Kurie zodiako ženklai yra tobuli vaikai

Kurie zodiako ženklai yra tobuli vaikai?

Kurie zodiako ženklai yra tobuli vaikai? Tai klausimas į kurį atsakymo ieško daugybė žmonių. Tačiau kiekvienam zodiako ženklui, tobulas vaikas pasižymėtų vis kitomis savybėmis. Tai kas vieniems nepatinka, kitiems gali atrodyti tobula. Jeigu turite vaikų ar planuojate jų turėti, jūsų dėmesiui pateikiami 12 zodiako ženklų horoskopai. Šiose horoskopuose yra apibūdinama kokiomis savybėmis pasižymi kiekvienas zodiako ženklo atstovas vaikystėje. Perskaitę kiekvieno zodiako ženklo asmeninius horoskopus galėsite savęs paklausti, kurie zodiako ženklai yra tobuli vaikai? Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti jūsų tobulas vaikas? Gal jis turėtų būti ramus, drovus ir jautrus, o gal turėtų būti iniciatyvus, energingas ir atkaklus? Tiks Jūs žinote, kokios savybės jums atrodo ypač reikšmingos. Tad pabandykime kiekvienas sau, atsakyti į klausimą: kurie zodiako ženklai yra tobuli vaikai? Žemiau pateikiami horoskopai kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas, Jautis, Dvyniai

Avinas (vaikas gimęs kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Avinas į gyvenimą atkeliauja su fanfaromis ar bent jau labai garsiai verkia. Šio zodiako ženklo vaikai pasižymi užsispyrimu ir gebėjimu nuolat verkti. Tokiam vaikui augant, nereikėtų tikėtis, kad namuose ilgai tarnaus baldai ir visi kiti daiktai. Tačiau pasirinkus teisingą auklėjimo metodą, galima suvaldyti net ir labiausiai nesutramdomus Avinus. Šioje vietoje yra magiškas žodis – sportas. Nes Avinams tiesiog būtina išlieti savo energiją. Tačiau, kai Avinui skauda, jis nori sulaukti rūpesčio, paguodos ir apkabinimo. Mokykloje Avinams reikia pagyrimų, tada šie vaikai į mokymąsi žiūrės džiaugsmingai ir nestokos atkaklumo.

Jautis (vaikas gimęs balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Net jei Jautis bus prisikrovęs pilnas kelnes tikrąją to žodžio prasme, jam tai netrukdys ir jis bus ramus kaip belgas. Šie mažyliai pasižymi pavydėtina ištverme. Jeigu pieno pakaks, atsirūgti pavyks, o užpakaliukas bus švariuose sauskelnėse, Jautis ir toliau ramiai gulės savo lovelėje. Jaučio ženklo mažylis mėgsta būti giriamas, glaustytis ir pats sugalvoti įvairius žaidimus. Jaučiams būdinga laki vaizduotė. Jie pasiruošę pasirūpinti visais ir labai nemėgsta kai kitiems jo pagalbos nereikia. Jautis tėveliams – didžiulis džiaugsmas, nes po šiuo zodiako ženklu gimę mažyliai mielai padeda namuose. Jaučiai yra tikri smaližiai. Ir daugybę darbų padarytų vien todėl, kad už padarytus darbus būtų apdovanojami saldumynais.

Dvyniai (vaikas gimęs gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvyniai tai tikrų tikriausi šnekoriai. Jau ankstyvoje vaikystėje dvyniai išsiskiria komunikabilumu. Šie vaikai nebijo pašalinių ir kartais burba net miegodami. Tad nieko keista, kad dvyniai labai mėgsta kalbėti. Šiems mažyliams retai kada būna nuobodu, o jei jau taip atsitinka, tuomet jie patys susigalvoja įvairių istorijų. Dvyniai yra linkę nuolat vėluoti. Šie vaikai yra smalsūs ir gyvybingi, ypač myli gyvūnus ir pasižymi atsakingumu. Tačiau kartais nesiliaujantys jų klausimai gali išvesti tėvelius iš kantrybės.

Vėžys, Liūtas, Mergelė

Vėžys (vaikas gimęs birželio 22 d. – liepos 23 d.).

Vėžys yra labai prieraišus. Vėžio ženklo mažylis mėgsta artumą,  dažnai glaustosi ir trokšta būti arčiau tėvų iki pat mokyklos. Šie mažyliai yra emocionalūs ir greitai sureaguoja į blogą nuotaiką. Tačiau jei mažajam vėžiukui suteiksite jo trokštamą meilę, dėmesį ir prielankumą, visko atgausite atgal net kelis kartus daugiau. Tačiau vėžio ženklo atstovai yra labai pavydūs ir linkę savintis mamą, tai ypač apsunkina santykius su broliais ir seserimis. Vėžys sugeba užsiėmimus susigalvoti pats ir dažnais į tuos užsiėmimus gali būti pasinėręs kelias valandas. Tačiau tik tada jei kažkur šalia yra mama. Tokie vaikai yra ypač jautrūs, todėl tėveliams reikia daug kantrybės ir supratimo.

Liūtas (vaikas gimęs liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Liūtas jau vežimėlyje gali sukelti didžiulį triukšmą, jeigu jo manymu mama ir tėtis nepatenkina jo poreikių pakankamai greitai. Seserims ir broliams su liūtais nėra lengva, nes šio zodiako ženklo atstovai nori dominuoti ir viskam vadovauti. Liūtai yra ambicingi, mėgsta būti pačiame dėmesio centre ir yra visada pasiruošę atlikti gynėjo vaidmenį. Taip pat Liūtai labai stipriai pasitiki savimi. Todėl tėvai su Liūtu turėtų elgtis labai tiksliai. Svarbu Liūto ambicingumą ir pasitikėjimą savimi pasukti tinkama linkme. Šias savybes nukreipus tinkama linkme, bet kokioje veikloje Liūtams bus smagu ir puikiai seksis.

Mergelė (vaikas gimęs rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelė jau vaikystėje yra labai punktuali. Nuo pirmųjų dienų kūdikis gerai miega, puikiai valgo ir tėveliams nesukelia  jokių rūpesčių. Kitaip tariant, yra tiesiog tobulas kūdikis. Tačiau nors Mergelė yra paklusni, tvarkinga, gerai elgiasi ir ją lengva auklėti, kartais jai reikia paaiškinti, kodėl viskas yra taip o ne kitaip. Tarkime, jeigu kalbėtume apie pinigus, tai Mergelės yra labai taupios. Tačiau tokio vaiko tėvams reikia stebėti kad tai netaptų godumu. Mokykloje Mergelės pasižymi motyvacija ir stropumu. Tinkamas auklėjimas, nei su vienu kito zodiako ženklo vaiku, neduoda tokių nuostabių, rezultatų kaip su Mergele. Todėl galėsite nuolat didžiuotis savo vaiku ir džiaugtis aplinkinių pagyrimais, kurie sakys koks paklusnus ir geras jūsų vaikas.

Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys

Svarstyklės (vaikas gimęs rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Svarstyklės puikiai žino, kaip visą šeimą apsukti aplink savo pirštą. Šio mažylio šypsena papirks tėtį, nuginkluos mamą ir privers paklusti brolius bei seses. Kai Svarstyklės ko nors užsimano, gali būt neįtikėtinai malonios. Daug malonesnės nei bet kurio kito zodiako ženklo vaikai. Tačiau Svarstyklėms dažnai yra sunku apsispręsti, todėl šiems vaikams reikia nedidelio postūmio iš tėvelių. Šis vaikas mielai leidžiasi nešiojamas, dažnai padėkoja savo tėvams ir daro tai su didele šypsena. Svarstyklės visur gerai jaučiasi ir mielai žaidžia vienas. Tačiau į barnius ir pyktį reaguoja ypač jautriai.

Skorpionas (vaikas gimęs spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Niekas negalėtų pasakyti, kad Skorpionas yra paprastas vaikas. Protestai, bado akcijos, neformalų apranga, nemalonūs cigarečių, alkoholio kvapai, pabėgimai iš namų – Skorpionus auginančių tėvų laukia nelengvas kelias. Toks užsispyrimas šio zodiako ženklo vaikams būdingas iki pat paauglystės. Tam tikrų norimų rezultatų, tėvams pasiekti pavyks tik apsiginklavus geranoriškumu ir kantrybe. Jokiu būdu negalima elgtis per griežtai. Tik didelės meilės ir kantrybės indėliu galima Skorpioną pakreipti reikiama linkme. Skorpionas dažnai būna pavyzdinis mokinys gaunantis puikius pažymius. Šio zodiako ženklo vaikams retai kada linksta keliai, nes Skorpionai yra labai tvirti žmonės. Skorpionai mielai karstosi po medžius ir yra pasiruošę stipriai minti dviračio pedalus. Skorpionai anksti tampa savarankiški ir reikalauja savo laisvės. Jei leisite savo vaikui augti, jis visada žinos kur yra jo namai.

Šaulys (vaikas gimęs lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Šaulys tiesiog dievina veiksmą. Jam yra būtina, nuolat būti užsiėmusiam. Nuo pat mažumės šio zodiako ženklo atstovas nori nuolatos būti lauke. Šaulys dievina gamtą – jam reikia daug laisvės, gryno oro ir saulės. Be to šis mažylis mėgsta gyvūnus. Šauliai mielai mokosi ir jiems labai gerai sekasi. Tačiau ramus sėdėjimas vienoje vietoje – ne jiems. Todėl Šauliams labai sunku būti dėmesingiems ir atlikti užduotus namų  darbus. Jei norite, kad Šaulys šiuos namų darbus padarytų, pirmiausia turite leisti jam išsidūkti lauke, o tada jau pakviesti pasidarbuoti prie rašomojo stalo. Taip pat Šauliai nepasižymi punktualumu.

Ožiaragis, Vandenis, Žuvys

Ožiaragis (vaikas gimęs gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Šio zodiako ženklo vaikai jau kūdikystėje pradeda vertinti nusistovėjusią dienotvarkę. Nors tėvai kartais ir bando sujaukti, Ožiaragių nusistovėjusią tvarką. Tačiau jei tėvai prisitaikys prie mažojo Ožiaragio poreikių ir įves jam tinkamą tvarką bei iškęs visus sunkumus, bus apdovanoti ramiomis naktimis ir saldžiu miegu. Gyvenime Ožiaragis yra labai ambicingas ir turi stiprų pareigos jausmą. Ką jau ką, bet Ožiaragį yra nelengva išvesti iš kantrybės. Ožiaragiai yra labai švelnūs ir prieraišūs, o rimtam gyvenimui jie pradeda ruoštis jau labai anksti.

Vandenis (vaikas gimęs sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Vandenis jau kūdikystėje gali būti vadinamas sunkiu vaiku. Dar būdamas vystykluose jis nori išsilaisvinti ir viską stengiasi daryti kitaip, nei visi kūdikiai. Vandenis supainios dieną su naktimi, norės būti žindomas tada, kai to padaryti bus neįmanoma, o vėliau būtinai pabandys užsiropšti ant aukščiausios vietos esančios namuose. Dažniausiai tai išveda iš kantrybės net pačias stipriausias mamas. Kitaip tariant vandenis pasižymi labai stipria valia. Ir tai šio zodiako ženklo atstovas demonstruoja visą gyvenimą. Dar ankstyvoje vaikystėje toks vaikas sugeba primesti savo valią aplinkiniams.

Po šiuo zodiako ženklu gimę vaikai labai greitai tampa nepriklausomais ir savarankiškais, greitai mokosi ir taip pat greitai nukerpa bambagyslę su tėvais. Vandeniai daug greičiau už kitus vaikus bando pažinti pasaulį ir tai byloja apie jų drąsą.

Žuvys (vaikas gimęs vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Šio zodiako ženklo kūdikiai pasižymi dideliu jautrumu. Šiame pasaulyje jiems labai reikalingas švelnumas ir apsauga. Šie mažyliai gali pavergti visus aplinkinius, kai miega tarsi tikri angeliukai. Vis dėlto jei situacija pasisuktų šiek tiek kitaip nei jie norėtų, tai šie nuostabūs mažyliai paleistų gerklę visu garsu. Baisios pasakos šiems mažyliams taip pat ne prie širdies. Taip pat, žuvys visiškai netoleruoja barnių ir jų metu verčiau pasitraukia į kampą. Bet vis dėlto aiškų „ne“ žuvys supranta. Nors žuvys mielai plaukioja savo susikurtame vandenyne, tačiau svarbiose situacijose jos būna susikoncentravusios kaip niekada.