Meilės horoskopas Žuvims vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Žuvims vyrui

Meilės horoskopas Žuvims vyrui, teigia, kad Žuvys vyrai meilėje yra kuklūs, ne savanaudžiai, visada pasiruošę padėti kitiems ir šiek tiek mintimis išplaukę į vandenyno platybes. Sakoma kad Žuvys vyrai kilę iš sapnų ir iliuzijų pasaulio. Į šį pasaulį Žuvys vyrai visada sugrįžta, kai būna nusivylę gyvenimu ir kai ieško paguodos. Jaunystėje Žuvys vyrai dažniausiai atrodo trapūs ir gležni, vėliau jei sutinka skaniai gaminančią mylimąją, jų kūno sudėjimas pasikeičia, nes jie priauga šiek tiek papildomų kilogramų. Vyrai Žuvys yra stiprios psichikos, todėl šie vyrai gali pakęsti gana daug moteriškų įnorių. Moterys, kurios nori palaikyti gerus santykius su Žuvimis vyrais, turėtų jiems suteikti laiko ramybei ir svajonėms.

Žuvų zodiako ženklo vyras yra tikras gerietis, kuris nenuskriaus nei musės. Šis vyras pasaulį bando padaryti geresniu, nei jis yra šiandien. Žuvų vyras yra romantiškas svajotojas, ant kurio tiesiog neįmanoma pykti. Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad meilėje ir gyvenime jis yra šiek tiek baikštus, drovus ir kartais jam pritrūksta drąsos užkariauti jam patikusios merginos širdį. Kol jis prisiruošia kovoti dėl jam patikusios merginos, traukinys su šios merginos širdimi jau būna seniai išvažiavęs, tad Žuvų zodiako ženklo vyras lieka it musę kandęs.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvų vyras dažnai lieka nusivylęs meilės reikaluose. Todėl meilėje jis dažnai tikisi blogiausio ir taip jau gaunasi, kad kažkas būtinai ir sužeidžia jo trapią ir jautrią sielą. Todėl laikui bėgant jie gali tapti šalti, netaktiški, grubūs ir negailestingi. Tačiau viduje jie yra labai romantiški ir jautrūs, o savo skaudžius išgyvenimus ir netvirtumą jie maskuoja šiomis šaltumo ir grubumo kaukėmis. Taip jie ne tik saugosi, bet ir įveikia žymiai stipresnius konkurentus dėl mylimosios širdies. Tačiau iš tiesų Vyrai Žuvys yra patys taikiausi žmonės iš visų zodiako ženklų. Juos reikia mylėti ir vertinti tokius, kokie yra.

Emocionalusis Žuvų zodiako ženklo vyras

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys vyrai yra labai emocionalūs. Stiprios emocijos ir aistros gali Žuvis vyrus pakelti į aukštumas, tačiau jų perteklius gali juos sunaikinti. Nors emocijos ir aistros yra puikus įrankis kūrybinei energijai išlaisvinti, tačiau vyrai Žuvys turėtų vengti meilės santykių su ypač emocionaliais, nepastoviais ir aistringais zodiako ženklais, nes tai juos gali pražudyti.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvų vyrų nervų sistema yra neatspari ligoms. Žuvų zodiako ženklo vyrai yra linkę sirgti mažakraujyste, taip pat savo įtampą ir nesėkmes malšinti alkoholiu, kuris jiems gali labai stipriai pakenkti.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys yra paskutinis zodiako ženklas ir meilėje bei gyvenime, šie vyrai dažnai save laiko paskutiniu ir pirmenybę suteikia kitiems. Jie nesavanaudiškai nuolaidžiauja bei pataikauja savo mylimajai, šeimai ar draugams. Savo mylimosios troškimus jis dažnai yra linkęs iškelti aukščiau savųjų troškimų ir pirmiausia stengiasi išpildyti savo mylimosios troškimus, o tik paskui galvoti apie savo norus.

Žavingasis Žuvų zodiako ženklo vyras

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys vyrai yra labai romantiški ir mandagūs mylimieji, kurie sugeba moterims apsukti galvas. Su moterimi jie elgiasi kaip tikri džentelmenai. Aplink Žuvų zodiako ženklo vyrą sukasi visa gausybė jo meilės ištroškusių moterų. Šis vyras yra kitoks, nei kiti vyrai, todėl moteris tai ypač žavi. Tačiau moterys prasidėjusios su žuvų zodiako ženklo vyru, neturėtų nestebti, kai sužinos, kad jis tuo pačiu metu susitikinėja ir su dar dviem, trim ar net keturiomis gražuolėmis.

Tačiau viskas nėra taip beviltiška, kaip gali atrodyti. Nes kai Žuvų zodiako ženklo vyras užmezga santykius su moterimi, tai ji būna jo svajonių ir minčių favoritė, iki tol kol neatsiranda kita gražuolė labiau atitinkanti jo idealios moters portretą. Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad prie Žuvų zodiako ženklo vyro gali susidaryti visa eilė jo meilės laukiančių moterų, kurias jis po viena kruopščiai ištiria ir išanalizuoja. Po detaliai atlikto tyrimo Žuvims vyrams dažnai pritrūksta drąsos apsispręsti, o tuo tarpu žuvų simpatijai pritrūksta kantrybės ir ji iškeliauja ieškoti meilės savais keliais.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad kai vyrai Žuvys įsimyli, jie būna tarsi plukdomi svajonių bangos. Žuvys vyrai pradeda kalbėti neaiškiai ir pilstyti iš tuščio į kiaurą. Jie pradeda samprotauti apie rožių aromatą, dangaus skliauto grožį ir gėrisi visu aplinkiniu pasauliu. Jie tampa tarsi tikri „Romeo” sugebantys visur aplink įžvelgti grožį.

Ar vyrai Žuvys yra ištikimi?

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad moteris susidomėjusi Žuvų zodiako ženklo vyru turėtų žinoti, kad vyrai Žuvys kartais būna neištikimi. Vyrai Žuvys mėgsta bendrauti su visomis moterimis iš karto. Taip pat jie gali tvirtinti esą ištikimi savo mylimajai, tačiau tuo pačiu gali flirtuoti, glostyti ir glamonėti kitas moteris.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad didžiausia problema dėl vyrų Žuvų neištikimybės yra didelis polinkis į susižavėjimą. Šie vyrai nors ir būna įsimylėję iki ausų, gali lengvai susižavėti bet kokia kita moterimi pasitaikiusia jų kelyje ir jie dėl to sau nieko negali padaryti. Gerai tai, kad dažniausiai tai niekada nevirsta niekuo tikru ir visa neištikimybė vykta tik Žuvų vyrų emociniame lygmenyje. Fizinių neištikimybių Žuvų vyrų gyvenime pasitaiko daug rečiau.

Žuvų zodiako ženklo vyras turi didelę širdį, kurioje vietos užtenka visoms jo kelyje sutiktoms moterims. Tačiau ne visi vyrai Žuvys yra neištikimi, dauguma jų nėra linkę taip elgtis, nes kitaip visi vyrai Žuvys būtų išsiskyrę, kadangi jų moterys neatlaikytų tiek neištikimybių.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad yra ypač ištikimų vyrų Žuvų, kurie savo meilę ir mandagumą parodo tik vienai vieninteliai savo mylimajai. Santuokoje šie vyrai būna labai ištikimi. Tik svarbu kad jie būtų lepinami, mylimi ir patenkinamas jų seksualinis apetitas. Tada jie jausis mylimi ir laimingi bei pamirš apie bet kokius žvilgčiojimus į svetimas moteris. Vyrai Žuvys taip pat labai vertina diplomatiškas ir tolerantiškas mylimąsias. Tokioms moterims jie būna ženkliai ištikimesni.

Kokios moterys patinka Žuvims vyrui

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys vyrai dažniai įsimyli iš pirmo žvilgsnio ir šią savo meilę galiausiai nusiveda prie altoriaus. Žuvų zodiako ženklo vyrams patinka moterys, kurios būna šiek tiek panašios į jo mamą, su kuria paprastai Žuvis vyrus sieja stiprus vidinis ryšys. Šie vyrai moteryje ieško savo mamos savybių ir jei jas randa, tai tokios moters nenori paleisti iš savo glėbio.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys vyrai mėgsta moteris, kurios atrodo tarsi Holivudo filmų gražuolės. Šį vyrą traukia gražios ir savimi pasitikinčios moterys. Jam patinka kai moteris yra prisižiūrinti ir traukianti jo akį, taip pat jis gerbia moteris, kurios žino savo vertę ir nestokoja pasitikėjimo savimi.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys vyrai mėgsta kūrybingas moteris. Žuvys yra patys kūrybiškiausi iš visų zodiako ženklų, todėl moteryje jie vertina kūrybiškumą. Žuvims vyrams patinka būti šalia kūrybingų moterų, prie jų, jie gali atsipalaiduoti ir atsiskleisti.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys yra labai jautrūs. Todėl šiems vyrams patinka tokios pačios moterys. Jų dėmesį patrauks moteris, kuri stengsis su Žuvimi vyru užmegzti emocinį ryšį, jį suprasti ar paguosti jam sunkiu metu. Jautri moteris sugebanti būti emociškai artima vyrui Žuviai, turės didelį pranašumą prieš kitas nejautrias gražuoles.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys yra ir labai dosnūs. Savo mylimajai jiems nieko negaila. Jie visada pasiruošę jai nuoširdžiai padėti ir pasidalinti viskuo ką turi. Tačiau Žuvys vyrai nori, kad ir jų mylimoji turėtų tokį pat požiūrį. Jam svarbu, kad jo moteris būtų dosni ir pasiruošusi jam visada padėti.

Vyrams Žuvims patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys mėgsta tiesias ir be užuolankų kalbančias moteris. Šie vyri nemėgsta, kai moterys kelia intrigas, kalba užuolankomis ar žaidžia visokiausius kitokius proto žaidimus, į kuriuos įtraukia ir vyrą Žuvį. Jis mėgsta, kai moteris būna paprasta ir nesilaužo be reikalo bei kalba aiškiai ir sako viską ką galvoją.

Vyrai Žuvys santykiuose su moterimi vertina sąžiningumą. Jiems patinka, kai moteris visame kame yra sąžininga. Sąžiningumas vyrus Žuvis labai traukia. Moteris, būdama sąžininga su vyru Žuvimi, jam parodo, kaip stipriai jį myli.

Vyrai Žuvys mėgsta švelnias, jautrias ir ramybe spinduliuojančias moteris, kurios jį apipila švelnumu ir meile. Vyrams Žuvims patinka, kai moteris neleidžia jam abejoti jos nuoširdžiais jausmais ir būna visada pasiruošusi vyrą Žuvį apipilti savo meile. Žuvų zodiako ženklo vyras ieško jį suprantančios moters. Jis pats būdamas šalia mylimosios, puikiai supranta jos jausmus ir užsikrečia jos nuotaikomis. Todėl jam labai svarbu, kad ir jo mylimoji sugebėtų pamatyti kaip jis jaučiasi ir reikiamu metu sugebėtų suteikti jam supratimą, paramą ar užuojautą.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad Žuvys vyrai yra tikri smaližiai. Jie mėgsta mėgautis saldumynais ir skaniu maistu todėl jiems patinka moterys, kurios sugeba skaniai gaminti ir kurios kaip ir jis mėgsta mėgautis maistu.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys yra puikūs meilužiai ir lovoje nemėgsta monotonijos, bei yra linkę išbandyti viską. Žuvys vyrai vertina įvairovę. O juos ypač jaudina, kai mylimoji jiems glosto padus. Kojos yra jautriausia vyrų Žuvų vieta. Tad Žuvų mylimoji turėtų daugiau dėmesio skirti jo kojoms ir nebijoti jų glostyti bei glamonėti.

Vyrai Žuvys šeimoje

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia,kad jei jau ištekėjote už Žuvų zodiako ženklo vyro, tai romantikos jūsų šeimoje tikrai nestigs. Vyrai Žuvys yra be galo romantiški. Net po daugelio metų paleistų kartu, vyrai Žuvys vis dar išlieka romantiški. Savo mylimąją jie lepina dovanomis, gėlėmis, saldainiais, meilės eilėraščiais ir visokiomis kitokiomis savo meilės išraiškomis.

Vyrai Žuvys šeimoje yra labai tolerantiški ir nesmerkia kitų nuomonės. Šie vyrai sugeba mylėti besąlygiškai ir atleisti net pačias didžiausias skriaudas. Vyrai žuvys dėl savo mylimosios laimės yra pasiruošę daug visko paaukoti. Mylimosios norus ir poreikius jie iškelia į pirmą vietą.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys yra svajotojai, kurie daug laiko praleidžia savo pasaulyje, į kurį retai įsileidžia savo mylimąją. Kad ir kokie emociškai artimi sutuoktiniai būtumėte, ne visada galite žinoti kas vyksta jo galvoje. Vyrai Žuvys yra labai jautrūs ir lengvai įskaudinami bei linkę į didelę nuotaikų kaitą dėl priežasčių, kurių negali ar nepajėgia paaiškinti. Todėl Žuvys vyrai pirmiausia bando susivokti savo mintyse, o tik paskui gali papasakoti apie ką galvoją.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad moterys gyvenančios su vyrais Žuvimis pastebės, kad vyrai Žuvys yra neorganizuoti ir netvarkingi. Jiems labiau patinka kūrybinė betvarkė, nei ideali tvarka. Namų tvarkymasis tikrai nėra jų pagrindinis prioritetas, tad Žuvų vyrų sutuoktinėms greičiausiai teks pasirūpinti buitiniais ir tvarkymosi reikalais. Tačiau mainais už tai Žuvų zodiako ženklo vyras savo mylimąją apdovanos savo dėmesiu ir meile. Šis vyras kasdien bus pasiruošęs pasirūpinti savo žmonos emocine gerove. Jis puikus pašnekovas, klausytojas ir emocinis pagalbininkas, kuris bus pasiruošęs visada ištiesti emocinę pagalbos ranką savo mylimajai.

Kokie tėčiai yra vyrai Žuvys?

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys nori būti tobulais tėvais. Kai kurie vyrai mano, kad tokiais nesugebės būti ir gali pabėgti nuo tėvystės pareigų, kiti sugeba būti puikūs tėvai, o dar kiti gali pasinerti į kraštutinumus auklėjant vaikus.

Žuvų vyrų bandymo tapti tobulais tėvais bėda tame, kad jie nusistato pernelyg aukštus auklėjimo standartus, kurių laikytis praktiškai neįmanoma. Vyrai Žuvys turėtų nepersistengti su vaikų auklėjimu ir bandymu tapti tobulais tėvais. Nes taip gali sužlugdyti savo vaiką emociškai. Vyrams Žuvims reikėtų pagalvoti ar patys norėtu augti su tobulais tėvais, kurie visada bus įsitempę ir iš vaiko reikalaus, kad viską darytų tobulai. Tokie tėvais dažniausiai būna nepatenkinti savo vaikų elgesiu, nes nori, kad jie būtų dar geresni nei yra dabar. Augant su tokiais tėvais, vaikas jaučiasi neįvertinamas savo tėvų ir nevykęs, nes iš tėvų girdi daugiau blogų, nei gerų dalykų. Tad svarbiausias patarimas vyrams Žuvims nepersistengti su auklėjimu ir pasistengti išmokti džiaugtis mažais dalykais bei stengtis daugiau parodyti meilės savo vaikams.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys yra unikalūs tuo, kad sugeba jausti savo vaikų emocinius poreikius. Šie vyrai sugeba įsijausti į vaikų skausmą ir jų bėdas bei gali atvirai išreikšti savo jausmus kupinus šilumos ir meilės. Žuvų vyrų vaikams niekada nekils klausimų ar tėtis juos myli, nes vyras Žuvis savo vaikams nebijo rodyti stiprios ir gilios savo meilės.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys dažniausiai savo vaikų gyvenime nori atlikti geriausio draugo, o ne griežto policininko vaidmenį, todėl gana dažnai Žuvys vyrai gali atsisakyti daugelio aiškiai apibrėžtų elgesio taisyklių taikomų vaikams. Dėl to vaikai auga su mažiau ribų ir turi daugiau laisvės. Tačiau ateityje dėl to gali iškilti šiokių tokių problemų.

Vyrams Žuvims nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys nemėgsta pavydo ir laisvės apribojimų. Šie vyrai yra bendraujantys ir jie bendrauja su daug skirtingų žmonių. Šie vyrai nevengia pabendrauti ir su moterimis, todėl jei esate pavydi Žuvų mylimoji ir karštai sureaguosite į šį Žuvų vyrų bendravimą, galite greitai prarasti savo mylimąjį. Šis vyras mėgsta laisvę ir nemėgsta kai jį riboja ar jam kelia pavydo scenas.

Meilės horoskopas Žuvims vyrui teigia, kad vyrai Žuvys nemėgsta nejautrumo. Šie vyrai labai jautrūs, todėl ir iš savo mylimosios jie tikisi to paties, jiems nepatinka, kai jų mylimoj į jų žodžius ir elgesį reaguoja šaltai, o dar labiau jiems nepatinka kai jų meilė juos kritikuoja. Šie vyrai labai nemėgsta kritikos, kuri yra nutaikyta į juos ar jų veiksmus.

Taip pat vyrai Žuvys nemėgta kai juos bando įvaryti į kampą ir daro jiems spaudimą. Šie vyrai nemėgsta per didelio spaudimo ir nuo tokių moterų jie bėga kaip nuo maro.

Tad jei su Žuvimi vyru norite puoselėti gražius ir šiltus meilės santykius, nekelkite jam pavydo scenų ir nedarykite spaudimo, gerbkite savo Žuvų vyro jautrumą, elkitės su juo švelniai ir teikite jam emocinę paramą, būkite pasiruošę atsižvelgti į mažas savo Žuvų vyro silpnybes ir nenuoseklumą bei priimti jį tokį koks yra.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.