Geriausia sekso poza pagal horoskopą

Geriausia sekso poza pagal horoskopą

Sužinok kokia geriausia sekso poza pagal horoskopą yra skirta tau ir tavo partneriui. Štai Avinas lovoje yra tikras sekso entuziastas, Jautis tobulas meilužis, Dvyniai yra tarsi lėlininkai valdantys savo partnerį lovoje, nes jie puikiai žino kokius partnerio mygtukus ir kada reikia paspausti, kad šis būtų pakylėtas į palaimos viršūnę.

Vėžiai tiesiog dievina glamones, Liūtai mėgsta užsiimti tikru sekso maratonu, o Mergelės ypač vertiną stiprų ryšį su savo partneriu. Svarstyklės mėgsta tik kokybišką seksą, Skorpionams patinka karštas, aistringas ir grubokas seksas, o štai Šaulys lovoje turi slaptą kozirį – oralinį seksą. Ožiaragis sekse kaip geras šokėjas – puikiai kontroliuoja savo sekso partnerį ir vedą jį tiesiai į didžiausią palaimą.

Vandeniui vien sekso nepakanka, svarbiausia jo erogeninė zona yra smegenys, o štai Žuvys yra tikri eksperimentatoriai, jie palieka visus „tabu“ ir kompleksus už miegamojo durų. Taigi žemiau pateikiame aprašymą, kokia yra geriausia sekso poza pagal horoskopą visiems dvylikai zodiako ženklų. Sužinokite tai ko nežinojote ir būtinai išbandykite tai savo miegamajame.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą

Avinas (gimęs kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

Avino horoskopo ženklo atstovas – lovoje tikras sekso entuziastas ir eksperimentatorius, pasiruošęs parodyti tau tai, ko greičiausiai dar nematei. Miegoti su Avinu – tai kažkas panašaus kaip vaikščioti minų lauku, nes negali žinoti, kas bus kitame žingsnyje. Būnant Avino sekso partneriu reikėtų nusiteikti naujovėms ir pasiryžti atsikratyti kompleksų, nes Avinams „tabu“ sekse praktiškai neegzistuoja. Iš prigimties Avinui yra būdingas didelis fizinis aktyvumas ir ištvermingumas, todėl ir sekse Avinai turi neišsenkančias seksualinių jėgų ir ištvermės atsargas.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Avinui būtų Nr. 1. Šioje sekso pozoje moteris turėtų patogiai atsigulti ant pilvo, plačiai pražergti savo kojas ir seksualiai pakelti viršutinę kūno dalį, pasiremdama ant alkūnių, dilbius ir delnus prispausdama prie žemės. Vyras turėtų būti ant moters viršaus. Jo kojos turi būti tarp moters kojų, šiek tiek sulenktos per kelius. Vyro viršutinė dalis turi būti pakelta virš moters, pasiremiant ant ištiestų rankų. Moters atlošta galva gali remtis į vyro krūtinę. Pora šioje padėtyje gali laisvai bučiuotis, vyras turi prieigą prie moters pečių, krūtinės, juosmens ir kaklo. Moteris gali glamonėti vyrą savo kojomis, ar šiek tiek reguliuoti sekso poziciją sulenkdama ar ištiesdama, praskiesdama ar suspausdama savo kojas.

Šioje pozoje pora liesdamasi kiekvienu kūno centimetru, dirbs kaip vienas bendras organizmas, tai padės sekso metu pajausti gilesnį ryšį. Kuris persipynęs su dejonėmis ir karštu alsavimu užtikrins dar didesnį malonumą.

Jautis (gimęs balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

Jaučio zodiako ženklo atstovas yra tiesiog dieviškas meilužis. Jautis lovoje atsargus, supratingas ir dėmesingas tavo poreikiams. Galbūt jaučiai ir nekunkuliuoja nežabota aistra. Bet puikiai ištobulinta technika lovoje, jaučių partnerius gali priversti aikčioti iš nuostabos ir pasitenkinimo. Beje Jaučių slaptas koziris visiškam partnerio išvedimui iš proto – oralinis seksas.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Jaučiui būtų Nr. 2. Šioje sekso pozoje moteris savo užpakaliuką turėtų padėti ant pagalvės, jos galva turi būti šiek tiek žemiau nei užpakalis, kojos turėtų būti pakeltos į viršų, sulenktos per kelius ir pražergtos. Vyras turėtų įsliuogti tarp moters kojų, pasiremti tiesiomis rankomis, delnus padėti ant pagalvės krašto. Vyro kojos turėtų būti šiek tiek sulenktos ir išskleistos. Moteris savo kojomis turi apglėbti vyro juosmenį, ir įkalinti vyrą savo kojų gniaužtuose, rankomis moteris gali įsikibti į vyro pečius ar glostyti jo nugarą.

Šioje pozoje pora gali daug ir kokybiškai bučiuotis, čia viskas paprasta ir nereikia nieko galvoti, galite atjungti savo mintis, mėgautis savo partnerio kūnu, švelnumu, leidžiamu laiku drauge ir jus siejančia harmonija.

Dvyniai (gimęs gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

Dvynių zodiako ženklo atstovas mėgsta grožėtis savo partnerio kūnu, todėl jiems puikiai tinka seksas šviesoje, o dar geriau prieš veidrodį. Oralinis seksas nėra Dvynių stiprioji pusė, tačiau sekso preliudijoje Dvyniai  tiesiog nepakartojami. Jie puikiai žino kokius partnerio mygtukus paspausti, kad šis nedelsiant susijaudintų. Ir visų svarbiausia, kad Dvynio partneris lovoje jam bus svarbesnis, nei jis pats.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Dvyniui būtų Nr. 3. Šioje sekso pozoje vyras turėtų atsistoti šiek tiek praskleidęs kojas. Moteris turėtų atsistoti veidu į vyrą ir užmesti vieną savo koją ant vyro šlaunies. O viena savo ranka turėtų apkabinti vyro kaklą, tuo tarpu likusia laisvąją ranka nukreipti vyro veidą prie savo krūtinės. Vyras turėtų būti truputi pasilenkęs link moters krūtinės, viena ranka laikyti moters koją, o likusia laisvąją ranka apkabinti savo moterį per juosmenį. Savo rankomis vyras gali valdyti moters padėtį ir parodyti kaip stipriai jos geidžia. Jis įsiskverbia į moterį stovėdamas, taip parodydamas, koks stiprus jo troškimas. Tuo tarpu moteris savo kūną patiki vyrui ir atsiduoda malonumui.

Ši sekso poza puiki tuo, kad tikrai sužadins begalinę aistrą tiek vyrui tiek moteriai, šiai pozai nereikia jokio specialaus pasirengimo ir ji tinkama užsiimti seksu, bet kokioje vietoje.

Vėžys (gimęs birželio 22 d. – liepos 22 d.).

Vėžio horoskopo ženklo atstovai mėgsta glamones prieš seksą ir tai jie labiau linkę daryti be rankų! Pamaloninkite Vėžį pagyromis ir meilias žodeliais ir sulauksite tokio atpildo, kokio net neįsivaizdavote. Vėžys puikiai prisiderina prie savo partnerio poreikių, todėl gali būti geras ir švelnus kaip avelė ar aistringas, bei agresyvus kaip liūtas. Kitaip tariant su Vėžiu lovoje nuobodžiauti tikrai nereikės.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą vėžiui būtų Nr. 4. Šioje sekso pozoje vyrui reikėtų atsigulti ištiesus kojas, o savo galvą padėti ant pagalvės. Tuo tarpu moteris turėtų užlipti jojikės poza ant vyro penio. Tačiau moteris turėtų nesėsti ant vyro, o atsitūpti ant jo ir savo kojomis remtis į vyro klubus. Geresnei pusiausvyrai išlaikyti moteris turėtų palinkti į priekį ir rankomis remtis į vyro krūtinę. Vyras savo partnerę galėtų prilaikyti už kojų, glamonėti ar tiesiog gali jausti ją savo krūtine ir grožėtis vaizdu.

Nors vyrui šioje pozoje neįmanoma kontroliuoti situacijos, nes raitelio vaidmuo atitenka viliojančiai jojikei, tačiau vyras čia tikrai neliks nuskriaustas ir gaus aukščiausio lygios pasitenkinimą.

Liūtas (gimęs liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

Liūto horoskopo ženklo atstovai – lovoje ganėtinai atsargūs, švelnūs ir lėti. Liūtai veikia pagal iš anksto suplanuotą ir laiko patikrintą strategiją. Juk tai Liūtas, jis pats šauniausias, todėl viską privalo atlikti puikiai. Liūtų seksualinis apetitas praktiškai neišsemiamas, todėl jų partneriai gali nusiteikti ištisam sekso maratonui, kuris truks ilgai ir niekur neskubant. Pamaloninti savo partnerį – viena iš Liūto pareigų, todėl reikėtų nusiteikti nepakartojamiems lovos malonumams ir labai aistringai, bei ilgai trunkančiai nakčiai.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Liūtui būtų Nr. 5. Šioje sekso pozoje moteris turėtų atsigulti ant šono ir pakelti savo viršutinę dalį atsiremdama ant alkūnės, taip pat reikia pakelti ir vieną koją. Moteris turi patogiai įsitaisyti remdamasi viena ranka ir koja, kad galėtų išlaikyti pusiausvyrą. Vyras turėtų atsisėsti tarp moters kojų ir pakelti vieną moters koją ant savo šono, jei reikia gali pasiremti rankomis, kad būtų stabiliau arba pažaisti su moters krūtine ar tarpukoju, kad savo moteriai suteiktų didesnį malonumą.

Šioje pozoje pora ne tik galės labiau pajausti vienas kitą, bet ir sužinoti kokias partnerio kūno stygas reikia skambinti, kad melodija būtų nepakartojama.

Mergelė (gimęs rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelės zodiako ženklo atstovai – lovoje drovoki, bet tik iki tol, kol perpranta savo partnerio poreikius ir randa bendrą kūno kalbą. Kitaip tariant Mergelių partneriui reikėtų žengti pirmą žingsnį, o Mergelė prisitaikytų ir tuomet jau pasistengtų padaryti viską, kad šios nakties jo partneriui nepavyktų pamiršti. Be to, kol mergelės nėra tikros, kad jų santykiai su antrąją puse yra tvirti ir stabilūs, tol jos neskuba visiškai atsiskleisti ir pademonstruoti, ko yra vertos. Nors mergelės lovoje nepasižymi dideliu aktyvumu ir aistra, tačiau iškart nereikėtų jų nurašyti, nes Mergelės gali būti puikūs meilužiai, pasiruošę įvairiems lovos eksperimentams ir jūsų erotinių svajonių išpildymui. Tik to reikia palaukti. Tad jei norite turėti patikimą partnerį, tvirtus santykius ir nuostabų seksą, tai Mergelė puikus kandidatas. Mergelės ženklo atstovai mėgsta gruboką seksą, tik ne visuomet išdrįsta tai parodyti. Taip pat, ko jau ko, bet ištvermingumo sekse jiems tikrai verta pavydėti.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Mergelei būtų Nr. 6. Šioje sekso pozoje vyrui reikėtų atsigulti ant nugaros ir sulenkti kojas per kelius. Moteris ant viršaus turėtų atsisėsti jojikės poza atsisukusi veidu į savo partnerį ir užfiksuoti varpą šioje padėtyje. Moteris turėtų nugara atsiremti į vyro kelius, atsipalaiduoti ir galvą atlošti atgal. Rankomis remtis į žemę išorinėje vyro kojų pusėje. Ši sekso poza ne tik vyrui leis pasimėgauti nuostabiu vaizdu, bet ir leis pažaisti su savo partnerės krūtine ir tarpukoju ir taip dar labiau sustiprinti malonumą.

Ši sekso poza išties puiki tuo, kad nereikalauja jokios kontrolės, tiesiog užtenka atsipalaiduoti, pasitikėti vienam kitu ir atsiduoti aistrai.

Svarstyklės (gimęs rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Svarstyklių zodiako ženklo atstovai – lovoje vadovaujasi vienu principu – seksas privalo būti kokybiškas, o ne šiaip lytiniam poreikiui patenkinti. Todėl Svarstyklės kantriai stengsis dėl savo partnerio. Svarstyklėms labai svarbu ne tik pats seksas, bet ir papildomas aistros stimuliavimas. Pavyzdžiui besimylinčių kūnų stebėjimas veidrodyje, seksas pusiau viešoje vietoje, sekso žaisliukų įvedimas į lytinį aktą ir t.t. Taigi jei jūsų partneris Svarstyklės – pamirškite greitukus ir nusiteikite ilgiau trunkančioms ir labiau jaudinančioms sekso scenoms.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Svarstyklėms būtų Nr. 7. Šioje sekso pozoje vyrui reikėtų atsisėsti ir lengvai praskėsti savo kojas į šonus. Moteris turėtų atsisėsti tarp savo partnerio praskiestų kojų, žiūrėdama veidu į savo partnerio veidą. Moteris turėtų rankomis apsivyti vyro kaklą ir užsikelti savo kojas ant vyro pečių. Vyras savo partnerę turėtų apkabinti per juosmenį ir tokiu būdų padėti savo partnerei judėti, taip sustiprindamas pasitenkinimą ir tuo pačiu neatsisakydamas bučinių.

Ši sekso poza puiki tiems, kas mėgsta sekso metu bučiuotis, matyti vienas kito veidus, leisti tarp jų kunkuliuoti aistrai ir emocijoms, bei tuo pačiu užsiimti karštu seksu.

Skorpionas (gimęs spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Skorpiono horoskopo ženklo atstovams – patinka karštas, aistringas ir grubokas seksas. Lova tikrai ne ta vieta, kurioje skorpionai galėtų atsiskleisti visomis savo spalvomis. O štai liftas, troleibuso galinė sėdynė, balkonas, palangė ar ežero pakrantė, kitaip tariant vietos kuriuose yra tikimybė būti pastebėtiems – tiesiog tobulas variantas nepamirštamiems seksualiniams potyriams. Skorpionai nieko prieš užsiimti ir aistringu greituku, tik šiems aistringiems greitukams idealiai tiktų tvirtas stalas, kėdė, sofa ar kad ir kilimas. Žodžiu kuo įvairesnės vietos tuo geriau.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Skorpionams būtų Nr. 8. Šioje sekso pozoje vyras turėtų atsisėsti į priekį ištiesęs kojas. Moteris turėtų atsisėsti ant vyro penio, nugara į savo partnerį. Partnerė turėtų pasilenkti į priekį, išsiriesti, galvą atmesti atgal. Moteris remtis turėtų ant savo rankų, o sulenktomis kojomis tarsi apglėbti savo partnerį. Vyras turėtų prilaikyti moterį už klubų, juosmens ar užpakaliuko ir taip padėti jai judėti.

Ši sekso poza nereikalauja jokio specialaus pasirengimo, vyrą apdovanoja puikiu vaizdu, moteriai leidžia pasijausti tarsi deivei ir tuo pačiu abu partnerius apdovanoja nuostabiu seksu. Ši sekso poza tikrai padės paįvairinti intymius santykius ir įpūs naujos ugnies į Jūsų meilės židinį.

Šaulys (gimęs lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Šaulio horoskopo ženklo atstovo slaptas talentas – oralinis seksas. Patikėkite tai jie daryti tikrai puikiai moka tik gal ne visada tai praktikuoja, tačiau jei jau Šaulys apdovanos savo partnerį oraliniu seksu, tai jo partneris tiesiog nusikels tiesiai į dangų. Aplamai seksas su Šauliu yra nepakartojama patirtis. Šaulys mėgsta ir svarbiausia moka gėrėtis partnerio kūnu. Savo žodžiais ir prisilietimais Šaulys moka, savo partnerį pasijusti vieninteliu ir nepakartojamu, ir pamiršti apie visus kompleksus. Šalia Šaulių jų partneriai ištirpsta ir pamirštą viską aplinkui, todėl gali pilnai atsiduoti net ir tiems malonumams, apie kuriuos būdavo baisu ir pagalvoti.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Šauliams būtų Nr. 9. Šioje sekso pozoje moteris turėtų atsigulti ant nugaros, rankas sukryžiuoti ant savo juosmens, o kojas praskėsti ir pakelti į viršų. Vyras turėtų būti viršuje, tarp moters praskleistų kojų. Vyro rankos turėtų būti tiesios ir remtis šalia moters pečių. Vyro kojos turėtų būti sulenktos per kelius ir šiek tiek praskleistos. Kitaip tariant vyras turi stovėti ant visų keturių. Ši poza puikiai tinkama, kai Jūsų kūnas yra alkanas meilės ir aistros. Taip pat šioje pozoje moteris gali būti ir apglėbus vyro juosmenį, įsikibus į vyro pečius ar tiesiog glamonėti savo partnerį.

Ši poza puiki tuo, kad nereikalauja jokio ypatingo pasirengimo, partneriai gali mėgautis glamonėmis ir bučiniais ir patirti nuostabų seksą. Šioje pozoj galėsite nustebinti savo partnerį naujais potyriais ir pajausti maksimalų pasitenkinimą.

Ožiaragis (gimęs gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Ožiaragio zodiako ženklo atstovas – sekse, kaip šokių aikštelėje. Puikiai kontroliuoja savo partnerį ir veda jį tiesiai į didžiausią palaimą. Ožiaragis sekse savo gražiausiomis spalvomis atsiskleidžia tik tada, kai būna užtikrintas dėl savo santykių, pasitiki savo partneriu ir nori matyti tolimesnę ateitį kartu. Tada Ožiaragis yra pasiruošęs pasistengti dėl savo partnerio ir suteikti jam nenusakomą malonumą. Ožiaragiai mano, kad malonumą galima patirti ir mylintis visiškai paprastai, tačiau svarbiausia su patikimu ir gerai pažįstamu ilgalaikiu partneriu.

Originalumu Ožiaragiai per daug nepasižymi, tačiau ko jau ko, bet kantrybės ir ištvermės – Ožiaragiai turi per akis. Todėl pirmiausia Ožiaragis privers savo partnerį aimanuoti iš pasitenkinimo ir pasiekti tikrą Olimpo viršūnę, o tik tuomet leis pasitenkinti ir pats sau. Po tokio sekso norisi pakartojimo? Jokių problemų, Ožiaragis visada pasiruošęs dar kartą savo partnerį nukelti į Olimpo viršūnę.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Ožiaragiams būtų Nr. 10. Šioje sekso pozoje moteris turėtų atsigulti ant pilvo rankas ištiesti į priekį, kojas praskiesti. Moters užpakaliukas turėtų būti išriestas ir kilstelėtas į viršų, jos veidas ir pilvas turėtų būti paguldytas ant žemės. Vyras turėtų atsiklaupti tarp moters išskleistų kojų, kilstelėti moters užpakaliuką ir įeiti į ją.

Šioje pozoje valdovas bus vyras, o moteris bus jo sekso vergė. Tačiau, kad viskas pavyktų pora turės dirbti kaip vieninga komanda. Tad šis lovos žaidimas, Jums tikrai garantuos naujų potyrių ir apdovanos partnerius neapsakomu malonumu.

Vandenis (gimęs sausio 21 d. – vasario 19 d.).

Vandenio zodiako ženklo atstovas – vien tik sekso nepripažįsta. Svarbiausia vandenių erogeninė zona yra smegenys. Jei pasirodysite tuščias, lėkštas ar ne per daug įdomus, vandeniai su jumis nenorės gaišti savo laiko. Tiesa vandeniai mėgsta pakalbėti, tad jei jų pašnekovas protingai linksės galvą, užduos vieną kitą klausimą, į kurį vandenis galės atsakinėti valandų valandas, tai jiems šis pašnekovas gali pasirodyti net labai protingas ir įdomus. O tada ir lovoje jau viskas puikiai klostysis.

Su sekso partneriu vandenį privalo sieti ne tik aistra, bet ir emocinis ryšys. Būtent dėl to seksas su vandeniu yra labai harmoningas. Lovoje Vandeniai atsipalaidavę, laisvi, nebijo naujovių ir skatina savo partnerį pilnai atsiduoti aistrai, pamirštant visus „tabu“. Vandenių ženklo atstovai mėgsta viską kas nauja ir originalu, seksualiniame gyvenime jie savęs neriboja ir yra linkę įgyvendinti slapčiausias savo ir antrosios pusės erotines fantazijas. Vandeniams patinka ir grubesnis seksas. Jiems vieni juokai suderinti švelnų malonumą su gruboka aistra, nors kitiems tai gana sunki užduotis.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Vandeniams būtų Nr. 11. Šioje sekso pozoje vyras turėtų atsisėsti, atsilošti atgal ir pasiremti ant delnų. Kojas reikėtų šiek tiek sulenkti per kelius ir išskleisti. Moteris turėtų atsigulti ant nugaros tarp praskleistų vyro kojų, jos pečiai turėtų būti padedami ant vyro kojų, galva pakeliama aukštyn. Moteris savo kojas turėtų pakelti vyrui ant pečių, o rankomis įsikibti į vyro klubus.

Šioje sekso pozoje partneriai galės žiūrėti vienas kitam į akis, taip užmegzdami stiprų emocinį ryšį. Taip pat vyras galės grožėtis moters kūnu ir mėgautis nuostabiu seksu.

Žuvys (gimęs vasario 20 d. – kovo 20 d.).

Žuvys paprastai traukia aplinkinius dėl to, kad jie puikiai sugeba pabrėžti savo seksualumą ir sužavėti priešingos lyties atstovus. Žuvų zodiako ženklo atstovai taip pat yra tikri eksperimentatoriai. Norite išbandyti ką nors naujo? Tada Žuvų ženklo atstovai kaip tik Jums. Žuvys neturi jokių „tabu“, jokių kompleksų, ir atrodytų, kad turi nepasotinamą seksualinį apetitą. Svarbu nebijoti žuvų partneriams parodyti ko nori, antraip rodyti iniciatyvą žuvims vieniems gali greitai atsibosti.

Žuvų ženklo atstovai lovoje yra be galo išradingi. Puikiai supranta kūno kalba, todėl itin gerai supranta kaip ir ko nori jų lovos partneris. Lovoje žuvys ištvermingos, bet šiek tiek nekantrios. Žuvys nori išbandyti kuo daugiau, dažnai nepagalvodamos apie savo antrąją pusę. Vis dėlto, jei Žuvų antrosios pusės aiškiai leis žuvims suprasti, kas jiems patinka ir ko jie nori, žuvys pasistengs šiuos poreikius patenkinti.

Geriausia sekso poza pagal horoskopą Žuvims būtų Nr. 12. Šioje sekso pozoje moteris atsigula ant galvos, po galva turėtų būti padėta pagalvė. Moters kojos turėtų būti tiesios ir praskleistos į šonus. Vyras atsistoja tarp praskleistų moters kojų, pasilenkia į priekį ir šiek tiek sulenkia kelius. Savo partnerę vyras turėtų paimti už juosmens, pakelti jos kūną į viršų, kad moters sėdmenys būtų ant jo kelių, o šlaunys prispaustos prie liemens. Moteris turėtų apglėbti vyro blauzdas savo rankomis ir tik su galva remtis į pagalvę. Ši sekso poza nėra lengva, bet ji tikrai padės įpūsti naujų vėjų į jūsų meilės guolį.

Šioje pozoje partneriai privalo dirbti kaip viena darni komanda, tai ne tik labai suartina partnerius, suteikia naujų potyrių, bet ir priverčia į savo partnerį pažvelgti kitomis akimis.