Meilės horoskopas Avinui moteriai: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Avinui moteriai

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas yra jautri ir švelni būtybė, kuri siekia besąlygiškos meilės. Moteris Avinas tarsi katytė, kuri moka būti švelni ir gera, bet reikalui esant gali parodyti savo nagučius. Meilėje moteris Avinas laukia išsvajotojo princo ant balto žirgo, kuris išgelbės ją iš nelaisvės bokšto viršūnėje. Tačiau realybėje ne į kiekvieną tokį gelbėtoją moteris Avinas atkreipia dėmesį. Moteris Avinas labai išranki ir net pats nuostabiausias princas jei gali neįtikti.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas yra labai savimi pasitikinti, ji mėgsta dėmesį, nebijo rizikuoti ar suklysti. Šiai moteriai patinka meilės kupini vyrų žvilgsniai. Ji juos priima su dideliu meilumu ir atsako žaismingu flirtu. Moteris Avinas laukia meilės ir yra pasiruošusi dėl jos rizikuoti.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris pelnytai galėtų vadintis princese ar net karaliene. Santykiuose su vyru moteris Avinas nori taip jaustis. Moteris Avinas vertina pilnavertiškus ir aukštos kokybės santykius. Moteris Avinas išranki ir savo širdies bet kam nepatiki, tik ypatingas vyras gali laimėti šią moterį. Ji nori, kad dėl jos kovotų ir be kovos moteris Avinas nepasiduos. Tačiau tas kuris laimės jos širdį, bus apdovanotas romantika, atvirumu, dosnumu, atsidavimu, aistra, ištikimybe ir besąlygiška meile.

Moteris Avinas – laisva ir nepriklausoma

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avinas moteris yra linksma, kūrybinga, vertinanti laisvę  ir  mėgstanti būti nuo nieko nepriklausoma. Tokia ji nori jaustis ir santykiuose su kitu žmogumi. Jei jos mylimasis bandys moterį Aviną uždaryti į auksinį narvelį ir apriboti jos laisvę, labai tikėtina kad šie santykiai labai greitai baigsis. Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad santykiuose su Avino moterimi reikia jai leisti jaustis laisvai ir nepriklausomai ir palikti vietos kūrybai. Avino moteriai neužtenka vien būti namų šeimininke ar mama, ji ieško savo vietos po saulę ir bando ją išsikariauti. Moteris Avinas mėgsta jausis nepriklausoma ir jei šiuo metu ji tokia nėra, tai visomis jėgomis bandys tokia tapti.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas nėra linkusi pasiduoti kieno nors valiai ir jei kąs nors jai bandys primesti savo nuomonę tai gali būti kad iš moters Avino sulauks stipraus pasipriešinimo. Moteris Avinas nebijo kovoti dėl tų dalykų kurie jai svarbūs ir nebijo kovoje būti sužeista. Tad nereikėtų tikėtis kad ji bus rami Avelė ir tylės kai jai kažkas nepatinka.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas tarsi ryškiai deganti žvakė. Ugnis yra moters Avino stichija. Viską ką moteris Avinas paliečia užsidega gyvybės kupina kibirkštimi. Moteris Avinas iš savęs yra labai kūrybinga, aistringa, energinga, impulsyvi, ir mėgstanti dominuoti.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas yra Marso dukra todėl ji be galo ryžtinga, drąsi ir veikli. Iš dalies ji pasižymi stipraus charakterio vyrų savybėmis. Taigi norint būti poroje su moterimi Avinu, jos vyrui reikia būti gana lanksčiam ir leisti moteriai Avinui atsiskleisti. Tinkamas vyras kai kuriuose vietose šią moterį turėtų padrąsinti, kitose pristabdyti, o dar kitose tiesiog nesikišti ir leisti jai spręsti pačiai.

Avinas – moteris kovotoja už savo nuomonę

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad ir kuo bandytumėte įtikinti moterį Aviną, paprastai taip lengvai jos įtikinti nepavyks. Na bent jau tol, kol ji pati to nenorės.  Dažniausiai moteris Avinas turi stipriai išreikštą savo nuomonę ir nori daryti taip kaip jai atrodo teisinga. Taigi kito nuomonės moteris Avinas tiesiog gali nepripažinti, jei tas žmogus nesugebės jai argumentuotai įrodyti savo nuomonės pranašumo. Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad jei protingas vyras sugebės prieš moterį Aviną apginti savo nuomonę, ji tokį vyrą priims su pagarbą ir jo nuomonę pripažins. Šioms moterims patinka protingi, išsilavinę ir mokantys savo nuomonę apginti vyrai.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moterys Avinai mėgsta diskutuoti prieštaringomis temomis ir išgirsti skirtingas kitų žmonių pozicijas. Nors jos būna paruošusios savo ragus kovai ir kovoja už savo nuomonę, tačiau jos pripažįsta ir kitų  žmonių nuomones, ypač jei mato kad šios nuomonės yra geresnės už jos nuomonę. Jos nebijodamos nusižeminti, savo diskusijų varžovui tiesiai šviesiai gali pasakyti, kad jo nuomonė išties geresnė ir kad ji klydo. Ir taip moteris Avinas mano nuoširdžiai, be jokio apsimestinumo. Be to šis diskusijų varžovas sugebėjęs pakeisti moters Avino nuomonę įgis išties didelę pagarbą Avino moters akyse. Šią pagarbą jis įgis už tai, kad sugebėjo moteriai Avinui parodyti tą pačią situaciją tik kitu kampu.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad šiame gyvenime moteris Avinas atėjo mokytis naujų dalykų. Todėl ji laibai gerbia žmones iš kurių ji gali išmokti ko nors naujo ir įdomaus. Paprastai moteris Avinas ir savo mylimąjį išsirenką tokį su kuriuo jos diskusijų temos niekada neišblėstą ir iš kurio ji visada turi ko išmokti. Taigi geriems santykiams su moterimi Avinu labai svarbu turėti įdomių diskusijų temų, mokėti pastovėti už savo nuomonę ir kai kada pabūti šios moters mokytoju.

Impulsyvioji mokytoja džiaugtis gyvenimu

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris tarsi tyro oro gurkšnis. Vyrams ji atrodo be galo viliojanti savo nepažabotą laisvę, energiją, impulsyvumu ir drąsą. Nereikėtų per daug nustebti jei moteris Avinas per pirmą pasimatymą pasiūlytų nueiti į parką, nusimauti batus ir basomis pasivaikščioti po žalią žolę. Ar susitikus kavinėje ir geriant kavą sugalvotų, kad labai norėtų nuvažiuoti prie jūros ir pasiūlytų čia ir dabar tai padaryti. Moteris Avinas dažniausiai be galo impulsyvi ir dažnai daro tai kas jai šauna į galvą, visiškai negalvodama apie tai ką pagalvos kiti. Moteris Avinas tiesiog džiaugiasi gyvenimu čia ir dabar. Ir gali būti puiki mokytoja tiems kurie to daryti nemoka.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad nors moteris Avinas mėgsta žemiškas, įdomias ir kokybiškas vietas, tačiau moterį Aviną be galo traukia gamta. Jai patinka pasivaikščioti miške ar nuvažiuoti prie jūros. Moteriai Avinui patinka stebėti gamtą, mėgautis tyru oru ir klausytis gamtos garsų. Tad Avino moterį nusivežti į pasimatymą gamtoje būtų puiki idėją, o dar puikesnė į tokią vietą kurioje ji dar nėra buvusi.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris labai mėgsta neatrastus dalykus ir vietas. Jai patinka mokytis naujų dalykų ir atrasti tai ko dar anksčiau neatrado. Avino zodiako ženklo moteriai patinka nauji neatrasti skoniai, niekada neaplankytos naujos vietos, niekada nepatirti nauji pojūčiai. Avino zodiako ženklo moterys labai vertiną naujus dalykus. Todėl vyras norintis pradžiuginti Avino zodiako ženklo moterį gali ją pasikviesti aplankyti kokią naują ir dar niekada nelankytą vietą arba paragauti kokio dar niekada neragauto patiekalo arba patirti kokią pramogą, kurios ji dar niekada nebuvo išbandžiusi. Svarbu tik pasirinkti jau kitų gerai įvertintus dalykus, nes moteris Avinas mėgsta kokybę. Jei tik šie dalykai moteriai Avinui patiks, tai ji šių prisiminimų nepamirš niekada.

Moteris Avinas – aistringoji viliotoja

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris jau nuo mažų dienų supranta kokia ji ypatinga ir kokį poveikį daro vyrams. Moteris Avinas žino kaip vyrą apsukti aplink savo pirštą ir gauti to ko nori. Moteris Avinas apakina vyrus savo nuoširdumu, tyrumu, meilumu, energingumu ir lengvu humoro jausmu. Jei nepatinka vyrai, kurie nuolat ją giria ir liaupsiną. Taip pat jai nepatinka ir vyrai, kurie su viskuo sutinka ir viskam pritaria. Avino zodiako ženklo moteriai patinka savimi pasitikintys vyrai, žinantys savo vertę. Šalia Avino moters šie vyrai turi būti džentelmenai ir visada sugebėti išpildyti visus jos norus.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris turi sugebėjimą ją įsižiūrėjusiam vyrui atrodyti tikra tobulybė. Savo simpatijai moteris Avinas atrodo tarsi princesė laukianti bokšte, kad ją išgelbėtų. Moteris Avinas taip sugeba apsukti galvą savo gerbėjui, kad jis tiesiog negali atsilaikyti jos neįsimylėjęs. Kas keisčiausia, kad moteriai Avinui net nereikia perdėtai stengtis savo gerbėjui apsukti galvą, tai tiesiog gaunasi savaime. Moteris Avinas tiesiog būna savimi ir lengvai flirtuoja, o jos gerbėjas jau būna pametęs dėl jos galvą.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad ir kaip moteris Avinas būtų užimta, tačiau meilei ji visada ras laiko. Moteris Avinas be galo karšta ir aistringa. Santykiai su šiomis laukinėmis katytėmis nėra skirti silpniems vyrams. Visuose santykiuose nepriklausomai ar tai būtų romantiški, darbo ar šeimos santykiai moteriai Avinui labai svarbi lygybė. Avino zodiako ženklo moteris netoleruos diskriminacijos, nepagarbos ar neteisybės. Moteriai Avinui svarbu yra turėti lygias teises. Jei kažkas su ja elgsis nesąžiningai ar nepagarbiai, tai moteris Avinas tikrai netylės ir šiam žmogui užkurs tikrą pirtį.

Avino moteriai patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moterys turi sugebėjimą pasirinkti tokius vyrus, kurie jas suprastų, palaikytų ir džiaugtųsi jų pasiekimais darbe, šeimoje ar asmeniniame gyvenime. Mmoterims Avinams yra labai svarbu šalia savęs turėti mylintį ir ją palaikantį vyrą. Šios moterys jei tik jaučiasi mylimos, suprastos ir vertinamos, visada būna ištikimos savo antrajai pusei. Taip pat vienu metu jos niekada nemyli dviejų vyrų iškarto. Jei jau moteris Avinas myli, tai myli karštai ir tik vieną vyrą.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteriai Avinui labai patinka kai jos mylimasis pamaloniną ją švelniais žodžiais. Jai patinka kai jos antroji pusė ją pelnytai giria, bet ne per daug ir nebandydamas įsiteigti. Taip pat jai patinka, kai jos mylimasis pasigėrėdamas nužiūrinėja jos kūną. Ją šie žvilgsniai labai pamalonina, tada moteris Avinas jaučiasi karšta, aistringa, seksuali, savimi pasitikinti ir atsiskleidžia tarsi gražiausia sodo gėlė. Tuo metu joje atsiskleidžia kovotojos dvasia ir prasideda viliojimo kova.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris visada stengiasi palaikyti gerą formą, būti susitvarkiusi, švari, skaniai kvepėti. Jai patinka būti pasipuošusiai ir jaustis gražiai. Moteris Avinas blogai jaučiasi prastai apsirengusi, nesusitvarkiusi, nešvari. Ji visada nori jaustis graži, todėl net namuose niekur neidama ji mėgsta būti graži ir susitvarkiusi. Todėl tą patį ji vertina ir vyruose. Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avinui moteriai patinką susitvarkę, gražiai apsirengę ir skaniai kvepiantys vyrai. Jai svarbu, kad jos vyras būtų prisižiūrėjęs ir nevaikščiotų apiplyšęs. Todėl ji visais būdais stengsis savo vyrą padaryti tokiu, koks jai patinka. Moteris Avinas su didele meile padovanos savo vyrui skanių kvepalų, nusives apsipirkti gražių rūbų ir įpratins palaikyti tokią švarą, kuri jai patinka. Šis dalykas moteriai Avinui labai svarbus, nes jei jos vyras nebus švarus ir susitvarkęs tai Avino zodiako ženklo moters aistra gali išgaruoti kaip dūmas.

Moteris Avinas nuostabi mama

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris paprastai vaikų anksti neplanuoja. Tačiau kai tampa mama, jos pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis, ji nuoširdžiai stengiasi parodyti visą pasaulio grožį savo mažyliui. Avino zodiako ženklo moteris yra žaisminga ir linksma mama. Paprastai vaikai ją labai mėgsta ir ne tik savi, bet ir svetimi. Vaikų meilę ji pelno, nes nebijo su jais pakvailioti ir pati pabūti vaiku. Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteriai tuo metu nelabai rūpi ką pagalvos kiti, ji tiesiog būna susitelkusi į vaikus ir į šios akimirkos grožį.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moterį galite pamatyti lauke su vaikais žaidžiančią, krepšinį, gaudynes, slėpynes, važinėjančią riedučiais ar minančią dviratį su prikabinama priekaba vaikui. Ji moka mėgautis laiku su vaikais. Ji ne tik mėgaujasi šiuo laiku, bet ir mokosi iš vaikų kelių labai svarbių dalykų.

Avino zodiako ženklo moteris mokosi kaip džiaugtis gyvenimu, kaip pastebėti smulkmenas ir suprasti koks didingas šis pasaulis. Moteris Avinas žiūri į vaikus ir bando atrasti laimę, pamestą seniai vaikystėje. Būdama su vaikais ji pamato tuos dalykus kurių jau nebematydavo  užaugusi. Ji pamato kiek voras turi kojų, kokį didelį svorį gali panešti skruzdėlytė, kiek daug paukščių plunksnų būna ant žemės ir kiek daug danguje žvaigždžių. Vaikai moteriai Avinui padeda suprasti koks didingas šis pasaulis ir kokios menkos mūsų problemos. Vaikai moterį Aviną priverčia į pasaulį pažvelgti kitomis akimis. Tokiomis akimis, kuriomis moteris Avinas nežvelgė niekada anksčiau.

Avino zodiako ženklo moteris mėgsta dėmesį

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad lengvai pritemdytas kambarys, raminanti muzika ir malonus partnerio kvapas, moterį Aviną priverčia atsipalaiduoti. Avino zodiako ženklo moterys mėgsta būti nužiūrinėjamos savo partnerio ir lygiai taip pat mėgsta kai jų akys ir pačios turi ką nužiūrinėti. Moteris Avinas godžius partnerio žvilgsnius sutraukia į save, kaip jūra sutraukia upių vandenis. Kuo  godžiau partneris žiūri į ją, tuo moteris Avinas jaučiasi karštesnė ir seksualesnė. Nors moteris Avinas ir šiaip jaučiasi kaip gražiausia karalienė iš visų aplinkinių karalysčių. Tačiau vyrų dėmesys jai patinka. Moteris Avinas mėgsta dėmesį, taigi šimtaprocentinis jos partnerio dėmesys jai tiesiog yra privalomas.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas mėgsta nužiūrinėti savo partnerį, liesti jo veidą plaukus, bučiuoti jo kaklą. Moters Avino jautriausia kūno vieta yra galva, todėl ji savo partneriui nesąmoningai atskleidžia tai kas jai pačiai maloniausia. Moterys Avinai be galo mėgsta bučinius į lūpas. Kuo bučinių daugiau, tuo geriau. Taip pat jos mėgsta kai yra liečiami ir glostomi jų plaukai, bučiuojamas kaklas, užmerktos akys, skruostai, ausų speneliai. Švelniai liečiant moters Avino lūpas pirštų galiukais visiškai išvaro moterį Aviną iš proto. Moteris Avinas tarsi ugnikalnis, karšta ir deginanti. Ji tvardosi, tačiau bet kurią minutę gali išsiveržti jos meilės ugnis.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad pažinti tikrąją, laisvąją ir nepažabotą moterį Aviną gali tik tas vyras, kuris sugeba ją suprasti ir kuris yra ne mažiau stipraus charakterio nei ji. Tiesa moterį Aviną suprasti tikrai nelengva, nes jos nuotaikos ir norai nuolat kintantys. Tačiau tas vyras kuriam moteris Avinas nuoširdžiai patinka, pasistengs tai padaryti iš visos širdies. Moteris Avinas žinoma abejinga už įdėtas pastangas jai patinkančiam vyrui nelieka. Jei viskas klostosi sėkmingai tai moterys Avinai paprastai ilgai nelaukia kol supranta jog tai joms skirtas vyras. O kai suprasta, šį vyrą brangina, lepiną ir galiausiai nusiveda jį prie altoriaus.

Moteris Avinas šeimoje

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteriai Avinui labai svarbu kad meilės santykiuose netrūktų romantikos, kad santykiai nebūtų per daug monotoniški ir nuobodūs. Moteriai Avinui patinka kai į santykius yra įnešama kažkas naujo. Galbūt tai kas savaitiniai pasimatymai, meilės pratimai ar kažkas kito kas atgaivintų jausmus ir suteiktų romantikos. Moteris Avinas turi daug fantazijos, todėl jai patinka kai ir jos vyrui netrūksta fantazijos, su kuriuo jie kartu galėtų išrasti daugybę romantiškų, karštų ir aistringų meilės žaidimų.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris šeimoje nėra linkusi pasitenkinti vien namų šeimininkės ar mamos statusu. Moteris Avinas yra karjeristė, siekianti palikti savo pėdsaką pasaulyje. Dažnu atveju moteris Avinas netgi turi ambicijų profesinėje srityje būti ne prastesnė nei jos vyras arba net pralenkti jį. Moteris Avinas mėgsta prabangą ir stengiasi kaip tik gali rūpintis materialine šeimos gerove. Todėl savo šeimos narius mėgsta apdovanoti brangiomis dovanomis. Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas yra labai draugiška, atvira, švelni ir mylinti žmona. Ji nuoširdžiai stengiasi savo vyrą padaryti laimingą. Nors kartais moteris Avinas ir būna ūmaus būdo, bet visada po savo pykčio priepuolių sugeba nuoširdžia atsiprašyti. O kai moteris Avinas nuoširdžiai atsiprašo tai ir atleidimą papratai visada gauna.

Moteriai Avinui nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad moteris Avinas nemėgsta per daug lipšnių saldžialiežuvių. Moteris Avinas puikiai jaučia, kai jai bandoma įsiteigti, kai žmogus nėra iki galo atviras ir natūralus. Kadangi moteris Avinas yra labai atvira, tai jai nepatinka neatviri žmonės, jai nepatinka kad šiais žmonėmis ji negali pasitikėti ir prie tokių žmonių negali būti savimi. Todėl nuo tokių vyrukų moteris Avinas laikosi atokiai.

Moteris Avinas nemėgsta ir labai susikausčiusių bei emociškai šaltų žmonių. Ši moteris yra labai emocionali ir linkusi rodyti savo emocijas nesivaržydama. Todėl prie emociškai šaltų žmonių jai sunku suvokti, ką iš tiesų mąsto šie žmonės ir kaip pralaužti šią emocinio šaltumo sieną.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad Avino zodiako ženklo moteris ypač nemėgsta kai jos vyras kiekvieną kartą kai ji nori meilės ir karštų glamonių, nenori jai to suteikti ir užsiima kuo nors kitu, pavyzdžiui žaidžia kompiuterinius žaidimus, skaito knygą ar žiūri televizorių. Ne mažiau ją erzina ir tai jei kiekvieną kartą kai moteris Avinas nori linksmintis, jos vyras būtent tuo momentu vaidina esąs pavargęs. Nors tai atrodytų visiškos smulkmenos, tačiau šios smulkmenos besikartojančios nuolat gali priversti moterį Aviną Jus palikti. Moteriai Avinui labai svarbu kad jos vyras sugebėtų išpildyti visus jos norus, jei jis to nesugeba tai ji pradeda vysti kaip gėlė. Ir tokios mažos smulkmenos jai gali atrodyti labai reikšmingos ir net nuvesti prie išsiskyrimo.

Meilės horoskopas Avinui moteriai teigia, kad viešai kalbėdami apie blogąsias moters Avino savybes, garsiai ją apkalbinėdami ar viešai jai prieštaraudami, smarkiai įžeisite jos savigarbą. Nors tą kartą ji gali ir nuryti nuoskaudą, bet jei tai kartosis nuolat, ji to tikrai neatleis. Tą dieną kai tai perpildys jos taurę ji tiesiog nuspręs, kad karalienei ne vieta su jos negerbiančiu vasalu ir laikas pasiieškoti tikro karaliaus. Taigi mylėkite, gerbkite ir pildykite visus moterų Avinų norus ir jos atsidėkos Jums besąlygiška meile.

Jus taip pat gali sudominti šie straipsniai

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams.