Horoskopas idealiai antrajai pusei surasti

Horoskopas idealiai antrajai pusei surasti

Kiekvienas zodiako ženklas yra unikalus ir asmeniniuose santykiuose elgiasi skirtingai – užsispyrėlis avinas ieškos norinčios nuolat tobulėti asmenybės, kaprizingasis vandenis susižavės tik išskirtiniu žmogumi, o žuvų ženklo atstovai renkantis partnerį pasikliaus savo jausmais. Žemiau pateikiamas horoskopas idealiai antrajai pusei surasti. Šis horoskopas nurodo kokia ideali antroji pusė turėtu būti kiekvienam zodiako ženklo atstovui. Horoskopas idealiai antrajai pusei surasti jums padės suprasti kokia turėtu būti Jums idealiai tinkanti antroji pusė.

Avinas, Jautis, Dvyniai

Avinas (nuo kovo 21 d. iki balandžio 20 d.).

Avino antroji pusė – tai yra viso jo gyvenimo palydovas. Avino zodiako ženklo atstovai dažnai turi labai ambicingų planų ir svajonių. Todėl jiems nereikia antrosios pusės, kuri jiems trukdytų judėti pirmyn ir siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Avinus gali sužavėti į juos panašios asmenybės – motyvuotos ir norinčios nuolatos tobulėti ir augti.

Jautis (nuo balandžio 21 d. iki gegužės 20 d.).

Jaučiai mėgsta kai jiems neprieštarauja ir nesipriešina. Jie puikiai supranta, kaip ir kokia tvarka viskas aplinkui turi vykti, o įvairūs bandymai iššokti aukščiau bambos – tai tiesiog ne jų stilius. Jaučiams idealūs partneriai bus tie, kurie nerodo perdėtų ambicijų ir noro viską valdyti, bei vadovauti. Šeimos galva gali būti tik viena, o Jautis su šia užduotimi puikiai susitvarko.

Dvyniai (nuo gegužės 21 d. iki birželio 21 d.).

Dvynių zodiako ženklo atstovai niekad neturėjo aiškių kriterijų, kokia jų antroji pusė turėtų būti. Dvyniai gana lengvai prisiderina prie kitų zodiako ženklų atstovų ir nėra linkę konfliktuoti dėl smulkmenų. Todėl rinkdamiesi antrąją pusę, dvyniai pirmenybę suteiks tiems, kurie yra linkę sukelti mažiau galvos skausmo. Dvyniams svarbiausia, kad jie galėtų būti savimi ir mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.

Vėžys, Liūtas, Mergelė

Vėžys (nuo birželio 22 d. iki liepos 22 d.).

Šio zodiako ženklo atstovai gali būti labai kantrūs asmeninių santykių srityje ir prisiderinti prie pačių įvairiausių antros pusės charakterio ypatybių. Tačiau ypač svarbu vėžiams jaustis mylimiems ir reikalingiems. O visi kiti nesklandumai – tik smulkmenos, kurias galima įveikti per tam tikrą laiko tarpą.

Liūtas (nuo liepos 23 d. iki rugpjūčio 23 d.).

Liūto zodiako ženklo atstovas atsisakys pripažinti, kad kažkur šioje planetoje gali būti žmogus, su kuriuo jam yra lemta būti. Idealus partneris Liūtui neegzistuoja, nes idealumą jis mato tik pačiame savyje. Tad Liūtas santykius kurs tik su tuo, kuris įvertins jo neeilinius gebėjimus ir nepaliaus juo žavėtis.

Mergelė (nuo rugpjūčio 24 d. iki rugsėjo 23 d.).

Kaprizingąją mergelę prisijaukinti sunku, nes santykius ji kuria sunkai, bet kai jau kam nors pavyksta supančioti mergelę, tai jau ilgam laikui. Mergelės nemėgsta blaškytis, todėl kenčia iki paskutiniųjų. Kentėti yra priversti ir šalia mergelių esantys žmonės – tie, kas bendravo su Mergele, turėtų puikiai žinoti kad šio zodiako ženklo atstovo charakteris labai įdomus, bet toli gražu ne pats lengviausias. Mergelės gyvenimo partneriui bus keliami du pagrindiniai reikalavimai: pirma, kad jis būtų ambicingas ir nuolatos judantis pirmyn, antra – kad jis būtų ištikimas kaip šuo.

Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys

Svarstyklės (nuo rugsėjo 24 d. iki spalio 23 d.).

Šiems zodiako ženklo atstovams patinka būti dėmesio centre. Svarstyklės mėgaujasi bendravimu, įdomiais pašnekovais, naujomis pažintimis ir nekasdienėmis pramogomis. Nuobodulys – ne svarstyklių zodiako ženklo atstovams. Todėl ir gyvenimo partnerį jie pasirenka nestandartinį, įdomų, kartais net gana keistą. Svarstykles traukia – viskas kas yra už standarto ribų.

Skorpionas (nuo spalio 24 d. iki lapkričio 22 d.).

Skorpionas tai gana drąsus ir ryškus asmuo, nelinkęs paklūsti visuomenės nustatytoms taisyklėms ir normoms. Skorpionai nebijo pakovoti už save ir dažnai netgi patys sukuria naujas problemas. Ideali antroji pusė skorpiono zodiako ženklo atstovui yra toks pats ambicingas ir savimi pasitikintis žmogus, kuris bus atrama ir palaikymas skorpionui net pačiose kebliausiose situacijose. Didžiausia bėda yra ta, kad dvi stiprios asmenybės, būdami kartu sunkiai sugyvena.

Šaulys (nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 21 d.).

Šaulio zodiako ženklo atstovams reikia tokio žmogaus, šalia kurio būtų galima atsipalaiduoti. Šauliai yra linkę kaupti problemas ir neštis užsikrovus jas ant savo pečių, tačiau ateina ta diena kai svoris pasidaro per sunkus, o nusimesti jo dažnai nebūna kur. Ideali šaulio antroji pusė turėtų būti tokia, kuri padėtų šauliui atrasti pusiausvyrą tarp nesibaigiančių rūpesčių ir  laiko skiriamo sau.

Ožiaragis, Vandenis, Žuvys

Ožiaragis (nuo gruodžio 22 d. iki sausio 20 d.).

Ožiaragio zodiako ženklo atstovai yra labai stiprūs ir principingi. Jie visada lieka ištikimi savo moraliniams principams ir vertybėms. Gyvenimo partneriais jie renkasi žmogų su tokiomis pat aiškiomis vertybėmis, principais, įsitikinimais, požiūriu į gyvenimą. Kartu tai tiesiog neįveikiamas duetas, galintis nuversti kalnus.

Vandenis (nuo sausio 21 d. iki vasario 19 d.).

Šio zodiako ženklo antroji pusė pirmiausia turėtų atitikti vandenį intelektualine prasme. Vandeniai yra išskirtinai protingi ir gabūs. Jie nenusiteikę švaistyti vėjais savo asmeninio gyvenimo. Vandeniai santykius sukuria pakankamai sunkiai, nes yra gana išrankūs ir nelinkę pasiduoti emocijoms. Tad jei jūsų gyvenimo keliai suvedė su vandeniu, galite būti tikri, kad esate kur kas įdomesni, nei dauguma žmonių.

Žuvys (nuo vasario 20 d. iki kovo 20 d.).

Šio zodiako ženklo atstovai dažniausiai santykiuose vadovaujasi jausmais, o ne protu. Žuvims ypač svarbu, kad gyvenimo partneris nevaržytų jų laisvės, bet visada būtų šalia, išklausytų, palaikytų ir paskatintų naujiems gyvenimo iššūkiams. Žuvys turi be galo daug potencialo, tačiau per daug save nuvertina. Todėl jiems reikia antrosios pusės, kuri žuvis paskatintų ir pastūmėtų eiti į priekį.