2020 metų Žuvų horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Žuvų horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Žuvų horoskopas

2020 metų Žuvų horoskopas (vasario 20 d. – kovo 20 d.). Žuvys yra Oro ženklas, valdomas Neptūno planetos. 2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad 2020 metais Jūs užmegsite ypatingus santykius su savimi. Laikas praleidžiamas su savimi bus ypatingas, Jūs jausitės laimingi kaip niekada anksčiau ir ypač branginsite ir vertinsite šį laiką.

2020 metų horoskopas Žuvims numato, kad 2020 metais Žuvys patirs didžiulę meilę, nors iš pradžių to gali ir nesuvokti. Nors atrodys, kad 2020 metai prasidės taip pat, kaip įprastai, tačiau vėliau pačia neįprasčiausia forma Jus aplankys meilė. 2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad Birželio mėnesį Žuvys sustiprins jau turimus meilės santykius arba užmegs naują daug žadančią pažintį.

Laikas tobulėjimui

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad Jūsų unikali ir nepriklausoma tapatybė turėtų pamatyt platųjį pasaulį. Šiuo laikotarpiu Jūs turėtumėte pasiimti visas galimas žinias ir supratimą iš pasaulio esančio aplink Jus. Pasistengti į viską pažvengti kitu kampu ir pamatyti tai ko anksčiau nematėte.

Šie metai yra skirti pamatyti tiesai ir išmokti ja džiaugtis. Jūsų intuicija ir vaizduotė bus stipri visus 2020 metus. Pasinaudokite tuo, nes tai gali įkvėpti daugelį jūsų tikslų bei projektų.

2020 metų horoskopas Žuvims numato, kad 2020 metais svajosite apie didžiausius savo norus nebijodami pajuokos ar nesėkmės ir leisdami svajonėms pagerinti savo gyvenimą. Šiais metais Jūs įsisąmoninsite aplink esančią realybę ir išmoksite naudotis visais gyvenimo aspektais, kad paliktumėte savo pėdsaką žemėje ir surastumėte savo laimę.

Pokyčiai ateis ir į meilės sritį bei padės nubrėžti jūsų ateities kelią. Iš šios savo gyvenimo srities galite tikėtis daug naujos energijos, naujų įvykių ir naujo emocinio pasitenkinimo.

2020 metais pabandykite prieiti prie savo vidinio vaiko ir leisti jam žaisti… Visiškai tikėtina, kad Jūsų vidinis vaikas tiksliai žinos, kuo nori užsiimti ir kas jam suteiktų didžiulį malonumą. Leiskite jam tuo užsiimti.

Žuvų laukia pokyčiai

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad 2020 metų pradžioje bus daroma didesnė įtaka jūsų darbui ir karjerai. Taigi gali pasikeisti Jūsų darbo vieta, darbo pobūdis ar darbo krytis. Nebijokite eiti kartu su srautu ir būkite pasirengę susitaikyti su būtinybe pakeisti tvarką, kad pagerintumėte ateitį. 2020 metus galima būtų pavadinti poilsio, meilės, romantikos ir vaikų metais. 2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad šiais metais labai tikėtina, kad savo gyvenime sulauksite naujų žmonių, naujų svajonių ir naujų kūrybinių siekių. Tačiau svarbiausia yra turėti savo tiesą ir matyti savo šviesą. Tai padarys Jus stipriu, ryžtingu ir suteiks Jums sugebėjimą įsijausti ir mėgautis meile.

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad 2020 metais Plutonas plėtos pesimistinę pusę ir nesėkmės baimę santykiuose. Jūs esate linkę svajoti ir dažnai atsiduriate nepalankiose padėtyse, nes gyvenate utopiniame pasaulyje. Jūs atsidavę ir meilūs, tačiau galite reaguoti ypač agresyviai, jei sužinote, kad buvote apgauti. Meilėje Jūs visada atsižvelgiate į tam tikrus įsitikinimus ir nepritariate kompromisams. Šiemet Jupiterio judėjimas leis jums ištaisyti savo neteisingą, išpūstą ar perdėtą suvokimą apie darbą, sėkmę, saviraišką, savimonę ir likimą.

2020 metų horoskopas Žuvims numato, kad žmonės gimę po Žuvų zodiako ženklu yra linkę būti šiek tiek dramatiški. Tačiau kai Merkurijus juda atgaline tvarka Jūsų impulsyvumas gali tiesiog sprogti. Visos emocijos, kurias iki šiol buvote užrakinę po didžiausiu užraktu, dabar ištrūks į laisvę. Tai gali priblokšti Jus supančius žmones, kurie jausis užpulti, net jei galbūt Jūs turite rimtų priežasčių susierzinti ir šitaip reaguoti. Šiuo laikotarpiu svarbu suprasti, kaip svarbu formuoti savo nuomonę ir kaip teisingai išreikšti savo jausmus. Šiuo laikotarpiu Jums bus ir geriau, ir sveikiau pagalvoti du kartus prieš ką nors pasakant.

Žuvų laukia darbas su savimi

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad Neptūno atgalinis judėjimas tarp 2020 m. Birželio 23 d. – lapkričio 29 d. įtakos Jus daugiau laiko skirti darbui su savimi. Šiuo metu Jūs turėtumėte daugiau dėmesio skirti savo vidiniam „aš“, apmąstyti koki Jūsų tikslai šiame gyvenime, kokis vertybės Jums svarbios ir ką Jūs norėtumėte pasiekti.

Neptūno įtakai Žuvys yra pats jautriausias zodiako ženklas, tai rodo Jūsų ekstrasensinių gebėjimų sustiprėjimas. Šiuo laikotarpiu Jūsų aiškiaregystės gebėjimai suaktyvėja, ir Jūs tampate energetiškai imlūs. Jūs pradedate nujausti įvairius dalykus, kartais atrodo net sugebate žinoti tai ką nori pasakyt Jūsų pašnekovas jam dar neištarus nei žodžio. Aplamai šiuo metu Jūs jaučiate daug daugiau nei sugebate paaiškinti tai savo protu.

2020 metų horoskopas Žuvims numato, kad Urano judėjimas Jums atneš visiškai naujų bendravimo būdų, kurie Jums gali atrodyti baisūs. Tačiau jei pasitikėsite savo širdimi ir vidiniu balsu, būsite visada išgirsti. Nerekomenduojama tylėti, o protingiausia būtų išeiti iš savo komforto zonos. Dabar laikas aiškiai kalbėti ir leisti žmonėms geriau jus pažinti.

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad dėl Marso įtakos Žuvys pajus izoliacijos, meditacijos ir savistabos poreikį. Tuo pačiu metu Žuvims patariama atkreipti ypatingą dėmesį į savo sveikatą ir profesinį sektorių ir nesiblaškyti dėl nedidelių nemalonių situacijų, kurios gali atsirasti darbe. Žuvys turi mažai energijos atlikdamos kasdienes užduotis. Todėl nešvaistykite jos veltui ir tausokite ją.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad santykiai šiais metais nebus Jūsų didysis prioritetas. Jūs išmoksite paleisti ir vengti tokių santykių, kurie jums nieko neduoda. Jūs būsite linkęs apmąstyti ir išanalizuoti tai, kas santykiuose veikia, o kas ne. Jūs norėsite atsisakyti tų santykių, kurie netenkina Jūsų ar net yra griaunantys, žalingi ir pragaištingi Jums.

Jei esate vedęs, tai šiemet mylėsite savo sutuoktinį ir džiaugsitės vedybiniu gyvenimu.

Vienišos Žuvys 2020 metais turės galimybę susitikti su žmogumi, kuris kardinaliai pakeis jų ateitį.

Žuvys, kurios jau yra užmezgusios santykius, 2020 metais pradės rimtai galvoti apie santuoką ir šeimos pagausinimą nauju nariu.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad anksčiau siekėte laisvės ir naujų iniciatyvų savo darbo ir karjeros srityje. 2020 metai – tai metai, kai gausite tai ko siekėte. 2020 metais Jūs daug labiau norėsite rizikuoti ar įžengti į naujus profesionalumo kelius. 2020 metais Jūs pamatysite, kad Jūsų pasirinktas darbas šį kartą suteiks Jums daug didesnį pasitenkinimą ir turės ženkliai didesnę prasmę.

Pastarieji treji metai nebuvo tokie malonūs. Jums patiks 2020 metai, ypač po pavasario, kai naujos veiklos įgis kitokią formą nei esate įpratę. Jūs peržengsite savo komforto zoną, tačiau tai daryti bus gana patogu. Pasiaukojantis darbas yra svarbus raktinis žodis šiais metais.

Pinigų horoskopas

Jūsų darbas nepatirs jokių iššūkių ir duos gerą atlygį, iki pavasario užtemimo. Kai šiais metais įvyks užtemimas, Jūs susidursite su iššūkiais ir bet kokie nuostoliai greitai pasieks pelną. Tačiau kai pertvarkysite savo finansinius reikalus, finansines strategijas ir net savo finansinę filosofiją, reikalai susitvarkys.

Jūs galbūt nematysite pokyčių savyje, tačiau kiti tai matys, ir jie atkreips dėmesį į jus. Jums atrodys, kad sėkmė vėl Jus aplankė ir ji atėjo su daugybe įvairių pajamų galimybių: naujų, visai kitokių, saugių ir rizikingų. Tik nuo Jūsų priklausys kurias iš šių galimybių pasirinksite.

2020 metais susidarysite rimtus finansinius planus, tačiau būsite atviresni naujiems būdams. Tikriausiai 2020 metais nežaisite saugiai ir būsite linkę rizikuoti, tačiau pasirūpinkite kad žaidimas būtų kaip įmanoma saugesnis šiose situacijose.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Žuvų horoskopas numato, kad sveikatos problemos šiais metais Jūsų neaplenks. Taip pat šios problemos gali būti susidariusios iš aukščiau. Gyvenime taip jau yra, kad viskas turi savo kainą, ir kai jūs jaučiatės nevaržomas savo karjeroje ir atiduodate jai visą save, tada neišvengiamai nukenčia jūsų sveikata.

Tačiau 2020 metais Jūs stengsitės ieškoti būdų, kad Jūsų sveikata susitvarkytų, ir tai bandysite padaryti greitai. Pradėsite labiau rūpintis savo sveikata jau nuo vasaros pradžios ir tai bus ilgalaikis dėmesys maistui, dietai, mankštai ir sveikatingumui. Kelių mėnesių nesėkmė pavasarį, kuri nebus labai rimta, lems nuolatinius Jūsų pokyčius.

Taip pat imsitės ir emocinio pobūdžio pokyčių, pateksite į aukštesnę dvasinę, svajingą plotmę ir tai sumažins Jūsų stresą, suteiks ilgai ieškotą ramybę, pasitenkinimą ir džiaugsmą.