Meilės horoskopas Avinui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Avinui vyrui

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad meilės santykiuose Avinai būna labai aistringi ir karšti. Avinas – meilėje tai karys, kuris siekia užkariauti jam patikusios moters širdį. Niekas negali jo sustabdyti nuo šio siekio. Avinui neegzistuoja jokios kliūtis, jų nesulaiko jokie sunkumai nuo savo išvajotosios moters širdies.

Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad Avinas viliodamas moterį prilyginamas plėšrūnui, kuris medžioja savo grobį. Tačiau tai kitokia medžioklė, nei mes įsivaizduojame. Tai medžioklė į kurią pasitelkiamas grakštumas, gundymas, narsa, drąsa, aistra, ir visa Avino vyro išmonė. Avinai vyrai siekia savo norimos moters nepaisydami jokių galimų nuostolių, dėl savo mylimosios jie pasiruošę stačia galva nerti į pavojus. Drąsos jiems tikrai nestinga. Pirma Avinas padarys ko siekia, o tik paskui skaičiuos savo sužeidimus ir nuostolius dėl įvykusios kovos.

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad Avinai savo energija, autoritetu ir nutrūktgalviškumu gali priversti jais žavėtis daugybę moterų. Dažnai Avinų vyrų profesijos būna labai patrauklios moterims. Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad Avinai vyrai būna puikūs lenktynininkai, lakūnai, kariškiai, gaisrininkai, policininkai, teisininkai, chirurgai ir kiti valdančias, bei autoritetingas pozicijas užimantys specialistai. Visos šios profesijos pasižymi kova, galia, drąsa ir nebijojimu rizikuoti. Štai toks Avinas būna ir kovoje dėl mylimos moters. Drąsus, nebijantis rizikuoti, autoritetingas, pasiruošęs kovoti ir jei reikės net mirti dėl šios kovos.

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad kai kurie Avinai vyrai gali pasirinkti kuklią kovos strategija dėl norimos moters širdies ir stengtis prie jos prieiti atsargiai, jei neįkyrint ir tarsi nejučia priversti ją pamesti galvą dėl šio nuostabiojo Avino. Tuo tarpu kiti Avinai gali rinktis agresyviąją strategiją. Jie kovos dėl savo moters, rodys daug iniciatyvos, bus drąsūs ir bandys pasiekti savo tikslą. Savo traukos objektą jie gali tiesiog už atakuoti savo dėmesiu. Kol Avino išrinktoji tiesiog nebe atsilaikys šiam dėmesiui ir bus įsimylėjusi iki ausų.

Kaip Avinas rengiasi meilės medžioklei

Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad kai Avinas rengiasi meilės medžioklei. Jis pasipuošia geriausiais savo rūbais, išsikvepina skaniausiais savo kvepalais ir išsipusto nuo galvos iki kojų. Avinas kaip driskius ar elgeta niekada neitų į meilės medžioklę. Jis tarsi Eržilas, kurio seksualinė energija veržiasi per kraštus. Jo laikysena tiesi, krūtinė išpūsta, o raumenys įtempti. Jis laukia savo meilės grobio…

Meilės horoskopas Avinui teigia, kad nors Avinai yra Marso vaikai ir žinomi kaip karštakošiai ir kovotojai, tačiau jie yra ir dideli romantikai, kurie yra linkę viską idealizuoti. būdami dideli romantikai Avinai viską mato pro rožinius akinius. Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad ne išimtis ir jų mylimoji. Jie ant pjedestalo iškelia savo mylimąją ir visais galimais būdais bando pavergti jos širdį.

Avinai vyrai tarsi įsikūnija į tobulybės vaidmenį ir būna tikri angelai, riteriai bei didvyriai jų siekiamos moters akyse. Meilės horoskopas Avinui teigia, kad būtent taip jie pavergia savo siekiamos moters širdį ir ši moteris pamato koks iš tiesų gražus yra šis riteris ant balto žirgo su žvilgančiais šarvais. Atsilaikyti Avino vyro vilionėms Avino išrinktajai yra praktiškai neįmanoma, nes Avinai vyrai turi visas šiuolaikinių didvyrių savybes. Jie drąsūs, energingi, atviri, draugiški, narsūs, pasiaukojantys, romantikai, idealistai ir visa širdimi mylintys.

Avinai mėgsta protingas ir įdomias moteris

Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad Avinai ypač mėgsta pirmauti ir būti nugalėtojais, ne išimtis ir meilėje. Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad dažniausia, Avinai imsis iniciatyvos susipažįstant su jam patinkančia mergina. Jie drąsūs, savimi pasitikintys ir nebijantys nepasisekimo. Todėl jie be jokios baimės iškėlę savo ragus aukštyn eis savo išrinktosios link.

Moteris kuri pati norėtų susipažinti su Avinu jam gali netgi atrodyti neįdomi, nes jam nebebūtų ką suvilioti ir dėl ko kovoti. Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad kova, laimėjimai ir sėkmė vienas iš didžiausių Avino gyvenimo variklių. Moteris, kuri atitenka Jam lengvai, paprastai ilgai jo nežavi, nebent ši moteris priverstų Aviną stengtis ir kovoti dėl jos. Avinams labiausiai patinka sunkioje kovoje iškovotas kąsnelis. Avinai mėgsta laimėti, ne išimtis ir laimėjimas dėl išrinktosios širdies.

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad nors moterys rodančios pačios iniciatyvą susipažįstant su Avinu Jam gali atrodyti ir ne tokios įdomios, tačiau jo savimeilę tai ikrai paglostytų ir jis mielai įsitrauktų į šį malonų nuotykį. Avinui patinka moterų dėmesys ir Jų vilionės. Jam patinka jaustis geidžiamam ir būti dėmesio centre. Jei moteris dar ir pagirtų Aviną gražiais žodžiai, tai jį visai ištirpdytų.

Avinas neatsisako lengvo flirto. O moterys koketės jam tarsi patvirtina jo vyriškumą ir patrauklumą. Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad tikras Avinas ir šiaip jaučiasi kaip tikrų tikriausias Heraklis, tačiau pagauti ilgesingi moterų žvilgsniai ir jų dėmesys jam ypač paglosto jo Avinišką savimeilę. Meilės horoskopas Avinui teigia, kad nors šie santykiai malonūs abiems pusėms, tačiau paprastai jie į meilę neperauga. Nors pats Avinas ir gali pasidžiaugti flirtu ir paviršutiniškais santykiais, bei pats bendrauti paviršutiniškai, tačiau paviršutiniškų moterų jis ilgai pakęsti negali. Avinui patinka protingos ir įdomios moterys. Patinka dėl šių moterų kovoti ir laimėti šių moterų širdį.

Avinai – nuostabūs vyrai ir tėvai

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad Avinai po išsiskyrimų ilgai savo žaizdų nesilaižo, dažniausiai jie susirandą kitą meilės objektą, kuris padeda jiems išsilaižyti jų meilės žaizdas. Po kelių tokių ilgalaikių ir rimtų santykių griūties dažnu atvejų Avinas jau su trečiąją rimta partnere bus nuėjęs prie altoriaus.

Meilės horoskopas Avinui teigia, kad nors Avinai vyrai atrodo pašėlę vyrukai, tačiau rimtuose santykiuose ar šeimoje jie yra jautrūs ir rūpestingi vyrai bei tėvai. Jie nuostabūs vyrai savo moterims ir puikūs tėvai savo vaikams. Dėl pašėlusio charakterio Avinai labai ilgai išlieką jaunatviški todėl sugeba palaikyti puikų ryšį su savo vaikais ir dažnai nepatiria tokių vaikų auginimo problemų, kurias patiria aplinkiniai.

Avinai – puikūs tėvai savo vaikams, bet neprastesni jie ir vyrai savo žmonoms. Avinai savo žmonas be galo vertina ir gerbia, jie negaili joms brangių dovanų ir dėmesio. Jiems yra labai svarbu kad Jų moteris jaustųsi laiminga ir graži. Kai jų moteris laiminga ir jie jaučiasi laimingi.

Avinui patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad paprastai iki 30 metų Avinai gyveną labai audringą gyvenimą ir gali būti išbandę labai daug visko. Avinams svarbu yra išbandyti ir patirti tai ko dar nepatyrė. Jiems patinka įvairovė miegamajame ir kiti kūniški malonumai. Tabu šioje srityje jiems praktiškai neegzistuoja. Bet jei norite juos ypač pamaloninti, tai reikėtų žinoti, kad jiems patinka naujovės. Taip pat jie ypač didelį dėmesį skiria savo švarai, aprangai ir kvapui. Lygiai to paties jie tikisi ir iš savo partnerio. Niekas taip nepamalonina Avino vyro kaip jo partnerės graži šilkinė pižama, skanūs kvepalai, švarios odos ir plaukų kvapas.

Rami atpalaiduojanti muzika ir lengvai pritemdyta šviesa jį ypatingai jaudina. Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad Avinas pasižymi praktiškai neišsenkančiomis lytinės energijos jėgomis, todėl jis paprastai to paties tikisi ir iš savo partnerės. Jei Avinas Jums pasiūlys pakartoti antrą kartą, nereikėtų nustebti, nes jis tikras eržilas lovoje.

Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad Avino jautriausia vieta yra galva. Nervų receptoriai išsidėstę Avino galvoje yra jautriausi visame jo kūne, todėl norint Avinus įkaitinti ir sujaudinti galima pamasažuoti Avino galvos odą, švelniai paglostyti jam plaukus ar barzdą. Švelniai liesdami pirštais Avino lūpas visiškai jį įkaitinsite. Be to Avinai labai mėgsta bučinius. Kuo bučinių daugiau tuo geriau. Tačiau bučinius Avinai mėgsta netik į lūpas. Jie mėgsta kai bučiuojamas jų kaklas, ausų speneliai, užmerktos akys. Nuo to Avinai išvis užsidega laukine aistra.

Avinas – puikus meilės mokytojas

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad Renkantis moterį Avinas katės maiše nėra linkęs rinktis. Jis linkęs išbandyti visas šios moters galimybes ir išmokytų ją visų įmantrybių lovoje. Jis gali būti puikus lovos žaidimų mokytojas. Jis atsidavęs, patikimas, sugebantis įsijausti ir pasistengti dėl savo partnerės. Jei Avino moteris išlaikytų visus Avino meilės egzaminus, labai tikėtina kad Jis šią ypatingą moterį nusivestu ir prie Altoriaus.

Meilės horoskopas Avinui teigia, kad kuo rimčiau Avinas domisi jam patinkančia moterimi, tuo ilgiau jis nesiveda jos į lovą ir bando pažinti ją kaip asmenybę, nes ši moteris Avinui atrodo įdomi ir intriguojanti. Nors Avinas ir beveik neturi tabu tačiau rimtiems santykiams jis paprastai susiranda drovią, nekaltą mergaitę, kuri jį puikiai supranta ir šalia kurios jis jaučiasi laimingas.

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad kuo audringesnis buvo Avino gyvenimas anksčiau, to labiau tikėtina kad jis ieškos ramios ir mielos merginos šalia savęs. Tokia moteris jį truputėlį pristabdys ir suteiks jam tokią meilę ir vidinę ramybę, kurios trumpalaikės pažintys suteikti negalėjo. Svarbu kad ši moteris turėtų šarmo ir nebūtų per nelyk nuolanki ir rami. Tokia moteris Avinui per daug greitai atsibostų.

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad Avinas vyras įvertins ir pamils tą moterį kuri turės savo nuomonę ir mokės už ją pakovoti. Avinas vertina tas moteris kurios ne tik juo žavisi ir su viskuo sutinka bet ir reikiamu momentu sugeba jam paprieštarauti, pasipriešinti, išsakyti kritiką bei duoti jam velnių. Nors Jis pats to gali ir nepripažinti, bet Avinas vyras moka priimti kritiką ir netgi gerbią moterį, kuri sugebėjo jį sukritikuoti ir galbūt privertė pažvelgti visai kitaip į esamą situaciją nei žvelgė jisai. Gerai argumentuota kritika Aviną priveda prie diskusijos, o diskusija padeda pamatyti tai ko Avinai nematė anksčiau. Avinams patinka protingos ir įžvalgios moterys padedančios praplėsti jo akiratį.

Avinas – naivus, draugiškas ir atviras

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad net po daugybės nusivylimų ir nesėkmių, santykiuose Avinai išlieka naivūs patiklūs ir draugiški. Dėl to jie nuoširdžiai pasitiki kitais žmonėmis ir į kiekvieną žmogų žiūri kaip į gerą žmogų. Tai yra didžiulis privalumas, nes Avinai sugeba išlikti tyrais, draugiškais ir atvirais, net po daugelio nesėkmių ir įskaudinimų meilės srityje. Kitaip tariant Avinai nėra linkę dėl vienos jį įskaudinusios moters, visas moteris laikyti tokiomis pačiomis. Kiekvieną moterį Avinas priima nuoširdžiai ir draugiškai ir nekaltina bei nelygina jos su prieš tai gyvenime sutiktomis jį įskaudinusiomis moterimis.

Meilės horoskopas Avinui teigia, kad vyrai Avinai be galo mėgsta tiesą. Jie patys yra linkę sakyti tiesą ir dažnu atveju sako viską ką galvoją. Tiesa, ne visiems Avino pašnekovams patinka toks Avino atvirumas. Kadangi Avinai vyrai viską stengiasi sakyti tiesiai šviesiai ir be užuolankų, jiems patinka ir moterys, kurios sugeba pasakyti tiesą, kad ir kokia nemaloni ji būtų. Tokias moteris jie gerbia ir vertina, nors kartais ant jų ir pyksta dėl pasakytos tiesos.

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, jei jau Avinas vyras susirado savo moterį, tai šią moterį jis saugos kaip didžiulį lobį ir niekam kitam jo nepatikės. Vyrai Avinai labai gerbią savo moterį ir vertiną ištikimybę. Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad Avinai nėra linkę sukti į kairę, nebent jų santykiuose nėra laimės ir darnos. Jei Avinas su savo moterimi turi neišsemiamų pokalbių temų, jie vienas kitą gerbia, brangina ir vertina, o jų intymus gyvenimas nėra vien tik misionieriaus poza tai Avinui tikrai nekils jokio noro sukti į kairę. Meilės horoskopas Avinui nurodo, kad Avinai myli savo šeimą ir brangina tai ką turi, todėl po šeimos sukūrimo paprastai stengiasi nesielgti lengvabūdiškai ir būna orientuoti į šeimos gerovę.

Avinui nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Avinui vyrui teigia, kad jei nenorite sunervinti ir įžeisti Avino vyro, tai geriau į pasimatymą nevėluokite. Avinai mėgsta punktualias ir savo žodžio besilaikančias moteris. Jei sugalvosite į pasimatymą stipriai pavėluoti be priežasties ir apie tai, kad vėluosite nepranešite Avinui vyrui, tai žinokite kad antro pasimatymo greičiausiai jau nebebus. Susinervinęs Avinas išmes gėlių puokštę į šiukšlinę, o kartu su ja ir visą bandančią užgimti meilę Jums. Avinai nemėgsta žmonių, kurie jų nevertina ir negerbia jų laiko, todėl su tokiais žmonėmis savo laiko negaišta.

Meilės horoskopas Avinui teigia, kad vienas iš didžiausių Avinus vyrus atbaidančių dalykų tai jų negerbimas. Jei Avino moteris Aviną viešai išvadintų niekam tikusiu lovoje, vyrų pamintu po moters padu ar kitaip stipriai įžeistų jo savigarbą, tai Avinui vyrui būtų smūgis žemiau juostos. Jei jis šią moterį myli ir ji vėliau jo visai kaip tik gali atsiprašytų gal jis jai ir atleistų. Bet jei ne tai šiems santykiams galas. Nes Avinas vyras turi būti gerbiamas savo moters, kitaip tai tiesiog jau nebe jo moteris. Tad moterys turinčios šalia savęs vyrą Aviną, branginkite jį, girkite, mylėkite ir niekada jo viešai neįžeidinėkite.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.