vyras yra tikrų tikriausias džentelmenas. Jautis vyras su moterimis visada būna malonus, mandagus, paslaugus, santūrus ir susivaldęs. Jaučio vyro akimis kiekvienas tikras vyras su moterimis turi būti tikras džentelmenas, todėl jis pats visada tokiu stengiasi būti. Jis be galo gerbia moteris ir vertina jas kaip žmonas, mamas, seseris ir seneles.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad meilėje Jautis vyras gali būti prilyginamas maratono bėgikui, kuris dėl savo moters yra pasiryžęs įveikti ne vieną dešimtį kilometrų ir išlieti ne vieną kibirą prakaito. Jautis vyras, jam patikusios moters siekia ne greitomis strategijomis, o lėtu ir intensyviu darbu. Jautis vyras ne iš tų vyrukų, kuriam tik svarbu patinkančią moterį nusitempti į lovą. Jis tikras Romeo ir dėl jam patikusios moters gali padaryti labai daug.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Veneros sūnus Jautis yra apdovanotas grožiu, seksualumu ir gera finansine padėtimi. Taigi moterų dėmesio šiam vyrui tikrai netrūksta. Tačiau nors moterų dėmesio jam pakanka, bet lėkštas flirtas jam nėra įdomus. Jam daug maloniau su patinkančia moterimi pabendrauti giliomis temomis. Ir taip pamatyti jos dvasinį pasaulį, išsilavinimą, vertybes bei pažiūras. Jaučio zodiako ženklo vyrui patinka protingos moterys su kuriomis galima įdomiai pabendrauti. Linksmuolės blondinės paprastai Jaučiui ilgai nebūna įdomios. Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad jei norite rasti kelią į Jaučio vyro širdį, tai reikėtų pradėti bendrauti nuoširdžiai ir nevengti rimtesnių temų, nes būtent per šias temas jis Jus bando pažinti.

Jautis – vyras dovanojantis gėles

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad šiaip jau taupus Jautis, sutikęs savo išrinktąją, pamiršta apie visus savo finansinius planus ir yra pasiruošęs visus savo pinigus panaudoti savo išrinktosios užkariavimui. Jautis vyras negaili pinigų jam patinkančiai moteriai. Vyras Jautis savo mylimąją lepina brangiomis dovanomis, papuošalais, gėlėmis ir išskirtiniais restoranais.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučio zodiako ženklo vyras yra pasiruošęs savo išrinktajai padovanoti begalybę gėlių. Šis vyras galėtų vadintis tikru gėlių vyruku, nes jis savo moteriai dažnai dovanoja gėles. Tiesa, gėles dovanoja ne tik savo mylimąsias jau turintys Jaučiai. Bet kai kada ir Jaučiai siekiantys užkariauti savo simpatijos širdį.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučiai ne vieną savaitę savo simpatijai anonimiškai siunčia gėles. Priversdami šią moterį galvoti, kas tas anoniminis gerbėjas, kuris jai siunčia gėles. Jie tam išleidžią gausybę pinigų ir priverčia savo simpatiją laukti Jaučio siunčiamų gėlių. O kulminacijoje, Jautis vyras šiai išrinktajai paskiria aklą pasimatymą prabangiame restorane, su geriausiais restorano patiekalais ir gėrimais. Ir nuoširdžiai atsiskleidžia, bei išsako viską ką norėjo pasakyti savo simpatijai, dovanodamas gėles.

Kelias į Jaučio širdį per skanų maistą

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad maistas Jaučio gyvenime yra vienas iš didžiausių malonumų. Vyras Jautis yra tikras gurmanas ir prabangos mėgėjas. Jam patinka skanus maistas, geras aptarnavimas ir puiki restorano aplinka. Jautis vyras vertina kokybę ir patogumą. Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad kalbant apie Jautį ir maistą, visada įsipina žodis restoranas, nes būtent šis zodiako ženklas ypač vertina gurmanišką maistą ir į kavines ar kitokias užkandines paprastai per daug eiti nenori. Kadangi kai kurių iš šių vietų aptarnavimas ir vidinė aplinka nepatenkina prabangaus Jaučio vyro patogumo poreikių.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad dažniausiai Vyras Jautis į visokias kavines ar užkandines eina tik tada, kai ten tiekiamas maistas jam būna ypatingai skanus. Jei jau Jaučiui tektų rinktis ar valgyti šiltą kebabą kažkur parke ant suoliuko ar atvėsusį kebabą bet savo namuose. Tai vyras Jautis mieliau parsineštų namo atvėsusį kebabą ir suvalgytų jį savo namuose jaukiai įsitaisęs ant sofos su taure mėgstamo gėrimo. Maistas Jaučiui vyrui didžiulis malonumas ir valgydamas jis be galo tuo mėgaujasi. Todėl Jaučio zodiako ženklo vyrui – maloniausia, kai prie maisto būna ir kuo daugiau patogumo.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučio zodiako ženklo vyrui labai patinka skaniai gaminti mokančios moterys. Jos tikra jo silpnybe. Čia puikia tinka posakis „kad kelias į Jaučio vyro širdį, vedą per skrandį“. Žmona kuri moka skaniai gaminti, tai didžiulė dovana Jaučiui. Kai kada Jautis vyras paragavęs savo simpatijos maisto, ją taip įsimyli, kad praktiškai būna įsitikinęs, kad jau nebe paleis šios moters ir vesis ją prie altoriaus. Šis vyras ne tik mėgsta skaniai gaminančias moteris, bet dažnai ir pats jas palepina savo pagamintu maistu.

Moterys patinkančios Jaučiui vyrui

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučiui vyrui patinka švelnios, mandagios, nuolankios ir grakštumu pasižyminčios moterys. Jautis vyras mėgsta išmintingas, sumanias ir protingas moteris. Kvailų moterų Jaučiai vyrai negali pakęsti. Jaučio moteris turi mokėti klausytis. Jautis vyras – puikus pasakotojas, kuris mėgsta, kai jo mylimoji jo klausosi. Jautis vyras moka pasakoti įdomiai, linksmai, kūrybingai, sąmojingai ir įtraukiančiai. Tai jam labai malonu ir tai jis galėtų daryti be galo ilgai. Jo mintys visada labai įdomiai išdėstytos ir jo pasakojimai įtraukiantys jo pašnekovus. Tačiau, jeigu Jaučio moteriai nepatinka klausytis Jaučio vyro pasakojimų, tai nieko gero nežada. Jaučio vyro išrinktoji bus ta kuri nuoširdžiai mėgs klausytis Jaučio vyro pasakojimų, kuri jai džiaugsis ir kuri jį palaikys ir maloniai su juo bendraus.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jautis vyras meilėje ir sekse yra labai kūrybingas ir niekur neskuba, jam patinka moterys leidžiančios jam atskleisti savo kūrybingumą ir kartu su juo žaidžiančios jo meilės žaidimus. Jaučiai vyrai mėgsta moteris, kurios jį apipila švelniomis glamonėmis ir begaline meile. Ypatingai Jaučiui vyrui patinka, kai yra glostomas, bučiuojamas ar kitaip glamonėjamas jo kaklas ir sprandas. Tai yra jautriausios Jaučio vyro vietos. Jautis vyras lovoje niekada nebūna greitas, jis neskubėdamas vilioja savo partnerę ir stengiasi suteikti jai kuo didesnį malonumą. Jautis vyras yra atsargus, jautrus ir atsidavęs savo mylimajai, todėl ją gali priversti atsidurti devintame danguje.

Jaučiui patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jautis vyras, atrodo, švelnus, rimtas, susitvardęs ir neperžengiantis ribų. Jo nepažįstantiems gali atrodyti net šiek tiek nuobodokas. Tačiau jis toks tikrai nėra. Jautis vyras turi ypatingą Veneros dovaną – „Aistrą“. Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad vyras Jautis yra gausiai apdovanotas aistra. Jis aistringas, karštas ir jam ypatingai patinka įvairūs meilės žaidimai. Karšti, aistringi žaidimai yra jo variklis, kuriuo jis naudojasi iki pat žilos senatvės. O kad šis variklis tinkamai veiktų, būtina laikytis keleto taisyklių.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad pirmiausia svarbu, kad Jautis vyras jaustųsi patogiai. Jautis vyras nebus patenkintas pasimatymu sėdint ant šlapios žolės ar šaltos žemės. Šiam vyrui net gėrimai iš vienkartinių stiklinių nėra tokie skanūs kaip iš taurių. Jaučiui turi būti patogu ir jauku, tada Jaučio zodiako ženklo vyrukas bus visapusiškai patenkintas viskuo kas vyksta.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad antroji taisyklė ta kad Jaučio zodiako ženklo vyrui patinka gražiai padengtas stalas, gėrimai iš gražių taurių, maistas garuojantis porcialianinėse lėkštėse ir valgomas su sidabriniais įrankiais. Kiekvienai moteriai norinčiai suteikti Jaučiui malonumą, privalu žinoti, kad vakaras turi prasidėti nuo prabangios vakarienės namuose ar restorane. Jautis vyras mėgaujasi kiekviena minute prasidedančia skania vakariene, ir pasibaigiančia patogioje, minkštoje ir skaniai kvepiančioje lovoje.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad moterys norinčios palepinti savo Jaučius vyrus lovoje, pabandykite jiems iš ryto atnešti puodelį kavos su desertu. Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Moteris, kuri Jaučiui į lovą atneša karštos kavos ir deserto yra tikra Jaučio vyro svajonė. Patogumas, skanus maistas lovoje, mylimosios bučinys ir karštas laikas kartu, ko dar būtų galima norėti.

Kaip Jautis vyras renkasi savo moterį

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jautis Vyras savo išrinktosios paprastai ieško ilgai, o kai suranda savo moterį, tai jos jau nebepaleidžia. Jautis vyras yra pastovus ir radęs savo meilę daugiau nebesiblaško ir kitų nebeieško. Jai Jautis vyras išsirinko savo svajonių moterį, tai jis visomis savo jėgomis bandys ją užkariauti ir galiausiai šiai moteriai pasipirš ir nusives ją prie altoriaus. Jautis vyras labai pavydus, todėl visomis išgalėmis saugos savo išrinktąją nuo potencialių grėsmių. Jeigu Jaučiai vyrai supranta, kad tai jų moteris tai ilgai jie nedvejoja ir bando šią moterį prisitraukti arčiau savęs, kad neprarastų nuostabiausios pasaulyje moters.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad jei jau Jautis vyras įsimylėjo tai tikrai ilgam. Tačiau santykių pradžioje jam būna gana sunku, nes jis labai jaudinasi ir dėl to kartais kvailokai pasielgia bendraudamas su savo išrinktąją. Dėl to pradžioje besimezgantys santykiai su Jaučiu vyru gali atrodyti šiek tiek sudėtingi. Bent tol kol būna pralaužiami jaudulio ledai ir Jautis vyras gali atsiskleisti visu savo grožiu, be jokio perdėtai didelio jaudulio.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad tos moterys kurios išteka už Jaučio vyro, gali ruoštis atšvęsti auksines vestuvių metines kartu. Jautis vyras labai rimtai žiūrį į santuoką ir kai jau pasirenka prie altoriaus vestis moterį, tai su šia moterimi paprastai būna iki kol mirtis juos išskiria. Įprastai Jaučiai yra labai ištikimi ir į šoną sukti nelinkę. Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad jeigu Jaučio žmona yra puiki namų šeimininkė, nuostabi Jaučio vyro vaikų motina ir svarbiausia puiki meilužė, tai Jautis vyras jausis laimingas santuokoje ir bus ištikimas savo žmonai iki žilos senatvės.

Vyras Jautis šeimoje

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Vyras Jautis yra ypač jautrios sielos, atsidavęs ir romantiškas vyras savo žmonai. Jaučio zodiako ženklo vyras yra ištikimas ir nėra linkęs žaisti nešvarių žaidimų. Savo moterį jis ypatingai gerbia ir siekia ją pamaloninti visais galimais būdais. Jis nevengia savo žmoną nusivesti romantiškai pavakarieniauti žvakių šviesoje, negaili jai gėlių ir įvairiausių dovanų. Jos buitį stengiasi palengvinti naujausiais ir komfortiškiausiais buitiniais prietaisais. Jis nebijo rodyti jausmų ir visada savo žmoną apipila nuoširdžia meilę.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Vyras Jautis šeimoje mėgsta būti šeimos galva. Jam patinka rūpintis šeimos finansais, spręsti iškilusius problemas ir dalinti patarimus savo žmonai ir vaikams. Vyrui Jaučiui svarbu, kad jo žmona ir vaikai kreiptųsi pas jį pagalbos ir kad jis jiems galėtų padėti išspręsti jų problemas. Jautis vyras galėtų būti prilyginamas jau išnykusių vyrų rūšiai, kurie pasižymi tokiomis savybėmis, kaip romantika, saugumas, džentelmeniškumas, atsidavimas, aistra, paslaugumas, draugiškumas, jautrumas ir užsispyrimas. Jaučio zodiako ženklo vyras išties nuostabus, atsidavęs, ištikimas ir mylintis vyras. Šis vyras dėl savo šeimos laimės būtų pasiruošęs paaukoti viską.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučio zodiako ženklo vyras dėl nuoširdaus savo pasiaukojimo, atsidavimo ir meilės yra nuostabus tėtis. Jaučio vyro kantrybė ir švelnumas padeda išspręsti visas vaikų auginime iškilusias problemas. Jautis vyras savo vaikams suteikia stiprų vidinio saugumo jausmą, kuris juos lydi visą likusį gyvenimą. Savo vaikams jis siekia įskiepyti geras moralines vertybes. Jautis vyras siekia savo vaikus užauginti gerais žmonėmis ir moko juos meilės, atsidavimo, sąžiningumo, atsakingumo, dėmesingumo ir atjautos. Jis be galo jautrus ir savo vaikus augina jautriais, atsižvelgdamas į jų konkrečius poreikius. Jautis vyras nuostabus tėvas savo vaikams ir puikus vyro pavyzdys savo dukroms ir sūnums.

Vyrui jaučiu nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučiai vyrai nemėgsta kai su jais nėra kalbamasi, ir kai jų nėra klausomasi. Tai jiems laba svarbu. Jaučiai vyrai mėgsta būti išgirsti ir pastebėti.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučiai vyrai nemėgta kai yra skubinami. Jie yra ramaus būdo žmonės ir mėgsta viską apgalvoti ir viskam pasiruošti. Būkite kantrūs Jaučiams vyrams ir leiskite jiems surasti geriausią sprendimą.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jautis vyras nemėgsta, kai jo moteris neatsižvelgia į Jaučio vyro pomėgius: patogumas, geras maistas, puikus seksas. Viskas turi vykti būtent tokia tvarka, tada Jautis vyras bus išties laimingas. Jei moteris priverčia Jautį vyrą nuolat Jaustis ypač nepatogiai, nepatenkina Jaučio vyro gero maisto poreikio ir nepamalonina jo puikiu seksu. Tai labai tikėtina, kad Jaučio vyro meilė per laiką gali ženkliai susilpnėti.

Meilės horoskopas Jaučiui vyrui teigia, kad Jaučio zodiako ženklo vyrai yra labai pavydūs ir jiems ypač nepatinka, kai jų mylimoji verčia juos pavyduliauti. Jaučio mylimoji, kuri Jaučio akivaizdoje žavisi kitu vyru, girią jį ar garsiai pasvajoją apie kitą, o dar blogiau flirtuoja su kitu vyru tikrai nesulauks Jaučio palaiminimo. Jautis vyras labai supyks ir įsižeis, o jo konkurentas gali gera gauti į kailį, jei tik sugalvos netinkamai pasižiūrėti į Jaučio vyro moterį. Tuo tarpu Jaučio mylimoji, jei ilgai jį taip nervins, tai gali vieną dieną suprasti, kad jos mylimam džentelmenui pabodo būti su moterimi, kuri nesugeba būti atsidavusi tik jam vienam. Tad jei norite, kad Jautis vyras jus mylėtų amžinai, daug bendraukite su juo, klausykite jo įdomių pasakojimų, leiskite jam jaustis komfortiškai, lepinkite jį skaniu maistu, pamaloninkite nuostabiu seksu ir neskubinkite jo.

Jus taip pat gali sudominti šie straipsniai

Kitų zodiako ženklų meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams.