2020 metų Šaulio horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Šaulio horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Šaulio horoskopas

2020 metų Šaulio horoskopas (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.). Šaulys yra ugnies ženklas, kurį valdo Jupiterio planeta. 2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad per 2020 metus, Šaulių gyvenime įvyks daug pokyčių. Šauliai turės galimybę apmąstyti, kokį save nori patekti pasauliui. O susidėlioję mintis savo galvoje, turės visas galimybes pasikeisti į tą žmogų kurį įsivaizdavo bei įgyvendinti giliausias savo svajones ir viltis.

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad 2020 metai Šauliams bus klestėjimo, laimės ir sėkmės metai. Šiemet Jūs atrasite laimę mažuose dalykuose ir suprasite, kiek iš tikrųjų mažai reikia, kad jaustumėtės laimingiausi žmonės žemėje.

Šaulių laukia įdomūs pokyčiai

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad 2020 metais daug greičiau gausite atlygį už įdėtą darbą. 2020 metais bus galingas postūmis santykių užmezgimo srityje. Tuo metu tikėtina, kad užmegsite naujus malonius santykius.

2020 metų horoskopas Šauliui numato, kad šiais metais Jūs ir toliau bandysite susikurti kuo geresnį Jus supantį išorinį pasaulį, tačiau dabar Jūs aiškiai pamatysite, kokį rezultatą gaunate už savo investuotą laiką ir energiją.

Metams bėgant, energija pereis į aistros ir galingų žmonių Jūsų gyvenime sritį. Tikėtina, kad 2020 metais būsite atsidavę tam, kas gali dar labiau padėti ir sustiprinti jūsų finansinį bei materialinį saugumą.

2020 metų horoskopas Šauliui pataria, būti pasiruošus dramatiškam lakui Jūsų gyvenime. Šiuo metu dramos Jums tikrai netrūks. Tikėtina kad bendrauti be dramų su tais, kurie yra Jūsų gyvenime, 2020 metais tikrai nepavyks. Taip pat reikėtų būti pasirengusiems dramatiškiems artimos draugystės ir šeimos pokyčiams.

Šauliai bus apdovanoti psichine jėga

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad Veneros judėjimas suteiks daug psichinės energijos, gebėjimo susikaupti, bet taip pat ir painiavos, nes jūs negalėsite suprasti, ko nori šalia Jūsų esantis žmogus. Jūs stengsitės jam atiduoti viską ką turite geriausio, bet vis kas nors jam netiks. Bandysite surasti atsakymus: „ką darau ne taip?“, „kas čia negerai?“, „kodėl viskas taip?“. Iš šių klausimų turėtų kilti kiti klausimai. Tikėtina, kad bandysite ieškoti atsakymo į klausimą: „Kas mane džiugina?“. O atsakydami į šį klausimą pajusite poreikį atsiriboti nuo kitų, kad užmegztumėte geresnį ryšį su dieviškumu.

2020 metų horoskopas Šauliui teigia, kad 2020 metais bus tinkamas laikas priartėti prie Dievo ir sustiprinti savo dvasinį gyvenimą. 2020 metų pabaigoje daugeliui Šaulių pavyks nusistatyti naujus gyvenimo principus. Laimingiesiems viskas gali ateiti per apreiškimą, priešlaikines svajones.

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad 2020 metais, kai Merkurijus judės atgaline tvarka, Šauliui tai bus mažiau įtemptas laikotarpis nei kitiems zodiako ženklams. Tikėtina, kad 2020 metais sulauksite labai gerų žinių iš šeimos. Taip pat 2020 metais yra numatoma kelionių. Jei yra įmanoma, rekomenduojama vengti labai ilgų kelionių, tačiau, jei jos yra būtinos, Šaulys turėtų imtis visų atsargumo priemonių.

Šauliams norėsis saugumo ir komforto

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad dėl Saturno daromos įtakos Jums labiau nei bet kada rūpės saugumas ir materialinis komfortas. Šiuo metu Jokių netikėtų finansinių šuolių neįvyks, o viskas, ką dabar turite sukaupę, yra ilgalaikių pastangų ir darbo vaisiai.

2020 metais padidės Jūsų užmojai, ambicijos, patobulėsite dvasiškai, todėl Jūs galite susigundyti susitarimų, susijusiu su gamybine veikla.

2020 metų horoskopas Šauliui numato, kad 2020 metais savo santaupoms teiksite didesnę reikšmę nei įprastai. Tai darysite, galvodami apie galimai laukiančias juodas dienas ateityje.

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad 2020 metais Jūs tapsite atidesnis, labiau pasveriantis savo veiksmus, atsargesnis su pinigais ir kartais, net jaučiantis baimę rytojui. Gali būti, kad Jūs apsiribosite tik būtiniausiu minimumu, tačiau rūpinsitės komfortu, nieko neturėdami, tačiau nustatydami tam tikrų tolimų ateities tikslų ribas.

Marso judėjimas Avino ženkle paveiks Šaulių profesinį sektorių, kuriame astraliniai aspektai palengvins kliūčių atsiradimą atliekant užduotis. Taip pat Šauliai turės du mėnesius laiko persvarstyti ir pertvarkyti kai kuriuos aspektus, susijusius su darbu ir papildomu bendradarbiavimu.

Urano judėjimas Jaučio ženkle, prasidedantis nuo rugpjūčio 16 dienos, darys įtaką Šaulio meilės reikalams. Tai bus laikas kai galėsite sutikti savo tikrąją meilę. Nebijokite imtis veiksmų, kurie Jums nėra pažįstami. Kol mokysitės geriau pažinti naują žmogų, Jūs išmoksite labai daug dalykų apie gyvenimą ir meilę.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų pavasarį Jūs sugriausite savo santykių stabilumą, kuris bus vienas pagrindinių šių metų bruožų. Jūs padarysite ėjimą, kuris santykių praradimus pavers santykių laimėjimais. Jūs kruopščiai rekonstruosite savo gyvenimą, ne išimtis bus ir Jūsų santykiai.

2020 metų Šaulio horoskopas teigia, kad Jūs detaliai suplanuosite ko norėtumėte iš savo partnerio ir viltingai bandysite jį surasti. Tai ko netekote per pastaruosius metus, pakeisite asmenimis, kurie daug geriau siejasi su Jūsų nepriklausoma ir nuoširdžiai dosnia prigimtimi.

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad 2020 metai – tai išskirtinis laikas poros santykiams įtvirtinti. Vieniši Šauliai gali turėti galimybę susitikti su naujais žmonėms ir užmegzti nuostabius meilės santykius.

Šauliai, kurie jau turi savo antrąją pusę, nuo gegužės mėnesio gali nustatyti vestuvių datą, jei jie to dar nepadarė iki šiol. Tai tinkamas laikas įtvirtinti santykius ir perkelti juos į kitą lygį.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų Šaulio horoskopas numato, kad 2020 metai nėra Jums svarbūs karjeros ar profesinių pokyčių metai. Būsite linkę sutelkti dėmesį į save, o ne į išorę, į karjerą ar darbus. Pastaraisiais metais patyrėte augimą karjeros ir darbo srityje, o padidėjęs produktyvumas yra Jūsų šiemetinis apdovanojimas.

2020 metais būsite atsidavę savo darbui. Žiemos pabaigoje ir ankstyvą pavasarį pastebėsite, kad sugebate lengvai ir tiksliai priimti sprendimus. Taigi tuo metu gali būti ypač palankus laikas pamažu išplėsti savo atliekamo darbo ribas ar verslą. Tam šiuo metu bus labai tinkamos energijos.

2020 metų horoskopas Šauliu numato kad, net jei Jūsų darbo krūvis 2020 metais padidės, Jūs jausite išaugusį pasitikėjimo savimi jausmą. Ir puikiai su juo tvarkysitės. Per pirmąjį metų pusmetį Jūsų kelyje pasirodys žmonės, kurie taps svarbiais Jūsų ateities kontaktais. Būkite atidus šiuo metu ir nepraleiskite progos, užmegzti ypatingai gerų kontaktų.

Pinigų horoskopas

2020 metų Šaulio horoskopas, informuoja, kad gausa, aukštasis mokslas, kelionės ir filosofija yra raktiniai žodžiai, kurie bus svarbūs sprendžiant, pinigų klausimus. Nuo šių žodžių priklausys kaip pinigai pas jus ateis ir kaip jie augs šiais metais.

2020 metų Šaulio horoskopas, įspėja, kad šiemet reikėtų būti atsargesniems investuojant, į bendras įmones.

Vėlyvą rudenį galėsite nepaisyti atsargumo, nes Jūsų vidinė energija pritrauks finansus ir saugumą, kurio Jums trūko anksčiau. Jis ateis pas jus neįprastu būdu, tačiau Jūs sugebėsite pasinaudoti proga ir pritraukti paslėptus išteklius ir galimybes.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Šaulio horoskopas prognozuoja, kad Jūsų sveikata šiais metais neturėtų patirti iššūkių, o jei jų ir patirsite, jie neturėtų būti dideli.

Įžengę į 2020 metus pajusite energijos stygių, tačiau atėjus pavasariui atsigausite. Tai bus naujos pradžios ciklas. Augimas po poilsio.

Šiais metais Jums teks apsilankyti sveikatos priežiūros įstaigose, tačiau tai paprastai bus susiję su darbo reikalais ar su kitais žmonėmis, o ne su savimi.

2020 metais Jūs būsite sveikas, dvasiškai stiprus. Jūsų energijos lygis bus aukštas, jūs būsite intuityvus, turintis vidinės ramybės ir pasitenkinimo jausmą, kurio dar neseniai neturėjote. Rūpinkitės savo sveikata, nes 2020 metai turi tam tikrų iššūkių ir Jūs turite būti pasirengę juos priimti.