2020 metų Svarstyklių horoskopas

2020 metų Svarstyklių horoskopas

2020 metų Svarstyklių horoskopas

2020 metų Svarstyklių horoskopas (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.). Svarstyklės yra Oro ženklas ir jas valdo Veneros planeta. 2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad 2020 metais bus laikas jūsų asmeniniam augimui ir gilesniam vidiniam supratimui. Visa tai atneš išties galingus pokyčius Jūsų gyvenime.

2020 metų horoskopas Svarstyklėms numato, kad 2020 metais vyraus atostogų atmosfera. Tai bus labai reikalinga iš po audringų 2019 metų. 2020 metai suteiks Svarstyklėms meilę gyvenimui ir ragins Jus daugiau dėmesio skirti savo norams ir mylimiausiems hobiams.

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad šias metais daug keliausite netolimais atstumais. Taip pat daug bendrausite su artimiausiais, draugais ir su Jums svarbiomis naujų bendraminčių grupėmis. Veidas, kurį 2020 metais parodysite pasauliui, bus ryžtas ir stiprybė. Kuo labiau šias vertybes ugdysite, tuo stipresnis tapsite savo svajonių ir trumpalaikių bei ilgalaikių tikslų įgyvendinime.

2020 metais tinkamas laikas vaikams

2020 metų horoskopas Svarstyklėms numato, kad 2020 metais vaikai vaidins labai svarbų vaidmenį Jūsų gyvenime. Tai gali reikšti, kad šiais metais Jūs susilauksite vaikų. Arba tai gali reikšti Jūsų pačių vidinį vaiką, kurį reikės prisiminti ir išanalizuoti jo potyrius.

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad 2020 metais Svarstyklėms bus santykių metai. Šiais metais Jūs turėsite visiškai naują supratimą apie gyvenimą. Kalbėdami apie santykius turime galvoje labai įvairius santykius: draugystę, šeimą, meilę, bendradarbiavimą, profesinius santykius ir visus kitus santykius.

2020 metais Saturnas atneš griežtumą ir praktiškumą, ypač socialinių ir tarpasmeninių santykių srityje. Saturnas ribos sąveiką, kuri neatitiks kertinių gyvenimo standartų ir normų.

Jupiteris atkurs saugumą ir pasitikėjimą, jis paskatins energiją ir gyvybingumą, be to, jis atneš laimėjimų daugumoje gyvenimo sričių. 2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad Jupiteris taip pat bus palankus tiems, kurie nori pakeisti savo fizinę išvaizdą į gerąją pusę ir turėti geresnius santykius su savo kūnu. Pakankamai išsimiegokite, sutelkite dėmesį į sveikatą, o ne į svorį, sveikai maitinkitės ir sportuokite. Tai yra pagrindiniai dalykai, kurie padės Jums atrodyti geriau ir būti sveikesniems.

Atsinaujinimas ir laisvė

2020 metų horoskopas Svarstyklėms numato, kad šiais metais Urano planeta, skatins atsinaujinimą ir laisvę. Šių metų iššūkis Jums bus iš naujo atrasti savo poros ar šeimyninį gyvenimą. Teks kitomis akimis pažvelgti į savo santykius su antrąją puse ir pasistengti juos padaryti ženkliai geresniais.

Venera, Jūsų valdančioji planeta, judės per pinigų sritį ir tai sukels tam tikrus blokavimus, todėl jausitės trukdomas tam tikrų situacijų darbe. Tai laikas, kai profesiniai santykiai gali nutrūkti, ir viskas gali prasidėti nuo žinios apie sąmokslą prieš Jus.

Taip pat Svarstyklės pajus poreikį išleisti daugiau pinigų, linksmintis, išsiskirti dėl savo socialinės padėties. Visa tai gali pakenkti Jūsų materialinei padėčiai, o tai taip pat bus tikras išbandymas jų poros santykiams. Tačiau išlaikius šį išbandymą, Jūsų santykiai ženkliai sustiprės.

Svarstyklėms reikėtų pasisaugoti

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad Marso planeta Jus privers jausti stresą dėl pinigų. Taigi šiuo atžvilgiu geriau elgtis savanoriškai ir sąmoningai. Tai reiškia, kad reikėtų suskubti susimąstyti apie pinigus ir stengtis užkirsti kelią stresinėms situacijoms, susijusioms su pinigais. Kitu atveju, kas žino iš kur gali kilti stresas ir su kokiomis kitomis problemomis gali tekti susidurti.

2020 metų horoskopas Svarstyklėms numato, kad Marso atgalinė kelionė prasidedanti rugsėjo 9 dieną, gali Jus priversti  peržiūrėti savo taikomus metodus arba gali atkreipti dėmesį į senesnę ir nebaigtą iniciatyvą ar projektą.

Taip pat 2020 metais Marsas gali priversti jus išleisti šiek tiek pinigų nesumokėtiems apmokėjimams ar pamirštoms skoloms sumokėti.

Nuo spalio 14 iki lapkričio 3 dienos Merkurijus judės atgal Skorpione ir Svarstyklėse. Svarstyklėms tai bus emocinio disbalanso ir neigimo laikotarpis. Kad Svarstyklės galėtų geriau susitvarkyti per šias tris savaites, kai bus jautresni nei įprastai, Svarstyklėms reikėtų pasistengti geriau kontroliuoti savo emocijas ir vengti dominuoti stipriais jausmais.

Be to, dabar bus tas laikas, kai Svarstyklėms reikės išmokti susitaikyti su tais dalykais, kurių negali pakeisti, ir juos įveikti. Jūs galite jaustis nepasitikintys savimi ir savo poros santykiais, tačiau visa tai – trumpalaikiai jausmai, ir jei sugebėsite juos suvaldyti, Jūs sėkmingai įveiksite šias tris savaites, kurios Jums bus tokios sunkios.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad 2020 metų kovo mėnesį užtemimo metu Jūsų santykiai gali Jus nuvilti ar priversti kentėti. Šių nusivylimų stiprumas priklausys nuo dabartinio Jūsų pasirinkimo.

2020 metai yra laikas, kai Jūs turėsite pasiruošti tam kas Jūsų laukia ateityje. Pirmiausia Jums reikia pradėti rūpintis savimi, o tai darydami galite įžengti į pasitikėjimo savimi, savo vidinio tobulinimo ir meilės sau laiką. Tada pavyks surasti pusiausvirą tarp jaučiamo malonumo ir veiklos vykdymo.

Tačiau reikia pradėti dabar, kad užmegztumėte tinkamus santykius. Įvertinkite juos, nustatydami aiškias ribas, išanalizuodami šių santykių pliusus ir minusus. Taip geriau suprasite ko galite tikėtis. Atlygis už tai iki metų pabaigos bus visapusiškas, gausus ir didžiulis.

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad kai kurie Svarstyklių ženklo atstovai 2020 metais gali susitikti žmogų, kurio visą savo gyvenimą laukė ir apie kurį ilgą laiką svajojo.

Kitus Svarstykles gali nustebinti sena meilė, sugrįžusi į jų gyvenimą, ir santykiai gali prasidėti iš naujo, tik jau iš labiau subrendusios padėties.

Kitiems Svarstyklių ženklo atstovams numatomi vienišumo laikotarpiai atsiradę tarp dviejų meilės santykių. Šie laikotarpiai idealiai tiks permąstyti meilės santykius pačiais subtiliausiais ir dvasingiausiais aspektais. Aplamai 2020 metai bus geri metai, atnešantys stipresnius, pilnavertiškesnius ir malonesnius santykius. Netinkami santykiai nutrūks, o nauji daug geresni santykiai prasidės.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų horoskopas Svarstyklėms numato, kad nuo 2020 metų iki 2021 metų pabaigos Jūsų tikslas bus susirasti naujų, kūrybingų ir novatoriškų būdų užsidirbti pinigų. Šie būdai Jums atneš daugybę patirties, žinių, pažinčių o su laiku ir pinigų. Tai laikas, kai niekas kitas Jūsų gyvenime taip stipriai nerūpės, kaip visa tai.

Verslo partnerystės gali patirti iššūkių 2020 metų ankstyvą pavasarį. Pasistatyti tvirtą pagrindą įmanoma būtent dabar. Pastarieji metai į Jūsų gyvenimą atnešė gydomąjį laiką, ypač tai liečia Jūsų darbą ir profesinį gyvenimą. 2020 metais Jūs gausite naudą už papildomas pastangas, kurias investavote per pastaruosius metus. Atėjo derliaus metas. Tai taip pat yra tinkamas metas siekti savo ambicijų, gerinti savo įvaizdį ir tapti labiau išsilavinusiu bei kvalifikuotu.

2020 metais pasieksite aukščiausią patirties ir produktyvumo lygį ir įgyvendinsite visus savo tikslus bei uždavinius. Mėgaukitės tuo. Jūs jau sumokėjote kainą už tai. Nuo 2020 metų gegužės iki rugsėjo Svarstyklės gyvens pakilimo fazėje ir turės galimybę keliauti ar išplėsti savo interesų sritį. Šio metu drąsiai galite realizuoti visas savo mintis ir planus. Jums viskas seksis, būsite kūrybingi, žingeidūs ir patenkinti tuo ką darote.

Pinigų horoskopas

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad 2020 metais pinigai ir finansai yra visų laikų aukštumoje. Šiemet Jūs galite atrasti naujus neįprastus išteklius, anksčiau nepastebėtas galimybes ir pakliūti į situacijas kurios padėtų Jums sudaryti palankias sutartis. 2020 metais būkite dosnus, bet neišvaistykite sunkiai uždirbto kapitalo, ypač vasario, kovo mėnesiais ar ankstyvą rudenį.

Šiemet Jums atrodys, kad kiekviename žingsnyje pritraukiate galimybes ir pinigus. Nauji įgūdžiai, nauja veikla ir nauja aplinka, į jūsų gyvenimą atneš daug pinigų. Pinigus gausite iš daugelio šaltinių, netikėtai ir kartu su jais sulauksite pripažinimo, pagarbos ir apdovanojimų. Keletą metų ilgai ir sunkiai dirbote šešėlyje o dabar Jūsų darbai bus matomi dienos šviesoje.

Patariame Jums visur ir visada išlaikyti balansą. Nebijokite kreiptis į gerus patarėjus ir pasinaudoti jų patarimais. Iki ankstyvo pavasario ir vėlesniais vasaros mėnesiais gali būti laikas, kai pinigų bus mažiau, todėl turėkite santaupų. Kitais mėnesiais būsite tikras pinigų magnetas. Tačiau, pinigus valdykite atsakingai ir per daug neišlaidaukite, dar geriau būtų jei susikauptumėte juodos dienos rezervą, kuris Jums būtų tarsi saugumo garantas.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Svarstyklių horoskopas numato, kad 2020 metais Jūsų susidomėjimas alternatyvios medicinos praktikomis ženkliai padidės. Jūsų pačių sveikata nuo to stipriai pagerės. Tai suteiks Jums ilgai lauktą ryšį su Jūsų intuityvia, harmoninga ir gydomąją prigimtimi.

2020 metu Svarstyklių horoskopas numato, kad tai energetiškai stiprus gijimo ir gydymo laikas, ne tik Jums, bet ir kitiems, kuriuos galite paliesti. Šias alternatyvias praktikas, galėsite lengvai įtraukti į savo gyvenimą, o Jums tai suteiks nuostabių padarinių. Pagerės Jūsų kūno ir proto jėga, ištvermė, bus subalansuotas Jūsų kūnas ir siela. Tai, nuo ko anksčiau bėgote ir kas buvo nepakenčiama sveikatai, dabar bus įtraukiama į Jūsų rutiną lengvai ir natūraliai. Sveikata įgaus dvasinę kokybę ir tai gerai pasitarnaus, nes 2021 bus dar didesnės gausos ir dvasinio augimo metai.