Skorpionas

Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Skorpionas – žmonės, gimę šiuo žvarbiu metų laiku, turi stiprų norą kurti nauja. Jų energija neturi sau lygių. Jie žiūri savo pašnekovui į akis ir jau žino, su kuo turi reikalą.

Energingas ir kovingas, pasitikintis savimi ir nepriklausomas, – toks pasirodo Skorpionas savo artimiesiems, draugams, bičiuliams

Skorpionai mėgsta kovą. Tai Marso, kuris šalia Plutono yra jų regentas. Istoriškai jie atrodo visuomet ramūs ir šaltakraujiški, bet viduje slepiasi stipriai kunkuliuojantis vulkanas. Skorpionas turi stebėtinos savitvardos ir pasitikėjimo savimi. Tačiau kartais prasiveržia jėga, tuomet jie gali viską sulyginti su žeme, kas tik trukdys jų kelyje. Arba jie tai padarys kitokiais būdais, nes kiekvienas šio ženklo tipas turi nuodingą geluonį, kaip ir jų ženklo gyvūnas.

Žmonės – Skorpionai labiausiai neatsparūs apatinės kūno dalies organų ligoms. Daugeliui jų dėl staigaus, ūmaus, karšto, aistringo būdo iškyla pavojus susižeisti.

Paslaptingajam Skorpionui tinka pilka ir juoda spalva. Jo laimingas metalas – geležis. Auksas labai tinka jų laimingų akmenų įrėminimui. Tamsiai raudoną granatą, labai kietą brangakmenį jie gali nešioti kaip talismaną.

Skorpionui neegzistuoja savikritika

Skorpiono žmogus visai abejingas kitų nuomonei. Jie eina gyvenimo keliu pagal savo dėsnius, neklausydami kitų nuomonės apie tai. Jie tiki, kad jų ketinimai visuomet yra geriausi, bet visai nepastebi, kad dėl savo didelio atkaklumo, užsispyrimo padaro daugiau klaidų, negu kiti.

Skorpionas nemeluoja

Jei žmogus jautrus, neturėtų klausti Skorpiono nuomonės apie save. Marso globotinis išklos viską tiesiai šviesiai tiek iš gerosios, tiek iš blogosios pusės. Gražiausioji Skorpionų savybė – jie nemeluoja.

Vyras – Skorpionas gali būti šiurkštus, griežtas, kategoriškas. Jis visuomet nori prasimušti savo galva. Nepaisant to, jis atliks darbus iki paskutinės detalės. Tai jo savisaugos instinktas.

Moteris, gimusi po šiuo ženklu, yra paslaugesnė, meilesnė, malonesnė, draugiškesnė. Bet jei kas ją užgauna ar įžeidžia, ji gali būti tokia pat kerštinga kaip ir jos žvaigždės brolis.

Žmonės – Skorpionai neužmiršta tų, kurie bent kartą jiems padarė gera

Jų smalsumas prasiskverbti į visas gyvenimo paslaptis padaro juos tyrinėtojais. Plutono planeta apdovanojo juos nežemiškų ryšių, sąsajų nuojauta. Tai gali būti ir jų trūkumas, nes bemąstydami apie šiuos dalykus, jie lengvai puola į depresiją.

Jų antrasis globėjas karingasis Marsas pasirūpins tuo, kad jie niekuomet neprarastų realumo jausmo. Todėl jie sugeba prasimušti kiekvienoje profesijoje ir noriai dirba firmos labui, jei tik nors truputį bus pastebėtos jų pastangos. Jie visiškai lojalūs, jei bus pripažinti kaip pilnavertė darbo jėga.

Skorpionas gali naikinti save

Jei žmogui – Skorpionui kas nors nepatinka, jis gali nedvejodamas tuo atsikratyti. Jis nevertina pastovios darbo vietos, patikimumo, tikrumo bet kuria kaina. Jei kas suerzina, pažemina, gali veikti, sunaikindamas bet pats save. Apskritai, gimę po Skorpiono ženklu yra naudingi bendradarbiai kiekvienoje įmonėje. Jie greitai ir be žodžių atliks savo darbą. Ištvermingi ir beveik nereikalaujantys poilsio. Bet kuriuo metu jie išklausys kolegų vargus ir rūpesčius. Jų asmeniniai reikalai kitų neliečia.

Vyrui – Skorpionui norėtųsi vietos, kur jis galėtų realizuoti savo tyrinėtojo aistrą (arba smalsumą). Dauguma garsių mokslininkų yra gimę po šiuo ženklu. Ligoninėse jie dirba ir slaugytojais, ir gydytojais. Kadangi jam patinka turėti valdžią, tai jis mielai eina dirbti į policiją ar tarnauti kariuomenėje. Būdamas pedantu, jis bando įvaldyti naują techniką, būdus, metodus. Kaip amatininkas jis giriamas už tikslumą. Tiesą sakant, nėra profesijos, kurioje jis negalėtų pasireikšti.

Skorpiono moteris jaučiasi geriausiai, kuomet stovi ant savo kojų – būdama laisva menininke ar interjero architekte (ji turi skonį), gydytoja ar sesele (ji labai rūpestinga), bet taip pat ir astrologe – konsultante.

Skorpiono moteris yra puiki viršininkė, nes ji intensyviai rūpinasi savo bendradarbiais. Ji turi geležinę valią, naudoja ją ten, kur tai būtina.

Skorpiono moteris turi šeštą jausmą ateičiai

Daugelis žmonių – Skorpionų kyla karjeros laiptais. Tik, deja, dažniausiai jie užstringa pusiaukelėje. Būdami valdžioje, jie labai rūpinsis tuo, kad jų klausytų.

Jiems prieštarauti galima tik turint gerus argumentus, kuriuos už mažą honorarą mielai perima Skorpionai. Jie atkakliai siekia savo tikslo. Jie neatskleidžia savo kortų niekam. Netikėtumo efektas garantuoja Skorpionui – viršininkui sėkmę.

Joks Marso ar Plutono valdomo ženklo žmogus nėra įveikiamas savo darbo vietoje. Daugelis laiko jį nenugalimu ir džiaugiasi, kuomet yra jo draugas. Jam reikia kolegų rato, iš kurio jis gauna šiek tiek šilumos. Skorpionas labai teisingas, bet kas vieną kartą pajuto ant savo kailio jo kerštą, pasakys, kad toks patrauklus, malonus, simpatiškas tipas supykęs gali viską suplėšyti į skutus. Iki galo jo nesupras niekas.

Nuo jo žvilgsnio moterys tirpsta

Vyras – Skorpionas yra labai draugiškas, malonus, linksmas, įdomus. Jis yra stalų, skirtų nuolatiniams lankytojams, šalininkas. Skorpionas pasisako už lėbavimą, rijimą, girtuokliavimą, nes pats jei jo asketiška figūra stengiasi tai nuslėpti. Jam patinka nuotykiai, jis nevengia pavojų. Skorpionas nėra astrologijos pasekėjas, nes pats norėtų numatyti savo laimę ir ateitį.

Tą patį galima pasakyti ir apie meilę. Šiuo požiūriu vyras – Skorpionas yra kaip vulkanas, spjaudantis ugnį ir sulyginantis su žeme viską, kas pasitaiko jo kelyje. Jo žvilgsnis turi hipnotizuojančios jėgos. Pasinaudodamas šia jėga, Skorpionas bando padaryti savo aukas paklusniomis, nuolankiomis, kad jos jaustųsi kaip triušiai prieš gyvatę.

Moterys, flirtuojančios su juo, turi atsižvelgti į jo reikalavimus. Vyras – Skorpionas nuolat pasiruošęs viskam, net paviršutiniška draugija pasilinksminimo metu jam priimtina.

Būdamas jaunuoliu, jis renka sau drauges. Skorpionas nėra labai išrankus. Kuri jam patiko, turi būti jo. Ir jis ją gaus, jei tik ji parodys nors mažiausią silpnumą, bejėgiškumą. Jis tiki, kad jo vyriškam žavesiui ir erotiniam menui neatsispirs nė viena.

Vyras – Skorpionas galėtų patenkinti visą haremą

Atrodo sėkmė jam garantuota. Tačiau jis nėra donžuanas, kuris keičia mergaites vieną po kitos ir kiekvieną naktį praleidžia vis kitoje lovoje. Potencijos tikrai užtektų, bet viena vienintelė ilgainiui jam atsieina pigiau.

Iš tikrųjų jie ieško tos vienintelės, kurią galėtų užvaldyti visiškai. Jo favoritė turėtų būti švelni, trapi būtybė, kuri jam noriai, paklusniai pasiduotų. Po sutuoktuvių ji neturėtų turėti jokių savo norų. Vyras – Skorpionas tol pasisako už moters lygiateisiškumą, kol ji jam atsiduoda, paklūsta.

Meilės verta ragana – Skorpione

Jei šiandien būtų deginamos raganos, daugelis moterų – Skorpionių patektų ant laužo. Jų žavingos akys įžiebia erotinę ugnį. Jos reikalauja iš savo aukos viską užmiršti ir atsiduoti jos valiai.

Ši moteris turi talentą seksui. Pirmiausia, ji mokosi. Skorpionų tarpe daug yra žingeidžių, smalsių paauglių ir vyresniųjų. Savo žinias jos perduoda vyrui, galbūt ir vyrams! Kur tik ji mokytų ar mokytųsi, ji visuomet myli savo mokymo objektą. Bet, galimas daiktas, jis dingsta ir reikia ieškotis naujo. Vienus atbaido potencija, kitus sukeliantis baimę skorpiono geluonis.

Ji neapvils vyro, kuris laimės jos meilę. Jis yra aistringa mylimoji. Ji gali berniuką padaryti vyru. Už tai ji reikalauja ištikimybės. Ji pati sau susikuria idealų paveikslą. Klaidos pataisomos, galima korektūra. Kai pagaliau Skorpione pasiekia savo, gali atsitikti taip, kad jos tyrimų objektas jau pabėgęs. Kas nori būti gyvenime robotu, šokančiu pagal vienos damos dūdelę?

Ją patenkinti gali darbingi, kūrybingi vyrai

Jei vyras laimėjo jos širdį, tai netrukus susipažins ir artimiau. Ji elgiasi su vyru, kurį myli, kaip su savo nuosavybe. Bet tik lovoje jis iš tikrųjų susipažįsta su savo aistringąja.

Išoriškai viešumoje ji norėtų būti dama, kuri atsiduoda rafinuotai ir nenatūraliai, šalia savo išrinktojo tampa instinktyvia. Su ja nereikia didelių pastangų meilės žaidimui. Ji yra ta aktyvioji pusė, sugalvoja naujus žaidimo būdus, kad patiktų partneriui ir pati pasiektų ne vieną kulminaciją. Kuo ilgiau, tuo mieliau! O tai priklauso nuo jėgų, kurių turi tik darbingi vyrai. Naktis ilga, o mylinčios moters išmonė, sumanymai – neišmatuojami. Jei tik kuris vyras neatlaikys jos aukštų reikalavimų ir pasiieškos sau kiek mažiau aistringos draugės, jis tuoj pat dings iš jos akiračio. Kartais atsiranda individų, galvojančių apie tai, kodėl su puikia Skorpione viskas klostosi ne taip gerai.

Jokia moteris neduos tiek daug vyrui, jokia kita nėra tokia lipšni ir išradinga sekso reikaluose. Pasak senovės padavimų, jos jautriausia vieta – genitalijos. Ji susilaiko nuo ilgų įžangų ir mielai sutrumpina pauzes.

Lieknos kaip nendrės Skorpiono moterys mėgsta padaužiškus, valiūkiškus sportiškus žaidimus. Nepaisant to, jos niekuomet nenori pasiekti kulminacijos per anksti. Jos nėra vištos dedeklės, aptarnaujančios gaidžio.

Susumavus visas čia išnagrinėtas Skorpiono moters teigiamas savybes, pamatysime, kad pozityviosios nusveria negatyviąsias. Jei apskritai galima manyti esant negatyviu, tai, ką parašėme apie Marso ir Plutono globotinį. Vargu ar atrasime ką nors geresnio, būdami jaunikaičiais.

Kai ji nubrėžia brūkšnį

Norint atsikratyti Skorpiono moterimi, tereikia suteikti pagrindą jos liguistam pavydui. Ji nemėgsta neištikimų vyrų.

Mes tikrai nenorėtume atsidurti ją apgavusio vyro kailyje. Gyvenimas po skyrybų jam nebus mielas. Nusivylusi Skorpionė persekios jį su neapykanta, nes ji negalės pamiršti.

Vienintelė išeitis – išvažiuoti!

Skorpionas – teigiami bruožai

Skorpiono žmonės turi labai stiprią valią. Emocingi, jausmingi ir veržlūs. Ištvermingai siekia savo tikslo ir leidžia laiką, panaudodami visą savyje slypinčią energiją. Ambicijos užslėptos, bet gali nuversti kalnus. Kritiškai nusiteikę juos supančio pasaulio atžvilgiu, greitai pastebi klaidas.

Kompromisinės priemonės ne Skorpionui

Jų devizas yra absoliutus sąžiningumas, dorumas, atvirumas ir garbingumas. Gali instinktyviai nustatyti, kur slypi problemos ir jas savo jėgomis išspręsti. Nesiekia karjeros bet kuria kaina ir nekenčia alkūnių taktikos.

Neigiami Skorpiono bruožai

Skorpiono valią dažnai susilpnina instinktai. Kas šiam žmogui stos skersai kelio, tą jis, galimas daiktas, persekios klastingais būdais ir net sunaikins. Kai Skorpionas nekenčia, jis gali padaryti viską.

Net su savo artimaisiais žmonėmis jis turi paslapčių. Užsidaręs ir sunkiai nuspėjamas. Jo kūrybinis džiaugsmas turi ribas. Dažniausiai vadovaujasi patarle: kas dirba, skuba, plėšosi ir neišsisukinėja nuo darbo, yra beprotis.