2024 metų Žuvų horoskopas: Didysis horoskopas

2024 metų Žuvų horoskopas

2024 metų Žuvų horoskopas (vasario 20 d. – kovo 20 d.). Žuvys yra Oro ženklas, valdomas Neptūno planetos. 2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad 2024 metais Jūs užmegsite ypatingus santykius su savimi. Laikas praleidžiamas su savimi bus ypatingas, Jūs jausitės laimingi kaip niekada anksčiau ir ypač branginsite ir vertinsite šį laiką.

2024 metų horoskopas Žuvims numato, kad 2024 metais Žuvys patirs didžiulę meilę, nors iš pradžių to gali ir nesuvokti. Nors atrodys, kad 2024 metai prasidės taip pat, kaip įprastai, tačiau vėliau pačia neįprasčiausia forma Jus aplankys meilė. 2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad Birželio mėnesį Žuvys sustiprins jau turimus meilės santykius arba užmegs naują daug žadančią pažintį.

Laikas tobulėjimui

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad Jūsų unikali ir nepriklausoma tapatybė turėtų pamatyt platųjį pasaulį. Šiuo laikotarpiu Jūs turėtumėte pasiimti visas galimas žinias ir supratimą iš pasaulio esančio aplink Jus. Pasistengti į viską pažvengti kitu kampu ir pamatyti tai ko anksčiau nematėte.

Šie metai yra skirti pamatyti tiesai ir išmokti ja džiaugtis. Jūsų intuicija ir vaizduotė bus stipri visus 2024 metus. Pasinaudokite tuo, nes tai gali įkvėpti daugelį jūsų tikslų bei projektų.

2024 metų horoskopas Žuvims numato, kad 2024 metais svajosite apie didžiausius savo norus nebijodami pajuokos ar nesėkmės ir leisdami svajonėms pagerinti savo gyvenimą. Šiais metais Jūs įsisąmoninsite aplink esančią realybę ir išmoksite naudotis visais gyvenimo aspektais, kad paliktumėte savo pėdsaką žemėje ir surastumėte savo laimę.

Pokyčiai ateis ir į meilės sritį bei padės nubrėžti jūsų ateities kelią. Iš šios savo gyvenimo srities galite tikėtis daug naujos energijos, naujų įvykių ir naujo emocinio pasitenkinimo.

2024 metais pabandykite prieiti prie savo vidinio vaiko ir leisti jam žaisti… Visiškai tikėtina, kad Jūsų vidinis vaikas tiksliai žinos, kuo nori užsiimti ir kas jam suteiktų didžiulį malonumą. Leiskite jam tuo užsiimti.

Žuvų laukia pokyčiai

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad 2024 metų pradžioje bus daroma didesnė įtaka jūsų darbui ir karjerai. Taigi gali pasikeisti Jūsų darbo vieta, darbo pobūdis ar darbo krytis. Nebijokite eiti kartu su srautu ir būkite pasirengę susitaikyti su būtinybe pakeisti tvarką, kad pagerintumėte ateitį. 2024 metus galima būtų pavadinti poilsio, meilės, romantikos ir vaikų metais. 2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad šiais metais labai tikėtina, kad savo gyvenime sulauksite naujų žmonių, naujų svajonių ir naujų kūrybinių siekių. Tačiau svarbiausia yra turėti savo tiesą ir matyti savo šviesą. Tai padarys Jus stipriu, ryžtingu ir suteiks Jums sugebėjimą įsijausti ir mėgautis meile.

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad dėl planetų daromos įtakos 2024 metais labai tikėtina, kad plėtosis jūsų pesimistinė pusė ir atsiras nesėkmės baimė santykiuose. Supraskite, kad tai planetų daroma įtaka Jums ir stenkitės į viską pažvelgti kitomis akimis ir nepriimti visų savo negatyvių minčių kaip gryniausios tiesos. Tai tik laikinas laikotarpis, kuris greitai praeis. Be to šis laikotarpis gali Jus daug visko išmokyti ir tai bus tik į naudą Jums.

Jūs esate linkę svajoti ir dažnai atsiduriate nepalankiose padėtyse, nes gyvenate utopiniame pasaulyje. Jūs atsidavę ir meilūs, tačiau galite reaguoti ypač agresyviai, jei sužinote, kad buvote apgauti. Meilėje Jūs visada atsižvelgiate į tam tikrus įsitikinimus ir nepritariate kompromisams. Šiemet Jums bus suteikta proga ištaisyti savo neteisingą, išpūstą ar perdėtą suvokimą apie darbą, sėkmę, saviraišką, savimonę ir likimą. Pasinaudokite tuo ir pabandykite viską pamatyti šiek tiek kitaip.

2024 metų horoskopas Žuvims numato, kad žmonės gimę po Žuvų zodiako ženklu yra linkę būti šiek tiek dramatiški. Tačiau 2024 metais Jūsų impulsyvumas gali tiesiog sprogti. Visos emocijos, kurias iki šiol buvote užrakinę po didžiausiu užraktu, dabar ištrūks į laisvę. Tai gali priblokšti Jus supančius žmones, kurie jausis užpulti, net jei galbūt Jūs turite rimtų priežasčių susierzinti ir šitaip reaguoti. Šiuo laikotarpiu svarbu suprasti, kaip svarbu formuoti savo nuomonę ir kaip teisingai išreikšti savo jausmus. Šiuo laikotarpiu Jums bus naudingiau ir sveikiau pagalvoti du kartus prieš ką nors pasakant.

Žuvų laukia darbas su savimi

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad nuo birželio 23 d. – lapkričio 29 d. jūs daugiau laiko skirsite darbui su savimi. Šiuo metu Jūs turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo vidiniam „aš“, apmąstyti koki Jūsų tikslai šiame gyvenime, kokios vertybės Jums svarbios ir ką Jūs norėtumėte pasiekti.

Šiuo laikotarpiu Jūsų ekstrasensei gebėjimai bus sustiprėję. Jūsų aiškiaregystės gebėjimai suaktyvės, ir Jūs tapsite energetiškai imlūs. Jūs pradėsite nujausti įvairius dalykus, kartais atrodys jog sugebate žinoti tai ką nori pasakyt Jūsų pašnekovas jam dar neištarus nei žodžio. Aplamai šiuo metu Jūs jausite daug daugiau nei sugebėsite paaiškinti tai savo protu. Svarbu suprasti, kad visa tai vyksta dėl planetų daromos įtakos Žuvų zodiako ženklui.

2024 metų horoskopas Žuvims numato, kad šie metai Jums atneš visiškai naujų bendravimo būdų, kurie Jums gali atrodyti baisūs. Tačiau jei pasitikėsite savo širdimi ir vidiniu balsu, būsite visada išgirsti. Nerekomenduojama tylėti, o protingiausia būtų išeiti iš savo komforto zonos. Dabar laikas aiškiai kalbėti ir leisti žmonėms geriau jus pažinti.

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad šiais metais Žuvys pajus izoliacijos, meditacijos ir savistabos poreikį. Tuo pačiu metu Žuvims patariama atkreipti ypatingą dėmesį į savo sveikatą ir profesinį sektorių bei nesiblaškyti dėl nedidelių nemalonių situacijų, kurios gali atsirasti darbe. Žuvys turi mažai energijos atlikdamos kasdienes užduotis. Todėl nešvaistykite jos veltui ir tausokite ją.

Meilės ir santykių horoskopas

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad santykiai šiais metais nebus Jūsų didysis prioritetas. Jūs išmoksite paleisti ir vengti tokių santykių, kurie jums nieko neduoda. Jūs būsite linkęs apmąstyti ir išanalizuoti tai, kas santykiuose veikia, o kas ne. Jūs norėsite atsisakyti tų santykių, kurie netenkina Jūsų ar net yra griaunantys, žalingi ir pragaištingi Jums. Šiemet būtų palanku nutraukti tokius santykius ir pabandyti pagyventi kitaip, vėl atrasti save ir suprasti kas Jums išties patinka. Po gniuždančių santykių dažniausiai žmonės būna praradę pasitikėjimą savimi ir meilę sau, todėl po tokių santykių nutraukimo pirmiausia reikėtų vėl iš naujo pabandyti pamilti save ir paleisti praėjusių santykių sukeltus kompleksus, įžeidinėjimus ir skaudulius. Ir svarbu renkantis antrą pusę gerai pasverti kokių savybių naujame žmoguje nenorėtumėte ir kokios savybės jus žavėtų. Svarbu nelipti ant to pačio grėblio 2 kartus ir pabandyti ieškoti visiškai kitokio žmogaus, kuris nebūtų panašus į jus skaudinusį žmogų.

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad 2024 metais santykiuose bus ir potvynių ir atoslūgių. Tai reiškia, kad šiemet netrūks nei didžiulės aistros nei pykčių ir nesutarimų. Tačiau žvelgiant į tai giliau, šie metai ženkliai sustiprins Jūsų santykius, jei tik jie atlaikys visus iškilusius sunkumus. Jei dėsite pastangas į problemų sprendimą ir santykių tobulinimą, tai viskas bus tik į gerą, o jei jūs este santykiuose dėl kurių net nematote prasmės stengtis, tai tikriausiai būtų puiku šiuos santykius užbaigti.

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad Žuvys kurios, turi antrąją pusę ir bando kurti gražius santykius, šiais metais sulauks pasisekimo. Metai bus gražūs laimingi ir jaukūs. Juose netrūks kokybiškai leidžiamo laiko su sutuoktiniu. Taip pat labai tikėtina, kad būtent šiais metais Jums pavyks išvykti į tolimą kelionę kartu su savo antrąją puse. 2024 metų Žuvų horoskopas teigia, kad Žuvys, kurios jau yra užmezgusios gražius santykius, 2024 metais pradės rimtai galvoti apie santuoką ir šeimos pagausinimą nauju nariu. 2024 metai tam yra labai palankus laikas.

Vienišos Žuvys 2024 metais turės galimybę susitikti su žmogumi, kuris kardinaliai pakeis jų ateitį. Būkite atidūs ir nepražiopsokite šio žmogaus.

Darbo ir karjeros horoskopas

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad anksčiau siekėte laisvės ir naujų iniciatyvų savo darbo ir karjeros srityje. 2024 metai – tai metai, kai gausite tai ko siekėte. 2024 metais Jūs daug labiau norėsite rizikuoti ar įžengti į naujus profesionalumo kelius. 2024 metais Jūs pamatysite, kad Jūsų pasirinktas darbas šį kartą suteiks Jums daug didesnį pasitenkinimą ir turės ženkliai didesnę prasmę.

2024 metų horoskopas Žuvims informuoja jog gali būti, kad būtent šiais metais bandysite keisti savo darbą ar veiklą. Arba savo darbinę veiklą bandysite perkelti į kitą lygį. 2024 metai tam yra tikrai palankūs, tad galite drąsiai imtis pokyčių.

2024 metų Žuvų horoskopas teigia, kad šie metai bus labai palankūs savarankiškai dirbantiems asmenims ir verslininkams. 2024 metais jums netrūks puikių idėjų, o teisingai pasirinktos strategijos ir stiprūs įgūdžiai padės sėkmingai jas įgyvendinti.

2024 metų Žuvų horoskopas teigia, kad pastarieji treji metai nebuvo tokie malonūs. Jums patiks 2024 metai, ypač po pavasario, kai naujos veiklos įgis kitokią formą nei esate įpratę. Jūs peržengsite savo komforto zoną, tačiau tai daryti bus gana patogu. Pasiaukojantis darbas yra svarbus raktinis žodis šiais metais.

2024 metų Žuvų horoskopas teigia, kad 2024 metais Žuvys pasieks puikių rezultatų darbo srityje. 2024 metais tikėtina, kad pasirodysite daug geriau nei ankstesniais metais, dėl to galite sulaukti kolegų ir viršininkų pripažinimo ir netgi paaukštinimo pareigose. Ypač palankus laikotarpis bus nuo rugpjūčio iki Rugsėjo mėnesio. Šiuo laikotarpiu jus lydės sėkmė karjeros srityje. 2024 metų horoskopas Žuvims informuoja, kad svarbu yra dirbti dėl norimų rezultatų, tai darydami sulauksite to apie ką dabar tik svajojate ir kas dabar atrodo tarsi neįgyvendinama svajonė.

Pinigų horoskopas

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad Jūsų darbas nepatirs jokių iššūkių ir duos gerą atlygį, iki pavasario užtemimo. Kai šiais metais įvyks užtemimas, Jūs susidursite su iššūkiais ir bet kokie nuostoliai greitai pasieks pelną. Tačiau kai pertvarkysite savo finansinius reikalus, finansines strategijas ir net savo finansinę filosofiją, reikalai susitvarkys.

Jūs galbūt nematysite pokyčių savyje, tačiau kiti tai matys, ir jie atkreips dėmesį į jus. Jums atrodys, kad sėkmė vėl Jus aplankė ir ji atėjo su daugybe įvairių pajamų galimybių: naujų, visai kitokių, saugių ir rizikingų. Tik nuo Jūsų priklausys kurias iš šių galimybių pasirinksite.

2024 metais susidarysite rimtus finansinius planus, tačiau būsite atviresni naujiems būdams. Tikriausiai 2024 metais nežaisite saugiai ir būsite linkę rizikuoti, tačiau pasirūpinkite, kad žaidimas būtų kaip įmanoma saugesnis šiose situacijose.

Sveikatos horoskopas

2024 metų Žuvų horoskopas numato, kad sveikatos problemos šiais metais Jūsų neaplenks. Taip pat šios problemos gali būti susidariusios iš aukščiau. Gyvenime taip jau yra, kad viskas turi savo kainą, ir kai jūs jaučiatės nevaržomas savo karjeroje ir atiduodate jai visą save, tada neišvengiamai nukenčia jūsų sveikata.

Tačiau 2024 metais Jūs stengsitės ieškoti būdų, kad Jūsų sveikata susitvarkytų, ir tai bandysite padaryti greitai. Pradėsite labiau rūpintis savo sveikata jau nuo vasaros pradžios ir tai bus ilgalaikis dėmesys maistui, dietai, mankštai ir sveikatingumui. Kelių mėnesių nesėkmė pavasarį, kuri nebus labai rimta, lems nuolatinius Jūsų pokyčius.

Taip pat imsitės ir emocinio pobūdžio pokyčių, pateksite į aukštesnę dvasinę, svajingą plotmę ir tai sumažins Jūsų stresą, suteiks ilgai ieškotą ramybę, pasitenkinimą ir džiaugsmą.


Kitų zodiako ženklų 2024 metų horoskopus galite skaityti paspaudę čia: 2024 metų horoskopas.

Jums taip pat gali būti įdomus šis horoskopas: 2024 metų meilės horoskopas Žuvims.