Meilės horoskopas Liūtui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Liūtui vyrui

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad Liūtai meilėje yra karališki mylimieji. Norėdami geriau pažinti Vyrą Liūtą, atidžiau pažiūrėkite į filmuose vaizduojamą Liūtą karalių. Štai toks yra vyras Liūtas. Vyras Liūtas pasižymi aštriu protu, karališku dosnumu, atjauta ir taurumu. Jis turi daug draugų ir nevengia visiems ir visada padėti. Taip pat šis vyras, kaip tikras karalius mėgsta būti dėmesio centre ir yra išdidus bei valdingas.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas yra be galo žavingas, malonus ir kilnios širdies vyras. Jis yra labai ryžtingas, kai mato tikslą, kurio nori pasiekti. Tada jis savęs negaili ir dėl šio tikslo gali dirbti dieną ir naktį. Vyrai Liūtai yra labai drąsūs ir pasitikintys savimi, tai yra asmenybės vertos pagarbos.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas dėl savo karališkų savybių varo moteris iš proto. Moterų dėmesio Liūto zodiako ženklo atstovui tikrai netrūksta. Prie šio vyro rikiuojasi visa eilė tikro vyro meilės išsiilgusių gražuolių. Tik Liūtas karalius renkasi, kuri iš šių gražuolių bus verta jo dėmesio ir laiko.

Kiekviena moteris gali tapti tikra karaliene šio karališko vyro glėbyje, jei tik ji suvoks, kad yra karaliaus glėbyje. Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad Moterims svarbu nepamiršti, kad jos keliaują pas Liūtą karalių ir elgtis taip kaip elgtųsi su tikru karaliumi. Liūtas vyras nepagarbos ir blogų žodžių nepakenčia. Moterys norėdamos sužavėti vyrą Liūtą, turi jam meilikauti ir nepamiršti jį girti. Jis valdovas – todėl ir elgtis su juo reikia kaip su tikru valdovu.

Liūtas užimtas moterų dėmesiu

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas su moterimis elgiasi kaip tikras džentelmenas. Vyras Liūtas kupinas optimizmo ir pasitikėjimo savimi. Moteris šios Liūto vyro savybės varo iš proto. Todėl nieko keista kad jau nuo ankstyvos jaunystės vyras Liūtas būna apsuptas gražuolių merginų būrio.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas dažniausiai moterų pats neieško ir dėl jų širdžių nebando nuversti kalnų, nes tam paprasčiausiai neturi laiko. Kadangi būna užsiėmęs santykiais su šiuo metu pažįstamomis merginomis ir moterimis. Vienu metu dažniausiai vyras Liūtas turi ne po vieną simpatiją. Liūtas tuo pačiu nevengia ir bendrauti su naujomis jo kelyje pasitaikiusiomis gražuolėmis. Jei kuri iš jo kelyje pasitaikiusių moterų užkariauja Liūto vyro širdį ir nusivedą jį į bažnyčia bei patenkina visus jo poreikius tai šis Liūtas tampa šeimos Liūtų, kuris pradeda rūpintis šeimos gerove.

Tačiau jei Liūtas dar nesusaistytas santykiais, tai jam nieko kito nelieka, kaip tik laukiančias ir meilės išsiilgusias moteris apdovanoti liūtišku dėmesiu ir meile. Šis tipiškas daugybę gerbėjų turintis Liūtas vyras negali atsispirti gražuolėms, kurios prašosi jo meilės. Todėl jis kaip tikras džentelmenas joms suteikia to ko jos nori. Taigi, kai kurie vyrai Liūtai kartais tampa vėjavaikiais.

Kokios moterys patinka Liūtams

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas mėgsta moteris, kurios yra tarsi geriausia jo versija. Liūtas susižavi energingomis, nuoširdžiomis, maloniomis, linksmomis, dosniomis, pasitikinčiomis savimi, protingomis ir ryžtingomis moteris. Jei jau Liūtas vyras ras tokią moterį ir ją įsimylės tai jis dėl jos bus pasiruošęs padaryti labai daug.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad Liūtas vyras labai vertina prisižiūrėjusias ir dailias moteris. Moteris turi papildyti Liūto vyro įvaizdį ir suteikti džiaugsmą Liūto akims.

Liūtas, ne tas vyras kuris būtų linkęs dalytis. Tad įprastai santykiuose jis antru niekada būti nenori. Su užimtomis moterimis jam nelabai kas gaunasi. Jau vien mintis kad jam teks su kažkuo dalytis moterimi, Liūtui atrodo nepakeliama. O moterys, kurios bandys sukelti jam pavydą, labai tikėtina, kad vietoj pavydo sukėlimo, Liūtą vyrą tiktai atbaidys. Vyrai Liūtai meilėje vadovaujasi tokia nuostata: Aš noriu tavęs tik tada jei ir tu nori manęs. Jei tu manęs nenori ir aš tavęs nenoriu. Tad vyras Liūtas laukia, kol moteris jam parodys, kad ji domisi juo. Jei moteris bandys sukelti Liūtui pavydą domėdamasi kitais vyrais, Liūtas vyras tai supras, kaip tai jog ji Liūto nenori. Todėl Liūtas pagalvos, kad nėra ko čia daugiau stengtis ir gaišti laiko prie moters, kuri jo nenori.

Liūtui patinka intelektualios, pasitikinčios savimi moterys, žinančios savo vertę. Tik tokios moterys gali būti tikromis karalienėmis ir sėdėti šalia karaliaus Liūto. Su tokiomis moterimis šalia, Liūtas tampa dar puikesniu karaliumi.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad Liūtas vyras mėgsta moteris, kurios jam neprieštarauja, juo žavisi ir jį girią. Šiam vyru labai svarbu, kad juo žavėtųsi, jam meilikautų, jį girtų ir palaikytų. Todėl moteris kuri nuoširdžiai žavisi vyru Liūtu, jam labai patinka.

Taip pat šiam vyrui labai svarbu maloniai bendrauti su moterimi temomis, kuriomis jis domisi. Moteris kuri jaus malonumą kalbėtis su Liūtu, jo temomis tikrai turės didžiulį pliusą Liūto akyse.

Vyrai Liūtai ir vadovavimas

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas yra apdovanotas visomis puikiam vadovui reikalingomis savybėmis, todėl gana dažnai vyrai Liūtai susikuria sėkmingas karjeras ir tampa viršininkais ar kitais valdančias ir reikšmingas pareigas užimančiais specialistais.

Ne išimtis ir meilėje. Šie vyrai mėgsta, kai gali vadovauti santykiuose ir kai žino, kad jie yra šeimos galva, kuri sprendžia kas naudingiau šeimai. Moterims reikėtų įvertinti jo pastangas ir leisti jam būti vadovu namuose. Net jei kartais nesutinka, dėl šeimos gerovės moteris turėtų nusileisti savo išrinktajam arba pabandyti drauge sugalvoti palankesnį sprendimą. Tačiau sprendimo priėmimą palikti savo vyrui Liūtui. Vyrams Liūtams vadovavimas labai svarbus, tad leiskime jiems vadovauti.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyrai Liūtai turi puikius organizacinius įgūdžius, kurie labai gerai jiems pasitarnauja tiek asmeniniame gyvenime, tiek meilėje. Šie vyrai puikiai ir gretai sprendžia iškilusius sunkumus meilės ir asmeninio gyvenimo srityje ir visuomet randą geriausią išeitį. Liūtai vyrai yra labai gudrūs, apsukrūs ir energingi, todėl moterys dažnai susižavi šiais pasitikėjimu savimi trykštančiais vyrais.

Vyrams Liūtams patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas labai mėgsta moteris. Tačiau nors ir gali atrodyti, kad šis vyras myli visas moteris, tačiau išties jis ieško tos vienintelės, kuri galėtų būti jo karalienė ir kartu su juo keliauti per gyvenimą. Kai vyras Liūtas randa savo karalienę ji tampa jo ištikimiausia bendražyge keliaujančia kartu gyvenimo kelyje. Įsimylėję Liūtai vyrai yra vieni ištikimiausių zodiako ženklų.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas mėgsta moteris, kurios turi įvairių veiklų, hobių, užsiėmimų ir siekia savo tikslų. Jis vertina tai, kad moteris yra užsiėmusi ir nesėdi be darbo. Kadangi pats Liūtas vyras yra labai darbštus ir turi įvairių tikslų ir svajonių bei jų siekia, jam svarbu kad ir jo moteris turėtų savųjų ir jų siektų. Liūtui labai malonu, kai jis gali didžiuotis savo moterimi ir jos pasiekimais. Liūtas neprastas laimikis, todėl ir jo moteris turi būti neprastesnė.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad moterys norėdamos suteikti laimės Liūtams vyrams, turėtų pasipuošti savo gražiausiomis suknelėmis, pasikvepinti skaniausiais kvepalais ir namuose sukurti tinkamą atmosferą. Liūtams patinka prabanga, intymi aplinka ir švelni muzika. Tai turėtų sujaudinti net patį stipriausią Liūtą ir padėti jam atsiskleisti tikrosiomis savo spalvomis. O jei dar moteris ir meilikautų Liūtui girdama jo protą, vyriškumą, gerumą ir kitas puikiąsias Liūto vyro savybes, tai Liūtas visai išsilydytų nuo šios moters. Vyrai Liūtai pastebi, kitų žmonių įdėtas pastangas, tad jūsų padarytas geras darbas tikrai neliks nepastebėtas. O jei jau Liūtas pastebės jūsų pastangas tai už jas dosniai atsilygins.

Nuostabieji vyrai Liūtai

Liūtai vyrai labai mėgsta kai juos glosto, bučiuoja ir jiems šnibžda švelnius žodžius. Jie tiesiog tirpsta nuo to. Liūtams malonu, kai juos giria, tad girkite juos kuo dažniau, negailėkite jiems meilių žodelių, apipilkite juos meilę ir jie atsilygins jums tuo pačiu. Lovoje Liūtai mėgsta kai malonumai ir glamonės trunka kuo ilgiau. Tai jiems galėtų niekada nesibaigti. Partnerei svarbu žinoti, kad ši nebandytų per daug dominuoti ir leistų pasirodyti savo Liūtui karaliui. Nes per didelio dominavimo Liūtas gali nesuprasti.

Kalbant apie Liūtus vyrus ir jų aistrą, galima paminėti kad tai be galo aistringi vyrai. Kurie tvirtus ir ilgalaikius santykius vertina daug labiau nei trumpalaikius. Tačiau, kad ilgalaikiai santykiai klestėtų svarbu juos puoselėti. Kad Liūtas būtų laimingas šiuose santykiuose, jie turi atitikti visus Liūto intelektualinius, dvasinius ir seksualinius, reikalavimus. Tik tada Liūtas jaus visišką pilnatvę šiuose santykiuose.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas labai mėgsta kai yra glostoma ir glamonėjama ar švelniai pakasoma jo nugara. Tai viena jautriausių Liūto vyro vietų. Moteris švelniai pirštų galiukais perbėgdama nuo viršaus iki apačios ir nuo apačios iki viršaus per vyro Liūto nugarą be galo jį įaudriną. Nugaros glostymas, glamonės ar kasymas atpalaiduoja Liūtą ir tuo pačiu įkaitiną jo kūną bei mintis. Dar Liūtai vyrai nemažiau mėgsta ir masažą tik jame jie norėtų aktyviai dalyvauti. Pamasažuokite savo vyrą Liūtą, o paskui leiskite pamasažuoti jam jus. Daugumai Liūtų vyrų tai turėtų labai patikti.

Vyrai Liūtai šeimoje

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyrai Liūtai vedybiniame gyvenime yra labai ištikimi, bet tik tuomet jei jų sutuoktinis santuokoje leidžią jiems būti šeimos galva. Vyrai Liūtai šeimoje yra puikūs draugai, bei gyvenimo palydovai, kuriais galima pasikliauti bet kokioje situacijoje. Dėl savo šeimos gerovės šie vyrai drąsiai galėtų paaukoti viską ką turi brangiausio. Jie visada pasiruošę padėti savo namiškiams. Tik svarbu jų neįžeidinėti ir nežeminti, nes tai juos labai skaudina ir dėl to jie gali ilgai nešiotis nuoskaudą savo širdyje.

Liūtai niekada nieko nedaro atmestinai. Lygiai taip jie elgiasi ir meilėje. Jei jau Liūtas vyras įsimylėjo ir nusivedė savo meilę prie altoriaus, tai jo mylimoji turėtų suprasti, kad Liūto meilė yra nuoširdi, akla ir aistringa. Mylinčio Liūto niekada niekas nesustabdys nuo jo moters. Kai Liūtas vyras tampa tėčiu jo meilė savo žmonai dar labiau sustiprėja. Liūtas vyras tampa atsidavęs ne tik savo mylimai žmonai bet ir savo vaikams. Liūtas vyras jaučia didelį dėkingumą savo žmonai už suteiktą galimybę būti tėčiu.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas yra nuostabus tėtis. Jis nuoširdžiai stengiasi rūpintis savo vaikais. Siekia kad jų gyvenimas būtų puikus ir kad jiems netektų kentėti. Liūtas vyras yra geraširdis, bendraujantis ir drąsus, tad ir savo vaikams paprastai perduoda šias savybes. Liūtas vyras yra labai energingas ir linksmas bei nevengia padūkti su savo vaikais, tad toks tėtis visų vaikų svajonė.

Vyrams Liūtams nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyrai Liūtai labai nemėgsta, kai jiems prieštaraujama. Moterims siekiančioms sėkmingų santykių su Liūtais, patariama jiems niekada ir niekur neprieštarauti. Prieštaravimai iššaukią Liūto pyktį ir nepasitenkinimą. Liūtas vyras yra linkęs vadovauti, jam patinka kai jo klausomasi ir juo žavimasi.

Taip pat vyras Liūtas labai nemėgsta, kai moteris jį kritikuoja. Moteris išvadindama vyrą Liūtą nevyrišku, pasipūtusiu, kritikuodama jo grožį ar potenciją taip stipriai įžeis Liūtą, kad Liūtas jai to niekada neatleis. Liūtas yra toks vyras, kuriuo reikia žavėtis ir kurį reikia mylėti. Jei moteris juo nesižavi ir tik kritikuoja, šis vyras su tokia moterimi ilgai išbūti nesugebės. Tai tiesiog nelemta jo prigimčiai.

Meilės horoskopas Liūtui vyrui teigia, kad vyras Liūtas labai nemėgsta, nesusitvarkiusių moterų. Moteris, kuri nepasidažiusi, nepasipuošusi, apsirengusi netvarkingai, neskoningai ar murzinais rūbais, Liūtui labai nepatinka. Moteris turi papildyti Liūto įvaizdi, todėl ji turi atrodyti neprasčiau už jį. Jei moteris apsileidusi, vyras Liūtas nenorės turėti santykių su tokia moterimi.

Tad moterys branginkite savo nuostabiuosius vyrus Liūtus. Leiskite jiems vadovauti. Nuolat girkite juos ir jais žavėkitės. Apie Liūtų potenciją visada sakykite tik gerus žodžius. Bei nepamirškite su Liūtu vyru būti graži ir susitvarkiusi, kad šis vyras galėtų mėgautis būdamas šalia jūsų.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.