2020 metų horoskopas visiems zodiako ženklams

2020 metų horoskopas visiems zodiako ženklams

2020 metų horoskopas visiems zodiako ženklams

2020 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui, 2020 metais pateiks ne vieną staigmeną. Kai kuriuos zodiako ženklus, pateiktos staigmenos nudžiugins ir apdovanos, o kitiems jos bus tarsi didelis iššūkis. Tačiau net ir patys sunkiausi išgyvenimai visiems zodiako ženklų atstovams bus į gerą ir vėliau už tai jie tikrai padėkos.

2020 metai pagal kinų horoskopą yra žiurkės metai. Ir šie metai yra labai ypatingi tuo, kad jie yra sėkmingi ir palankūs praktiškai visiems zodiako ženklams. O moterims šie metais yra ypač palankūs. Galima net pavadinti tai moterų metais. Nes jas 2020 metais lydės sėkmė, joms netrūks dėmesio, pasimatymų ir meilės. Moterys šiais metais tiesiog žydės, kaip pačios gražiausios gėlės.

2020 metų horoskopas 12 zodiako ženklų numato, kad 2020 metai bus naujos pradžios metais. 2020-ieji tai metai, kai visi zodiako ženklai turės progą viską pradėti iš naujo. Tai liečia tiek asmeninį, tie ir finansinį visų zodiako ženklų gyvenimą.

Žemiau pateikiame kiekvienam zodiako ženklui sudarytą 2020 metų horoskopą. Nepraleiskite progos ir sužinokite ką Jums žada žvaigždės šiems metams.

2020 metų Avino horoskopas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.).

2020 metų Jaučio horoskopas (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.).

2020 metų Dvynių horoskopas (gegužės 21 d. – birželio 21 d.).

2020 metų Vėžio horoskopas (birželio 22 d. – liepos 22 d.).

2020 metų Liūto horoskopas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.).

2020 metų Mergelės horoskopas (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.).

2020 metų Svarstyklių horoskopas (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.).

2020 metų Skorpiono horoskopas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.).

2020 metų Šaulio horoskopas (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.).

2020 metų Ožiaragio horoskopas (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.).

2020 metų Vandenio horoskopas (sausio 21 d. – vasario 19 d.).

2020 metų Žuvų horoskopas (vasario 20 d. – kovo 20 d.).

2020 metai – naujos eros pradžia

2020 metų horoskopas prognozuoja, kad 2020 metais kai kurie zodiako ženklai daugiausia savo laiko ir dėmesio skirs linksmybėms, pramogoms, įvairiems malonumams ir pomėgiams. O kiti pasitelks visą savo kūrybiškumą, didžius užmojus, pasitikėjimą savimi ir bandys įgyvendinti įvairius asmeninius ar platesnio mąsto projektus.

Remiantis 2020 metų horoskopo prognoze 12 zodiako ženklų, 2020 metai yra labai svarbūs, nes jie žymi naujos eros pradžią. 2020 metais susijungia Jupiteris ir Saturnas, o tai inicijuoja naują 20 metų ciklą.

Astrologijoje Jupiteris ir Saturnas yra pagrindinis planetų ciklas, naudojamas istoriniams laikotarpiams tirti. Šių dviejų planetų sąsaja įvyksta kartą per 20 metų ir pasižymi stipriu pagrindiniu požymiu, apibūdinančiu naujos politinės, ekonominės ir kultūrinės eros pradžią. 2020 metais ši jungtis vyksta Vandenyje, taigi 2020 metai yra „Vandenio eros“ arba „Auksinės eros“ pradžia – laikotarpis, per kurį bus atkurta ekonominė pasaulio pusiausvyra ir visuomenė susipažins su nauja tvarka.

Remiantis 2020 metų horoskopo prognoze, šis susijungimas didžiausią įtaką darys vandens ženklams (Vėžiui, Skorpionui ir Žuvims). Tačiau ir kitiems zodiako ženklams šis ryšys tarp planetų ir jų padėties turės didžiulės įtakos jų asmeniniam gyvenimui ir tam tikru laipsniu ugdys jų asmenybę.

Meilės horoskopas

Rašant meilės prognozę visada reikia diplomatijos, nes paprastai kiekvienais metais tik pusė Zodiako ženklų būna privilegijuoti meilės srityje. Ši pusė zodiako ženklų būna apdovanoti dideliais romanais, o kita pusė zodiako ženklų – deja bet tokio apdovanojimo negauna. Tačiau 2020 metų horoskopo prognozė teigia, kad šie metai yra tikra retenybė, nes 2020 metais kiekvienas Zodiako ženklas turės stiprią meilės perspektyvą.

Remiantis 2020 metų horoskopo prognoze numatoma, kad šį pavasarį ir vasarą neįprastas Veneros ir Marso modelis palies oro ir ugnies ženklus (Dvynius, Svarstykles, Vandenius ir Avinus, Liūtus, Šaulius). Šių zodiako ženklų atstovai 2020 metais turės tikrai visas galimybes mylėti ir būti mylimi. 2020 metų horoskopas numato, kad daugelis gali sutikti išties reikšmingą mylimąjį, kuri pakeis jų gyvenimą iš esmės.

2020 metų horoskopo prognozės numato, kad nuo vasario iki rugsėjo didžiulė romantiška sėkmė aplankys žemės ir vandens ženklų atstovus (Jaučius, Vėžius, Mergeles, Skorpionus, Ožiaragius ir Žuvis). Iki 2020 metų rudens sėkmė meilės srityje aplankys beveik visus zodiako ženklus, kurie siekia tikros partnerystės. Tačiau sėkmė yra laikina, o žvaigždės perspėja Jus susieti meilės mazgus iki 2020 metų pabaigos.

Draugystės horoskopas

Remiantis 2020 metų horoskopo prognoze, numatoma, kad 2020 metais dauguma iš Jūsų turėsite galimybę atpažinti tikruosius savo draugus, tuos, kuriais galėsite pasitikėti ir kurie išliks šalia jūsų visą gyvenimą. Jei Jūs vis dar vienišas ir dar nesate suradę tikrosios savo meilės, tai labai tikėtina, kad 2020 metais su šių draugų pagalba Jums gali pavykt tai padaryti.

2020 metų pradžioje gali nutrūkti kai kurios jūsų draugystės, tačiau nebijokite, nes jūsų tikrieji ir ištikimieji draugai liks šalia Jūsų. Prarasite tik netikrus draugus, kurių praradimas Jums bus tik į gerą.

Karjeros horoskopas

2020 metų horoskopo teigimu, dauguma zodiako ženklų 2020 metais turės daug darbo ir žvaigždės bus jų pusėje. Kai kurie iš Jūsų galite atsidurti prieštaringose situacijose su savo viršininkais. Tačiau sudėtinguose situacijose labai padės konsultacijos gautos iš kitų aplinkinių asmenų.

Bandant pasiekti savo tikslus, kai kuriems iš Jūsų gali atsirasti tam tikrų kliūčių, tačiau jas įveikti nebus labai sunku. Labai svarbu šiais metais stengtis dirbti kūrybingai ir vengti rutinos.

Pinigų horoskopas

Remiantis 2020 metų horoskopu numatoma, kad 2020 metai yra labai palankūs daugumai zodiako ženklų. 2020 metais įmanoma gauti profesinį pripažinimą ir netgi uždirbti didelę pinigų sumą. Turintiems konkrečių projektų, gali atsirasti galimybės surasti reikiamus investuotojus, kurie padėtų įgyvendinti norimus projektus. Tuo tarpu antroje metų pusėje tikėtinos didelės išlaidos. Mūsų patarimas būtų įsiklausyti į savo intuiciją ir neišlaidauti be reikalo.

Sveikatos horoskopas

Remiantis 2020 metų horoskopu numatoma, kad kai kuriems zodiako ženklams metų pradžia gali sukelti tam tikrų sveikatos problemų. Šios problemos gali atsirasti dėl patiriamo streso ar prastos mitybos. Šiais metais sveikata turėtų būti pagrindinis kai kurių zodiako ženklų rūpestis.

2020 metų horoskopo prognozė numato, kad 2020 metais bus pats geriausias laikas atlikti tam tikrus mitybos pokyčius, siekiant surasti įsisenėjusios ligos priežastis.

Remiantis 2020 metų horoskopo prognoze numatoma, kad šiais metais kai kurių zodiako ženklų gyvenime atsiras vietos ir sportui. Sportas ženkliai pagerins jų gyvenimą ir fizinę bei psichologinę sveikatą.

2020 metai – palankūs metai

Remiantis 2020 metų horoskopo prognoze numatoma, kad bendrąją prasme 2020-ieji metai bus palankus daugumai zodiako ženklų. Net ir daugybę klaidų pridarę savo gyvenime zodiako ženklai, šiais metais galės viską pradėti iš naujo ir pabandyti susikurti tokį gyvenimą kokio nori ir apie kokį svajoja jau ne vienus metus.