Meilės horoskopas Vandeniui vyrui: Didysis horoskopas

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras meilėje yra kilniaširdis ir visada pasiruošęs padėti, tačiau to paties jis nori sulaukti ir iš savo mylimosios. Vyras Vandenis yra labai tolerantiškas ir gali būti pakantus daugybei savo mylimosios keistenybių. Vandenis meilėje vertina taiką ir siekia, kad jo šeimoje vyrautų meilė, pagarba ir tolerantiškumas artimajam.

Vyras Vandenis kaip gyvenime, taip ir santykiuose su moterimis yra tikrų tikriausias idealistas apdovanotas lakia fantazija. Su šiuo vyru niekada nebus nuobodu ir liūdna, nes jis labai linksmas, protingas ir energingas. Tačiau vyras Vandenis yra baisiai užsispyręs ir meilėje nemėgsta, kai jam yra vadovaujama ar nurodinėjama. Todėl Vandenio mylimosioms, tai kartais gali būti didelė problema, nes iš paprasto prašymo gali gautis didelis konfliktas. Šie vyrai priešinasi viskam kas yra įprasta. Vandenis vyras nenori pasiduoti, kitų žmonių įtakai, jam labai svarbu išlikti laisvam, nesvarbu kad ir kiek tai kainuotų.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras yra labai inteligentiškas ir protingas. Dėl savo Aštraus proto Vandenis vyras įgyja didelį pranašumą prieš kitus. Šis vyras moka panaudoti savo sukauptas žinias savo nuomonės apgynimui ir kitų žmonių įtikinimui siekiant pritarimo jo nuomonei. Meilėje jis taip pat pritaiko šiuos savo privalumus.

Vandenis – tyrinėtojas iš prigimties

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras yra apdovanotas tyrinėtojo dvasia. Šiam vyrui yra svarbu surasti atsakymus į jį dominančius klausimus, pažinti pasaulį ir ištirti dar neištirtus horizontus. Vandenis yra laisvos dvasios vyras. Todėl šiam vyrui tiek gyvenime, tiek meilėje geriausiai sekasi tada, kai yra paliekama laisvės ir erdvės jo tyrinėtojo dvasiai. Vyras Vandenis ieškodamas atsakymų daug mąsto ir įnirtingai galvoja. Tai darydamas jis būna paskendęs savo mintyse. Vandenis vertina mylimąją, kuri suteikia jam ramybę ir laisvę tuo metu kai jam reikia pagalvoti apie svarbius reikalus ir rasti atsakymus į jį dominančius klausimus.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad būtent dėl tyrinėtojo dvasios Vandeniai vyrai įgauna bloga reputaciją. Vandeniai vyrai yra įsitikinę, kad gali pasiekti kiekvieną merginą, tiesiog reikia to labai norėti. Vandeniai vyrai, moteris gerbia ir jų neniekina. Jie nori jas pažinti ir kaupia patirtį draugaudami su daugybę skirtingų moterų. Kaip kiti žmonės kolekcionuoja monetas, pašto ženklus ar vabalus, taip Vandeniai vyrai kolekcionuoja moteris ir iš jų kaupia patirtį bei pamaitina savo tyrinėtojo dvasią. Vandenis emociškai uždaras ir moterims savo jausmų nerodo, tačiau jis įdėmiai stebi moterų rodomus jausmus. Moteris – Vandeniui yra tarsi tyrimų objektas, kurį jis nori pažinti ir perprasti.

Lovoje moteris yra Vandenio tyrimo objektas ir tuo pačiu lygiavertė partnerė. Vandenis nepuls kaip išbadėjęs prie moters, kuri jam siūlosi. Jis mėgsta kai moteris jį vilioja ir bando apsukti jam galvą. Tuo metu atgyja jo tyrinėtojo dvasia. Jis stebi, mėgaujasi ir mąsto kiek ilgai šis žaidimas dar tęsis. Šios vilionės gali prasidėti ir prie kitų žmonių, o baigtis dviese partnerės namuose. Vandenis kaip įžangą dievina dvasingus pokalbius, kurie galiausiai nuveda juos į šiltus ir jaukus partnerės patalus.

Vyras Vandenis tikras padauža

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandeniui vyrui dar būnant visai mažam būna priklijuojama padaužos etiketė. Kai Vandenis vyras užauga jis būtinai savo mylimajai papasakos apie savo padaužiškus vaikystės nuotykius, kurie dėl lakios fantazijos gali būti šiek tiek papildyti fantastinėmis scenomis. Tačiau didžioji pasakojimo dalis bus tikra ir neišgalvota. Net ir Vandeniui užaugus išlieka Vandenio padaužos dvasia. Pas kai kuriuos Vandenius vyrus ji būna ypač stipri, o pas kitus silpnesnė. Todėl kai kurie Vandeniai išlieka vėjavaikiais visą gyvenimą, o kiti subręsta ir tampa rimtesni.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyras Vandenis yra uždaras, todėl jei moteris nori laimėti Vandenio širdį, ji turi dėl jos kovoti. Dažnai Vandeniai pakliūna į vėjavaikių moterų meilės pinkles. Su šia moterimi Vandenis vyras užmezga gilius pokalbius jam rūpimomis temomis. Jis pamokslauja ir moko šią moterį. O nejučia supranta, kad pajuto trauką ir susidomėjimą šia moterimi. Nors Vandenis vyras ir bus įsipareigojęs savo mylimajai, tačiau nei viena mylimoji neužvaldys jo visiškai. Vyras Vandenis visada pasiliks bent šiek tiek laisvės ir nepriklausomybės, kurios jam reikia, kad galėtų gerai gyventi.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras yra linkęs pats sau prieštarauti. Taip pat jis prieštarauja ir savo mylimajai. Protinga moteris norėdama gauti iš Vandenio pritarimą turėtų įteigti jam priešingą teiginį nei ji siekia, tada Vandenis šiam teiginiui prieštaraus ir moteris su šiuo prieštaravimu gaus tai ko jai reikia. Tačiau ne visada taip lengva susidoroti su šiuo revoliucionieriumi. Bet įdėjus pastangų ir ištreniravus šį metodą, gali puikiai pavykti pasiekti to ko norite.

Vandenio emocinis pasaulis

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras nėra tradicinis vyras, todėl jis ieško ir netradicinės moters. Vyras Vandenis yra idealistas, kuris ieško tobulos sielos draugės. Nors vyras Vandenis gali turėti daugybę draugų, tačiau emociškai artimas jis gali nebūti nei vienam iš jų. Šie vyrai yra emociškai sunkiai prieinami, todėl tik ypatinga moteris gali būti jam emociškai artima. Vyrai Vandeniai vertina draugiškas moteris ir teikia pirmenybę draugystei, o ne santykiams su įsipareigojimais. Pirmiausia moteris turėtų Vandeniui vyrui tapti patikima drauge, su kuria galima būti atviru ir pasidalinti savo paslaptimis. O tik paskui iš draugystės ryšys gali peraugti į sielos bičiulystę. Vyrai Vandeniai stengiasi pažinti moterį ir neleidžia moteriai priartėti tol, kol ji neįgauna Vandenio pasitikėjimo. Moteris norinti užkariauti Vandenio vyro širdį turėtų priimti tiek gerus tiek blogus Vandenio bruožus ir per daug negalvoti apie emocijas tai yra labai svarbu siekiant tapti Vandenio vyro meilę.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras mėgsta moteris, kurios nėra pernelyg meilios ir lipšnios. Tačiau yra gyvybingos, moteriškos ir šiltos asmenybės papildančios jo vyriškąsias savybes savo moterišku švelnumu. Šios moterys neįdėjusios didelių pastangų gali prasiskverbti pro šaltą ir uždarą Vandenio vyro emocinį apvalkalą ir pamatyti tikrąjį vyrą Vandenį. Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad paprastai prireikia laiko, kol Vandenis vyras atsiskleidžia, tačiau moterys, kurios išlieka optimistiškos santykių atžvilgiu būna apdovanojamos Vandenių vyrų meile.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyras Vandenis jaučią ypatingą trauką paslaptingoms ir mįslingoms moterims. Vandenį traukia moterys, kurios turi daug sudėtingų emocinių sluoksnių, panašiai kaip svogūnas, kurį galima lupti ir vis pamatyti kitą sluoksnį. Šiam vyrui patinka atskleisti dar nematytą moters dalį, kurios dar niekas neatrado. Vandenis mėgsta, kai moteris visuomenėje ir asmeniniuose santykiuose naudoja visiškai skirtingas asmenybės versijas. Vandeniai iš prigimties yra smalsūs, todėl jie nori perprasti tokią moterį, pažinti ją ir sužinoti visą tiesą apie ją.

Kokios moterys patinka Vandeniui vyrui

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyras Vandenis brangina moteris, kurios jam palieka emocinės erdvės. Šiam vyrui reikia laiko sau, kad galėtų atsigauti, apgalvoti dienos įvykius, pasikrauti naujų jėgų ir nepersitempti. Todėl Vandenio vyro mylimoji neturėtų skųstis ir kelti pykčių, kai jis nuo jos atsiskiria, nutolsta, tampa uždaras ir paskendęs savo mintyse. Vandenis vyras – taip tiesiog atstato savo jėgas.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras iš prigimties yra atviras, doras ir sąžiningas. Ieškant mylimosios Vandeniai vyrai atkreipia dėmesį į atviras, doras, sąžiningas, spontaniškas ir natūraliai besielgiančias moteris. Moteris, kuri bando apsimesti kažkuo kitu ir nebūna savimi, kuri rezga intrigas bei meluoja, Vandeniui vyrui tikrai nekels didelio susižavėjimo.

Vyrui Vandeniui patinka moterys, kurios sugeba elgtis spontaniškai ir leidžia jam būti savimi bei nežaboja jo laisvės. Jam patinka kai moteris jam leidžia elgtis taip kaip jis nori ir nevadovauja jam kiekviename žingsnyje ar nebando jo įsprausti į griežtą grafiką. Jei Vandeniai vyksta į keliones, jie mėgsta kai kelionė nebūna suplanuota visa iš karto. Kelionėje turėtų būti palikta vietos spontaniškumui, kad vandenis galėtų elgtis taip kaip jam tuo metu šaus į galvą. Vandenis labai vertina moterį, kuri jam leidžia būt savimi ir nebando jo pakeisti bei gerbia jo poreikį išlikti laisvu ir nepriklausomu.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis mėgsta pozityvias moteris, kurios į viską stengiasi žiūrėti optimistiškai ir yra kupinos teigiamos energijos. Vyras Vandenis mėgsta malonius pokalbius, todėl tokios moters draugijoje jam bus išties smagu. O jei dar moteris bus ir energinga bei turės lakią fantaziją ir įdomių pašėlusių idėjų, tai Vandenio vyro gyvenimas – bus vienas malonumas, nes jame netrūks linksmybių ir jaudulio.

Vyrams Vandeniams patinkantys dalykai

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras mėgsta neįprastas ir ekscentriškas moteris. Dėl tokios moters Vandenis vyras galėtų nuvažiuoti šimtus kilometrų, vien tam, kad turėtų galimybę pažinti šią moterį ir pasimėgauti nauja patirtimi.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras yra maištininkas nuo pat mažų dienų. Todėl jam patinka ir moterys turinčios maištingą dvasią. Maištingos asmenybės moteris turėtų labai daug bendrų savybių su vandeniu, tad jam būtų sunku atsispirti šiai moteriai. Vandeniai vyrai su maištingos asmenybės moterimis gali sukurti ilgalaikius, įdomius ir malonius santykius.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras mėgsta protingas, intelektualias, atviras nuotykiams ir nepriklausomas moteris. Su tokiomis moterimis Vandeniai vyrai gali sudaryti idealią porą, nes jie papildytų vienas kitą ir išryškintų gerąsias vienas kito savybes. Vandeniai vyrai mėgsta intelektualius pokalbius apie gyvenimą, ir kitas temas, kurios priverčia susimąstyti. Su intelektualia moterimi, vyras Vandenis galėtų kalbėti neribotomis temomis nors ir 24 valandas per parą.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyro Vandenio jautriausia zona yra kulkšnys ir blauzdos. Todėl jo mylimoji turėtų žinoti, kad glostydama ir liesdama šias vietas ji ypač erotizuoja ir jaudina savo vyrą Vandenį. Reikėtų nepamiršti liesti jautriausių Vandenio vietų, nes taip pažadinsite jo aistrą.

Vyrai Vandeniai šeimoje

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad santuoka su vyru Vandeniu gali būti amžinas meilės romanas, kupinas meilės ir juoko. Sakoma susituok su Vandeniu ir tau niekada netrūks juoko. Vyras Vandenis moka smagiai ir turiningai leisi laiką, todėl Vandenio šeimoje paprastai nevyrauja nuobodulys. O išblėsus pirmosioms meilės kibirkštims, Vandenio šeimoje netrūksta meilės, džiaugsmo ir nuotykių.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis šeimoje yra tolerantiškas ir emociškai nereiklus sutuoktinis. Vandenis emociškai stiprus todėl gali išlikti tvirtas ir neįsivelti į šeimyninius konfliktus, net labai provokuojamas. Vyrui Vandeniu patinka pokyčiai namuose. Taip pat jis labai bendraujantis, todėl jo šeimos namuose dažnai galima pastebėti svečių, su kuriais jam yra malonu pabendrauti.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandeniui vyrui yra gana suku įsipareigoti, nes jis labai vertina savo laisvę. Tačiau jei jo mylimoji jam leistų suprasti tai, kad ji neplanuoja iš jo atimti laisvės, o tik nori saugumo ir socialinių garantijų, kurias gauna sukūrusi šeima, Vandenis vyras į tai turėtų sureaguoti teigiamai.

Kalbant apie Vandenio vyro ištikimybę šeimoje, reikėtų paminėti, kad Vandenis vyras mėgsta kai jam yra suteikiama daug laisvės. Šis vyras gali nuklysti į šoną, tačiau jis sugeba ir būti ištikimas vienai moteriai visą savo gyvenimą. Jei šeimoje Vandenis gali jaustis laisvas, jei jam netrūksta įvairovės, nuolatinio jaudulio bei stimulo tai jis tikrai nesidairys į šalis. Paradoksalu, be kuo daugiau nepriklausomybės ir laisvės Vandenio žmona jam suteikia, tuo ištikimesnis vyras Vandenis būna šeimoje. Ir atvirkščiai, kuo labiau moteris bando pririšti savo vyrą Vandenį, tuo stipriau jis norės išsivaduoti iš jos pančių.

Kokie vyrai Vandeniai tėčiai

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad Vandenis vyras iki sukuriant šeimą būna vakarėlių Liūtas, kuris mėgsta draugus ir geras kompanijas, tačiau jam tapus tėvu viskas iš esmės pasikeičia. Į Vandenio gyvenimą atėjus vaikams, vyras Vandenis savo energiją, gyvybingumą ir žaismingumą nukreipia nebe į vakarėlius, o į savo šeimą. Vandenis, tapęs tėvu visiškai pasikeičia į gerąją pusę. Pirmiausia jis iš dalies atsisako taip vertinamos savo laisvės ir nepriklausomybės. Vyras Vandenis nustoja didžiąją laiko dalį skirti sau ir savo laiką nukreipia į savo vaikus. Šis vyras stengiasi, kad jo šeima ir vaikai būtų kuo laimingesni. Jis pasiaukojančiai ir nesavanaudiškai stengiasi savo šeimai suteikti tokį gyvenimą, kokio jie yra verti.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad tėvas Vandenis labai rūpinasi savo šeima, o ypatingai savo vaikais. Tėvas Vandenis padarys viską, kad apsaugotu savo vaikus nuo visų galimų blogybių. Kitiems žmonėms gali atrodyti, kad tėvas Vandenis per daug saugo savo vaikus, tačiau Vandenis neįsivaizduoja, kaip kitaip jis turėtų elgtis. Jis tiesiog iš visos širdies stengiasi apsaugoti savo šeimą ir ypatingi vaikus, dėl to yra linkęs anksčiau laiko pastebėti blogybes ir stengtis nuo jų apsisaugoti. Tėvas Vandenis nėra iš tų tėvų, kurie rėktų ant savo vaikų, tačiau šis tėvas bus pasiruošęs aprėkti kiekvieną, kuris nepagarbiai ir žeminančiai kalbėsis su jo vaikais. Tėvas Vandenis savo vaikų nuoskaudas priima labai asmeniškai ir be galo gailisi bei griaužiasi dėl to, kad nepajėgė nuo jų apsaugoti savo vaikų.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad tėvas Vandenis mėgsta bendrauti su savo vaikais ir yra linkęs su jais palaikyti artimą ryšį. Jis mėgsta pokalbius su savo vaikais ir yra visada pasiruošęs savo vaikų paklausti kaip prabėgo jų diena. Pasidomėti kas gero ar blogo įvyko mokykloje. Paklausti kokios mergaitės ar berniukai patinka jų vaikams. Ir pabendrauti apie kitas gyvenimiškas smulkmenas. Vandeniui yra labai svarbu žinoti viską, kas vyksta jų vaikų gyvenime.

Vandeniai nuostabūs tėčiai

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad tėtis Vandenis tiki, kad kiekvienas vaikas yra individualybė, kuri gali užaugti nuostabiu žmogumi. Tėvas Vandenis nėra tas, kuris verstų savo vaikus būti panašiu į jį ir realizuoti jo svajones. Vandenis nori, kad jo vaikai atrastų savo kelią ir būtų laimingi. Tačiau jis nestovi nusigręžęs nuo savo vaikų, o kantriai stebi juos ir laukia, pasiruošęs jiems suteikti pagalbą ar patarimą kai to reikės jo vaikams. Tėvas Vandenis siekia užauginti savarankiškus vaikus, todėl leidžia jiems daryti savo pasirinkimus ir klysti bei mokytis iš savo klaidų.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad tėtis Vandenis mėgsta dovanoti dovanas savo vaikams. Tėvas Vandenis gali lyg niekur nieko pareiti namo su dovanomis vaikams, nors jo vaikai tą dieną ir nepadarė nieko ypatingo dėl ko būtų proga dovanoti dovanas. Vyras Vandenis yra labai dosnus tėvas. Jis mėgsta dalintis tuo ką turi. Todėl gana dažnai savo šeimą palepina dovanomis.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyrai Vandeniai yra be galo energingi ir turėdami vaikų jie šią energiją puikiai išnaudoja žaidimams su savo vaikais. Vandenių plati fantazija, todėl žaidimai būna ypač turiningi ir linksmi. Tačiau labiausiai tėvai Vandeniai su savo vaikais mėgsta žaisti sporto žaidimus lauke. Vandeniams sportas yra vienas mėgstamiausių dalykų, kadangi jie mėgsta varžytis. Krepšinis, futbolas, bėgimas ar tiesiog sportas lauke ant lygiagrečių ar treniruoklių, Vandeniams gali tapti puikiu laiku praleistu drauge su vaikais. Tėvai Vandeniai neprieštarauja ir lietingą dieną praleisti su vaikais žaidžiant video žaidimus.

Tėvas Vandenis yra puikus mokytojas savo vaikams. Vandenis skatina savo vaikų smalsumą ir saviraišką, padeda atsiskleisti jų kūrybinei energijai bei ugdo stiprius socialinius įgūdžius nuo pat mažumės. Tačiau kartais Vandeniams gali iškilti sunkumų parodant savo meilę vaikams. Vandeniui vyrui gali būti nepatogu atvirai parodyti savo emocijas. Todėl jis gali būti gana uždaras emociškai su savo vaikais. Vandeniui reikėtų atsipalaiduoti ir nebijoti parodyti meilės savo vaikams.

Vyrams Vandeniams nepatinkantys dalykai

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyras Vandenis negali pakęsti melo. Moteris kuri meluoja Vandeniu vyrui ir bando jį apsukti aplink savo mažąjį pirštelį, Vandeniui labai nepatinka. Tačiau labai dažnai Vandenis vyras apie tai net neįtaria ir kartais net nesužino visą savo gyvenimą. Bet jei Vandenis sužino apie moters melą ir nesąžiningumą jis į tai gali labai jautriai reaguoti ir tai jį gali labai įskaudinti.

Meilės horoskopas Vandeniui vyrui teigia, kad vyras Vandenis nemėgsta moterų, kurios bando apriboti jo laisvę ir uždaryti jį į narvą. Šis vyras ne laukinis žvėris, kurį reikėtų laikyti narve, tad ir moteris, kuri nori būti laukinio žvėries tramdytoja jam tikrai nepatiks. Paprastai, stipriai jų laisvę ribojančios moterys ilgai su Vandeniais vyrais neišbūna, nes Vandeniai tiesiog pabėga nuo jų.

Tad jei norite puoselėti gražius ir ilgalaikius santykius su Vandeniu vyru, nemeluokite jam, nemulkinkite jo ir neregzkite intrigų jam už nugaros. Taip pat palikite jam pakankamai laisvės ir nesistenkite jo uždaryti į narvą, kuriame jis visai nebegalėtų nieko daryti. Būtent laisvė Vandeniui suteikia sparnus su kurias jis gali skristi. O turėdamas šiuos sparnus jis ir jus pasiims drauge su savimi į skrydį po plačiuosius horizontus.

Kitų zodiako ženklu meilės horoskopus galite skaityti paspaudę čia: Meilės horoskopas.