2022 metų Vandenio horoskopas: Didysis horoskopas

2022 metų Vandenio horoskopas

2022 metų Vandenio horoskopas (sausio 21 d. – vasario 19 d.). Vandenis yra oro ženklas valdomas Urano planetos. 2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais Vandeniai turėtų būti energingesni nei pernai. 2022 metai Vandeniams bus sėkmingi. Tai gerų pokyčių metai.

2022 metų Vandenio horoskopas teigia, kad šias metais rasite ramybę, harmoniją ir laimę. Nors paprastai esate klajūnas ir nemėgstate ilgam laikui prisirišti prie žmonių ar vietų ir nesigilinate į savo šaknis, tačiau šiais metais Jūsų gyvenime įvyks daug reikšmingų pokyčių, kurie išstums Jus iš Jūsų komforto zonos.

2022 metų Vandenio horoskopas, pataria 2022 metais eiti kartu su minia. Tai būtų vienas svarbiausių 2022 metų pasiūlymų Jums.

Šiais metais bet kas gali nutikti… Šlovingiausi epizodai gali prasidėti bet kurią akimirką. 2022 metų horoskopas Vandeniui numato, kad santykiai, atsidavimas ir įsipareigojimas kitam asmeniui metų pradžioje gali sukelti pačius giliausius ir reikšmingiausius gyvenimo pokyčius.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais Jūsų darbo pobūdis gali keistis. Tikėtina kad mažiau dėmesio skirsite tam: kiek iš to uždirbsite ir kiek gausite asmeninės naudos. Bei susikoncentruosite į tai kiek galite duoti kitiems ir kaip galite jiems padėti. Visiškai nesvarbu, koks Jūsų darbas, nes Jūs garantuotai galite pasiekti ir paliesti pasaulį per pačia paprasčiausią gailestingą, užjaučiančią, geraširdišką veiklą.

Vandeniams laikas pokyčiams

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais Jūs busite nuolat pasirengę pokyčiams, nuotykiams, naujoms žinioms ir linkę idealizuoti net pačias sunkiausias situacijas. Šiemet Jūs nesusitelksite į detales ir nepasižymėsite tolerancija. Dėl Plutono daromos įtakos šiais metais tikėtina, kad būsite didesni savanaudžiai ir labai nekantrūs. Todėl meilėje Jums prireiks supratimo ir partnerių palaikymo.

2022 metų horoskopas Vandeniui numato, kad Jupiterio judėjimas atgaline data nuo gegužės 15 iki rugsėjo 13 dienos, Jus privers iš naujo įvertinti visus savo draugystės ryšius ir nuspręsti, kuriuos iš jų verta išlaikyti.

Merkurijaus judėjimo metu (nuo vasario 17 dienos iki kovo 10 dienos) jausitės labiau nusivylę. Šiuo metu turėsite mažiau optimistiškų dienų, todėl Jūsų darbingumas ir noras ką nors veikti bus ženkliai sumažėjęs. Tačiau nepasiduokite šioms nuotaikoms. Visada atminkite, kad kiekvienoje situacijoje yra sprendimo būdų. Šioje situacijoje, Jums reikia paimti savo gyvenimo vairą į savo rankas ir tiesiog vairuoti. Valdydami savo gyvenimą viską sugebėsite pamatyti iš kitos perspektyvos. O kai požiūris platesnis, tai ir iškilusias problemas daug lengviau išspręsti.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad dėl Marso judėjimo Vandeniai taps labiau susijaudinę, patirs stresą, susigundys priimti skubotus sprendimus arba patvirtins susitarimus dėl kurių vėliau gali gailėtis. Šiuo metu Jums reikėtų poilsio, ramybės, kantrybės ir daugiau atsipalaidavimo.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad Urano planeta suteiks Jums galimybę tapti stipresniu per savo pokyčius. Jūs esate įpratę visada būti teisūs, tačiau jei pabandysite būti kitokie. Pripažinti sau kad ne visada esate teisūs, kartais nusilesti nors ir žinote tiesą, pasistengti su kitu žmogumi nesipykti ir palaikyti gerus santykius, tai suprasite, kad už tai gausite patį geriausią apdovanojimą. Apdovanojimas bus gražūs ir šilti tarpusavio santykiai, tolerancija, pasitenkinimas ir meilė.

Meilės ir santykių horoskopas

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad stabilumas, saugumas, meilė, santuoka ir ilgalaikių santykių pasitenkinimas nebus šiuos metus apibūdinantys žodžiai. 2022 metais Jūs visose šiose srityse, net ir draugystėje galite patirti praradimų. Pasitaikys daugybė situacijų kai žmonės su kuriais bendrausite nesupras Jūsų, o Jums nepavyks suprasti jų. Dėl to tvyros bloga nuotaika, kils konfliktai ir pykčiai. Net verslo santykiai dėl to gali ženkliai pablogėti.

2022 metais Jūs privalėsite išmokti keletą pamokų susijusių su santykiais ir maloniu bendravimu. Norėsite jūs to ar ne, vis tiek būsite priversti mokytis ir turėsite keisti esamą situaciją. Pokyčiai Jums atneš daug gerovės, stabilumo, saugumo.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais vieniši Vandeniai gali surasti meilę. Šiais metais per savo aplinkos žmones Jūs galite susipažinti su žmogumi, kuris Jums kels susidomėjimą ir su kuriuo užmegsite nuostabius santykius. Tai taip pat gali reikšti kad kitomis akimis pažvelgsite į savo seną draugą ir jame pamatysite tai ko nematėte anksčiau.

Gimusieji po Vandenio ženklu šiais metais meilės santykiuose patirs pakylimų ir nuosmukių, todėl Jums patariama bendrauti labai atsargiai, ir su mylimuoju stengtis palaikyti kuo gražesnius santykius.

Darbo ir karjeros horoskopas

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais būsite apdovanoti asmenine galia darbo srityje. Tikėtina, kad šiais metais iki metų vidurio turėsite tam tikrų neramumų, bet po to viskas susitvarkys. 2022 metais netrūks pakilimų ir nuosmukių darbo srityje, tačiau metai bus tikrai įdomūs ir sėkmingi.

2022 metų horoskopas Vandeniui numato, kad 2022 metais rasite novatoriškų idėjų, naujų darbo atlikimo būdų ir patobulintų inovacijų, kurios bus pagrindinės Jūsų karjeros ir profesinės sėkmės priežastys šiais metais. Jūs trykšite pasitikėjimu savimi ir užtikrintumu, o kiti tai matydami seks paskui Jus.

2022 metai Vandenius gali nustebinti dėl kai kurių įvykių, kurie išstums Jus iš Jūsų komforto zonos, ypač darbe. Jūs gausite galimybę išplėsti savo draugų ratą, susitikti su svarbiais žmonėmis, kurie pasiūlys Jums naujų galimybių augti ir tobulėti. Bendradarbiaudami su kitais žmonėmis Jūs turėsite galimybę pradėti naudingus, ilgalaikius projektus. Kurie ilgalaikėje perspektyvoje atneš Jums daug naudos.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad sausio, vasario, balandžio, gegužės, rugpjūčio ir gruodžio mėnesiai padės Jums pasiekti norimų rezultatų. Būsite produktyvus, ryžtingas, teigiamai nusiteikęs ir galėsite kalnus nuversti. Šiuo laikotarpiu taip pat galite sulaukti ir bendradarbių paramos bei užtarimo. Gera žinia ir ieškantiems naujo darbo. Greičiausiai norimą darbą pavyks rasti būtent šiuo laikotarpiu.

2022 metų Vandenio horoskopas teigia, kad tie kurie norėtų aplankyti užsienį darbo reikalais, labai tikėtina, kad jie tai galės padaryti spalio, lapkričio, gruodžio mėnesiais. Kalba eina apie komandiruotes, darbo išvykas, perkėlimą į kitą užsienio padalinį, nuotolinį darbą iš užsienio šalies, trumpalaikį darbą užsienyje ar kitus su užsieniu susijusius darbo variantus. Tačiau verslininkams ar užsienio organizacijose dirbantiems asmenims gali tekti keliauti beveik ištisus metus, kad pasiektų norimų rezultatų ir susikurtų ateitį apie kurią svajoją.

Pinigų horoskopas

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad šiais metais pinigų Jums netrūks. Pastaruosius kelerius metus daug dėmesio skyrėte tam, kad uždirbtumėte ir padidintumėte savo pinigus visais įmanomais būdais. 2022 metais Jūs turėsite visus kosminius ingredientus, kad Jūsų pinigai taip pat didėtų kaip ir anksčiau.

2022 metų horoskopas Vandeniui numato, kad paaukštinimas, pagyrimai, pripažinimas ir išaugusios pajamos tikėtinos šiais metais. Tai bus geri metai kurie jus praturtins. Ypatingai palankūs finansiniai laikotarpiai numatomi nuo balandžio 8 iki spalio mėnesio 23 dienos. Tad šiuo laikotarpiu pasinaudokite visomis pasitaikiusiomis finansinėmis galimybėmis.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad vienintelė kliūtis, pristabdanti didesnį Jūsų pajamų augimą, yra santykiai, dėl kurių gaunamos Jūsų pajamos. Jei Jūsų pajamos ir finansai priklauso nuo Jūsų santykių, būtų geriau nutraukti šiuos santykius. Pavasaris bus tinkamas metas ieškoti patarimų ir pagalbos finansų srityje. Metų pabaigoje Jūs suprasite, kad šie metai buvo stiprūs stabilaus augimo ir progreso metai.

2022 metų Vandenio horoskopas perspėja, kad nuo sausio iki kovo mėnesio galite patirti nepageidaujamų išlaidų. Taigi šiais metais jums būtų pravartu karts nuo karto prisijungti prie savo banko sąskaitos ir susiregistruoti savo pajamas bei išlaidas, kad galėtumėte geriau suprasti kiek uždirbate ir kur išleidžiate savo pinigus. Taip pat šiuo laikotarpiu būtų naudinga vengti didelių pirkinių. Šie sprendimai Jums padėtų be didelio streso susidoroti su sunkesniu finansiniu laikotarpiu.

2022 metų Vandenio horoskopas teigia, kad šiais metais gali tekti ypatingą dėmesį skirti savo sveikatai. Gydymuisi ir geros formos palaikymui gali prireikti nemažai pinigų, todėl būkite taupūs ir turėkite santaupų, kad susirgus nereikėtų taupyti sveikatos sąskaita ir nedelsiant galėtumėte kreiptis į gydytojus.

Sveikatos horoskopas

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais galite stipriai atkreipti dėmesį į alternatyvių sveikatos praktikų pasirinkimą. Šias praktikas Jums būtų labai naudinga integruoti į savo gyvenimą.

Pastaraisiais metais Jūs džiaugėtės stipria fizine ir psichologine sveikata, tačiau sveikatos iššūkiai kilę šias metais paskatins Jus ieškoti alternatyvių gydymo priemonių. Šių metų liga gali užtrukti porą mėnesių, bet rimtų pasekmių neturės.

2022 metais labai tikėtina, kad su sveikatos praktikomis bus dirbama grupėse ar kitose vietose kur susiburia daug žmonių. 2022 metais Jums prireiks geros sveikatos, kadangi Jūsų santykiai ir partnerystės ir toliau sukels didelį stresą. Tuomet stresas gali užklupti visą kūną, todėl laikas įdiegti gerąsias praktikas. Kurios ženkliai pagerins Jūsų sveikatos būklę.

2022 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2022 metais Vandeniai gali susidurti su rimtomis ligomis, tokiomis kaip didelis skrandžio rūgštingumas, prastas virškinimas, sutrikusi skrandžio veikla ar artritas. Svarbu ilgai nedelsti ir pradėti ieškoti ligą sukėlusios priežasties, bei pritaikyti tinkamą gydymą. Neuždelsus ir teisingai gydantis turėtumėte lengvai pasveikti.

Taip pat Vandeniai 2022 metais gali patirti nedidelių traumų, patempimų ar sąnarių ligų bei susidurti su peršalimu ar virusinėmis ligomis. Tad Jums būtų ne prošal pasisaugoti ir nepersitempti, stiprinti savo imunitetą ir saikingai pasportuoti, kad išvengtumėte šių ligų.

Kitų zodiako ženklų 2022 metų horoskopus galite skaityti paspaudę čia: 2022 metų horoskopas.

Jums taip pat gali būti įdomus šis horoskopas: 2022 metų meilės horoskopas Vandeniui.