Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai yra inteligentiški ir dvasingi. Šie vyrai yra be galo dideli optimistai ir visur stengiasi įžiūrėti gerąją medalio pusę. Vyrai Svarstyklės yra labai draugiški ir žavingi. Šie vyrai sumanūs ir proto jiems tikrai netrūksta. Svarstyklės vyrai labai linksmi, mėgstantys pajuokauti, taip pat jie jautrūs, padorūs ir nestokojantys gerų manierų. Moterims būti šio vyro kompanijoje tikras malonumas.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai gali sutarti praktiškai su bet kuria moterimi. Jiems netrūksta iškalbos, jie geraširdžiai ir neturi jokių blogų ketinimų susijusių su moterimis. Šie vyrai nesiekia pasinaudoti moterimis vienai nakčiai. Jei Svarstyklės vyrai randa patinkančia moterį ilgai jaučio už ragų netampo. Jie vedasi ta jautį namo ir pradeda draugystę su juo. Kitaip tariant, Svarstyklės vyrai radę tinkamą merginą, pradeda kurti santykius, kartu apsigyvena, susituokia ar net susilaukia vaikų. Ilgai jie nelaukia, kol priima kažkurį iš šių sprendimų.

Nors šiaip vyrai Svarstyklės yra linkę dvejoti ir neapsispręsti, tačiau meilėje jie turi tvirtą nuomonę. Jei jau randa moterį, kurią įsimyli tai jiems reikia būtent tos, o ne kitos moters. Jie nedvejoja ir nesvarsto, o tiesiog klausosi savo širdies. Jų tikslas užmegzti tvirtus ir meilės kupinus santykius su savo išrinktąją.

Vyras Svarstyklės glamonių meistras

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstykles globoja Venera, kuri yra grožio, meniškumo, talentų, gerų manierų ir bendravimo planeta. Taip pat Venera atsakinga ir už lyties organus. Būtent dėl Veneros įtakos Svarstyklės vyrai meilės be sekso neįsivaizduoja. Įsimylėjęs vyras Svarstyklės siekia artimai bendrauti su savo mylimąją, mėgautis glamonėmis ir kuo greičiau pradėti intymiai bendrauti su savo išrinktąją. Nors jis ir siekia šių dalykų, tačiau vyras Svarstyklės yra kantrus ir gali palaukti tiek kiek reikės, kol jo mylimoji bus pasiruošusi žengti tolesnį žingsnį.

Moteris būdama poroje su Svarstyklėmis turėtų pasimėgauti jo glamonėmis. Vyras Svarstyklės yra tikras glamonių meistras, kuris galėtų vesti seminarus, kaip glamonėti moteris. Vyras Svarstyklės mėgsta ilgas glamones, kurios galėtų nesibaigti nors ir visą naktį. Šis vyras puikiai moka glamonėti moteris, jis pradeda nuo klasikinių glamonių, o pabaigia ankščiau neregėtomis glamonėmis, kurios nukelia Svarstyklių mylimąją į dangų.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai su moterimis būna tikri džentelmenai, jiems netrūksta fantazijos ir rūpestingumo orientuojantis į savo mylimosios norus. Jis nėra nutrūktgalvis. Svarstyklės vyras yra nuoširdus ir geraširdis. Jei tik galėtų jis apkabintų visą pasaulį ir rūpintųsi, kad jame visi būtų laimingi ir pasaulyje vyrautų taika bei harmonija. Tačiau kadangi taip nėra jis ieško mylimosios, kuria galėtų rūpintis ir kuriai galėtų suteikti laimę ir meilę. Su kuria galėtų gyventi taikiai ir harmoningai.

Svarstyklės ne visada tinkamai pasirenka

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai meilėje mėgsta žaisti slaptus žaidimus su kuriais jie puikiai susitvarko. Deja dažnai šie vyrai pasirenka netinkamas moteris, su kuriomis jie nebūna laimingi, kurios juos išnaudoja ir su kuriomis santykiai nebūna labai sėkmingi. Tačiau Svarstyklių vyrų jausmai šioms moterims visada būna gilūs, tyri ir nuoširdūs.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai rinkdamiesi simpatiją būna labai neryžtingi. Šis vyras susižavi kiekviena gražuole parodžiusia jam dėmesį. Šis vyras pamilsta karštai ir stipriai visu savo vidumi. Pasakyti „Ne“ vyrui Svarstyklėms būna gana sunku, todėl paprastai su viena iš pirmųjų savo simpatijų vyras Svarstyklės sukuria šeimą ir nugyvena drauge visą gyvenimą.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai praktiškai nėra linkę skirtis. Paprastai Svarstyklės vyrai skiriasi dėl to, kad skyrybų nori jų antroji pusė arba dėl to kad prieš pat skyrybas jis jau buvo nusižiūrėjęs kitą moterį.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai niekada ilgai negedi savo mylimų moterų. Širdyje paliktą žaizdą jis apsigydo ir keliauja ieškoti kitos figūringos gražuolės. Šis vyras supranta, kad nieko čia nebepakeisi, tiesiog laikas keliauti pirmyn, o patirtį gautą ankstesniuose santykiuose bus galima pritaikyti naujuose santykiuose.

Kokios moterys patinka Svarstyklėms vyrui

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai mėgsta lieknas ir grakščios figūros moteris. Šis vyras yra tikras grožio fanatikas. Jam patinka kai jo moteris būna graži ir liekna. Tačiau bėgant metams, kai Svarstyklių žmonos praranda ankstesnes formas, kai kurie Svarstyklės vyrai būna linkę pasidairyti į kitas moteris su gražiomis kūno linijomis.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai mėgsta nepriklausomas moteris. Svarstyklėms patinka moterys, kurias sunku gauti. Moterys, kurios žino savo vertę ir mėgsta subtiliai pajuokauti dėl savo dėmesio ir širdies, gali visiškai apsukti svarstyklėms vyrams galvą.

Svarstyklės vyrai mėgsta linksmas ir pajuokauti mėgstančias moteris. Svarstyklės juokdamiesi gali atsipalaiduoti, pasitikėti moterimi esančia šalia ir prie jos nusiimti savo apsauginius šarvus. Svarstyklėms patinka, kai moteris pasakoja jam anekdotus ar linksmas istorijas iš savo gyvenimo ir taip leidžia jam suprasti, kad ji juo pasitiki. Moteris būdama poroje su Svarstyklėmis neturi bijoti pajuokauti.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai sunkiai apsisprendžia. Svarstyklės vengia priimti sprendimus. Ir kartais stokoja pasitikėjimo savimi dėl nepadarytų sprendimų. Moteris, kuri leidžia Svarstyklėms priimti sprendimus ir kuri pagiria jo priimtą sprendimą. Suteikia Svarstyklėms pasitikėjimo savimi ir galimybę pasakyti ką tiksliai jie galvoja dėl priimamo sprendimo. Šiems vyrams reikia leisti priimti sprendimus tik reikia suprasti, kad jiems reikia šiek tiek daugiau laiko, kad jie galėtų priimti tinkamą sprendimą.

Vyrams Svarstyklėms patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai yra priklausomi nuo pagyrimų. Svarstyklių vyrų mylimosios turėtų, bent tris kartus per dieną pagirti savo vyrą. Šiam vyrui pagyrimai ir komplimentai labai svarbūs. Pasitaiko atvejų kai Svarstyklės vyrai dėl to gali turėti problemų. Šie vyrai labai geri ir blogų kėslų neturi, tačiau kartais sutinka moterų, kurios turi blogų kėslų ir bando jiems apsukti galvą bei juos išnaudoti.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai mėgsta skanų maistą. Šie vyrai nevengia gaminti ir mėgsta aplankyti įvairius barus ir restoranus. Skanus maistas – džiaugsmas jų sielai. Bėgant metams dėl šio džiaugsmo Svarstyklės vyrai yra linkę papilnėti.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad vyrų Svarstyklių jautriausia vieta pagal astrologija nugara ir sėdmenys. Šiuos vyrus ypač jaudina paglostymai ir glamonės šiose vietose. Taip pat norėdamos pamaloninti vyrą Svarstykles galite jam padaryti nugaros masažą kuris tęstųsi nuo kaklo slankstelių iki pat sėdmenų slankstelių. Tačiau daugiausiai dėmesio reikėtų skirti vietai, kur jungiasi nugara su sėdmenimis, būtent šią zoną valdo Svarstyklių zodiako ženklas. Masažą galite atlikti ne tik rankomis bet ir lupomis bei liežuviu.

Vyrai Svarstyklės šeimoje

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad vyras Svarstyklės savo mylimajai nieko negaili, jis yra geraširdis, visada pasiruošęs jai padėti ir ištikimas. Šis vyras šeimoje vertina savo žmoną ir vaikus, tik ne visada jiems parodo savo meilę. Svarstyklės vyras meilę augina savo galvoje ir dažniausiai nemoka išreikšti jos fiziniais veiksmais.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai sunkiai priima sprendimus. Taigi šeimoje iškilus sudėtingesnei situacijai jie ilgai galvos ir dvejos, kol pagaliau priims tinkamą sprendimą. O jei sprendimo priėmimą galima ir atidėti kuriam laikui, tai jis jį atidės kuo ilgesniam laikui tikėdamasis, kad viskas išsispręs savaime. Svarstyklės yra nepastovaus charakterio vyras. Jis dažnai nori, kad šeimoje viskas būtų kaip galima geriau, tačiau dėl savo neapsisprendimo nuklysta kitu keliu nuo savo tikslo arba jo visai nepasiekia.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai stengiasi šeimoje išsaugoti gražius santykius ir palaikyti harmonija. Svarstyklės vyrai vengia konfliktų. Jie yra taikūs žmonės. Pyktis skatina Svarstyklių vyrų akmenų kaupimąsi inkstuose ir šlapimo takuose. Jei Svarstyklių šeimoje ir kyla nesutarimai ar ginčai tai tik tam, kad partneriai geriau vienas kitą suprastų. Po pykčių ir ginčų Svarstyklės bando į Šeimą sugrąžini santarvę ir šiltus jausmus. Tačiau kaskart supranta, kad vien noro, kad šeimoje būtų gražūs santykiai neužtenka, tam reikia įdėti daug darbo ir pastangų.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai niekada nevengia padėti savo mylimajai. Jei mylimoji paklaus Svarstyklių patarimo, visada sulauks įdomaus ir nuoširdaus atsakymo.

Vyrai Svarstyklės geraširdžiai tėčiai

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai augindami vaikus siekia užauginti nepriklausomus, protingus ir gerus žmones. Svarstyklės tėčiai puikiai supranta, kad jų vaikai yra unikalios asmenybės ir gali būti visiškai kitokie nei jie. Todėl vaikų auginimo procese jie savo vaikus stebi ir vertina įvairiais požiūriais ir perspektyvomis. Svarstyklės vyrai stengiasi būti labai atsargūs su savo vaikų jausmais. Jie gerbia savo vaikus, saugo jų jausmus ir suteikia jiems laisvės būti savimi.

Tėčiai Svarstyklės rūpinasi savo vaikų išsilavinimu. jie nori kad jų vaikai būtų protingi ir įgytų reikalingą išsilavinimą. Vyrai Svarstyklės savo vaikams stengiasi išrinkti vaikų poreikius labiausiai atitinkančia ugdymo įstaigą. Jiems svarbu, kad jų vaikas ugdymo įstaigoje jaustųsi puikiai. Šiems vyrams svarbus vaikų išsilavinimas, bet jie per daug nespaudžia savo vaikų, jie yra įsitikinę, kad mokytis galima ne tik iš knygų, bet ir iš viso aplinkinio pasaulio.

Vyrai Svarstyklės auklėdami vaikus siekia, kad auklėjimas būtų be dramų. Jie nori, kad jiems būtų linksma ir malonu auklėti vaikus. Todėl augindami savo vaikus Svarstyklės vyrai dažnai jiems nuolaidžiauja ir leidžia nesilaikyti taisyklių. Jie palepina savo vaikus tortu vietoj vakarienės. Leidžia savaitę neiti į mokyklą jei Svarstyklėms tėčiams atrodo, kad vaikams to reikia. Išleidžia vaikus į lauką nors dar ir nepadaryti visi namų darbai. Leidžia maudytis jūroje tiek kiek vaikai nori, net jei jau ir pamėlynavusios vaikų lūpos ir daro daugybę kitų nuolaidų vien tam, kad jų vaikai ir jie patys jaustųsi laimingi.

Svarstyklių vyrai yra linkę pasitikėti savo nuojautą auklėjant vaikus. Tačiau šią nuojautą jie bando paremti ir atitinkamais literatūriniais šaltiniais. Še vyrai skaito tinklaraščius ir knygas susijusias su vaikų ugdymu ir taip stengiasi tobulėti kaip tėvai. Kai Svarstyklių vyrų vaikų gyvenime iškyla sunkumų, jie padeda savo vaikams įveikti sunkius emocinius išgyvenimus ir išsikalbėti apie blogus įvykius. Svarstyklės supranta, kad gyvenimas nėra vien tik džiaugsmas, jame pasitaiko ir sunkumų, kuriuos reikia įveikti.

Vyrams Svarstyklėms nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai nemėgsta kritikos. Šiam vyrui reikia, kad jo mylimoji juo žavėtųsi ir pastebėtų jo gerus darbus, bei įdėtas pastangas dėl šeimos gerovės. Šiam vyrui komplimentų ir gerų žodžių reikia kaip oro. Moteris, kuri tik nuolat kritikuoja ir peikią vyrą Svarstykles, sutrypia jo jausmus ir sugriauna harmoniją šeimoje. Šie vyrai labai jautrūs, kuomet kritika paliečia juos asmeniškai. Tad vietoj kritikos pasistenkite pamatyt daugiau gerų vyro Svarstyklių savybių ir jas pamačius nepamirškite pagirti Svarstyklių, nes jie labai mėgsta kai juo giria.

Meilės horoskopas Svarstyklėms vyrui teigia, kad Svarstyklės vyrai labai nemėgsta konfliktų. Konfliktai labai kenkia jų sveikatai, todėl šie vyrai stengiasi jų išvengti visaip kaip tik gali.

Vyras Svarstyklės nemėgsta moterų, kurios neleidžia jam kalbėti ir kalba pačios už jį. Svarstyklės mėgsta kalbėti ir klausytis patys savęs. Todėl moteris, kuri nuolat pertraukia jį ir bando vietoj jo pasakyti tai ką jis galvoja ir jaučia, jam labai nepatinka. Reikėtų jo įdėmiai klausytis, užduoti jam klausimus ir detaliau išsiaiškinti ką jis nori pasakyti, bet jokiu būdu nesistengti kalbėti už jį. Net jei jo ir nesuprantate ar nesutinkate su jo mintimis, turėtumėte leisti jam išsikalbėti ir suprasti, kad tokia yra jo nuomonė. Ir žinoma gerbti šią nuomonę. Kitaip tarp Jūsų gali kilti didelių bendravimo sunkumų.

Tad norėdami turėti gražius santykius su vyrais Svarstyklėmis nekritikuokite jų, stenkitės nekonfliktuoti be reikalo, leiskite jiems kalbėti ir klausykitės savo vyrų Svarstyklių.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams.