2020 metų Vėžio horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Vėžio horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Vėžio horoskopas

2020 metų Vėžio horoskopas (gimęs birželio 22 d. – liepos 22 d.). Vėžys, tai vandens ženklas kurį valdo Merkurijus. Vėžys yra ketvirtasis zodiako ženklas.

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad po Vėžio ženklu gimusiems žmonėms 2020 metai bus gana sėkmingi. Nors Vėžiai netiki sėkme ir pinigai bei likimas nėra tokie svarbūs Vėžiams, tačiau naujieji metai jiems bus klestėjimo laikotarpis.

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad šie metai Jums suteks galimybę padėti kitiems, suteikti jiems pagalbą ar net išgydyti juos. Daug dėmesio Jūs šiemet skirsite savo vidiniam pasauliui. Tai bus labai svarbu Jūsų asmenybės augimo procese. Būtent tai leis Jums atskleisti savo tikrąją meilės ir gerumo galią.

Remiantis 2020 metų vėžio horoskopu, 2020 metai bus labai emocingi ir aistringi metai visais aspektais. Šiais metais netrūks artimų ir malonių sutikimų, bendravimo, meilės, šilumos, draugystės.

Vėžių laukia įdomūs metai

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad šiais metais pajusite milžinišką norą mokytis. Taip pagerbsite Jūsų viduje gyvenančią dievišką sielą, kuri siekia tik pastogės ir galėjimo savo meilę ir gerumą duoti kitiems.

2020 metais Jupiteris kartu su Plutonu palengvins prieigą prie informacijos ir padės Vėžiams lengvai įsisavinti naujas idėjas ir naują informaciją. Tai laikas, kai Jūs norėsite skaityti, rašyti, kurti,  mokytis vairuoti, mokytis užsienio kalbos, pradėti eiti į Jus traukiančius užsiėmimus ar kursus, arba išvykti į kokią pažintinę kelionę.

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad reprezentatyviausia Vėžių sritis naujaisiais metais yra karjera ir profesija. Praeities įvykiai privertė juos vis daugiau ir daugiau dirbti ir plėtoti karjerą. O šias metais Jūs galėsite pasidžiaugti savo darbo vaisiais.

2020 metais Saturnas Vėžiams atneš gilius jausmus susijusius su šeima, šalimi, tradicijomis ir iš vaikystės tebesitęsiančiais prisiminimais. Būsite priversti apmąstyti šias sritis. Galimai pajusite  liūdesį dėl šių sričių, ypatingai jei kažkurioje iš jų yra jaučiamas ilgesys ar trūkumas. Galbūt trūksta šeimos meilės, o gal ilgimasi gimtinės ir tradicinės kultūros, o galbūt slegia vaikystės prisiminimai.

Laikas keistis

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad Jupiteris palies darbo, kasdienės rutinos ir sveikatos sritis. Šioms sritims įdedamos pastangos bus didžiulės. Tai bus susiję su kai kuriais įpročiais, kuriuos reikės pakeisti. Tai gali būti darbų delegavimas, darbo vietos pakeitimas siekiant didesnės gerovės, ar rūpinimasis fizine, emocine ir psichine sveikata. Taigi, jei norite pradėti laikytis dietos, treniruočių plano ar, paprasčiausiai įsidiegti naujų sveikų įpročių, dabar tam yra labai tinkamas laikas. Šiuo metu Jūs šių darbų imtumėtės su džiaugsmu ir entuziazmu.

Remiantis 2020 metų Vėžio horoskopu numatoma, kad Jupiteris padės Vėžiams lengviau užmegzti ryšius su kitais žmonėmis, pagerės Jūsų bendravimo ar derybų stilius.

Labai tikėtina, kad 2020 metais meilė gali įsiplieksti tarp Jūsų ir Jums artimo draugo. Šis mylimasis Jums gali tapti labai reikšmingu žmogumi ir geriausiu Jūsų sąjungininku.

2020 metais, kai Marsas bus Vėžių meilės namų šeimininkas ir judės atgaline kryptimi, bus kritinis Vėžių laikotarpis. Jūs išgyvensite pačius įvairiausius išbandymus, iš kurių Jums reikės pasimokyti. Jūs turėsite suprasti santykiuose nustatytas ribas ir būti pasirengę mokytis iš gautų pamokų.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad 2020 metų pradžioje Jūsų santykiuose gali įvykti staigus perversmas, tačiau jis truks neilgai – maždaug  apie mėnesį. Tuo metu meilė ir romantika Jums bus svarbiau už visą kitą.

2020 metais meilė, santuoka ir vaikai bus pagrindinis Jūsų gyvenimo variklis. Vėžio zodiako ženklo atstovai, kurie yra užmezgę ilgalaikius santykius, 2020 metais gali pradėti svarstyti apie santuoką. Labai tikėtina, kad galite nustatyti santuokos datą. Santykiai šiuo metu bus ypač tvirti ir harmoningi.

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad labai tikėtina, jog 2020 metais vieniši Vėžiai sutiks savo meilę. Šiais metais Vėžio sielos draugas dažnu atveju bus Jautis arba Vėžys. Vėžiai turėtų būti labai atidūs santykiams, kuriuos užmezga su Avinu, nes jie yra tvirtos asmenybės ir turi galią užkrauti savo karmą Jums.

2020 metais bus daug daugiau linksmumo ir lengvumo, kurio pastaraisiais metais nebuvo. Aplink Jus bus daug labiau motyvuojanti ir malonesnė aplinka. Su šeima puikiai ir kūrybiškai leisite laiką. O kūrybiškumas susiformavęs santykiuose su šeima bus pritaikytas ir Jūsų darbo pasaulyje. Kas galiausiai duos didelę naudą visai Jūsų šeimai.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metais Jūs atrodysite labiau pasitikintis savimi ir savo pasiekimais darbo ir karjeros srityje. Ypač tai bus pastebima vasaros viduryje ir vėlyvą pavasarį. Vasaros viduryje, būsite patrauklus ir populiarus bendradarbių tarpe. Kūrybiškumas ir naujovės bus svarbiausi dalykai šiais metais jūsų darbo pasaulyje. Tačiau, negalima per daug pasitikėti savimi, nes šiais metais Jūsų vertybės ir galios pozicijos karjeroje gali būti stipriai išbandytos.

2020 metais Jums gali pasitaikyti galimybė su darbo reikalais išvykti į užsienį. Ypatingai tikėtina kad kelionė gali būti numatyta į tolimąsias užsienio šalis. Vėžiams 2020 metais numatoma, daug kelionių, kurios gali būti pramoginės ar susijusios su verslo reikalais.

2020 metais Vėžių gyvenime gali įvykti ypač daug svarbių gyvenimo posūkių. 2020 metais reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad negalima per daug pasitikėti savimi, nes šiais metais Jūsų vertybės ir valdžios pozicijos karjeroje gali būti stipriai išbandytos. 2020 metais jūs triumfuosite, tačiau norint įveikti išbandymus, prireiks viską gerai apsvarstyti ir išstudijuoti.

Pinigų horoskopas

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad 2020 metai yra pažymėti planetų, kaip finansinių pasiekimų ir sėkmės metai. Energetiškai Vėžiams tai labai finansiškai palankūs metai.

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad šiais metai reikės susikaupimo ir drausmės valdant savo finansus. Šiuo metu protinga būtų kontroliuoti savo išlaidas. Taip pat labai palanku kreiptis patarimo į specialistus dėl investicijų ir ilgalaikių finansinių įsipareigojimų valdymo. Gauti patarimai bus vertingi ir teisingi. O ilgalaikėje perspektyvoje gali suteikti Jums naudos.

Jūsų akivaizdus pasitikėjimo savimi padidėjimas taip pat pritrauks jums galimybių. Gali atrodyti, kad šios galimybės atsiras lyg iš niekur. 2020 metais jūsų santaupų įpročiai bus apdovanoti investavimo įpročiais.

Antroje metų pusėje finansiškai Jums seksis vis geriau. Jūs puikiai kontroliuosite savo finansus. Tačiau būkite atsargūs, nesumaišykite savo asmeninių finansų su kitų asmenų ar bendraisiais finansais, Kitaip visas Jūsų sunkus darbas, kurį atlikote pastaraisiais metais gali nueiti šuniui ant uodegos.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Vėžio horoskopas numato, kad pirmoje metų pusėje spinduliuosite energija ir sveikata. Jūsų įgytas pasitikėjimas savimi atsispindės Jūsų kūne ir dvasioje. Jausitės laimingi, sveiki ir aktyvūs.

2020 metais Jūsų sveikatos būklė bus ženkliai geresnė nei ankstesniais metais. Tačiau tai keleto pastarųjų metų sunkiai išmoktų pamokų rezultatas. Jūsų sunkus darbas ankstesniais metais, pradės duoti vaisius 2020 metais. Mėgaukitės šiais vaisiais, Jūs jų nusipelnėte.