Dvyniai

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)

Dvyniai – žmonės, gimę šio gamtos persilaužimo metu, vienoje krūtinėje turi dvi sielas. Viena veržiasi į priekį be jokio sąžinės graužimo, jei kalbama apie asmeninę sėkmę, o kita įtraukia į žaidimą moralinius principus ir kartais uždelsia tai, kas sėkmingai prasideda.

Dvigubas Dvynių ženklas rodo aukštumas ir gelmes. Po juo gimę gali kartais skraidyti krykštaudamas padebesiais, o kartais būti mirtinai nusiminęs. Dažnai svarbūs sprendimai iššaunami kaip iš pistoleto, bet taip pat greitai gali būti vėl atšaukiami ar paversti priešingybe.

Visiems gerai žinomas žmonių – Dvynių gudrumas ir suktumas

Dvynių astrologinis regentas yra Merkurijus, kuris savo globotinius apdovanoja protu, išmintimi ir intelektu, o kartu suteikia jiems tvirtą, stabilų finansinių pranašumų suvokimą. Bet ir jis nieko negali padaryti prieš dvigubą Dvynių prigimtį.

Lemiamomis gyvenimo akimirkomis gimę po oro stichijos ženklu leidžia kalbėti širdžiai, net jei tai prieštarauja protui. Jų pažadai ir ketinimai ar sumanymai yra rimti, tačiau ne visada jų laikomasi. Nereikia dėl to jiems priekaištauti, o geriau galvoti apie tai, kad klysti – žmogiška. Kas čia kaltas, kad šitame greitai bėgančiame gyvenime kažkas atsitinka ir priverčia pakeisti kursą?

Dvyniai ieško trumpiausių kelių į sėkmę ir bėgdami, turbūt, nuverčia kliūtis, kurios staiga iškyla prieš juos. Taip jie įgyja gyvenimiškos patirties.

Žinoma, tai alina nervus, kadangi nervai yra labiausiai neatsparus ligoms žmonių – Dvynių organas. Jie niekuomet nesisaugo, todėl dažnai peršąla ir suserga įvairiomis chroniškomis ligomis. Kadangi Dvyniai kovoja su savo ligomis visais būdais ir pasisako už sveiką gyvenseną, gana dažnai nusižengia savo nusistatymu.

Oro stichijos ženklo spalva yra šviesiai geltona, laimingas metalas – gyvsidabris. Merkurijaus globotiniui daug jėgų smaragdui giminingas brangakmenis aukso berilis. Laimingas akmuo šiame ženkle yra taip pat ir kalnų krištolas, kvarcas.

Dvyniai tikri talentai

Žmogus – Dvynys gyvena kiek neramų klajoklišką gyvenimą. Dvyniai gali valandų valandas keliauti, kad sužinotų ką nors naujo. Jis ilgai neišbūna vienoje vietoje. Nesijaučia jaukiai mažesnės svarbos padėtyje. Bet ir tada jis lengvai nepasiduoda. Net tokiu atveju jis, kaip vienintelis palaikantis personalą ar įmonės tarybos atstovas, puikiai atstovauja kolegų interesus. Jis mėgsta veiklumą, aktyvumą, energingumą, bet įmonės gerovė, klestėjimas jam yra antroje vietoje.

Vyrai – Dvyniai puikiai panaudoja savo gabumus kaip žurnalistai ar rašytojai, mokytojai ar auklėtojai, bet visų pirma kaip politikai. Jų kalba liejasi tarsi iš krioklio, ir tai, ką jie kalba, yra pagrįsta, realu, net jei dažniausiai skamba kiek demagogiškai.

Po šiuo Merkurijaus valdomu ženklu yra gimę daug gerų bankininkų. Priklausomai nuo to, jei jo horoskope persveria blogi aspektai, tokių vikrių, sumanių ir apsukrių tipų tarpe būtų galima rasti ir keletą banko čekių klastotojų ar prekybininkų, kurie parduoda geras prekes, o kartais ir blogas padidintomis kainomis.

Nepaisant Dvynių būdo prieštaringumo, negalima įtarti blogų ketinimų – susipina keliai, kuriais jis ieško sėkmės bet kuria kaina. Jis geras kolega, kuris padeda kitiems, kur tik gali. Kad Dvyniai ta savo pagalba galbūt priverčia pasitraukti, tai jau kitas dalykas. Jis niekam nenori pikta, bet kartais jo didžiulė inteligencija pasako jam, kad geresnė vieta priklauso jam. Kas čia randa bloga, niekuo negalime padėti.

Panaudodami savo įtikinimo galią, Dvyniai tampa puikūs prekeiviai

Kaip ir jos žvaigždės brolis, moteris – Dvynys veržiasi profesijoje aukštyn. Ji priverčia pasitraukti iš distancijos kai kuriuos savo kolegas vyrus, be to, šiam tikslui pasiekti pasitelkia alkūnes (arba savo smailą liežuvį) taip, kad kiti to nepastebi. Ji galėtų pasiekti tai, ką užsibrėžė, klasta, gudrybe ar kitais būdais, bet dažniausiai jai nereikia viso to. Ji veikia taip įtikinamai, kad kiekvienas, kurį ji pranoksta, linki jai sėkmės naujoje padėtyje be jokio pykčio. Pavydėti būtų klaidinga, pačiai daug nededant pastangų, atlyginimo padidinimas ar paaukštinimas iš tikrųjų yra tik laiko klausimas.

Moteris – Dvynys yra geraširdė draugė, kuri kiekvienam palengvina darbą, kiekvieną nesavanaudiškai pavaduoja, tik tokiu būdu kolega ar kolegė turi keletą ramių valandų.

Dvyniai – greitų sprendimų meistrai

Pagal tradiciją vyras – Dvynys kaip viršininkas, laikosi atstumo, jis sprendžia daugiau savo bendradarbių naudai. Jis greitų sprendimų meistras, tačiau gali ir taip pat greitai juos atšaukti, nes jam staiga kita mintis atėjo į galvą. Gerus savo aplinkinių pasiūlymus jis perima kaip savo. Jei tik gali, autorinių teisių jis nepastebi.

Išorėje Dvyniai yra visuomet mandagūs, paslaugūs, malonūs ir draugiški, bet po tuo slypi dažnai kažkas neigiamo, nepritariančio ir nedraugiško. Bendradarbiai, kurie ateina pas jį su asmeniniais prašymais, atrodo jam įkyrūs, nemalonūs ir varginantys. Nepaisant to, jis stengiasi padėti, nes viską mato realiai.

Moteris – viršininkė, gimusi po Dvynių ženklu, elgiasi panašiai. Jos rankose pinigai, bet jei kuris iš bendradarbių pasiekia puikių rezultatų, ji jam tikriausiai be eilės pakels atlyginimą. Ji kaip ir jos žvaigždės brolis, staigiai priims sprendimą, bet taip pat staigiai jį atšauks, nes kažkas jai pašnibždės, kad ji buvo blogai informuota. Ji gali smarkiai sukritikuoti darbuotoją prieš susirinkusią komandą, bet nesusilaiko nepagyrus.

Kai kam žmonės – Dvyniai atrodo neryžtingi, svyruojantys, dejuojantys ir abejojantys. Taip atrodo tik todėl, kad jis dažnai tampa savo besikeičiančių nuotaikų žaidimo kamuoliu. O jos kyla ir leidžiasi jo horoskope su gerais ar blogais aspektais.

Dvyniai – vyrai mielai apsimeta moterų herojais

Nepasitikėk visiškai Dvyniu, net jai jam jau per septyniasdešimt. Jis visuomet sumano ką nors negera, kai pamato gražią moterį. Jos pažadina medžiotojo instinktą ir suteikia sparnus jo nepaprastoms, ypatingoms idėjoms ir neįprastiems veiksmams ar poelgiams.

Taigi jauni Dvyniai dažniau įsimyli, o vyresni Dvyniai dažniau skiriasi. Jei gimęs po šiuo ženklu yra bent kiek geresnės nuomonės apie save, laikas nuo laiko jis yra tikras vėjavaikis. Ar tai nepadeda geriau suprasti, kodėl Dvyniai tampa sėsliais, pavyzdžiui, po trečios santuokos?

Dvynių šarmas yra toks sukrečiantis, kad jo buvusios draugės apsiašaroja, vos tik pagalvoja apie šį Adonį net ir daugeliui metų prabėgus. Jis pats neišleis nė vienos ašaros dėl moters. Savo meilės nuotykius ir aferas jis aprašo dienoraštyje arba papasakoja žaismingai mažame draugų ratelyje, be to, leidžia sau poetiškai laisvai pagražinti tam tikrus kulminacinius momentus. Jei jau kuri metė akį į vyrą – Dvynį, turi įsiminti tokį dalyką: žadinti jo smalsumą! Protinga moteris turi laikyti paslaptyje savo jausmus ir bet kokius planus. Jei pažadintas jo susidomėjimas, jis gali begėdiškai, įžūliai, net akiplėšiškai flirtuoti, be to, jis neužmirš ryškiau nušviesti savo daugiau ar mažiau teigiamus bruožus.

Jei dama sužadina jo smalsumą, jis ima ją klausinėti. Išmintinga, sumani moteris niekada neduos jam išsamaus atsakymo, o tik nustebins daugybe užuominų, kurios suteiks jam vilties. Jei jis iš karto sužinos viską apie savo flirto objektą, gali būti, kad susidomėjimas greit išblės. Kas moka elgtis šaltai ir abejingai, o kartu atsakyti stipriu flirtu, turi daugiau šansų sėkmei.

Jis nemeluoja, tik jo tiesa dažnai keičiasi

Kaip jam patinka seksas

Seksas nebūtinai yra svarbiausias dalykas jo gyvenime. Tai dažniausiai būna tarsi nuotykio, įvykio, prasidedančio flirtu ir besitęsiančio šelmiškais žaidimais lovoje, papildymas.

Jis nori atrodyti tarsi aktorius scenoje. Jis nepakenčia prigesintos, neryškios, švelnios šviesos. Jis tarsi sietynas nori žėrėti tūkstančiais atspindžių, kaip vyksmo didvyris: toks tai vyras – Dvynys. Drovūs, baikštūs, nedrąsūs ėriukai, jei ir norėtų prisidengti prieblanda, bus žavingai įtikinti, kad šviesa yra energijos šaltinis, leidžiantis pamatyti savo energiją.

Dvyniai yra išradingi. Nuobodulys įvaro jiems ligą. Meilė, kuri virsta kasdieniu įsipareigojimu, kaitalioja nuotaikas, o laikui bėgant, paskatina ieškoti nuotykių svetur.

Moterys – Dvyniai ir jų svajonės

Moterys – Dvyniai atrodo tarsi būtų Ievos. Žinoma, jų obuolių atsargos yra neribotos, ir jei vienas vyras jau išvarytas iš rojaus, kitas stovi eilėje. Moteris – Dvynys yra įvairiausių skonių vaisius.

Kartais ji būna žaviai saldi, kartais griežta ir atšiauri. Bet niekada ji nėra surūgusi, nepatenkinta, pikta ar suirzusi. Kas vienąkart paragavo moters – Dvynio, kenčia vėliau nuo netekties šmėklos.

Moterys – Dvyniai prižiūri savo figūrą. Jos gali prisitaikyti prie asketiško gyvenimo būdo, tik joms sunkiai sekasi atsisakyti nervų sistemą stimuliuojančių produktų (prieskonių, kavos, tabako, alkoholinių gėrimų ir pan.), jei jos prie jų jau yra pripratusios. Flirtas – jų slaptas ginklas.

Kiekviena moteris – Dvynys gali įtikinti vyrą, kad ji yra lengvai pasiekiama. Pasitelkus moterišką apsukrumą, ji išsisuks nuo perdėm audringo vyro taip, kad jis net nepastebės, jog ji savo širdį seniai atidavė kitam.

Oro stichijos Dvynių ženklo moteris daug bando ir mėgina, bet apsisprendžia ne taip greitai. Kas galvoja, kad jau turi ją, tam ji gali tą pačią minutę šaltai atsukti nugarą. Paanalizavus, ji gali būti ta, kuri pati pasirenka. Jai ne prie širdies tokie žaidimai, kai riteris jėga paima tvirtovę.

Moterys – Dvyniai yra linksmos, smagios, visada gyvenimu besidžiaugiančios. Net ir pačioje giliausioje duobėje ji niūniuos sau dainelę ir pilna entuziazmo pabandys išlipti iš jos. Moteris – Dvynys lengvai nepasiduos.

Jos žavesys traukia kiekvieną vyrą, o temperamentas suteikia sparnus kilniems siekiams. Galų gale tai yra tik akivaizdus flirtas moters, kuri ieško atsipalaidavimo nuo kasdieninės monotonijos.

Moterys – Dvyniai charakterizuojamos taip: sukeliančios malonumą, pasigėrėjimą, bet taip pat ir išrankios, kai kalbama apie vyrus

Nepaisant šio tariamo lengvabūdiškumo, ji visuomet ieško to vienintelio, padarysiančio ją laiminga. Su laiku po truputį kaupiasi tai, kas negalėtų atsilaikyti prieš kritinį moters – Dvynio protą. Galiausiai didvyrių figūros turi tokią savybę, kad laikui bėgant, jų lakuotas paviršius sutrūkinėja.

Vyrai, ji tai žino, yra pakeičiami. Ir todėl kai kurie Merkurijaus vaikai būna laimingi tik trečioje santuokoje. Moters – Dvynio buvę mylimieji patvirtins: ką tik ji buvo atsidavusi ir meili mylimoji, o kiek vėliau ji kabinėjosi prie visko. Ji tuoj pat atskiria visą namų ūkį, nes Dvyniai pasisako už visiškai aiškius santykius.

Greitosiomis nieko nebus

Moterys – Dvyniai nemėgsta pusryčiauti stačiom prie šaldytuvo. Seksas lyg tarp kitko ar paskubomis taip pat ne jai. Greito atsidavimo ji neįtraukia į savo meilės repertuarą. Kelias į jos kūną eina per galvą. Gražiąsias savo gyvenimo valandas moteris – Dvynys nori išragauti iki dugno. Ji yra puiki mylimoji, bet ji nori mėgautis meile ir seksu. Pernelyg trumpa įžanga gali viską sugadinti. Ji nori pasiekti savo kulminaciją. Nusiteikimui tiktų pokalbiai apie meną, mokslą arba techniką.

Švelnus moters – Dvynio rankų vidinės pusės glostymas įkvepia ją. Kas pradeda glamonėti rankas jau restorane, turėtų ruoštis startuoti link artimiausio ar pirmo pasitaikiusio taksi. Moters – Dvynio rankose ir plaštakose yra pačios jautriausios nervų galūnės. Ji reaguoja į visų įmanomų ir neįmanomų vietų kutenimą.

Kas palaiko su ja slaptą ryšį, neturėtų nieko persūdyti: jos aistringi šūksniai šaižiai skambės per visus namus. Jei ji susijaudina, partneris tai jaučia. Ji taip kanda, kad galbūt partneriui gali prireikti ir kraują stabdančių priemonių. Žinoma, ji tuoj pat neprastai pasiaukojamai pasirūpins šoko ištiktuoju ir atsilygins visu savo švelnumu ir meilumu.

Jokia kita moteris nemato apdairiau, rūpestingiau, švelniau, meiliau ar maloniau nei moteris – Dvynys. Jokia kita taip įvairiai neinterpretuoja vyro meilės meno, be to, neatmeta eksperimentų ir laikas nuo laiko pasikeičia vaidmenimis su juo.

Pavydo ji negali pakęsti

Protinga, išmintinga ir sumani Dvynių moteris parodo reikiamą supratingumą, sužinojusi, kad mylima yra kita moteris. Ji užbraukia brūkšnį ir ilgai neliūdi buvusio draugo. Nieko nėra paprastesnio, kaip atsikratyti šia savarankiška ir supratinga dama. Tas, kuris nedrįsta išpažinti savo meilės intrigos, turėtų išbandyti aplinkinius kelius, kad viskas, ką ji sako, yra niekai. Būtent, bendraujant su Dvynių moterimi, neturi išsekti pokalbių, kuriuose ji aktyviai dalyvauja, temos.

Gerosios ir blogosios savybės reiškiasi lygiaverčiai – nenuostabu, žinant šį dvigubą charakterį.