2022 metų Skorpiono horoskopas: Didysis horoskopas

2022 metų Skorpiono horoskopas

2022 metų Skorpiono horoskopas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.). Skorpionas Vandens ženklas, kurį valdo Marsas ir Plutonas. 2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metai Skorpionams bus vieni iš svarbiausių augimo metų. Šiemet didžiąją dalį savo atlygio gausite iš praeityje įdėtų pastangų ir padarytų darbų.

2022 metų Skorpiono horoskopas prognozuoja, kad Skorpionams 2022 metai bus sėkmingi metai. 2022 metais žmonėms, gimusiems pagal šį zodiako ženklą, visais atžvilgiais pasiseks. Šiais metais Jūs galėsite pasiekti nuostabių dalykų, jei tik to norėsite. 2022 metais praturtėjimo tikimybė atsiras ten, kur Jūs niekada nebūtumėte net pagalvoję.

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metais bus labai palankios visų rūšių partnerystės ir santykiai, kurie už įdėtą darbą Jums suteiks stabilumą ir visokeriopą pelną.

2022 metais galite išvykti į ilgas gyvenimą pakeisiančias keliones, išmokti daug naujų dalykų, patobulinti turimus įgūdžius ir patirti daugybę naujų įspūdžių.

Naujos galimybės karjeros srityje

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metų pradžioje kai kuriems iš Jūsų įvyks stiprūs pokyčiai Jūsų karjeros srityje, kurie ženkliai įtakos Jūsų ateitį. Jūs galite sulaukti keleto staigių ir į veiksmus orientuotų galimybių. Svarbu žinoti, ko norite ir kokį pasiūlymą būtumėte pasiryžę priimti.

Įvertinkite savo talentus, pomėgiu, gabumus ir prioritetus. Tai padarę pakankamai aiškiai žinosite, koks darbas Jums būtų prie širdies ir koks Jus tiesiog žudytų fiziškai ir emociškai.

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad dvasingumas, išsilavinimas ir tiesioginė gyvenimo patirtis, turės įtakos Jūsų įsitikinimams ir suteiks tvirtą ir galingą augimą, kuris labai pagerins Jūsų ateitį.

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metais turėsite visas galimybes išanalizuoti savo dvasinį pasaulį ir leisti jam augti, įgyvendinant naujas idėjas ir įsitikinimus. Tai reikalaus sąmoningo Jūsų vidinės stiprybės ir motyvų suvokimo, tačiau tai suderinę su savo veiksmais, būsite apdovanoti maloniais ir nepaprastai galingais metais.

2022 metais Skorpionai bus apdovanoti protu

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad Plutonas, kuris yra Skorpiono planeta, turi ypatingą ryšį su Skorpiono intelekto ir bendravimo sritimis. Nuo 2021 iki 2026 metų Plutonas darys įtaką šioms sritims. Tai yra ilgas laikas, todėl turėtumėte pasinaudoti šios planetos suteikiamais pranašumais: įtikinėjimo galia, psichine jėga, analitiniu mąstymu, talentu tyrinėti ir analizuoti, susidomėjimu psichologija ir įvairiomis giliomis, subtiliomis ar net paslaptingomis temomis.

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metais Jūs būsite apdovanoti sugebėjimu apsisaugoti nuo neigiamos įtakos: per didelio kritinio jausmo, neigiamų minčių, nerimo ar fobijos, nervinės įtampos, polinkio manipuliuoti kitais žmonėmis. Pagaliau, Skorpionai galės mėgautis savo darbo vaisiais.

2022 metų Skorpiono horoskopas teigia, kad praėjusiais metais Jupiteris perėjo per Jūsų ženklą, jei tuo metu Jūs buvote atkaklūs ir pradėjote naują projektą arba priėmėte sprendimus, kurie dar nedavė norimų rezultatų, 2022 metai bus sėkmės laikas. Per ateinančius 13 mėnesių Jupiteris keliaus per finansinių išteklių gautų iš darbo, savigarbos ir dalykų, kurie priverčia Jus jaustis saugiam, sritis. Todėl turėsite galimybę ugdytis šias sritis.

2022 metais Skorpionus lydės sėkmė

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metais padidės Jūsų sugebėjimai ir talentai, Jūs dirbsite daug efektyviau, pelnysite apdovanojimų, padidės Jūsų savivertė ir dėl viso to Jūsų kelyje atsiras daug naujų galimybių.

Neskubėkite iššvaistyti savo dovanų visko gerai neapgalvojus. Pasisaugokite rizikingų įmonių, neišlaidaukite daugiau nei įprastai, nes šie metai yra apdovanoti darbo našumu, bet ne išlaidavimu.

2022 metų horoskopas Skorpionui teigia, kad Neptūnas, kita lėtos evoliucijos planeta, 2022 metais persikels į Skorpiono meilės ir erotikos sritį. Tai labai jautri pozicija, nes, nors Neptūnas ir labai romantiškas, tačiau jis darys apgaulingą įtaką, jis yra linkęs daug pažadėti ir labai mažai ką ištesėti.

2022 metų horoskopas Skoripionui teigia, kad Venera, kuri judės atgaline linkme, sukels norą atsiriboti nuo visko, todėl norėsis viską suplanuoti, nes paskutiniais mėnesiais jautėtės nelaimingas. Kadangi dar neilgai esate užmezgę naujus santykius, tai šiemet sužinosite tam tikrų paslapčių apie savo partnerį. Sužinoję šias paslaptis Jūs jausitės kaip švytuoklė, kuri nori stabilumo, pastovumo ir balanso, tačiau šiuo metu šių dalykų turėti negali.

Skorpionai bus apdovanoti ryžtu

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metais Marso Judėjimas atgaline linkme Skorpionus apdovanos ryžtu ir pristabdys nuovargiu bei išsekimu. Jūs parodysite ryžtą savo vykdomuose projektuose, tačiau Jūs jausitės palūžę ir išsekę, nes negalėsite atlikti visų savo suplanuotų užduočių. Tačiau nebus taip blogai kaip Jums atrodo, jūs tiesiog užsibrėšite per daug didelius planus, pabandykite susiplanuoti daug mažiau, o įveikti daugiau ne planavote. Tai jums tikrai padėtų jaustis ženkliai geriau.

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metais Skorpionai bus beveik neatsparūs kaprizingojo Merkurijaus judesiams. Iš prigimties gimę po šiuo ženklu nėra komunikabiliausi žmonės pasaulyje ir savo jausmus išreiškia tik labai artimiems žmonėms. Štai kodėl jie nesusidurs su jokiais arba susidurs tik su nereikšmingais bendravimo klausimais.

Tačiau kiti, kurie yra linkę daugiau bendrauti, gali patirti tikrai nemažai bendravimo sunkumų. Šiuo metu būsite labiau sarkastiški ir ironiški. Todėl darbe gali kilti nedidelė įtampa su jautriausiais bendradarbiais, veikiamais Merkurijaus, tačiau tai nesutrukdys vystyti Skorpiono jau pradėtų projektų. Vis dėlto būtų protinga būti atsargiems, diplomatiškiems ir kantriems.

Skorpionų laukia įdomios kelionės

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad šiais metais Skorpionai galės keliaus bet kur ir bet kada. Kelionių sektorius Jums šiemet bus ypač palankus. Kuo lankoma vieta keistesnė, paslaptingesnė ir įdomesnė, tuo geriau.

Keistos vietos visada atitiks Jūsų prigimtį, o entuziazmas ir susidomėjimas naujomis kultūromis bus tai, kas ves Jus kelionėse.

2022 metų Skorpiono horoskopas teigia, kad Indija, Tailandas, Turkija, Alžyras ar Mozambikas Jus gali išmokyti įdomių gyvenimo pamokų. Tad pasitaupykite pinigų ir aplankykite kokią nors naują šalį ar vietinę vietovę. Įgausite naujų patirčių, kurios Jums suteiks daug naudos ateityje.

Meilės ir santykių horoskopas

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad 2022 metų pavasaris ir 2022 metų pabaiga bus kupini džiaugsmo, ypač vienišiems Skorpionams. Net jei lauke bus labai šalta, kažkas įdomus ir charizmatiškas ateis į Jūsų gyvenimą ir Jus sušildys. Jei jau kurį laiką fantazavote apie ką nors, tai dabar yra labai tinkamas laikas imtis veiksmų. Per ištisus metus įgijote daug jėgų ir atkaklumo, o jei visa tai panaudosite dabar, gali pavykti užmegzti nuostabius meilės kupinus santykius, apie kuriuos visada svajojote.

2022 metų horoskopas Skorpionui numato, kad 2022 metais vieniši Skorpionai gali sutikti žmogų, su kuriuo gali užmegzti tvirtus, ilgalaikius santykius.

Tuo tarpu Skorpionai, kurie jau yra užmezgę stabilius, ilgalaikius santykius, 2022 metais gali tikėtis vedybų pasiūlymo. 2022 metai palengvins Skorpionų santuokos įsitvirtinimą ir harmoniją.

Darbo ir karjeros horoskopas

2022 metų horoskopas Skorpionui numato, kad ypač didelis Jūsų karjeros postūmis 2022 metais vyks pirmoje metų pusėje. Pamatysite, kad galite laisvai reikštis savo mintis, realizuoti savo planus ir idėjas profesinėje srityje. Jausite didelę motyvaciją ir norą kažką sukurti, padaryti geriau nei buvo ar kitaip prisidėti prie bendros organizacijos gerovės.

2022 metų horoskopas Skorpionui teigia, kad padidėjęs produktyvumas, kruopštus darbas ir susikaupimas, prisiimant asmeninę ir profesinę atsakomybę Jums nuties nuostabius kelius į sėkmę. Dėl to galite būti labai gerai įvertintas savo valdžios ar net paaukštintas.

Tačiau, Jūs galite būti linkę per daug susikoncentruoti į darbą, todėl būkite atsargūs – neperspauskite, nebūkite per daug agresyvūs ir nepervertinkite savo jėgų. Jūs gana ilgą laiką būsite tvirtas, drausmingas ir vykdysite visus savo planus. Tai bus kaip tik tai ko Jums šiuo metu reikia.

2022 metų horoskopas Skorpionui teigia, kad vasaros viduryje ir rudens viduryje bus laikas, kai į savo pusę nepavyks palenkti nei vadovų, nei bendradarbių. Todėl geriau nusileiskite ir nepradėkite konfliktų, nes jų laimėti Jums šiuo menu nebus lemta.

Pinigų horoskopas

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad ankstyvas pavasaris Jums bus labai palankus finansiškai. Tuo metu būsite apdovanoti už savo sunkų darbą. Tačiau pinigų ir gausos netrūks iki pat 2022 metų pabaigos. Galima būtų teigti, kad šiais metais Jūsų gaunamų pinigų kiekis bus didžiausias lyginant su visais ankstesniais laikotarpiais.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad Jums gana neblogai seksis taupyti ateičiai. Neapleiskite šios srities ir kruopščiai taupykite.

2022 metų horoskopas Skorpionui teigia, kad visi geri ir blogi dalykai vyksta ciklais. Šiemet bus vieni galingiausių ir stipriausių metų, tačiau vėliau galite sulaukti ir ne tokių gerų metų.

Blizgesys, asmeninė galia, įžvalga ir aiškumas yra visi šių metų raktiniai žodžiai padėsiantys pinigams augti. Metų pabaigoje Jūs pritrauksite tai, ko troškote, kad suteiktumėte sau saugumo ir pasitenkinimo.

Sveikatos horoskopas

2022 metų horoskopas Skorpionui teigia, kad šiais metais Jūsų sveikata bus gana gera. Vienintelė išimtis bus ta, kad galite prarasti senus įpročius, daiktus ar kitokius dalykus. Pavyzdžiui, senus akinius, senus gerus įpročius, senesnes praktikas, kurias būtų protinga tęsti.

2022 metais Jūs gausite atlygį už anksčiu atlikinėtas praktikas. Jei jos buvo sveikos, jūs ir toliau eisite sveikatos keliu. Jei jos buvo netinkamos ir nesveikos, tai ir šiemet Jūs eisite sveikatą atimančiu keliu.

2022 metų Skorpiono horoskopas numato, kad šiais metais gali nukentėti aplinkinių pagyvenusių žmonių sveikata, todėl Jums gali tekti sutelkti dėmesį į juos, o ne į save.

2022 metų Skorpiono horoskopas įspėja, kad jei vis dėlto nesaugodami savo sveikatos nueisite iki ribinės linijos, už tai turėsite sumokėti savo sveikata. Todėl norėdami turėti gerą sveikatą, turite įsidiegti sveikų įpročių ir pradėti Juos vykdyti dabar pat.

Kitų zodiako ženklų 2022 metų horoskopus galite skaityti paspaudę čia: 2022 metų horoskopas.

Jums taip pat gali būti įdomus šis horoskopas: 2022 metų meilės horoskopas Skorpionui.