Šaulys

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys – žmonės, gimę šiuo metų laiku atrodo ramūs, bet viduje dažnai yra labai prieštaringi. Jie myli savo nepriklausomybę labiau už viską ir yra laikomi nepataisomais optimistais. Jie nori būti teisingais, bet dėl savo greitų sprendimų, priešingai, jie kitiems atrodo neteisūs. Laimei, jis greitai pamato neteisybę ir bando viską pataisyti.

Planetos valdovas Jupiteris dovanoja Šauliui didelę sėkmę. Ir jie kopia aukštyn. Pavaldžiose pareigose jie blogai jaučiasi. Jų instinktas nurodo teisingą kelią. Kurį laiką, kartkarčiais jie atrodo laimingesni už kitus, nesėkmės jų nesužlugdo.

Šaulys kovoja griežtai, atkakliai ir negailestingai su blogomis įtakomis gyvenime. Jie nuolat medžioja dar didesnę sėkmę. Todėl patiria didelę nervinę įtampą. Jų nervinė sistema dažniausiai yra silpna. Kai kuriems, gimusiems po šiuo ženklu, ir kepenys pridaro rūpesčių. Jie turi saikingai vartoti alkoholinius gėrimus.

Šio ženklo laimingas metalas yra cinkas. Jupiterio globotinių talismanas – žalias turkis. Laimingieji akmenys – granatas ir safyras.

Ironija ir šauniomis kalbomis Šaulys slepia savo idealizmą

Gimęs po Šaulio ženklu visuomet yra idealistas, net jei jis savo aukštus idealus slepia po sarkazmu ar šauniomis kalbomis. Šaulys turi daug draugų, vertinančių jo lengvą gyvenimo būdą. Tik per dažnai jis viską išplepa mažame rate, po to turi daug rūpesčių. Ryškus Šaulio bruožas – per didelis pasitikėjimas, todėl jis neteisingai vertinamas.

Šaulys negali paklusti

Šaulio žmonės yra labai impulsyvūs. Jie reaguoja itin greitai ir griežtai. Ir dažnai pasako žymiai aštriau, negu mano iš tikrųjų. Jei po to jų draugai ar bičiuliai būna nepatenkinti, niūrūs, jie kraipo galvą ir būna sumišę.

Griežti patys sau ir kitiems

Darbe Šaulys negali kam nors paklusti. Viršininkai jam nemalonūs. Šauliai nori nepriklausomose pareigose nepriklausomai spręsti. Jiems nereikia, kad kas nors komanduotų, nurodinėtų kas leidžiama, o ko negalima daryti.

Tik todėl Šaulys dažniau negu kiti keičia savo darbo vietą, o kartais ir profesiją. Jie tiki sėkme, ir laimė jų neapleidžia. Tuo rūpinasi jų laimės planeta Jupiteris.

Vyras – Šaulys visuomet yra malonus kolega. Jis vertina draugystę darbo vietoje, kol ji netrukdo jam kopti aukštyn. Viršininkai turėtų jį dažniau pagirti kolektyvo akivaizdoje. Tai patrigubina jo norą dirbti. Tuomet Šaulys yra pavyzdys kitiems.

Dauguma Šaulių per gana trumpą laiką tampa viršininkais. Jie rūpinasi firmos gerove – tuo geriau, nes ir jiems tenka daugiau. Bet jie taip pat dosniai apmoka ir bendradarbių pastangas. Tik kartais sutrikdo ir skubotais sprendimais. Taktiškumas po to.

Pramonėje ir ūkyje dirba daug vadovaujančių darbuotojų, gimusių po Šaulio ženklu. Jie gali atstovauti ir žino, kaip elgtis su žmonėmis. Vertinamas jo reikalų išmanymas. Taip pat Šaulių tarpe yra teisėjų, teologų ir politikų.

Jie labai mėgsta keliones ir nuotykius, juos vilioja jūreivystė. Aukštosiose mokyklose jie mokosi prekybos darbuotojų, amatininkų arba paprastų darbininkų profesijos ir tobulėja. Šauliai medžioja sėkmę. Jei jie ir pasiekia tai, ko nori, daugumai to nepakanka.

Šaulio moteris nebijo jokios konkurencijos

Šaulio moteris yra labai gabi. Ji turi polinkį į grožį ir žino, kad malonu ir gera stovėti ant nuosavų kojų. Viršininkai mėgsta šį drąsų, bebaimį, ryžtingą būdą. Moteris – Šaulys pajėgi spręsti opias problemas.

Moteris – Šaulys yra super viršininkė

Vyrų konkurencijos Šaulio moteris nebijo. Jei kolega norės ypatingai suktai ir klastingai nustumti ją į šalį, ji suras moterišką gudrybę ir duos jam atkirtį.

Daugelis mokytojų ir jaunimo auklėtojų yra gimę po šiuo ženklu. Kaip socialinės darbuotojos ir medicinos srityje jos dažnai padaro daugiau, nei reikalauja pareiga. Visose profesijose, kur tik glaudus ryšys su publika, jos atrodo gerai. Kaip ir vyras – Šaulys, moterys mėgsta keliauti. Kopiant karjeros laiptais aukštyn ir Šaulio moteriai nėra negalimų dalykų. Puikus jos sugebėjimas spręsti ir numatyti, kas bus ateityje, padeda firmai išvengti nuostolių.

Tiek vyrai, tiek moterys, gimę po šiuo Jupiterio valdomu ženklu, siekia visiškos nepriklausomybės. Jie yra įvairiapusiškai įdomūs ir gali savo nuomonę ginti gera kalba. Tik kartais jiems pritrūksta sugebėjimo susikaupti. Ypač lengvai jie leidžia sau išsiblaškyti. Vyrui – Šauliui sutikus gražią moterį, o moteriai – Šauliui – vyrą, meiliai burkuojantį greta jos darbo vietoje.

Šaulys vertina laisvę

Šaulio meilės reikalai klostosi panašiai kaip darbe: jis nemėgsta priklausomybės. Todėl jis išsigąsta tvirtų, pastovių ryšių.

Jokiame kitame zodiako ženkle nesutiksime tiek senbernių kiek šitame. Pašaipūnai sako, kad Šaulys lieka senberniu net tuomet, kai jau nešiojasi gėdydamasis vestuvių žiedą liemenės kišenėje.

Savo laisvę Šaulys labai brangina, todėl ilgai delsia, kol pakliūna į tvirtas rankas

Vyrai – Šauliai yra dvigubos natūros. Jie mano, jog geriausia važiuoti dvivėžiu geležinkeliu. Nepataisomi optimistai. Šaulys mano, kad meilę lemia sėkmė, ir iš tiesų taip dažniausia jiems ir atsitinka. Tikslą jie visuomet pasiekia.

Vyras – Šaulys, neturintis dviejų, arba susiranda moterį, kuri atstoja jam tas antrąsias geležinkelio vėžes.

Ankstyvos santuokos retai sutinkamos Šaulių tarpe. Gali būti, jog reikia atlikti kavalieriaus pareigą. Tai gali būti ir santuoka, reikalinga tolimai karjerai, norint patekti į aukštesnius sluoksnius. Šaulys neskaičiuoja visko iš anksto, bet žino, kad turimi pinigai ramina nervus. O nervai yra šio ženklo žmonių silpnoji vieta.

Jupiterio globotinis Šaulys mėgsta nuotykius. Jis tarsi senovės graikų dievų tėvas keliauja po tolimas šalis ir ten žvalgosi elegantiškų, puošnių, madingų mergaičių. Jūreiviai, gimę po šiuo ženklu, kiekviename uoste turi po žmoną ir yra jai ištikimi, kol jų laivas stovi išmetęs inkarą.

Šauliui reikia trupučio sekso apsiprasti

Vyrai – Šauliai apskritai nėra sekso gigantai, nors dažnai tokiais laikomi. Tai romantikai, norintys mėgautis meile. Kitais žodžiais: Šauliams svarbiau kuo platesnė ir gausesnė įžanga, negu trumpas aktas. Jupiterio globotinio mėgiamas posakis: „man reikia trupučio sekso, kad apsiprasčiau“.

Šaulys gali ilgai mergintis savo išrinktajai, kol ateis, jei apskritai ateis, laiminga pabaiga

Taigi Šaulys nėra audringas meilužis, mylimasis. Tai vyras, kuriam erotika yra malonumas, suteikiantis ilgesnę palaimą. Moterys, kurioms atrodo, kad tai užsitęsia per ilgai, aistringo nusiteikimo metu ranka liečia šlaunis. Būtent ta vieta – jo erogeninė zona. Tuomet viskas įvyksta sėkmingai.

Jis, tarp kitko, elgsis taip, tarsi nieko nebūtų įvykę.

Su Šauliu niekuomet nėra nuobodu. Jis, be to, yra protingas, sumanus ir seksualus. Moterys, pamėgusios jį, apsipras su jo laukimu, pritaps prie jo romantiško būdo ir kartu patirs džiaugsmą.

Jo potencija leidžia jam vienu metu slaptai palaikyti santykius su keliomis moterimis. Moteris, kurioms tai nepatinka, gali pasiguosti: jis semiasi patirties…

Šaulys skiriasi nenoriai

Nereikia didelių pastangų nutraukti ryšį su Šauliu, juo labiau, jog jis galvoja, kad už sekančio kampo jo jau laukia kita.

Skiriasi jis nenoromis. Vienam tai kenkia įvaizdžiui. Kitas, kaip šeimos tėvas, yra labai atsakingas. Jei nepaisant šito, vis tiek juo norima atsikratyti, reikia bendrauti su žmonėmis, kurių jis nemėgsta, suabejoti jo pajėgumu ir pasirūpinti atsarginiu raktu nuo rašomojo stalo, kuriame jis laiko savo paslaptis.

Meilės žaidimai su Šaulio moterimi

Šaulio moteris traktuoja gyvenimą lengvai, o į vyrus žiūri ne itin rimtai. Ji yra pasitikinti savimi, ryžtinga, linksma ir smagi – elegantiška asmenybė, kuri rengiasi pagal paskutinę madą, bet taip pat žavingai atrodo ir su kelioniniais drabužiais.

Kelionės yra jos hobis. Ji myli gamtą. Šaulio moteris laisvai jaučiasi ir didelėje kompanijoje. Ji eina per gyvenimą pakiliai, entuziastingai, su ugnimi. Jai netrukdo jokie plepalai ar apkalbos, skleidžiamos apie jos nuotykius.

Gera Šaulio moters nuotaika užkrečia. Ji yra tolerantiška ir draugiška. Jos žavesys paklupdo ne vieną vyrą prie jos kojų. Šios gerosios savybės leidžia numatyti ir kai kurias silpnas vietas: ji yra per daug atvira. Jei ji nori kažką pasakyti, ji turi tai padaryti, net jei tai įžeis žmogų. Dauguma tai vadina netaktu, tuomet ji jaučiasi nesuprasta. Jokia kita moteris nėra tokia savimi pasitikinti, kaip ji.

Šaulio moterys atsilygina savo medžiotojams tuo pačiu

Šaulio moteris kalba pagrįstai, net jei bus neteisingai suprasta. Ji turi pastoviai kažką veikti. Nuobodulys ją trikdo. Jeigu jai pasidaro nuobodu, ji iškeliauja ieškoti nuotykių.

Šaulio mergaitės dažnai įsimyli ir keičia partnerius. Jos nežemina savo orumo. Nors jos nieko nebijo, bet žino, kad pasaulis yra pilnas pavojų. Pavojingi ir vyrai, kurie siekia tik moters artumo, po to greit dingsta.

Moteris – Šaulys sekse ieško atsipalaidavimo

Šaulio moteriai meilės žaidimams nereikia miegamojo. Lauke ji jaučiasi žymiai laisviau.

Sekso dalykuose – nuovoki, supratinga, imli mokinė

Ji niekuomet ilgai neužtrunka meilės žaidime. Ji nori būti patenkinta, po to prisiglausti prie savo mylimojo. Pagrindinis dalykas – atsipalaidavimo jausmas, sekantis po meilės žaidimo. Tai sąžiningumas pačiai sau.

Apskritai sekso ir meilės ji labai rimtai nevertina. Atostogų pažintims nereikia teikti per daug vilčių. Seksui ji neteikia per daug didelės reikšmės, nors nevengia aistringų juokų, pokštų ar tuščių pramogų.

Nemėgsta grubumo. Ji irgi turi savo kaprizų: kai vyras šalia jos jau beveik pasiruošęs aistringai patenkinti savo norus, ji gali atsitraukti, nusigręžti.

Pasak senovės astrologų, jautriausios jos kūno vietos – šlaunys ir klubai. Laimi tas, kuris demonstruoja savo glamonių meną, daugiau dėmesio skirdamas būtent šioms vietoms ir bučiniais ją sujaudina. Bet tik beveik: nors ji mėgsta tokius erotinius žaidimus, bet taip pat nori laiku būti patenkinta.

Jeigu Šaulio moteris ko nors įsigeidžia, to ir siekia, net jei tai būtų geriausios draugės vyras. Nepaisant to, ji nėra lengvabūdė mergaitė, puolanti ant kiekvieno einančio pro šalį, bet protinga moteris, kuri atidžiai renkasi, kam suteiks malonę savo draugija.

Kodėl gali padaugėti skyrybų

Visuomet yra paikų vyrų, norinčių skirtis su Šaulio moterimis. Jie visai nesupranta šios moters.

Jei kas laiko savo žmoną – Šaulį kaip šunelį ant trumpo pavadėlio, pastoviai jai nurodinėja, ką ji turi daryti ir ką sau leisti, labai greitai turės susipažinti su jos advokatu.

Taigi labai nesunku atsikratyti šios gyvenimu besidžiaugiančios būtybės ir tik po to, galimas daiktas, pripažinti: ji visgi buvo pati geriausia.