2022 metų Liūto horoskopas: Didysis horoskopas

2022 metų Liūto horoskopas

2022 metų Liūto horoskopas teigia, kad Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.) – ugnies ženklas, kurį valdo saulė. 2022 metų Liūto horoskopas numato, kad 2022 metais Liūtams ir toliau šypsosis žvaigždės. Tačiau, 2022 metų Liūto horoskopas įspėja, kad Liūtams reikėtų apgalvotai elgtis su pinigais. Liūtai paprastai yra linkę išlaidauti, todėl Jums reikėtų save pristabdyti ir neišlaidauti per daug.

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad 2022 metai yra vidinio tobulėjimo, žinių ir mokymosi metai. Dauguma Jūsų išorinių veiksmų bus nukreipti į pareigos ir atsakomybės ugdymą bei skirti asmenybės tobulinimui. Jums prireiks atiduoti visą save tam, kad įgyvendintumėte savo svajones gimusias galvoje ir paverstumėte jas realybe.

2022 metų Liūto horoskopas teigia, kad 2022 metai bus labai palankūs partnerystėms. Liūtams nusimato puikus laikas bendradarbiavimui su kitais asmenimis. Bendradarbiavimas bus palankus visus 2022 metus ir suteiks Jums didžiules augimo galimybes.

Liūtų laukia sėkmė

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad sausio 12 d. atkeliaus Saturnas kartu su Plutonu. Šios planetos Liūtams suteiks daug sėkmės, optimizmo, plėtros galimybių, žvalumo ir darbingumo. Visi šie puikūs ingredientai 2022 metus padarys idealiais metais žmonėms, gimusiems po Liūto astrologiniu ženklu.

2022 metų horoskopas Liūtui teigia, kad Jupiteris įsikūręs viename iš dviejų Liūto finansinių namų, per pirmuosius devynis 2022 metų mėnesius, gali suteikti Jums įdomių ir viliojančių galimybių. Nepaisant to kokios viliojančios ir patrauklios gali atrodyti šios galimybės, mes rekomenduojame viską įvertinti ramia galva, atsargiai ir neskubant.

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad 2022 metais Saturnas ir Uranas Liūtams atneš laipsniškus pokyčius ir atsinaujinimą, pagrįstą gerai apgalvotu planu, kuris Jums padės kurti svarbius ilgalaikius projektus. Uranas jūsų planams suteiks energijos ir idėjų. Saturnas suteiks atkaklumo, išminties ir strateginio mąstymo. Priimkite šių planetų Jums teikiama pagalbą ir pabandykite įvykdyti savo planą.

2022 metų Liūto horoskopas pataria būti atsargiems, ypač 2022 metų kovo – gegužės ir rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. Šias laikotarpiais Liūtams yra paruošta daug išbandymų. Tai yra sunkūs ir rizikingi mėnesiai, kuriais reikėtų pasisaugoti.

2022 metai Liūtams atneš meilę

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad antroje 2022 metų pusėje nuo spalio 5 dienos Veneros, atbulinis judėjimas, sustiprins jūsų norą išreikšti savo jausmus ir meilę kažkam išties ypatingam. Aplink Jus tvyros romantinė nuotaika. Jūsų akį gali patraukti kolega ar žmogus iš Jūsų draugų rato. Gali būti, kad pamatysite šį žmogų visai kitomis akimis. Ir tai ką išvysite patrauks Jūsų dėmesį.

2022 metų horoskopas Liūtui pataria, kad pasisaugotumėte, nes Saturno ir Urano perėjimas atneša energiją, kuri intensyviai stimuliuoja Liūtų meilės sritį. Tai gali būti susiję su pykčiais ar išsiskyrimu.

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad Jupiteris praleis šešis mėnesius kūrybiškumo, romantikos, vaikų ir linksmybių srityje. Kviesdamas su entuziazmu tyrinėti daugybę galimybių. Visos tuo metu atrastos naujos idėjos suteiks Jums daug pinigų.

2022 metų horoskopas Liūtui prognozuoja, kad kai Marsas pradės atgalinę kelionę, nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesių Liūtas galės susidurti su realiomis problemomis konstruktyviai valdydamas emocijas. Jūs turite išmokti nemėginti įtvirtinti savo galios ir nebandyti valdyti kitų asmenų. Santūrumas yra raktas į visas jūsų problemas. Kai tapsite santūresni, daugelis Jūsų problemų išsispręs pačios.

Meilės ir santykių horoskopas

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad 2022 metais Jūs trokšite būti mylimas, suprastas, norėsite kad Jumis žavėtųsi ir Jus vertintų. Tačiau, šiais metais, taip lengva nebus. Deja, bet 2022 metai Liūtams neatneš lengvų santykių. 2022 metais pavėluosite į pasimatymus, vakarėlius ar kitus susibūrimus ir dėl to vis niekaip nerasite savojo mylimojo.

2022 metų horoskopas Liūtui teigia, kad iki pavasario nebus tinkamas laikas ilgalaikiams įsipareigojimams. Nors nuo pavasario iki vasaros pabaigos bus palankesnis laikas užmegzti gražius meilės santykius ar palaikyti geresnius santykius su savo partneriais ar sutuoktiniais.

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad šiais metais santykiai turės rimtumo ir sunkumo prieskonį. Prie to Jūs nesate įpratęs. Tačiau tai bus puiki pamoka brandiems, abipusiai naudingiems santykiams, kurių mokotės. Tai nebus lengva pamoka, tačiau ji suteiks jums daug naudos.

2022 metais Liūtai turės galimybę susitikti žmogų, su kuriuo galės užmegzti naujus santykius.

Tie Liūtai kurie jau turi savo antrąją pusę, šias metais gali tapti tėvais.

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad vieniši Liūtai šiemet gali sutikti savo širdžiai labai artimą partnerę. Liūto zodiako ženklo vyrai 2022 metais gali susirasti idealią meilužę. Vieniši Liūtai šiemet bus atviri flirtui, susitikimams su įvairiais žmonėmis, jie bus žavūs ir charizmatiški. Tikėtina kad savo antrąją pusę Liūtai gali sutikti bendros veiklos ar pomėgių vietoje, vakarėlyje ar smagiai leidžiant laiką.

Darbo ir karjeros horoskopas

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad 2022 metai yra labai palankūs Liūtų karjerai. Šiais metais Jūs galėsite pasiekti nuostabių pasiekimų karjeros srityje. 2022 metais būsite darbštus, produktyvus, ir sugebėsite dirbti efektyviai. Jūsų diplomatiškas ir taktiškas elgesys padės Jums lengvai išspręsti net pačias sudėtingiausias situacijas ir kilti karjeros laiptais. Taip pat šiemet išryškės jūsų administraciniai ir lyderystės gabumai ir tai padės Jums sulaukti didelio pripažinimo ir pagarbos savo darbovietėje.

Tačiau šiemet galite sulaukti pavydo ir priešiškai nusiteikusių žmonių kalbų, kurie stengsis sumenkinti jūsų įvaizdį ar bandys jus įvelti į ginčus. Tad būkite atsargus ir stenkitės neįsivelti į šių žmonių intrigas.

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad 2022 metais Jūsų laukia iššūkiai vadybos, koordinavimo, vadovavimo ir bendradarbiavimo srityse. Tai išbandymų laikas.

Greičiausiai 2022 metais nebūsite paaukštinti, tačiau šis tvirto pamato sukūrimo laikas tikrai atsipirks iki sekančių metų vidurio.

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad 2022 metais būsite atsakingi ir vis labiau jausite atsakomybės augimą už savo darbą ir bendradarbius. Šiais metais dominuosite ir pasieksite didelių beveik radikalių revoliucinių pokyčių kitais metais.

Metų pabaigoje tikriausiai tiek asmeniškai, tiek profesionaliai pritrauksite tuos žmones, kurie bus jūsų gyvenime, siekiant padėti pasiekti ilgalaikių tikslų.

Pinigų horoskopas

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad 2022 metais turėsite prieštaringų poreikių. Natūralus jūsų poreikis pasirodyti ir pasipuikuoti, kovos su santūrumu ir atsakomybės jausmu. Atsakomybės jausmas padidės iki vasaros vidurio. Tačiau nereiktų per daug pasitikėti savimi ir atsipalaiduoti, nes šis laikas yra skirtas sutvarkyti savo finansus. Nuo to priklausys ir Jūsų ilgalaikė ateitis.

2022 metų horoskopas Liūtui numato, kad šiemet Jūs susikoncentruosite į namus, žemę, savo šaknis, šeimą. Jei šiais metais pradėjote stipriai išlaidauti, tai tinkama būtų išlaidauti jūsų namų atnaujinimui ar dekoravimui.

2022 metų Liūto horoskopas teigia, kad šie metai taip pat yra laikas, investuoti į savo ilgalaikę ateitį. Šias metais pasirodys Jūsų problema atėjusi iš ankstesnių laikotarpių. Jūs netinkamai tvarkysite savo pinigus ir su tuo turėsite stipriai kovoti. Šią problemą Jums būtina įveikti šiais metais.

2022 metų Liūto horoskopas teigia, kad labai palankus laikas bus iki kovo 14 dienos, nes tuo metu priimti sprendimai suteiks Jums daug naudos ir gali užtikrinti didžiulį pinigų srautą. Nuo kovo 14 iki balandžio 17 dienos reikėtų būti atsargesniems priimant bet kokius finansinius sprendimus, o juo labiau pasisaugoti reikėtų visose su investicijomis susijusiuose srityje. Jei galima visus finansinius sprendimus atidėkite po balandžio 17 dienos.

2022 metų Liūto horoskopas prognozuoja, kad nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio bus finansiškai labai palankus metas, kuris gali atnešti daug pelningų galimybių ir ženkliai padidinti jūsų pinigų kiekį.

Nuo rugpjūčio 15 iki metų pabaigos yra labai tinkamas metas apsvarstyti savo išlaidas ir pabandyti jas sumažinti.

Sveikatos horoskopas

2022 metų Liūto horoskopas numato, kad Jūsų sveikata gali patirti išbandymų šiais metais. Tai prives Jus prie priverstinės disciplinos – sporto. Sportuoti namuose šiuo metu yra labai palankus laikas. Tai metai, kai reikia investuoti į sporto įrangą ir ją naudoti! Šio išbandymo metu Jums prireiks visos sukauptos energijos, ištvermės ir geros savijautos.

Dabar pats tinkamiausias laikas savo gyvenime atrasti sportui vietos. Tai ką išmoksite per šiuos metus Jūsų gyvenime pasiliks labai ilgą laiką.

2022 metų Liūto horoskopas teigia, kad siekiant turėti geresnę sveikatą, svarbu atsižvelgti ir į mitybą. Valgykite daugiau daržovių ir vaisių, stenkitės mažiau valgyti riebaluose keptų ir savo sudėtyje turinčių baltų miltų ar cukraus patiekalų. Tai Jums atneš tikrai didelę naudą.

2022 metų Liūto horoskopas perspėja, kad šiais metais galite susidurti su inkstų, storosios žarnos ar skrandžio problemomis. Taigi atkreipkite ypatingą dėmesį į šias sritis. O pajutę negalavimus nedelskite ir kreipkitės į gydytojus. Liūtai kenčiantys nuo ore plintančių ligų, sąnarių skausmų ar cukrinio diabeto turėtų būti atsargesni šiais metais.

Kitų zodiako ženklų 2022 metų horoskopus galite skaityti paspaudę čia: 2022 metų horoskopas.

Jums taip pat gali būti įdomus šis horoskopas: 2022 metų meilės horoskopas Liūtui.