2020 metų Dvynių horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Dvynių horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

2020 metų Dvynių horoskopas: meilė, pinigai, sveikata

Dvyniai (gimę gegužės 21 d. – birželio 21 d.). Dvyniai yra trečiasis zodiako ženklas ir juos valdo Veneros planeta. Tai Oro ženklas, kaip ir Svarstyklės, bei Vandenis. 2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad netrukus priartėsite prie labai rimto savo gyvenimo laikotarpio. Jums šiais metais reikės pasinaudoti visa savo sukaupta stiprybe, kad įsigilintumėte į tai, ką iš tikrųjų tikitės pasiekti savo gyvenime. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip giliausias savo vidines svajones paversti tvirtu ir perspektyviu pajamų šaltiniu.

2020 metų Dvynių horoskopas prognozuoja, kad 2020 metai atneš puikių galimybių, bei sudarys sąlygas, kurios paskatins jūsų augimą. Tai taip pat labai suaktyvins jūsų norą tyrinėti įvairiose gyvenimo srityse.

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad daugelis Dvynių šiais metais ieškos naujo darbo arba bandys pakeisti savo darbo sritį.

2020 metais Dvynių gali laukti nemaloni staigmena finansų srityje. Galbūt Jūs kažkam paskolinsite pinigų, ir nebegalėsite jų susigrąžinti, o galbūt kažkas pažadės Jums finansinę pagalbą ar paramą, o paskui ją atsiims.

Nuo 2020 metų vidurio finansiškai viskas klostysis vis geriau, ir Jums gali atsirasti netgi galimybės daug keliauti. Šios galimybės gali atsirasti dėl Jūsų darbo komandiruočių ar pasinaudojus savo asmeniniais finansais.

2020 metais Dvynius lydės sėkmė

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad Dvynius šiais metais lydės sėkmė. Šiemet Dvyniai yra linkę laimėti loterijoje. Deja, ne visada Dvyniai žino, kaip išnaudoti visas sėkmės galimybes.

Labai tikėtina, kad Dvyniai gali netekti didžiojo prizo bilieto. Taigi, saugokite bilietą ir nepameskite jo! Laimingi Dvynių skaičiai yra 2, 4, 17, 21, 35 ir 39.

2020 metais Žmonės, gimę pagal Dvynių astrologinį ženklą, turės galimybę užmegzti ilgalaikius santykius, o tie, kurie turi stabilų partnerį, gali sulaukti netgi pasiūlymo tuoktis. Vieniši Dvyniai gali surasti savo sielos draugą Avino, Vandenio ar Liūto ženkluose. Tačiau nerekomenduojame pradėti santykių su Žuvimis ar Mergelėmis.

Santykiai su žmonėmis

Nuo šių metų Dvyniai imsis pastangų būti atsargesniais pasirinkdami žmones su kuriais nori bendrauti. Šiais metais jūs sutiksite daug naujų žmonių. Tačiau ne su visais norėsite bendrauti.

2020 metais Jūs atsisijosite naujai sutiktus žmones pagal savo supratimą, bendras vertybes ir požiūrį į gyvenimą. Kai kurie iš šių žmonių padarys Jums didžiulę įtaką ir pasiliks Jūsų gyvenime labai ilgą laiką. O kiti išliks Jūsų tikrais draugais netgi iki Jūsų gyvenimo pabaigos.

Tikėtina, kad 2020 metų sausio mėnesį galite susidurti su kitų žmonių bendradarbiavimo ir lankstumo stoka. Ne išimtis ir asmeniniai, bei šeimyniniai santykiai.

2020 metais Jums prireiks daug kantrybės ir diplomatijos kad išvengtumėte konfliktų ir pykčių, ypač nuo sausio 3 iki 15 dienos, kai temperamentingasis ir konfliktiškasis Marsas įsikurs 7-ajame santuokos name. Būkite kantrūs ir stiprūs ir supraskite kad visus nesutarimus provokuoja ne kas kitas, o būtent Marsas.

Saugokitės problematiško laikotarpio

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad Venera dvyniuose bus apsistojusi nuo gegužės 12 iki birželio 25 dienos. Įprastai Venera sukelia daugybę konfliktų su Jums svarbiais žmonėmis.

Viskas gali prasidėti nuo palikimo, tam tikrų pareigų ar moralinių principų. Gali būti, kad kažkas iš artimų žmonių Jums pasiūlė partnerystę rugpjūtį ir dabar turi jau kitokių minčių apie tai. Visa tai privers ieškoti sprendimų ir neišvengiamai kils konfliktai. Tačiau viskas bus tik į gerą, nes tai padės išspręsti sunkius klausimus.

2020 metų Dvynių horoskopas numato kad šiais metais kai kuriems Dvyniams labiau rūpės namų ruošos darbai ar galimi pasiruošimo žiemai darbai. Jūs norėsite, kad jūsų partneris į tai įsitrauktų, tačiau gali būti sudėtinga jį įtikinti savo laiką ir pastangas skirti šiems darbams. Jis tiesiog nesupras kodėl šiais metais jums tai taip svarbu. Taigi turėtumėte nesivelti į konfliktus ir neversti savo partnerio mąstyti lygiai taip pat kaip mąstote Jūs.

Sunkumai bendradarbiaujant

2020 metais Veneros judėjimas atgal, suteiks galimybę iš naujo įvertinti tam tikrus šeimos santykius ir susitaikyti su kuo nors iš praeities.

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad šiais metais Marsas bus šalia Lilit (juodojo mėnulio) nuo birželio 18 iki spalio 20 dienos, dėl to gali kilti problemų, susijusių su bendradarbiavimu, asociacijomis ir sutartimis. Taip pat tai gali nulemti Jums nepalankią baigtį varžybose, įvairiuose procesuose ar sandoriuose. Ypač saugokitės liepos ir rugsėjo mėnesiais!

Meilės ir santykių horoskopas

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad 2020 metais bus mažiau pokyčių, kuriuos per pastaruosius kelerius metus matėte  draugų ir artimųjų santykiuose. Skyrybos, mirtys, nesutarimai dėl santykių, dideli socialinių ryšių pokyčiai buvo keleto pastarųjų metų tema.

Pirmojoje metų pusėje pradėsite kurti švelnesnius santykius su draugais ir aplinkiniais. Vasaros pradžioje Jus aplankys meilė. O metų pabaigoje užmegsite daugiau asmeniškų, prasmingų, intymių santykių.

Šie santykiai peraugs į kitą daug aukštesnį lygį. Asmuo su kuriuo pajusite gilesnį ryšį gali būti vyresnis. Jūs jį daug labiau vertinsite, nei visus kitus kuriuos buvote sutikę anksčiau!

Pastaraisiais metais jums buvo sunku atsisveikinti ir pasakyti „Sudie“. O dabar ir vėl galėsite pasakyti „Labas“. Ir tai darysite pasitikėdami savimi ir su dideliu malonumu.

Darbo ir karjeros horoskopas

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad pastaraisiais metais jūs buvote patenkinti galėdami sėdėti vienoje vietoje ar likti namuose. Jums nekilo noro eiti į viešesnes vietas, Jums puikiai užteko Jūsų komfortiškos aplinkos. Šiais metais iki vasaros pradžios viskas pasikeis, atsiras poreikis daugiau bendrauti, išeiti į viešumą ir pradėti eiti tuo keliu, kuris vedą Jus svajonių link.

Iki metų pabaigos pradėsite naujus darbus ar naujus karjeros projektus ir tai Jums teiks didžiulį malonumą. Jūs labai gerai jausitės realizuodami savo mintis ir įdėjas.

Jeigu pernai turėjote konfliktų su darbų vadovais, tai iki 2020 metų pabaigos reikalai pagerės. Lengviau rasite bendrą kalbą, mažiau konfliktuosite ir ilgalaikis bendradarbiavimas taps produktyvesnis.

2020 metų Dvynių horoskopas numato, kad 2020 metais Jūs sugebėsite priimti geresnius sprendimus. Taip pat Jus gali sudominti darbo sritys, kurios yra susijusios su studijomis, kelionėmis, kompiuteriais, elektronika, žiniomis ir informacija. Nebijokite gilintis į šias sritis, tai bus labai naudinga Jums.

Pinigų horoskopas

2020 metais Jūs pastebėsite vis didesnį nepriklausomybės pojūtį, ypač pirmaisiais metų mėnesiais. Kiekvienas 2020 m. mėnuo pritrauks vis didesnį finansinį atlygį.

Nauja darbo kryptis ar naujas hobis gali prisidėti prie Jūsų finansinio augimo. Atlygis kurį gausite, gali Jus nustebinti gerąją prasme, nes to Jūs net nebūsite tikėjęsi.

Iki lapkričio mėnesio bus padaryta didžiulė pažanga, kurios siekėte. Jūs ne tik susigrąžinsite prarastą turtą, bet ir mėgausitės padidėjusiais pinigais ir finansiniu saugumu, kurį užtikrins Jūsų naujas ir produktyvus darbas.

Sveikatos horoskopas

2020 metų Dvynių horoskopas teigia, kad 2020 metais Jums reikėtų surasti balansą sveikatos srityje. Bandydami padaryti per daug ir per greitą laikotarpį, galite paaukoti savo sveikatą. Todėl Jums reikėtų gerai pasverti savo darbų kainą ir nekenkti savo sveiktai. Nes praradę sveikatą, jos nenusipirksite už jokius pinigus.

Geriau pabandykite dirbti taip, kad lengvai pavargtumėte, o ne persitemptumėte, tada po tokių darbų galėtumėte ir greitai atsigauti.

Būtinai atlikite visus būtinus fizinius ir medicininius patikrinimus. Sužinoję, kad jūsų sveikata nėra geriausios formos, nebijokite pradėti gydytis. Taikyti dietą, keisti mitybą, pradėti mankštintis. Visą tai daryti dabar bus pats palankiausias laikas. Svarbu kreiptis į specialistus ir daryti tai teisingai, kad nekenktumėte savo sveikatai. Visos jūsų pastangos ir sunkus darbas padarytas 2020 metais, su kaupu atsipirks 2021 metais. Tai bus tarsi visiškai naujas, daug kartų geresnis gyvenimas.