2020 metų Ožiaragio horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.). Ožiaragis yra žemės ženklas valdomas Saturno planetos. 2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad 2020 metai bus metai, kai jūs visiškai susitelksite ir susikursite pasaulį, kuriame seniai norėjote gyventi. Kitaip nei 2019 metai, 2020 metai Ožiaragiams bus nepaprasti. Ir čia mes kalbame apie visus Jūsų gyvenimo aspektus. 2020 metai bus vieni geriausių Ožiaragiams. 2020 metai bus kupini materialinės ir emocinės gerovės.

2020 metų horoskopas Ožiaragiui prognozuoja, kad meilė ir romantika bus tos sritys, kurios 2020 metais bus ugdomos ir auginamos. Šios sritys Jums tiesiogiai atvers galimybes įnešti stabilumo ir saugumo į Jūsų gyvenimą.

2020 metais meilė turėtų stipriai įsiliepsnoti. O Saturno daroma įtaka Jūsų meilės, romantikos ir vaikų sritims šiuos metus pavers išties ypatingais. Tikėtina kad šiais metais galite sudaryti santuoką, susilaukti vaikų ar tiesiog mėgautis išties nuostabiais santykiais.

2020 metais vaikai vaidins svarbų vaidmenį ir reikalaus atsakomybės bei atsidavimo jausmo. Nepamirškite prieiti prie savo vidinio vaiko ir leisti jam pakankamai laiko žaisti ir mėgautis dalykais, kuriuos atradote gyvenime.

Laikas įgyvendinti svajones

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad Urano judėjimas atgaline tvarka privers Ožiaragius norėti pokyčių. Jūs visada norėjote padaryti savo gyvenimą ypatingesnį, nepakartojamą ir kupiną entuziazmo, o dabar yra tam tinkamas laikas. Paįvairinkite savo reikalus, nesvarbu, ar tai jaučiate, ar ne, galite leistis į didesnį gyvenimo nuotykį, taigi suderinkite savo svajones su realybe.

Įgyvendinkite savo svajones, kurių siekiate. Pasiimkite savo kalendorių, pažvelkite į jį, suplanuokite iki kada norite įgyvendinti savo svajones, nuspalvinkite tas datas ryškiausiomis spalvomis ir pirmyn į tikslą. Pasiekę tai ko norite, galėsite praleisti daug daugiau džiaugsmingų valandų.

Ožiaragių laukia pokyčiai

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad nuo balandžio 26 dienos iki spalio 5 dienos Plutonas Ožiaragyje judės atgaline tvarka. Taigi, Plutonas darys spaudimą Ožiaragiams.

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad laikas, kai Plutonas susitiks su saule, bus turtingas apreiškimais, vidiniais virsmais, reikšmingais įsitikinimų, požiūrio pokyčiais. Kai kuriems Ožiaragiams, kurie yra labiau išsivystę dvasiškai, visi šie virsmai atrodys natūralūs. Kadangi jie jau yra susipažinę su dvasinėmis vertybėmis ir supranta, kad neišvengiamai reikia kažką pertvarkyti savyje. Tačiau kitiems, kurie yra labiau pragmatiški ir juos labiau traukia materialūs dalykai, šie virsmai gali būti labai grubūs, sunkiai atliekami, suprantami ir valdomi. Kaip dažnai nutinka gyvenime, kai nesuprantame, kad esame kryžkelėje ir kad turime pasirinkti savo kelią, kai nesame suderinti su savo siela ir nutraukiame ryšį su dieviškumu, atsiranda nemalonių įvykių mūsų gyvenime, kurie turi sukelti dvasinį pabudimą.

Jupiterio judėjimas bus Jūsų ženkle, asmenybės srityje. Šis astralinis aspektas palengvins informacijos gavimą ir įsisavinimą, kurią paskui galėsite panaudoti savo naudai, ateinančius keturis mėnesius. 2020 metais tikėsite savimi ir stengsitės tobulėti ne tik profesinėje srityje.

2020 metų horoskopas Ožiaragiui numato, kad taip pat turėtumėte būti atidesni informacijai kurią gausite ir gerai pagalvoti kaip nuspręsite ją panaudoti savo naudai.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad 2020 metais tęsite nuolatinę meilės ir darbo, šeimos ir namų pusiausvyros kovą. Tiesą sakant, Jūs galite jaustis nemylimi ir nepakankamai įvertinti iki pavasario vidurio. Kai pagaliau pagerės bendravimas ir Jūs pradėsite mėgautis malonesniais ir pilnaverčiais santykiais.

2020 metų horoskopas Ožiaragiui numato, kad iki vasaros vidurio išgyvensite daugiau džiaugsmingų ir spontaniškų akimirkų su savo antrąją puse o jei jos dar neturite su kitais jus traukiančiais žmonėmis. Šis laikas gali priversti Jus rimtai įvertinti prioritetus ir santykius.

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad vieniši Ožiaragiai gali užmegzti meilės santykius, o tie, kurie jau turi suradę savo porą, gali sulaukti naujienos, kad taps tėvais.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad 2020 metai nebus ryškūs Jūsų karjeros metai, tačiau ir didelių kliūčių nėra numatyta Jums šiais metais. Geriausias laikas bus metų pabaiga. Tuo metu energija bus palanki pokyčiams, jei nuspręsite tai padaryti, arba pažangai, jei pasirinksite tuo pasinaudoti.

2020 metų horoskopas Ožiaragiui numato, kad norėdami tęsti savo ateities tikslus, vasaros viduryje sudarysite naują sąjungą ar įkursite naują asociacijų grupę, kuri Jums padės pasiekti bendraminčių grupę ir įgyvendinti norimus tikslus. Ankstyvą rudenį Jūsų dėmesys nuo grupės, nukryps į struktūrą. Jūsų įprastas atsakingas elgesys darbe, valdymo ir tvarkos įgūdžiai, organizuotumas ir autoritetas bus išreikštas santykiuose su kitais.

Ožiaragiai net nuo 2020 metų pradžios pastebės, kad jaučiasi kitaip. Pastebėsite kuo skiriasi per pastaruosius dvejus metus priimti Jūsų sprendimai.

2020 metais Daugelio Ožiaragių finansų srityje didžiąją metų dalį gali vyrauti betvarkė, nes kai kurie iš Jūsų nuspręs, kad Jums reikia pakeisti darbo vietą.

Nuo balandžio iki rugpjūčio Jūs turėsite galimybę patobulinti savo socialinį gyvenimą, padidinti savo draugų būrį arba pradėti lankyti daug žmonių suburiančius grupinius užsiėmimus.

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad  kelionėms bus palankiausias lapkričio mėnuo. Tad šiuo laiku galite drąsiai keliauti kur tik sugalvosite.

Pinigų horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad 2020 metai atneš laibai palankias energijas į Jūsų finansų sritį. Pamatysite, kad pinigai didės iš ilgalaikių darbo santykių ir partnerystės arba tos pačios karjeros ir darbo, kurį dirbote anksčiau.

Kiti žmonės ir išorės įtaka gali trukdyti ar apriboti Jūsų finansines operacijas.

Tačiau Jūs pamatysite tikrai puikų atlygį už investicijas arba pelno galimybes iš pirkimo ir pardavimo operacijų. 2020 metai tai laikas toliau kurti ir didinti savo turtą.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Ožiaragio horoskopas numato, kad „išlaikyti esamą sveikatos poziciją“ yra frazė, kurią Jūs turėtumėte įsiminti šiais metais. Ne visiems besidomintiems sveikata ir sveikata gyvensena 2020 metai atneš pokyčių. Atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo pusiausvyros iššūkius, būtų protinga imtis kai kurių savo verslo ar darbo disciplinų ir nukreipti tą energiją į sveikatos režimą bei geresnę sveikatos praktiką šiais metais.