2020 metų Vandenio horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas (sausio 21 d. – vasario 19 d.). Vandenis yra oro ženklas valdomas Urano planetos. 2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2020 metais Vandeniai turėtų būti energingesni nei pernai. 2020 metai Vandeniams bus sėkmingi. Tai gerų pokyčių metai.

2020 metų Vandenio horoskopas teigia, kad šias metais rasite ramybę, harmoniją ir laimę. Nors paprastai esate klajūnas ir nemėgstate ilgam laikui prisirišti prie žmonių ar vietų ir nesigilinate į savo šaknis, tačiau šiais metais Jūsų gyvenime įvyks daug reikšmingų pokyčių, kurie išstums Jus iš Jūsų komforto zonos.

2020 metų Vandenio horoskopas, pataria 2020 metais eiti kartu su minia. Tai būtų vienas svarbiausių 2020 metų pasiūlymų Jums.

Šiais metais bet kas gali nutikti… Šlovingiausi epizodai gali prasidėti bet kurią akimirką. 2020 metų horoskopas Vandeniui numato, kad santykiai, atsidavimas ir įsipareigojimas kitam asmeniui metų pradžioje gali sukelti pačius giliausius ir reikšmingiausius gyvenimo pokyčius.

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2020 metais Jūsų darbo pobūdis gali keistis. Tikėtina kad mažiau dėmesio skirsite tam: kiek iš to uždirbsite ir kiek gausite asmeninės naudos. Bei susikoncentruosite į tai kiek galite duoti kitiems ir kaip galite jiems padėti. Visiškai nesvarbu, koks Jūsų darbas, nes Jūs garantuotai galite pasiekti ir paliesti pasaulį per pačia paprasčiausią gailestingą, užjaučiančią, geraširdišką veiklą.

Vandeniams laikas pokyčiams

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2020 metais Jūs busite nuolat pasirengę pokyčiams, nuotykiams, naujoms žinioms ir linkę idealizuoti net pačias sunkiausias situacijas. Šiemet Jūs nesusitelksite į detales ir nepasižymėsite tolerancija. Dėl Plutono daromos įtakos šiais metais tikėtina, kad būsite didesni savanaudžiai ir labai nekantrūs. Todėl meilėje Jums prireiks supratimo ir partnerių palaikymo.

2020 metų horoskopas Vandeniui numato, kad Jupiterio judėjimas atgaline data nuo gegužės 15 iki rugsėjo 13 dienos, Jus privers iš naujo įvertinti visus savo draugystės ryšius ir nuspręsti, kuriuos iš jų verta išlaikyti.

Merkurijaus judėjimo metu (nuo vasario 17 dienos iki kovo 10 dienos) jausitės labiau nusivylę. Šiuo metu turėsite mažiau optimistiškų dienų, todėl Jūsų darbingumas ir noras ką nors veikti bus ženkliai sumažėjęs. Tačiau nepasiduokite šioms nuotaikoms. Visada atminkite, kad kiekvienoje situacijoje yra sprendimo būdų. Šioje situacijoje, Jums reikia paimti savo gyvenimo vairą į savo rankas ir tiesiog vairuoti. Valdydami savo gyvenimą viską sugebėsite pamatyti iš kitos perspektyvos. O kai požiūris platesnis, tai ir iškilusias problemas daug lengviau išspręsti.

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad dėl Marso judėjimo Vandeniai taps labiau susijaudinę, patirs stresą, susigundys priimti skubotus sprendimus arba patvirtins susitarimus dėl kurių vėliau gali gailėtis. Šiuo metu Jums reikėtų poilsio, ramybės, kantrybės ir daugiau atsipalaidavimo.

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad Urano planeta suteiks Jums galimybę tapti stipresniu per savo pokyčius. Jūs esate įpratę visada būti teisūs, tačiau jei pabandysite būti kitokie. Pripažinti sau kad ne visada esate teisūs, kartais nusilesti nors ir žinote tiesą, pasistengti su kitu žmogumi nesipykti ir palaikyti gerus santykius, tai suprasite, kad už tai gausite patį geriausią apdovanojimą. Apdovanojimas bus gražūs ir šilti tarpusavio santykiai, tolerancija, pasitenkinimas ir meilė.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad stabilumas, saugumas, meilė, santuoka ir ilgalaikių santykių pasitenkinimas nebus šiuos metus apibūdinantys žodžiai. 2020 metais Jūs visose šiose srityse, net ir draugystėje galite patirti praradimų. Pasitaikys daugybė situacijų kai žmonės su kuriais bendrausite nesupras Jūsų, o Jums nepavyks suprasti jų. Dėl to tvyros bloga nuotaika, kils konfliktai ir pykčiai. Net verslo santykiai dėl to gali ženkliai pablogėti.

2020 metais Jūs privalėsite išmokti keletą pamokų susijusių su santykiais ir maloniu bendravimu. Norėsite jūs to ar ne, vis tiek būsite priversti mokytis ir turėsite keisti esamą situaciją. Pokyčiai Jums atneš daug gerovės, stabilumo, saugumo.

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2020 metais vieniši Vandeniai gali surasti meilę. Šiais metais per savo aplinkos žmones Jūs galite susipažinti su žmogumi, kuris Jums kels susidomėjimą ir su kuriuo užmegsite nuostabius santykius. Tai taip pat gali reikšti kad kitomis akimis pažvelgsite į savo seną draugą ir jame pamatysite tai ko nematėte anksčiau.

Gimusieji po Vandenio ženklu ir šiais metais  meilės santykiuose patirs pakylimų ir nuosmukių, todėl Jums patariama bendrauti labai atsargiai. 2020 metai nėra palankūs metai vestuvių planams sudaryti. Šiuo metu geriu to, nedaryti ir palaukti palankesnio laikotarpio.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2020 metais būsite apdovanoti asmenine galia darbo srityje. Tikėtina, kad šiais metais iki metų vidurio turėsite tam tikrų neramumų, bet po to viskas susitvarkys.

2020 metų horoskopas Vandeniui numato, kad 2020 metais rasite novatoriškų idėjų, naujų darbo atlikimo būdų ir patobulintų inovacijų, kurios bus pagrindinės Jūsų karjeros ir profesinės sėkmės priežastys šiais metais. Jūs trykšite pasitikėjimu savimi ir užtikrintumu, o kiti tai matydami seks paskui Jus.

2020 metai Vandenius gali nustebinti dėl kai kurių įvykių, kurie išstums Jus iš Jūsų komforto zonos, ypač darbe. Jūs gausite galimybę išplėsti savo draugų ratą, susitikti su svarbiais žmonėmis, kurie pasiūlys Jums naujų galimybių augti ir tobulėti. Bendradarbiaudami su kitais žmonėmis Jūs turėsite galimybę pradėti naudingus, ilgalaikius projektus. Kurie ilgalaikėje perspektyvoje atneš Jums daug naudos.

Pinigų horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad šiais metais pinigų Jums netrūks. Pastaruosius kelerius metus daug dėmesio skyrėte tam, kad uždirbtumėte ir padidintumėte savo pinigus visais įmanomais būdais. 2020 metais Jūs turėsite visus kosminius ingredientus, kad Jūsų pinigai taip pat didėtų kaip ir anksčiau.

2020 metų horoskopas Vandeniui numato, kad paaukštinimas, pagyrimai, pripažinimas ir išaugusios pajamos tikėtinos šiais metais. Tai bus geri metai.

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad vienintelė kliūtis, pristabdanti didesnį Jūsų pajamų augimą, yra santykiai, dėl kurių gaunamos Jūsų pajamos. Jei Jūsų pajamos ir finansai priklauso nuo Jūsų santykių, būtų geriau nutraukti šiuos santykius. Pavasaris bus tinkamas metas ieškoti patarimų ir pagalbos finansų srityje. Metų pabaigoje Jūs suprasite, kad šie metai buvo stiprūs stabilaus augimo ir progreso metai.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Vandenio horoskopas numato, kad 2020 metais galite stipriai atkreipti dėmesį į alternatyvių sveikatos praktikų pasirinkimą. Šias praktikas Jums būtų labai naudinga integruoti į savo gyvenimą.

Pastaraisiais metais Jūs džiaugėtės stipria fizine ir psichologine sveikata, tačiau sveikatos iššūkiai metų pradžioje paskatins Jus ieškoti alternatyvių gydymo priemonių. Ši liga užtruks porą mėnesių, bet rimtų pasekmių neturės.

Šiais metais labai tikėtina, kad su sveikatos praktikomis bus dirbama grupėse ar kitose vietose kur susiburia daug žmonių. 2020 metais Jums prireiks geros sveikatos, kadangi Jūsų santykiai ir partnerystės ir toliau sukels didelį stresą. Tuomet stresas gali užklupti visą kūną, todėl laikas įdiegti gerąsias praktikas. Kurios ženkliai pagerins Jūsų sveikatos būklę.