Vaikų horoskopas pagal gimimo metus

Vaikų horoskopas pagal gimimo metus

Kiekvieno zodiako ženklo vaikas yra unikalus ir nepakartojamas. Dvyniai – labai aktyvūs vaikai, jie bėga nuo vieno užsiėmimo prie kito. Mergelės – labai kruopštūs, smulkmeniški ir smalsūs vaikai. Skorpionai – labai jautrūs ir ilgai atsimenantys nuoskaudas. Tad tėveliams yra tikras iššūkis teisingai užauginti savo vaikus. Vaikų horoskopas pagal gimimo metus jums padės sužinoti kokias ypatybes turi jūsų vaikas pagal horoskopo ženklą. Taip pat jums padės suprasti savo vaiko interesus ir jo elgesį, bei patars kaip reikėtų teisingai jį auklėti.

Avinas, Jautis, Dvyniai

Avinas (vaikas gimęs kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Jaunėlis avinukas nuo pat mažumės yra labai aktyvus, energingas ir impulsyvus. Mažojo avinuko tėveliams reikėtų susitaikyti, kad vaikutis bus nuolat pasipuošęs įvairių nuotykių mėlynėmis ir guzais, nes drąsos šiam mažyliui tikrai nestinga. Jis labai norės vadovauti ir viską darys su didžiule aistra. Dėl to gali būti sunkoka susirasti žaidimo draugų, nes avinukas pyks, jei kiti jam nenorės paklusti. Tėvų pareiga po avino ženklu gimusį mažylį, išmokyti surasti kompromisus su kitais žmonėmis. Mažojo avinuko nevalia versti kažko daryti prieš jo valią, taip tik sulauksite dar didesnio mažylio pasipriešinimo. Geriausia visas avinuko užduotis jam pateikti kaip iššūkius.

Jautis (vaikas gimęs balandžio 20 d. – gegužės 21 d.)

Mažasis jautukas yra jautrus ir pragmatiškas vaikas. Jis labiausiai vertina tai, ką gali paliesti ar paragauti. Šiems vaikams yra ypač svarbi rutina ir sava aplinka. Vienas mėgstamiausių mažųjų jautukų žaidimų yra įvairūs rankdarbiai. Tėvelių pareiga šiems mažyliams užtikrinti kasdienę rutiną. Kitaip vaikutis gali būti nedėmesingas ar pernelyg irzlus. Tačiau svarbu žinoti, kad kartais pakeisti įprastą veiklą yra labai smagu ir naudinga.

Dvyniai (vaikas gimęs gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Įvairovė yra tikras gyvenimo džiaugsmas mažiesiems dvyniams. Šie vaikučiai būna ypač komunikabilūs, hiperaktyvūs ir lekia nuo vieno užsiėmimo prie kito. Mažojo dvynuko interesai keičiasi labai greitai, o nuobodulys jam yra didžiulė bausmė. Tėvų pagrindinė pareiga yra išmokinti mažąjį dvynuką, kad kitais žaidimais ar darbais šis mažylis užsiimtu tik pabaigęs pirmąjį darbą ar žaidimą.  Didžiausia motyvacija šiam vaikučiui – nauji įspūdžiai.

Vėžys, Liūtas, Mergelė

Vėžys (vaikas gimęs birželio 22 d. – liepos 23 d.).

Mažieji vėžiukai yra be galo jautrūs vaikai, jie lengvai gali susigraudinti dėl įvairių smulkmenų: išgirdus liūdnesnę istoriją, pamačius kenčiantį gyvūną ar tėvams šiurkščiau atsakius. Jei mažylis nesijaus saugus, kaip tikras vėžys jis gali užsisklęsti savo kiaute. Šiems mažyliams ypač svarbus stiprus emocinis ryšys su šeimos nariais. Mažajam vėžiukui itin svarbu jausti saugų tėvų užnugarį. Vėžiukų tėvai turėtų padėti vaikui išsiugdyti pasitikėjimą savimi, nebijoti šio mažylio labiau pagirti ir būti pasiruošus visada jį išklausyti.

Liūtas (vaikas gimęs liepos 24 d. – rugpjūčio 23 d.).

Mažasis liūtukas žino, kad yra pats šauniausias ir niekada kitiems nebijo pasigirti. Mažieji liūtai ne tik energingi, bet ir labai artistiški. Jie dievina dėmesį ir nebijo suklysti. Taip pat liūtai yra lojalūs draugai ir be galo mėgsta lyderiauti. Mažųjų liūtų tėvai privalo juos išmokyti, kad ir kiti aplinkui esantys žmonės yra tokie pat šaunūs. Užsitarnauta pagarba yra didžiausia motyvacija liūtams. Giriant mažuosius liūtukus, už gerai atliktus darbus, galima labai daug pasiekti jų auklėjime.

Mergelė (vaikas gimęs rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

Mergelės yra labai smulkmeniški ir smalsūs vaikai. Mažosios mergelės labai noriai mokosi ir domisi daugeliu dalykų, tačiau jų pedantiškumas ir smulkmeniškumas gali sukliudyti pamatyti ir suprasti šių dalykų esmę. Tėvai mergeles turėtų išmokyti per daug nesureikšminti smulkmenų ir ties jomis neužstrigti. Taip pat tėveliai turėtų daugiau laiko skirti mažosios mergelės pasitikėjimo savimi ugdymui.

Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys

Svarstyklės (vaikas gimęs rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

Mažieji svarstyklės moka kurti grožį, jie mėgsta būti kompanijose ir ypač vertina patogumą. Nuo mažų dienų jie moka tarsi savaime sutaikyti konfliktuojančias puses ir taip išspręsti visus kylančius konfliktus. Jiems itin svarbi taika ir ramybė. Dėl to kartais pernelyg stengdamiesi įtikti kitiems, ignoruoja savo norus. Mažiesiems svarstyklėms tėvai turi paaiškinti, kad kartais supykti ar rodyti savo emocijas yra gerai. Ypatingai jei mažyliai nori apginti savo nuomonę.

Skorpionas (vaikas gimęs spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

Mažyliai skorpionai ypač jautrūs vaikai ir ilgai atsimena nuoskaudas. Šie vaikai linkę į stiprius kraštutinumus – arba balta, arba juoda ir ne kitaip. Šie vaikai yra labai prieraišūs prie artimųjų, tačiau yra įtarūs ir nepasitiki niekuo, ko jie nepažįsta. Tėvai mažuosius skorpionus turi išmokyti, kad gyvenimas nėra tik baltas ar juodas – jame yra daugybė spalvų ir atspalvių. Tėvams svarbu žinoti, kad auklėjat mažąjį skorpioną negalima dalinti tuščių pažadų. Jie šiuos pažadus prisimins ir labai stipriai nusivils, jei jie bus neįgyvendinti.

Šaulys (vaikas gimęs lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

Mažieji šauliukai yra nepailstantys optimistai ir svajokliai, skraidantys virš žemės. Jie labai dažnai būna panirę į savo fantazijų pasaulį ar nuolatos ieško nuotykių. Mažieji šauliukai smalsūs, bet dažnai būna labai išsiblaškę ir nesugeba adekvačiai vertinti juos supančio pasaulio. Tėvams reikėtų šiuos mažylius švelniai sugrąžinti į žemės planetą ir jiems įvesti dienotvarkę, tačiau jokiu būdu nepažaboti jų smalsumo.  Didžiausias paskatinimas mažajam šauliukui – nauji nuotykiai.

Ožiaragis, Vandenis, Žuvys

Ožiaragis (vaikas gimęs gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

Mažuosius ožiaragius galima vadinti jaunais senukais. Jie ypač rimti ir išmintingi vaikai. Užsibrėžę tikslą jie bandys jo pasiekti sunkiu darbu ir visomis turimomis jėgomis. Šiems vaikams gali būti sunku susirasti draugų, nes jie į kitus dažnai žvelgia iš aukšto. Tėvams reikėtų mažylius ožiaragius skatinti kuo daugiau bendrauti su savo bendraamžiais. Tėvams bendraujant su mažuoju ožiaragiu, reikia su juo bendrauti kaip su protingu, suaugusiu žmogumi. Patikėkite, jis tai tikrai įvertins.

Vandenis (vaikas gimęs sausio 21 – vasario 19 d.).

Nuo pačių mažiausių dienų vandenis stebins daug greitesne raida nei bendraamžiai. Jam viskas įdomu ir jis ypač greitai mokosi. Vandenio tėvai turėtų leisti vaikui užsiimti įvairiais eksperimentais ir bandymais. Mažajam vandeniui patinka viską atrasti pačiam, jam patinka viską daryti kitaip nei kiti ir jis negali pakęsti taisyklių. Tėvams reikėtų pasirūpinti, kad mažasis vandenis neprarastų susidomėjimo ir nuolat galėtų išmokti ko nors naujo. Tik taip šis mažylis galės pasiekti ypač gerų rezultatų.

Žuvys (vaikas gimęs vasario 20 – kovo 20 d.).

Mažieji žuviukai yra empatiški – moka lengvai įsijausti į kito kailį, geba užjausti ir mielai padeda kuo tik gali. Šie mažyliai pasižymi ypač lakia fantazija ir gali būti puikūs pasakoriai. Mažieji žuviukai dažnai atrodo tarsi ne iš šio pasaulio, nes gyvena savo fantazijose. Tėvams reikėtų išmokyti mažuosius žuviukus atskirti, kada jų pagalba išties reikalinga, o kada jais naudojamasi. Taip pat šiuos mažylius reikėtų paskatinti ne tik fantazuoti, bet ir realiai įgyvendinti savo idėjas.