2022 metų Drakono Kinų horoskopas

Drakono metai: 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024, 2036, 2048

2022 metų Drakono Kinų horoskopas teigia, kad 2022 metais Drakono zodiako ženklų atstovų meilės reikalai gali sulaukti pokyčių. 2022 metais netrūks veiksmo nei gyvenime nei santykiuose. Šiais metais bus ir pakilimų ir nuosmukių. Tie Drakonai, kurie 2022 metais bus pernelyg aikštingi, užsispyrę ir veržlūs, gali susidurti su santykių problemomis. Ar netgi išsiskirti su savo partneriais.

Svarbu suprasti, kad tolerancija ir bendravimas padeda spręsti problemas. 2022 metais Drakonams reikėtų pasistengt palaikyti gerus santykius su savo antrąją puse. Nepersistenkite bandydami įrodyti savo tiesą, ar laikydamiesi įsikibę savos nuomonės. Pasistenkite išklausyti savo partnerį ir būti tolerantiški jo nuomonei ar pasirinkimui. Tai pagerins Jūsų sutarimą ir santykius.

2022 metų Drakono Kinų horoskopas numato, kad vieniši Drakonai 2022 metais gali sulaukti sėkmių ir nesėkmių meilės srityje, tačiau visa ši patirtis Drakonams bus tik į naudą. 2022 metais Drakonai gali beprotiškai įsimylėti. Vienišiems Drakonams siūloma drąsiai reikšti savo jausmus juos traukiančiam žmogui. Tikėtina, kad šie jausmai gali būti abipusiai, ir per tam tikrą laiką gali peraugti į nuostabius meilės santykius.

Palankus laikas karjerai

2022 metų Drakono Kinų horoskopas numato, kad 2022 metais Drakonų laukia sėkmė karjeroje. 2022 metais yra didžiulė tikimybė būti įvertintiems savo vadovų, kolegų, ar kitų įtakingų asmenų. Tikėtina, kad šiemet galite būti paaukštinti pareigose, gauti finansinį priedą už gerą darbą ar būti pagirti už savo darbą kokiu kitu būdu.

Svarbu būti atsargiems džiaugiantis gautu paaukštinimu ar apdovanojimu prie savo bendradarbių. Tikėtina, kad galite sulaukti bendradarbių pavydo, todėl su Jums pavydinčiais asmenimis stenkitės bendrauti atsargiau, kad išvengtumėte nereikalingų rūpesčių.

2022 metų Drakono Kinų horoskopas numato, kad tie kurie norėtų 2022 metais pradėti verslą, gali drąsiai imtis įgyvendinti savo verslo idėjas. Tačiau reikėtų nebijoti darbo ir pasistengti dėl norimų tikslų. Kuo daugiau padarysite dėl savo verslo idėjos, tuo didesnę naudą gausite artimoje ateityje. O tiems, kurie jau turi savo verslą ar verčiasi savarankiška veikla, 2022 metais prognozuojamas didelis pinigų padidėjimas. Tačiau įspėjame, šiais metais yra ir tikimybė patirti didelius nuostolius, todėl turėtumėte būti atsargūs priimdami finansinius sprendimus.

2022 metų Drakono Kinų horoskopas numato, kad 2022 metais Drakono laimingos spalvos bus balta ir geltona. Tie Drakono zodiako ženklų atstovai, kurie norėtų sukurti malonesnius meilės santykius į savo garderobą, namus ir juos supančią aplinką turėtu įsileisti daugiau baltos spalvos. Balta spalva padeda gerinti meilės santykius. O tie drakonai, kurie norėtų daugiau sėkmės ir didesnių karjeros aukštumų, turėtų susidraugauti su geltona spalva. Geltona spalva atneša sėkmę, suteikia palankias galimybes ir padeda uždirbti daugiau pinigų.


Daugiau Kinų horoskopų Jums