2020 metų Liūto horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Liūto horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Liūtų horoskopas

2020 metų Liūto horoskopas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.). Liūtas – ugnies ženklas, kurį valdo saulė. 2020 metų Liūto horoskopas numato, kad 2020 metais Liūtams ir toliau šypsosis žvaigždės. Tačiau, 2020 metų Liūto horoskopas įspėja, kad Liūtams reikėtų apgalvotai elgtis su pinigais. Liūtai paprastai yra linkę išlaidauti, todėl Jums reikėtų save pristabdyti ir neišlaidauti per daug.

2020 metų Liūto horoskope, numatoma, kad 2020 metai yra vidinio tobulėjimo, žinių ir mokymosi metai. Dauguma Jūsų išorinių veiksmų bus nukreipti į pareigos ir atsakomybės ugdymą bei skirti asmenybės tobulinimui. Jums prireiks atiduoti visą save tam, kad įgyvendintumėte savo svajones gimusias galvoje ir paverstumėte jas realybe.

Numatoma, kad 2020 metai bus labai palankūs partnerystėms. Liūtams nusimato puikus laikas bendradarbiavimui su kitais asmenimis. Bendradarbiavimas bus palankus visus 2020 metus ir suteiks Jums didžiules augimo galimybes.

Liūtų laukia sėkmė

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad sausio 12 d. atkeliaus Saturnas kartu su Plutonu. Šios planetos Liūtams suteiks daug sėkmės, optimizmo, plėtros galimybių, žvalumo ir darbingumo. Visi šie puikūs ingredientai 2020 metus padarys idealiais metais žmonėms, gimusiems po Liūto astrologiniu ženklu.

Įsikūręs viename iš dviejų Liūto finansinių namų, Jupiteris per pirmuosius devynis 2020 metų mėnesius, gali suteikti Jums įdomių ir viliojančių galimybių. Nepaisant to kokios viliojančios ir patrauklios gali atrodyti šios galimybės, mes rekomenduojame viską įvertinti ramia galva, atsargiai ir neskubant.

2020 metais Saturnas ir Uranas Liūtams atneš laipsniškus pokyčius ir atsinaujinimą, pagrįstą gerai apgalvotu planu, kuris Jums padės kurti svarbius ilgalaikius projektus. Uranas jūsų planams suteiks energijos ir idėjų. Saturnas suteiks atkaklumo, išminties ir strateginio mąstymo. Priimkite šių planetų Jums teikiama pagalbą ir pabandykite įvykdyti savo planą.

Patariame būti atsargiems, ypač 2020 metų kovo – gegužės ir rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. Šias laikotarpiais Liūtams yra paruošta daug išbandymų. Tai yra sunkūs ir rizikingi mėnesiai, kuriais reikėtų pasisaugoti.

2020 metai Liūtams atneš meilę

Antroje 2020 metų pusėje nuo spalio 5 dienos Veneros, atbulinis judėjimas, sustiprins jūsų norą išreikšti savo jausmus ir meilę kažkam išties ypatingam. Aplink Jus tvyros romantinė nuotaika. Jūsų akį gali patraukti kolega ar žmogus iš Jūsų draugų rato. Gali būti, kad pamatysite šį žmogų visai kitomis akimis. Ir tai ką išvysite patrauks Jūsų dėmesį.

Pasisaugokite, nes Saturno ir Urano perėjimas atneša energiją, kuri intensyviai stimuliuoja Liūtų meilės sritį. Tai gali būti susiję su pykčiais ar išsiskyrimu.

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad Jupiteris praleis šešis mėnesius kūrybiškumo, romantikos, vaikų ir linksmybių srityje. Kviesdamas su entuziazmu tyrinėti daugybę galimybių. Visos tuo metu atrastos naujos idėjos suteiks Jums daug pinigų.

Kai Marsas pradės atgalinę kelionę, nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesių Liūtas galės susidurti su realiomis problemomis konstruktyviai valdydamas emocijas. Jūs turite išmokti nemėginti įtvirtinti savo galios ir nebandyti valdyti kitų asmenų. Santūrumas yra raktas į visas jūsų problemas. Kai tapsite santūresni, daugelis Jūsų problemų išsispręs pačios.

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad 2020 metais Jūs trokšite būti mylimas, suprastas, norėsite kad Jumis žavėtųsi ir Jus vertintų. Tačiau, šiais metais niekas, taip nebus. Deja, bet 2020 metai Liūtams neatneš lengvų santykių. 2020 metais pavėluosite į pasimatymus, vakarėlius ar kitus susibūrimus ir dėl to vis niekaip nerasite savojo mylimojo.

Iki pavasario nebus tinkamas laikas ilgalaikiams įsipareigojimams. Nors nuo pavasario iki vasaros pabaigos bus palankesnis laikas užmegzti gražius meilės santykius ar palaikyti geresnius santykius su savo partneriais ar sutuoktiniais.

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad šiais metais santykiai turės rimtumo ir sunkumo prieskonį. Prie to Jūs nesate įpratęs. Tačiau tai bus puiki pamoka brandiems, abipusiai naudingiems santykiams, kurių mokotės. Tai nebus lengva pamoka, tačiau ji suteiks jums daug naudos.

2020 metais Liūtai turės galimybę susitikti žmogų, su kuriuo galės užmegzti naujus santykius.

Tie Liūtai kurie jau turi savo antrąją pusę, šias metais gali tapti tėvais.

Vieniši Liūtai šiemet gali sutikti savo širdžiai labai artimą partnerį. Liūto zodiako ženklo vyrai 2020 metais gali susirasti idealų meilužį. Vieniši Liūtai šiemet bus atviri flirtui, susitikimams su įvairiais žmonėmis, jie bus žavūs ir charizmatiški. Tikėtina kad savo antrąją pusę Liūtai gali sutikti bendros veiklos ar pomėgių vietoje, vakarėlyje ar smagiai leidžiant laiką.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad 2020 metais Jūsų laukia iššūkiai vadybos, koordinavimo, vadovavimo ir bendradarbiavimo srityse. Tai išbandymų laikas.

Greičiausiai 2020 metais nebūsite paaukštinti, tačiau šis tvirto pamato sukūrimo laikas tikrai atsipirks iki 2021 metų vidurio.

2020 metais būsite atsakingi ir vis labiau jausite atsakomybės augimą už savo darbą ir bendradarbius. Šiais metais dominuosite ir pasieksite didelių beveik radikalių revoliucinių pokyčių kitais metais.

Metų pabaigoje tikriausiai tiek asmeniškai, tiek profesionaliai pritrauksite tuos žmones, kurie bus jūsų gyvenime, siekiant padėti pasiekti ilgalaikių tikslų.

Pinigų horoskopas

2020 metais turėsite prieštaringų poreikių. Natūralus jūsų poreikis pasirodyti ir pasipuikuoti, kovos su santūrumu ir atsakomybės jausmu. Atsakomybės jausmas padidės iki vasaros vidurio. Tačiau nereiktų per daug pasitikėti savimi ir atsipalaiduoti, nes šis laikas yra skirtas sutvarkyti savo finansus. Nuo to priklausys ir Jūsų ilgalaikė ateitis.

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad šiemet Jūs susikoncentruosite į namus, žemę, savo šaknis, šeimą. Jei šiais metais pradėjote stipriai išlaidauti, tai tinkama būtų išlaidauti jūsų namų atnaujinimui ar dekoravimui.

Šie metai taip pat yra laikas, investuoti į savo ilgalaikę ateitį. Šias metais pasirodys Jūsų problema atėjusi iš ankstesnių laikotarpių. Jūs netinkamai tvarkysite savo pinigus ir su tuo turėsite stipriai kovoti. Šią problemą Jums būtina įveikti šiais metais.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Liūto horoskopas numato, kad Jūsų sveikata gali patirti išbandymų šiais metais. Tai prives Jus prie priverstinės disciplinos – sporto. Sportuoti namuose šiuo metu yra labai palankus laikas. Tai metai, kai reikia investuoti į sporto įrangą ir ją naudoti! Šio išbandymo metu Jums prireiks visos sukauptos energijos, ištvermės ir geros savijautos.

Dabar pats tinkamiausias laikas savo gyvenime atrasti sportui vietos. Tai ką išmoksite per šiuos metus Jūsų gyvenime pasiliks labai ilgą laiką.